Chcete mít dokonale upravený trávník? Otestujte robotickou sekačku Robolinho 500 W, jedničku mezi sekačkami ve své kategorii

image
Přihlašování právě probíhá
kolik se toho testuje
25
Přihlásit se můžete do
22. 8.
23:50
konec testování
8. 8. 2021

Koho hledáme

Hledáme 25 domácností z České republiky, které si zakoupí robotickou sekačku Robolinho 500 W se slevou 30 % z aktuální ceny uvedené na e-shopu ALKO-garden.cz.

Robotickou sekačku na své zahradě* otestují a poté se s námi podělí o svou recenzi a recenzi dalšího člena rodiny (manžel, manželka, dědeček, strýc...) zde na webuna Heureka.cz.

*zahrada do 500 m2 s mírnou členitostí a svažitostí max. 45%

Podle čeho vybíráme

Při přihlašování do testování vyplňte krátký dotazník.

Redakce ze všech odpovědí vybere 25 domácností, které získají slevu 30 % na nákup robotické sekačky Robolinho 500 W.

Upozorňujeme, že přihlášení do testování je závazné a souhlasíte tím se zakoupením robotické sekačky Robolinho 500 W se slevou 30 %.

Robotická sekačka Robolinho 500 W   

Robotické sekačky Robolinho® pracují tiše a bezpečně, jsou šetrné k vašemu trávníku a můžete je navíc propojit s vaší chytrou domácností nebo zahradou.

Zatímco vy trávíte čas s vaší rodinou nebo relaxujete, robotická sekačka neustále pečuje o váš trávník a pokud vám chce něco sdělit, pošle vám zprávu přes aplikaci inTouch od AL-KO.

Díky dvojitému systému žacích nožů s mulčovací technologií, je posekaná tráva rozmělněna na malé kousky, které jsou následně zapracovány zpět do podloží. Při pravidelné péči, kdy je tráva zkracována pouze o malý kousek, a tak se nemusíte obávat zelených bot ani chodidel.

Mezi další výhody robotické sekačky patří také průchodnost úzkými koridory od 60 cm, stoupání o sklonu 45 % a několik programovatelných vstupních bodů.Více informací o robotické sekačce nadete TADY.