Revoluční vlasový clip Linziclip

image
otestováno
Počet recenzí
81
jak jste hodnotily
5
70x
4
9x
3
2x
2
1
doporučuje
98 %
Testováno v období
od 12. 11. 2014
do 30. 11. -0001

[*] [*] [*] TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje prvních padesát, které se přihlásí po testovací výzvě. Testování proběhne v úterý 11. listopadu mezi 13 a 14 hodinou.  [*] [*] [*]

...

Revoluce ve vlasech
Linziclip je opravdu revoluční vlasový skřipec, který ohromil ženy na celém světě. Geniálně jednoduchý nápad přinesl jeho dvěma autorkám Shelley-Anne Salisbury a Lindsey Walker nečekaný úspěch.

A v čem spočívá ona revoluce?
Na rozdíl od klasického skřipce, který se nijak nezměnil od 80. let, z Linziclipu nekoukají žádné dráty ani pérka. Vnitřní mechanismus zůstává oku dokonale skrytý zaoblenou zdobenou plochou, díky které je Linziclip nejen pomocníkem při tvorbě vašeho účesu, ale také dokonalým šperkem a módním doplňkem.

Perfektní i pro malé slečny
Jeho výhody ocení i malé slečny. Díky patentovanému mechanismu ve vlasech perfektně drží a lze se s ním pohodlně opřít. Velikosti clipu spolu můžete různě kombinovat a vytvářet ty nejfantastičtější vlasové kreace, jaké vás zrovna napadnou.

Linziclip stačí sepnout a jít.

Více se dozvíte ZDE.

Hodnocení
81
avatar
Hana
klad Opravdu praktický skřipec, který nejen že ve vlasech dobře drží a nesklouzává, ale také dobře vypadá. Je takový neobyčejný a nápaditý, jemně růžový, nic přeslazeného. Ideální řešení pro oživení účesu. Hodí se i třeba na ples nebo na jinou společenskou akci.
avatar
Lubomír
klad Super všem vřele doporučuji :-)
avatar
Petra
klad Opravdu praktický skřipec, který nejen že ve vlasech dobře drží a nesklouzává, ale také dobře vypadá. Je takový neobyčejný a nápaditý, jemně růžový, nic přeslazeného. Ideální řešení pro oživení účesu. Hodí se i třeba na ples nebo na jinou společenskou akci.
příloha
avatar
Petra
klad vlasy mám dlouhé až skoro po zadek, a tak je občas velice problematické je zkrotit. Většinou to tedy odnáší tak, že je zamotám do celkem nevzhledného drdolu. s tou to sponkou je muj učes rychlý a také moc pěkný :) opracdu doporučuji a chválím vynález :)
avatar
Jaroslava
klad rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek. gsdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobekdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek
avatar
Daniela
klad Revoluční vlasový clip Linziclip je super. Hned po připnutí jsem ucítila, jak pevně drží a přitom nikde netlačil, neškrabal a nezarýval se. Design je nejen na běžné nošení, ale dá se použít i na slavnostnější příležitosti. Moc se mi líbí a rozhodně ho všem ženám i dívkám doporučuji.
avatar
Jaroslava
klad skvělý, rozhodně doporučuji všem vyzkoušet, my byli spokojení
avatar
Michaela
klad Skvělé, rozhodně doporučuji.
klad Ve vvbbbvb bb bb v by v v by bylo v v by v gvv cvičení v v centru v v centru v v vvbbbvb vvbbbvb vč n
avatar
Silvie
klad rozhodně doporučuji :)
avatar
Bibika
klad Krása, velice překvapilo, Za mě vřele doporučuji:-D
klad
klad
avatar
Jaroslava
klad hezky drží vlasy, dá se použít na spoustu účesů. účes oživí a je hezky barevný. drží i jemné vlasy ze kterých normálně skřípce padají.. doporučuji :)
klad
avatar
Monika
avatar
Tomáš
avatar
Marianna
klad Skvely pomocnik hlavne pre damy s dlhsimi vlasmi,ktore nemaju taku fantaziu a same si nedokazu vytvorit zakazdym nespocetne mnozstvo kombinacii prekrasnych lahsich,no aj tazsich kreacii ucesov.Linziclip vyzera fakt skvelo.
avatar
Jana
klad Na základě Vašich hodnocení jsem se rozhodla, že Linziclip objednám pro dceru, která má dlouhé a husté vlasy. Vybrala jsem si černý bez kamínků i s kamínky ve všech třech nabízených velikostech. Dcera byla překvapená, jak klip krásně drží ve vlasech.
avatar
Petra
avatar
Anka
avatar
Denisa
klad Milé ženy - mám doma a musím tedy uznat, že jsem byla velice překvapená a moc jsem se zmýlila. Myslela jsem si, že se bude jednat o kousek plastu, který mé kudrliny nezkrotí! A ejhle, díky konstrukci, kdy se nejedná je o obyčejný skřipec -DRŽÍ!!!
avatar
Jana
klad Děkuji za možnost testovat tento produkt a zároveň se omlouvám za opožděné hodnocení- vlasový clip jsem darovala své osmileté neteři a jelikož se nevídáme každý týden (a já samozřejmě chtěla vkládat hodnocení, které bude podložené jejími slovy). Měla možnost ho vyzkoušet až tento víkend a je z něj nadšená! Její krásné dlouhé vlasy úžasně zkrotí a navíc (jako velice příjemný bonus) je nadšená jeho růžovou barvou.. Takže za nás určitě ano.
avatar
Marta
klad Děkuji za možnost testovat vlasovou sponu Linziclip. Spona se mi po designové stránce velmi líbila i systém postupného zavírání se mi zamlouval. Bohužel jsem obdržela sponu MIDI pro středně husté a husté vlasy a já mám bohužel vlasy velmi tenké a jemné. Spona mi tak na vlasech nedrží. Věnovala jsem ji však sestře, která má naopak vlasy husté a ta je s ní velmi spokojená.
Zobrazit více recenzí
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel