Revoluční vlasový skřipec Linziclip v nových barvách a vzorech

image
otestováno
Počet recenzí
33
jak jste hodnotily
5
22x
4
7x
3
2x
2
2x
1
doporučuje
88 %
Testováno v období
od 28. 6. 2016
do 18. 7. 2016

Linziclip jste už mohly vyzkoušet v rámci našeho testování několikrát. Ale protože o něj máte stále velký zájem, nabízíme vám jej znovu, tentokrát v nových barvách a vzorech. Deset z vás vyzkouší revoluční clip do vlasů, který svými vlastnostmi i vzhledem strčí klasické skřipce hravě do kapsy.

Jak se narodil Linziclip

Linziclip je dílem dvou žen Shelley-Anne Salisbury a Lindsey Walker. Z jednoduchého nápadu vznikl „skřipec“, který se dnes prodává ve více než 50 zemích světa. Netrčí z něj dráty ani pérka. Vnitřní mechanismus je absolutně skrytý pod oblou zdobenou plochou. Ta povyšuje Linziclip z vlasového clipu na módní doplněk.

Nová kolekce = pro každého něco

Každá nová kolekce je něčím výjimečná a tak si každá žena snadno vybere. Clip se vyrábí ve 3 velikostech – maxi, midi a mini. Nová kolekce obsahuje jak kousky zdobené květinovým, lehce impresionistickým vzorem, tak matnou černou variantu, pro ty, které upřednostňujete barevný minimalismus.

Více se dozvíte ZDE.

Hodnocení
33
avatar
Hana
klad Tak tento revoluční skřipec do vlasů mě oslovil hned svým vzhledem. Je krásný, moderní a zároveň funkční. Spad mi už dvakrát na zem a stále je bez vady, takže hodně vydrží doporučuji všem, i když má někdo kratší vlasy, vypadá krásně sluší jak ženám, tak i holčičkám
avatar
Zuzka
klad Super vec, ktorú odporúčam vyskúšať každej žene.
klad
klad :-D :-D
avatar
Lucie
klad Tak tento revoluční skřipec do vlasů mě oslovil hned svým vzhledem. Je krásný, moderní a zároveň funkční. Spad mi už dvakrát na zem a stále je bez vady, takže hodně vydrží :) doporučuji všem, i když má někdo kratší vlasy, vypadá krásně :) sluší jak ženám, tak i holčičkám
avatar
Lubomír
klad Super všem vřele doporučuji :-)
avatar
Marika
klad Prima skřipce. Lze z nich vytvořit nepřeberné množství účesů ze všech typů vlasů. Je vhodný i na ty řídké, jen je třeba zvolit správný typ. Skřipec je pevný, drží, kde má. V nabídce je navíc mnoho designů, pro běžné nošení i pro společenské akce. Doporučuji.
avatar
Věra
klad Tento skřipec je dobrý nápad. Nicméně si myslím, že je určen spíše do hustějších vlasů. Jeho zpracování je zajímavé a je to pro mě lákavá novinka. Ve vlasech působí moc hezky a můžete si vybrat z mnoha barevných provedeních což pokládám za nesporný klad. :)
avatar
Kamila
klad Revoluční vlasový skřipec Linziclip je fakt dobrý. Máme ho já i sestra - perfektně drží, neklouže. Je hezký. Praktický. Dá se s ním vytvarovat nádherný účes. Můžu říct, že je kvalitní. Mně drží!!!!!! Je krásný. Je super. Jiné skřipce mi kolikrát prasknou a tento ještě ne!!!!!
avatar
Jana
klad Revoluční vlasový skřipec Linziclip v nových barvách a vzorech vypadá na první pohled moc hezky, perfektně drží,z vlasů neklouže jako některé jiné skřipce. Účes vypadá dobře a vydrží prakticky netknutý dlouhou dobu. Tento skřipec s čistým svědomím vřele doporučuji všem ženám i dívkám.
avatar
Jaroslava
klad rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek. gsdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobekdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek
avatar
Daniela
klad Revoluční vlasový skřipec Linziclip v nových barvách a vzorech vypadá na první pohled moc hezky, perfektně drží,z vlasů neklouže jako některé jiné skřipce. Účes vypadá dobře a vydrží prakticky netknutý dlouhou dobu. Tento skřipec s čistým svědomím vřele doporučuji všem ženám i dívkám.
avatar
Pavla
klad Sponky jsem poznala díky své kamarádce mnohem dříve, než se dostaly na náš trh. Dělala totiž au-pair jednatelce společnosti, která Linzi clip patent vlastní a sama ho vymyslela. Docela mě zaujal příběh o její inspiraci na wc při pohledu na vypotřebovanou toaletní ruličku a potřebu mít rychle udělané vlasy na společenský večer tak, aby nevypadala jako když odchází s klasickým skřipcem do koupelny. Podle mě jsou skřipce skvělé, bytelné, použitelné jak na husté vlasy, tak na menší objem. Miluji střední velikost pro své husté vlasy. Mám jich několik.
klad Párkrát se mi stalo, že u nejmenších klipů odpadla horní barevná "destička". Větší zatím drží několik let!
avatar
Tamara
klad Velice praktický,s veselými barvami,Dobře drží,nesklouzávají ani z opravdu jemných vlasů,zdobení je přiměřené,a pořizovací cena není příliš vysoká na to jak je skřipec kvalitní.velká spokojenost. Navíc je to i velice krásná ozdoba,jsem nadšená,rozhodně doporučuji
avatar
Jana
klad Tak jsem neodolala a i když jsem nebyla vybraná na testování tak jsem zkusila dceři tento skřipec objednat a nyní již jich máme doma několik, velmi se osvědčili takže již mají všechny dcerky. Dokonce ani neklouže z vlásku nejmladší dcery a že s tím jsme měli vždy velký problém. Holkám se moc líbí, jednoduchá a rychlá úprava účesu.
avatar
Bibika
klad Krása, velice překvapilo, Za mě vřele doporučuji:-D
klad
klad
avatar
Jaroslava
klad doporučuji všem :) super
avatar
Zuzka
klad Moc děkuji za testování. Pošta můj balíček trochu pozdržela, takže to bylo trochu na rychlo. Skřipec má super barvu, perfektně mi ladí k vlasům. Kamínky mu dodávají eleganci. Každá polovina skřipce jde otevírat zvlášť, což umožňuje lepší práci s účesem. Až mi po porodu přestanou padat vlasy, určitě ho budu využívat mnohem víc ;-)
klad Skřipec je vhodnější pro hustší vlasy, jinak -není- li v drdolu - vyklouzává
příloha příloha příloha příloha příloha příloha
avatar
Alice
klad Vlasové skřipce linziclip jsou v nejmenší velikosti a celkem 3 kusy. Jsou s barevným vzorem, a okolo průhledné. Viz přiložená fotografie. Nekloužou po vlasech, drží dobře a v kombinaci všech 3 skřipců je účes dokonalý. Jde vidět, že mechanismus těchto skřipců je opravdu účinný, ale na malých skřipcích hodně viditelný.
příloha příloha
avatar
Martina
klad Dostala jsem k testování skřipec Linziclip v černé matné barvě a MIDI velikosti. Je elegantní a drží pevně na vlasech. Neklouže dolů a životnost díky silnějším zubům, které do sebe dobře zapadnou bude dlouhá. Myslím, že se skřipec jen tak nepoláme.
příloha příloha
avatar
Markéta
klad Na první pohled vypadá moc hezky, moc pěkný design. Letní barvičky vypadají suprově :) za to palec nahoru!
klad Bohužel mi ve vlasech vůběc nedržel a neseděl, ve vlasech vypadal blbě... Na mě asi malý, větší by mi možná seděl. I tak jsem od skřipce čekala ale víc. Přesto moc děkuji za testování.
avatar
Naděžda
klad Nakonec jsem trochu změnila účes. Spona drží vlasy opravdu pevně celý den a ani se ještě nerozbila. V práci i doma jsem měla pak velký úspěch a obdiv.
klad Dostala jsem k testování černý střední Linziclip. Nejprve jsem byla nemile překvapená, protože používám 3x větší skřipec na vlasy. Mám dlouhé a jemné vlasy a dělám si denně drdol. Měla jsem strach, že mi skřipec praskne, protože se mi vlasy do něj nemohly vejít. Myslím, že je menší velikost spíše pro děti, to je ale jen smůla, že jsem nedostala větší. Myslela jsem, že dostaneme všichni stejný výrobek. Černá barva je pěkná, ale uvítala bych spíše barevnou s kytičkami nebo s kamínky.
Zobrazit více recenzí
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel