Vybrané testerky otestovaly přípravek Revicoll Omega Plus + Vitamin K2 MK-7 s mimořádným významem pro celé lidské tělo, oběhovou soustavu a kostru 

image
otestováno
Počet recenzí
25
jak jste hodnotily
5
17x
4
8x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 7. 2. 2020
do 31. 5. 2020


Multifunkční přírodní přípravek obsahující BIOPEPTIDE COMPLEX  - jako jediní na světě vlastní patent k získávání biologicky aktivního kolagenu a rybích peptidů. Produkty s rybím kolagenem z rybích kůží, stimulují aktivitu bílkovin, urychlují regeneraci a obnovu buněk a tkání.

Má význam pro oběhovou soustavu a kosterní systém. Obsahuje koncentraci mastných kyselin Omega 3, aminokyselin, peptidů a rybího kolagenu. Účinky vápníku a vitamínu D obsažených v přípravku doplňuje vitamín K2 MK-7, který je nezbytný pro jejich normální fungování. Je to komplementární doplněk bohatý na celou škálu v minerální látky a stopové prvky, které si tělo nedokáže syntetizovat samo a proto je musí získávat zvenčí, ze stravy.

Vzájemný vztah vápníku z ryb, aminokyselin a rybích peptidů a také vitamínů D3 a K2 MK-7 chrání před osteoporózou a představuje záruku udržení zdravých kostí, kloubů, šlach a kůže. Správný příjem vitamínu K2 snižuje celkovou úmrtnost o 26 %, úmrtnost na ischemickou chorobu srdeční o 57 %, sklerotické kalcifikace aorty o 52 %, výskyt rakoviny o 14 % a úmrtnost na rakovinu o 28 %. Více v přednášce RNDr. Pavla Suchánka, výživového specialisty.

Výhody pravidelného užívání: 

 • protizánětlivý účinek
 • prevence proti rakovině (prostaty až o 62 %)
 • krásná pleť, pomáhá proti akné, hustší vlasy, silnější nehty
 • podpora činnosti mozku a nervové soustavy, snížení epileptických záchvatů a prevence ADHD
 • obrana proti výkyvům nálady a depresivním stavům
 • urychlení hojení ran
 • antibakteriální a antimykotický účinek
 • posílení kosterní soustavy a chrupavek, až 7x snižuje riziko zlomenin
 • prevence onemocnění srdce a oběhového systému, brání vápenatění cév
 • posiluje stěny tepen, čímž se snižuje riziko vzniku trombózy a ischemické choroby srdeční


Co skrývá kapsle Revicoll Omega Plus + Vitamin K2 MK-7:

 • Vápník
 • Omega 3 kyselina (DHA i EPA)
 • Vitamín A
 • Vitamín D
 • Vitamín K2 MK-7
 • Minerály, stopové prvky
 • Vitamín E
 • Rybí kolagen, peptidy rybího kolagenu
 • Rybí aminokyseliny


Produkt nesmí užívat lidé s léky na ředění krve – vitamin K (např. Warfarin). Lidé s vysokým tlakem po konzultaci s lékařem.

Otestujte produkt, který paní Evu vrátil zpět do aktivního života

Když trochu sportujete, vždy se může něco stát. Drobná i větší zranění se střádají a mohou člověka potrápit a vyřadit na čas z aktivního života. Já jsem měla štěstí. Setkání s unikátními doplňky stravy mi pomohlo k doléčení ramene po tříštivé zlomenině, kterou jsem si přivodila pádem z kola v roce 2014. Jedna operace, pak druhá… I po druhém zákroku mě bolesti trápily více jak 5 let. Lékaři mi navrhovali operaci třetí s tím, že mi nezaručí výsledek. Zkoušela jsem k doléčení vše dostupné včetně akupunktury, čínské medicíny, masáží každý týden a 2 druhy doplňků z lékárny. Investice do léčení šla přes 30.000 Kč, a výsledek? Nic moc.

Na rameni jsem nemohla ležet, přetěžovala jsem druhou stranu těla a bolely mě i záda, lopatka, rameno a mnohdy i hlava. Cítila jsem, jak se celá postupně křivím. 

Pak jsem přišla na doplňky stravy, které používají patentovanou technologii BIOPETIDE COMLEX - jako jediní na světě vlastní patent k získávání biologicky aktivního kolagenu a rybích peptidů.

Po půl roce užívání doplňků došlo k vyživení vnitřních částí kosti a dorostl sval natolik, že jsem si po půl roce mohla zase zahrát vytoužený volejbal. Spát na rameni jsem mohla už po 2 měsících. Více na www.studenykolagen.cz.


Podmínky testování

Povinnost zřízení obchodního účtu na stránkách: https://kolagenapeptidy.wellu.eu/

Tato registrace je zcela zdarma a je zcela nezávazná, není podmíněna jakýmkoliv odběrem či žádným jiným závazkem. 

Popis registrace pro získání ID:

 • Přejděte na https://kolagenapeptidy.wellu.eu/

 • Vpravo nahoře zvolte "zaregistrujte se.

 • Vyplňte požadované údaje, partner (kolagenapeptidy, ID 28315– mělo by být předvoleno)

 • Po vyplnění příjmení zaškrtněte políčko "chci si založit obchodní účet". Založení tohoto účtu vás nezavazuje k žádným pravidelným ani množstevním odběrům. Budete mít automaticky slevu 20 % a uvidíte další zvýhodněné nabídky, pokud vás produkty osloví.

 • Potvrďte link na e-mailu k dokončení registrace.
 • Po jeho potvrzení získáte ID (pětimístné číslo), které napíšete do přihlašovacího komentáře.


V případě nejasností například s registrací nebo jinými informacemi ohledně produktu se obraťte na Evu Volkovou: eva@studenykolagen.cz, tel: 770 195 034


Hodnocení
25
avatar
Jiřka
Před testováním studeného kolagenu jsem měla během třetího těhotenství problémy se srdcem - bušení a vynechávání. Po porodu se to zlepšilo, ale bušení mi zůstalo. Přibrala jsem i na váze, protože jsem měla problémy při běhání. Různá vyšetření dopadla stejně - viděli, že srdce není úplně v pořádku, ale nenašli diagnosu. Prý to není nic hrozného. Odcházela jsem s tím, že se mám šetřit :-( Já sportovkyně a máma od tří dětí byla zklamaná. Byla jsem unavená, frustrovaná a protivná (i sama sobě). Pak na mě vyskočilo testování studeného kolagenu, tak jsem se přihlásila a upřímně jsem šťastná! Už po pár dnech užívání jsem cítila energii. Lépe se mi spalo a celkově jsem najednou byla vitálnější. Po třech týdnech jsem začala i po lehounku běhat a každý výběh byl lepší a lepší. Manžel viděl tu proměnu a chtěl mi kapsle ujídat =D Dostane je ode mě k narozeninám ;-)
klad Po pár dnech nával energie
klad Lepší spánek, vlasy, pleť a nehty
klad Ustaly mi zdravotní potíže
klad Všechno bylo v pořádku
avatar
Standa
Diky za moznost testovani komplexniho pripravku Revicoll Omega Plus + Vitamin K2 MK-7. Na vlastni kuzi jsem zjistil, za tato kombinace kolagenu, Omega 3 a vitaminu E, A, D, K, opravdu funguje a mohu ji vrele doporucit. Jeste jsem obcas doplnil vitamin C. Jak vidite na obrazku, moje kuze byla plna skrabancu a oderek, porad svedila a to me nutilo ke skrabani. Tento stav se zacal lepsit uz po 2 tydnech a po vybrani 2 mesicni kury je o 80 % lepsi. Rany se rychleji zahojily a jiz se tolik netvori. Jako bonus vnimam mensi unavu, lepsi soustredeni, hustejsi vlasy a jejich mensi vypadavani. V minulych mesicich se doporucoval zvyseny prijem vitaminu, tato 1 kapsle to vyresila ;) S produktem Revicoll Omega Plus + Vitamin K2 MK-7 jsem moc spokojen.
klad komplexni pripravek s kolagenem a Omega 3
klad pridane vitaminy E,A, D, K
klad 100 % prirodni vytazky
klad jednoduche davkovani - 1 kapsle denne
klad vysoka vstrebatelnost a ucinnost
klad prakticke baleni
klad cena
příloha příloha
avatar
Michaela
Už pár týdnů po začátku užívání jsem začala pociťovat, že se cítím lépe a daleko méně mě bolí problémové partie jako nohy a záda. Svaly a klouby jsou na tom, dle mého názoru, teď daleko lépe. Celkově se cítím více v pohodě. Určitě to ale chce užívat dále, aby účinek zase nezmizel.
klad Rychlý nástup účinku
klad Možná vyšší cena
avatar
Marta
Mám potíže s vysokým cholesterolem a proto již delší dobu užívám jiný potravinový doplněk, který jsem chtěla dovyužívat. Chladina cholesterolu mi klesla, ale nedokážu říci přesná čísla, protože jsem v době mezi odběry užívala dva různé preparáty. Myslím si, že Váš výrobek, je skvělý a určitě funguje, protoe mi hladina cholesterolu klesla
klad Uurčitě skvělé snižuje hladinu cholesterolu
klad Chuť sice nic moc, ale takhle po rybím tuku chutnají všechny výrobky s Omega kyselinami
avatar
Pavla
V roce 2018 jsem si po pádu z koně zlomila kostrč.Zranění to bylo velmi bolestivé a vyžádalo si dlouhodobou rehabilitaci. I po absolvování rehabilitací jsem občas cítila mírnou bolest na kostrči.Dlouhá jízda na koni nebo na kole byla také občas stále bolestivá. Vyzkoušela jsem několik výživových doplňků na kosti a klouby ,ale výsledek se nedostavoval. Asi po 5 týdnech užívání Revicoll Omega Plus jsem zjistila,že v sedle vydržím daleko déle než dřív a to bez nepříjemných bolestí. Dále se mi zlepšila pevnost nehtů které jsem měla poškozené z aplikace umělých nehtů. Nehty jsou pevné,nelámou se,netřepí.Na první pohled působí zdravím dojmem. Velké plus alespoň pro mne je to,že přípravek nemá absolutně žádnou chuť ,tzn nemáte v ústech žádnou pachuť .
klad velikost kapslí
klad bez nepříjemné chuti
klad balení je hygienické
klad nemám žádné připomínky
avatar
Ivana
Revicoll jsem začala užívat kvůli problémům s koleny. Velmi se mi líbí složení přípravku, obsahuje koncentraci mastných kyselin Omega 3, aminokyselin, peptidů a rybího kolagenu a vitamín K2 MK-7. Navíc přípravek je vhodný i během kojení. Po měsíčním používání musím říct, že mám více energie, celkově se cítím lépe. Bolesti kolen už nejsou tak strašné, ještě tak měsíc používání a na bolest bych si asi ani nevzpomněla. :)
klad Složení
klad Žádné
avatar
Daniela
Jsem radaráda,že jsem mohla tento přípravek vyzkousetvyzkoušet. Spolu s vitamínem c,který mi byl doporučen mi blahodárně pusobilpůsobil na růst vlasů, nehtů, pokozka na obliceji po obou stranách krku bez akne takže za mě super produk.mohu vrele všem doporučit
klad Krásná pleť, rychlý růst nehtů
klad Vyborna cena
klad Žádné
avatar
Karolina
Měla jsem možnost vyzkoušet Revicoll Omega Plus a musím uznat, že dokázat to, co mnohé doplňky stravy ne. Po 14ti dnech užívání jsem si všimla velkého zlepšení pleti (hebčí a bez akné), vlasů (lesklé a nevypadávající), nehtů (nelámavé) a hlavně energie, které jsem na rozdávání. Taky jakékoliv ranky a říznutí zmizely a hojily se rychleji. Jsem z tohoto produktu opravdu nadšená a jakmile balení doberu pustím se do dalšího. Všem bez ohledu věku, tento produkt doporučuji.
klad růžové balení
klad velikost tobolek
klad dávkování
klad okamžitý učinek
klad přijatelná cena
klad nemám co vytknout
avatar
František
používala jsem tento přípravek na zlepšení funkčnosti nohy kdy jsem měla oboustrannou zlomeninu kotníku a k určitému zlepšení došlo. Zároveň tento přípravek používala i moje dcera na zlepšení pleti v pubertálním věku (akné) také u ni došlo k určitému zlepšení, ale v období menstruace se ji pokožka vždy zhoršila užívání tohoto přípravku je dlouhodobější záležitost nelze očekávat výrazné zlepšení během několika dní.
klad že v zasadě splní to co inzeruje
klad cena je příliš vysoká
avatar
Zita
Po pravidelném užívání vidím zlepšení zejména na mé pleti, která byla v posledních letech problematická. Také se mi zdá, že již nejsem tolik unavená. Ještě doufám, že se mi zlepší i lámavost nehtů, kterou trpím zejména v důsledku špatně fungující štítné žlázy. Produkt tedy mohu doporučit.
klad dobře polykatelné tobolky
klad užívání 1x denně
klad zlepšil se stav pleti
klad nesejm tolik unavená
klad žádná negativa jsem nenašla
avatar
Romana
Při užívání se mi výrazně zlepšil stav. Zlepšil se mi spánek, nejsem tolik unavená. Nehty jsou pevnější a tolik mi nevypadávají vlasy. Mám pocit, že i bolest kloubů se zmenšila a loket po úrazu také tolik nebolí. Částečně se mi i vyhladily obličejové vrásky. Celkově pociťuji více energie přes den a také se mi zlepšila kvalita spánku. Celkově jsem s tímto výrobkem spokojena a nadšena výsledky. Doposud nejefektivnější přípravek.
klad Malé dobře polikatelné tablety
klad Občasná příchuť rybiny
avatar
Jana
Výrobek má srozumitelné dávkování, dobře ho snáším na žaludek, před týdnem jsem byla na náběru krve a mám všechny testy zcela v pořádku, bohužel jsem nestihla jít na náběr krve před tím, než jsem příspěvek začala používat, protože to bylo v době nouzového stavu . Je to škoda, protože by bylo vidět konkrétní srovnání. Jinak se cítím dobře.
klad balení, dávkování
klad nic
avatar
Zuzana
S výživovým doplnkom Revicoll Omega Plus + Vitamin K2 MK - 7 som bola maximálne spokojná. Väčšinou som opatrná pri užívaní takýchto vitamínov, ale tento ma fakt milo prekvapil. Po dvoch týždňoch užívania som si všimla čistejšiu pleť a pevnejšie nechty. Zlepšila sa mi aj kvalita vlasov a v neposlednom rade som cítila menšiu stuhnutosť kĺbov.
klad Prospešné pre celý organizmus.
klad Bez výhrad
příloha
avatar
Jana
Po dvouměsíčím užívání přípravku Revicoll pozoruji především výrazné zlepšení pleti, která se mi zdá být pevnější a zdravější. Myslím také, že právě díky tomuto přípravku jsem, době koronavirové krize, neměla žádné výkyvy nálad a byla jsem naprosto vyrovnaná a bez známek únavy. Prostě jsem byla v pohodě. Bolesti ramena, které mám namáhané od každodenní práce s myší na PC, se výrazně zmenšily. Jediným, bezvýznamným mínusem je specifický zápach moči.
klad zlepšení pleti
klad zmenšení bolesti ramene
klad snížení stresu
klad specifický zápach moči
příloha příloha příloha
avatar
Romana
S produktem jsem v celku spokojená. Ze začátku byli menší problémy v tom, že dcera trpěla na bolení bříška. Jelikož kojím. Ale po domluvě jsem užívala jen 1x za 2 dny a bylo vidt zlepšení. Klouby mě již tolik nebolí a cítím se i celkově lépa. S klidným svědomím doporučím i dále.
klad Obal
klad Účinnost
klad Nic
avatar
Lenka
Jsem ráda, že jsem mohla otestovat. Po 2 měsících užívání, se cítím méně unavená, vlasy mi přijdou, že mám pevnější a už se tak nelámou. S nehty mám problémy několik let a řekla bych, že tam malé zlepšení je. Bolely mě skoro každé ráno, kyčle a teď už vůbec, takže bych řekla, že mi Revicoll pomohl i od bolesti kyčlí. Určitě doporučuji.
klad Pomohl mi s několika problémy
klad Trochu rybí "vůně" ale to se dá u omega očekávat
avatar
Alena
Přípravku Revicoll jsem moc nevěřila ale doslova mě učaroval.Jako matka dvou divokých dětí jsem pořád v jednom kole a téměř denně jsem s něma vytuhla po obědě.Ted ale ne.Energie mám na rozdávání,stihnu udělat více věcí, jsem víc pozitivně naladěná a všimlo si toho i okolí. A navíc mi přestaly padat vlasy a nelámou se mi nehty,za mě jednička.
klad obal
klad chut
klad vlasy a nehty top
klad více neregie
klad nic
avatar
Lucie
Měla jsem možnost testovat doplněk stravy REVICOLL OMEGA PLUS + VITAMIN K2 MK-7. Z důsledku dlouhodobého stresu jsem měla potíže s vypadáváním vlasů, lámavostí nehtů, horší kvalitu pleti a bolestí kolenních kloubů. Taktéž v období, kdy dcerka nastoupila do školky se u nás točili nemoci a moje imunita velmi utrpěla. Tobolky se dobře polykají i když jsou cítit rybinou díky omega plus složce, jsou velmi dobře stravitelné oproti jiným suplementům. Již po týdnu užívání jsem zaznamenala zpevnění nehtů a opravdu rychlý růst. Po 14-ti dnech se začala zlepšovat kvalita pleti. U po cca měsíci se zmírnilo vypadávání vlasů asi o 1/3 a přestaly bolet kolenní klouby. Kde jsem však účinek nezaznanenala vůbec je imunita. V průběhu testování jsem onemocněla angínou. Celkově přípravek však hodnotím pozitivně, viditelně lepší pleť, nehty a vlasy jsou a věřím, že dlouhodobějším užíváním by se i imunita zlepšila.
klad Viditelne vysledky plet, vlasy, nehty
klad Uleva pro klouby
klad Vetsi energie
klad Zadny viditelny ucinek pro zlepseni imunity
příloha
avatar
Milena
Každoročně se potýkám s jarní únavou, moje psychika dostává zabrat i mou náročnou prací učitelky. Na jaře se cítím unavená, spavá, bez energie a chuti do práce i do mých oblíbených činností. Po dvouměsíčním užívání musím říct, že: - jarní únava se dostavila v mnohem menší míře než obvykle, - zmizel pocit zatuhlosti kolen, kterým jsem trpěla hlavně po ránu - po celou dobu jsem se cítila dobře, plná optimismu a chuti do života - mé ruce a nohy, dřív věčně studené, jsou lépe prokrvovány - i na práci se těším a na své studium angličtiny se lépe soustředím Děkuji za možnost testovat tento úžasný produkt
klad rychlý nástup účinků
klad jarní únava se nedostavila
klad mám větší chuť do práce, do činností
klad odešel pocit zatuhlosti kolen
klad ruce a nohy mám lépe prokrvené, nejsou studené
klad cítím se plná energie, mám radost ze života
klad nenašla jsem
avatar
Helena
Testování produktu Revicoll Omega Plus mi udělalo skutečně radost. Celkově jsem zaznamenala jeho pozitivní účinky na organizmus. Z krevního testu (před užíváním) byl patrný nedostatek vitaminu D a také balanční test na poměr Omega 6 a 3 mastných kyselin byl velmi špatný 30 : 1, správně by měl být 3 : 1. Dlouhodobým užíváním doplňků stravy tohoto typu dochází postupně k nápravě stavu. Také obsažené vitamíny, minerály, kolagen a aminokyseliny pozitivně působí na organizmus, pleť, vlasy a nehty. Dle mého názoru cena výrobku odpovídá kvalitě.
klad praktické užívání - 1 kapsle denně
klad nepociťuji jarní únavu
klad přestaly mi vypadávat vlasy a zlepšila se jejich kvalita
klad zpevnění nehtů
klad zlepšení stavu pokožky obličeje, menší potíže s rozaceou
klad vyhlazení mimických vrásek na obličeji
klad více energie přes den
klad kvalitní spánek v noci
klad nemám připomínky
příloha
Zobrazit více recenzí
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel