Relaxační olejová masáž Thajský ráj

image
otestováno
Počet recenzí
44
jak jste hodnotily
5
40x
4
4x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 13. 3. 2015
do 30. 11. -0001

[*] [*] [*] TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje každá druhá, která se přihlásí po testovací výzvě. Testování proběhne ve čtvrtek 12. března mezi 10:30 a 11 hodin. Pro deset z vás je připraven voucher, který zahrnuje 60 minut relaxační olejové masáže a 15 minut Garra Rufa.  Thajský ráj najdete na Praze 1. [*] [*] [*]

Relaxační olejová masáž obsahuje prvky klasické thajské masáže, ale i prvky indické ajurvédy, jedné z nejstarších léčeb na světě. Na rozdíl od klasické thajské masáže se vyvíjí menší tlak na jednotlivé body a používají se speciální masážní oleje.

Relaxační olejová masáž působí příznivě nejen na mysl, ale i na unavené svaly.

Garra Rufa - léčebná procedura s rybyčkami jsou v dnešní době úžasným fenoménem pro zpřístupnění kontaktu člověka s přírodou.

Více se dozvíte ZDE.

Hodnocení
44
avatar
Anna
avatar
Adéla
avatar
Ludmila
avatar
Renata
avatar
Věra
avatar
Lidka
avatar
Barbora
avatar
renata
avatar
Zuzana
klad K testování jsem zvolila pobočku na Václavském náměstí. Sobotní relax zahájila procedura s rybičkami Garra Rufa. Rybičky ze začátku lechtají, ale postupně si na ně zvyknete. Trošku mi vadilo, že jsem seděla vy výloze, kde se zastavovali kolemjdoucí. Pak následovala masáž. Tá byla naprosto dokonalá. Hodina neskutečného relaxu, kompletní olejová masáž celého těla rukami zkušené thajské masérky byl úžasný zážitek, který můžů všem jen doporučit. Masáž probíhá v malé místnosti s tlumeným osvětlením a zní tam příjemná thajská hudba. Po masáži jsem se cítila neskutečně uvolněne. Takže hodnotím plným počtem bodů.
klad Jediná výtka celé úžasné procedúry bylo jednání paní - česká obsluha salónu, která mě doprovázela k procedúře s rybičkami. Její vystupování a mluvení by mohlo odradit člověka, který se sem těší. Naštěstí vše ostatní bylo naprosto v pořádku
avatar
Lucie
klad Nemohla jsem najít termín, na kterýn bych se objednala, až vše zařídila náhoda, když jsem zjistila, že stojím přímo před pobočkou Thajského ráje. Zkusila jsem tedy, zda náhodou nemají volno a náhodou volno bylo. Na masáž jsem se velmi tešila, na thajské masáže chodím často, ale v Thajském ráji jsem dosud nebyla. Co se týče rybiček Garra Rufa, tam se přiznám, že na tuto proceduru jsem se až tolik netěšila, připadá mi to nedostatečně hygienické, ale v rámci testování jsem to vyzkoušela. Masáž byla úžasná, uvolňující, cítila jsem se velmi odpočatě, není co vytknout, rozhodně mohu doporučit. Rybičky Garra Rufa jsem si až tolik z výše uvedeného důvodu neužila, ale určitě nemohu tuto proceduru hodnotit negativně, je to spíše "můj problém" s pocitem o nedostatečné hygieně celé procedury. Navíc Garra Rufa je procedura, která nenahradí klasickou pedikúru a já v tomto případě zvolím raději klasickou pedikúru. S masáží jsem byla maximálně spokojená.
avatar
Ivana
klad Dnes jsem absolvovala relaxační olejovou masáž a tedy musím napsat,že na výbornou.Nejprve jsem okusila poprvé rybičky, měla jsem smíšené pocity, jak už tu někdo psal, také jsem neměla moc důvěru z důvodu hygieny, ale nakonec to byl přjemný zážitek. Pro viditelný výsledek bych musela proceduru opakovat vícekrát. A teď už k masáži.Dostala jsem na výběr z olejů, u mě vyhrál eukalypt. Masáž byla velice příjemná, uvolňující a dokonale jsem si oddychla v příjemném prostředí s milou obsluhou. Měla jsem zatuhlá místečka,se kterými si masérka pohrála tak,že jsem domů odjížděla opravdu uvolněná a nabuzená energií. Byla jsem na thajské masáži poprvé a určitě ne naposledy. Když budu mít někdy cestu do Prahy, tak zase zavítám. Vyzkoušejte taky a nebudete litovat.
avatar
Věra
klad Celkově hodnotím 10 body. Je to zážitek pro tělo i ducha, odpočinek a relaxace. Na začátek rybičky Garra Rufa, příjemná procedura a poté uvolňující masáž provedená skvělou masérkou. S vonným olejíčkem je masáž zároveň i aromaterapií. Nelze než doporučit. Moc se mi to líbilo, uklidňující prostředí, hudba, skvělý relax.
avatar
Alena
avatar
Renáta
klad Pro vyzkoušení relaxační olejové masáže jsem si vybrala pobočku na Staroměstském náměstí. Bylo tam tedy logicky velmi mnoho cizinců a masáže jeli jako na běžícím páse :) Nejdřív jsem byla na rybičkách Garra Rufa, asi na mě trochu zapomněli, protože jsem tam nakonec byla přes půl hodiny, což mi ale vůbec nevadilo. Co se týká samotné masáže, paní masérka byla profesionální a myslím a doufám, že mě snad už přestanou konečně bolet záda. Trochu mě mrzelo, že jsem si nemohla sama vybrat druh olejíčku na masírování, i když je měli na recepci vystavené. Thajský ráj můžu doporučit, ale pro někoho, kdo má raději trochu komornější prostředí je vhodnější pobočka trochu stranou od cizineckého ruchu a nebo je možná lepší návštěva v pracovní dny.
avatar
Marika
avatar
Helena
avatar
Helena
avatar
Jana
avatar
Jan
avatar
Miroslava
Zobrazit více recenzí