Revoluční vlasový skřipec Linziclip

image
otestováno
Počet recenzí
82
jak jste hodnotily
5
68x
4
11x
3
3x
2
1
doporučuje
96 %
Testováno v období
od 24. 7. 2015
do 30. 11. -0001

TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje prvních padesát, které se přihlásí po testovací výzvě a Linziclip si  u nás ještě nevytestovaly. Testování proběhne ve čtvrtek 23. července mezi 10:30 a 11 hodin.  

Ještě neznáte Linziclip? Seznamte se!
Linziclip je revoluční vlasový skřipec, který ohromil ženy na celém světě. Stačilo jen vzít klasický nevzhledný skřipec a vyřešit všechny jeho nedostatky a VOILÁ! Geniálně jednoduchý nápad přinesl jeho dvěma autorkám Shelley-Anne Salisbury a Lindsey Walker nečekaný úspěch.

Linziclip – jednička mezi vlasovými doplňky
Možná, že nechápete, co je na tom tak skvělého, proto je třeba zapojit se do testování a „na vlastní účes“ se přesvědčit, že Linziclip je prostě TOP! Nekoukají z něj žádné dráty ani pérka. Vnitřní mechanismus zůstává oku dokonale skrytý zaoblenou zdobenou plochou, díky které je Linziclip nejen pomocníkem při tvorbě vašeho účesu, ale také dokonalým šperkem a módním doplňkem.

Nová kolekce ve znamení puntíků a květů
Ani nová kolekce Linziclipů není fádní nebo nudná, tentokrát se vsadilo na oblíbené dekory – puntíky a letní květy. Na své si však přijdou i konzervativně založené ženy, pro které je připravena jednobarevná či metalická varianta zdobení.

Linziclip stačí sepnout a jít.

 

Více se dozvíte ZDE.

Jak dopadlo hodnocení vlasového skřipce Linziclip se můžete podívat ZDE.

Hodnocení
82
avatar
Hana
klad Doporučuji ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️
avatar
Zuzka
klad Super vec, ktorú odporúčam vyskúšať každej žene.
klad
klad :-D :-D
avatar
Lubomír
klad Super všem vřele doporučuji :-)
avatar
Věra
klad Krásná barevná vyvedení, dobře se nosí a dobře drží. Líbí se mi, že se dá vybrat z mnoha designů. Můj názor je, že je skřipec určen spíše do středně hustých až hustých vlasů. Ve vlasech vypadají moc hezky :-) :) :) !!!! Ráda doporučuji všem!!!!!! :-)
avatar
Jaroslava
klad rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek. gsdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobekdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek
avatar
Jaroslava
klad skvělý, rozhodně doporučuji všem vyzkoušet, my byli spokojení
avatar
Silvie
klad rozhodně doporučuji :)
avatar
Bibika
klad Krása, velice překvapilo, Za mě vřele doporučuji:-D
klad
klad
avatar
Jaroslava
klad doporučuji všem :) super
avatar
Daniela
klad Skřipec do vlasů Linziclip drží super ve vlasech. Na dlouhé a husté vlasy ideální. Lepší sepnutí skřipcem, než česat vlasy do culíku. Linziklipy přestože jsou malé, mají výbornou pevnou pružinu. Velkým plus je jistě také velká škála barev. Mohu jedině doporučit.
avatar
Martin
avatar
Věra
klad Na vlasový skřipec Linziclip jsem si trochu počkala, ale už je tu:) Přišel skřipec střední velikosti s barevným vzorem na modrém podkladu, docela se mi líbí a vnučce ještě víc. Pevně drží ve vlasech a nepadá, uvažujeme o koupi ještě jednoho. Děkuji, doporučuji
příloha
avatar
eva
avatar
Ivana
avatar
Barbora
klad vlasový skřipec Linziclip přišel ve střední verzi s květinovým designem a působí na mě velmi pěkně a spolehlivě. Použití je snadné a zároveň je znát pevnost spojů, doufám, že při pravidelném používání budou stejně pružné. Během dne jsem skřipec musela opakovaně upravovat, mám jemné vlasy. Zajímala by mě ta největší varianta, uvažuji o nákupu. Děkuji
příloha
avatar
Věra
klad Libí se mi vzhled i propracovanost. Díky tomu ho lze využít jak na doma (jen tak halabala), tak i do společnosti (ať už do práce nebo na nějaký ples). Rychlá manipulace, což mi ohromně vyhovuje, neboť nerada trávím hodiny před zrcadlem. Moji mamce se tímto taky zamlouvá a když má naspěch tak si ho půjčuje.
klad Mám moc husté vlasy, takže ho lze využívat jen na některé typy učesů. Vlasy nahoře mně bohužel neudrží.
avatar
Soňa
klad Spona Linziclip je skvělá, perfektně drží i v mých docela jemných vlasech. Spona je pevná a dobře se dává do vlasů, které z ní žádnou stranou nevypadávají, což mě překvapilo. Jediný co mě mrzí je to, že mi nedošla ta pěkná černá s puntikama, ale růžová s kaminkama.
avatar
Helena
klad Moc se omlouvám,za opožděné hodnocení.Nemohla jsem přijít nato kam mám psát.Poradila mi dcera.Měla jsem možnost testovat tyto úžasné skřipečky.Jsou černé s puntiky,což se mi moc líbí.Velice lehce se aplikují na vlasy,vůbec netahají a vypadají skvěle.Dokonce i má dcera si je občas půjčí.Je velice praktický a je s ním velmi lehká manipulace.Navíc bezva drží.Tento výrobek vřele doporučuji všem ženám.Určitě si ho oblíbí,tak jak já.
avatar
Jita
klad Provedení skřipce je velmi praktické a pěkné. Na dlouhé a husté vlasy idelání. Lepší sepnutí skřipcem, než česat vlasy do culíku. Na pohled je přitom tento skřipec i velmi přitažlivý a každý si ho všimne. Manipulace velmi jednoduchá, zoubky se za celou dobu nošení neulomily. Mohu pouze vřele doporučit. Velkým plus je jistě také velká škála barev, proto věřím, že si vybere každá ženy. Jen si myslím, že do řídkých a krátkých vlasů by tento skřipec moc nešel.
avatar
Renata
Zobrazit více recenzí
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel