Testovaly jste s námi Robotický vysavač CleanMate QQ6. Jaké je jeho hodnocení?

image
otestováno
Počet recenzí
22
jak jste hodnotily
5
20x
4
2x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 6. 10. 2015
do 29. 10. 2015

Nový model robotického vysavače CleanMate QQ6 Vám přináší řadu vylepšení pro úklid podlah bez námahy. Inovativní ultrazvukové senzory pro dokonalou orientaci v prostoru, kompaktní rozměry, UV dezinfekční světlo atestované Karlovou Univerzitou, hlavní kartáč a dva boční kartáčky vymetou každý kout domácnosti.

Vysoký sací výkon s extra velkou průhlednou nádobkou na nečistoty a HEPA filtrem velmi efektivně nasává jemný prach i velké nečistoty a nepustí ani nejjemnější částice prachu zpět do místnosti. Nabíjecí základna s plánovačem úklidu připraví robotický vysavač CleanMate QQ6 k dalšímu úklidu. Sonickou zdí lze vymezit vyhrazený prostor, který nechcete aktuálně uklízet.

Snadno uklidí všechny typy tvrdých podlah, linoleum, parkety a koberce. Ničí bakterie a dezinfikuje podlahu UV světlem. 6 IR senzorů bezpečně detekuje schodiště. Nárazník nové generace s dvěma možnostmi nastavení na bezdotykový nebo zpomalený dotek.

Více se dozvíte ZDE.

Jak dopadlo celkové hodnocení se dozvíte ZDE.

Hodnocení
22
avatar
Kamila
klad Robotický vysavač CleanMate QQ6 má moje kamarádka a je nadmíru spokojená. Jedná se o moderní vysavač a je to skutečně rozdíl používat tenhle oproti starším typům. .skvělá technologie,určitě doporučuji... hodí skoro na všechny povrchy.. .Umí s ním již pracovat její dcera.
avatar
Lubomír
klad Super všem vřele doporučuji :-)
avatar
Jaroslav
klad Robotický vysavač CleanMate QQ6 pro nás znamená značnou úsporu času, který tak můžeme věnovat věcem, které pro nás mají větší smysl. Luxuje se u nás poměrně často, protože máme kočku i pejska. Takže toto je věc, kterou opravdu využijeme. Technika jde dopředu, tak proč toho nevyužít.
avatar
Jaroslava
klad rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek. gsdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobekdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek
avatar
Jaroslava
klad skvělý, rozhodně doporučuji všem vyzkoušet, my byli spokojení
avatar
Jaroslava
klad skvělý vysavač.. nějakou chvíli již používáme a je lepší než kdejaký jiný vysavač. navíc vysává sám takže super :)
klad nedostane se moc do rohu
avatar
Anna
klad Tenhle vysavač jsme si koupili,protože starý už dávno dosloužil a je to skutečně rozdíl používat tenhle moderní vysavač oproti tomu předchozímu je to o něčem jiném..skvělá technologie,určitě doporučuji..skvělé je,že se hodí skoro na všechny povrchy..
avatar
Iva
klad Tento robotický vysavač jsem dostala jako vánoční dárek. Nikdy jsem ho nechtěla, ale teď jsem ráda, že ho mám. Je to dokonalý pomocník při pravidelném úklidu. Je schopen uklidit všechny druhy podlah, které doma máme.....koberec, linoleum, dlažbu. Velký strach jsem měla ze schodů, ale je to šikulka zastaví se a ze schodů nesjede. Líbí se mi hpodně volitelných programů. Prostě je super.
avatar
Kateřina
klad V první řadě chci poděkovat za možnost testování. Jsme rodina s malý dětmi a papouškem bordelářem, takže jsem byla zvědavá, jak vysavač zvládne úklid našeho domova. Máme doma různé povrchy - dlažbu, lino, koberec a plovoucí podlahu jsme jeli otestovat k mým rodičům. Dle návodu byla příprava a obsluha vysavače srozumitelná. Oceňuji množství přednastavených programů, možnost jak automatického úklidu, tak možnost ovládat vysavač ovladačem (což zvládla i naše 6 letá dcera) . Zprvu jsem se obávala, že vysavač nezvládne dokonale vymést rohy, ale mé obavy se nepotvrdily, navíc na úklid podél zdi má i speciální funkci. Bezvadná je i funkce na detekci míst se zvýšeným výskytem nečistot, takže člověk nemusí mít obavy, že vysavač projede místem sem tam a bude třeba místo vysát ještě ručně či za použití ovladače. Sonická zeď a detekce schodů je skvělá věc,opravdu fungují a člověk tak ztrácí obavu nechat vysavač uklízet bez dozoru. Pokud někomu vadí nárazy vysavače do nábytku či zdí, je vybaven funkcí Collided, která nárazům zamezí.Určitě budu využívat možnost načasování uklízení v době, kdy nikdo není doma, ač hluk vysavače není nijak velký, přeci jen trochu ruší domácí pohodu. Údržba vysavače je jednoduchá, sám upozorní na nutnost vysypat nádržku, která se snadno vyjme a vyčistí. Za naší rodinu, hlavně za mě, velká spokojenost, tento přístroj ušetří hodně práce a hodně času, který tak můžeme věnovat sami sobě.
avatar
Ivana
klad Hned na začátku bych se chtěla přiznat k tomu, že jsem robotický vysavač nikdy nechtěla, protože jsem si myslela, že tak dokonale nemůže uklidit jako člověk, tedy - že nevymete důkladně rohy a kraje místnosti. Myslela jsem, že potom bych musela vzít vysavač a práci dodělat. Dnes už vím, že jsem udělala velikou chybu a svého rozhodnutí lituju. Návod k použití je přehledný a snadno pochopitelný. Robotický vysavač jsem vyzkoušela na více typů podlah - linoleum, plovoucí podlaha, dlažba a koberec jak nízký, tak vyšší. Poradil si se vším bez větších problémů. V obývacím pokoji je plovoucí podlaha a uprostřed místnosti je vyšší koberec, se kterým vysavač vůbec neměl problémy. Měla jsem strach, že to už bude pro něj překážka. Vysavač jse také hodně ocenila u syna v dětském pokoji, kde má velikou postel, pod kterou se dá jen stěží důkladně vysát klasickým vysavačem, protože je nízko nad zemí. Ale pro tohoto "broučka" to nebyl těžký úkol, krásně se pod postel vešel a těžko přístupná místa hravě vysál. Vyzkoušela jsem i týdenní načasování, vše se spouštělo bez jediné chybičky. Ale do budoucna asi moc načasování nevyužiju, raději si pustím vysavač podle potřeby. Stejně tak sonická zeď, výborná věc, když nechcete vpustit vysavač do určitého prostoru....ale u nás jsem vyloženě nepotřebovala, jen jsem otestovala. Vyzkoušela jsem též všechny pohybové režimy vysavače, nyní už převážně používám automatický režim, kde se právě všechny tyto pohybové režimy střídají a tím se zajistí co nejlepší úklid celé podlahy. Tento typ vysavače je vybaven senzorem detekce nečistot, což znamená, že když je někde více nečistot, tak vysavač toto místo čistí delší čas. Ocenila jsem i funkci COLLIDED, kdy vysavač nenaráží do překážek. Oblíbila jsem si funkci - Nastavení automatického úklidu - kdy vysavač po nabití baterie sám vyjede a vysává, po dokončení úklidu se vrátí zpět do základny. Pokud je potřeba vysypat prachovou nádobku, zobrazí se upozornění na display. Po dokončení vysávání vždy vysypu nádobku a důkladně opláchnu vodou. Moc děkuji za tuto možnost otestovat robotický vysavač. Díky tomu jsem zcela změnila názor na tuto věcičku a dnes ji již můžu všem jen doporučit. Pro mě je to veliká úspora času a stále uklizený byt :-)
klad Vadí mi jen jedna věc a to ta, že na koberci se většinou nedokáže vysavač napojit na základnu, ale toto je již uvedeno v návodu k použití. Proto v místnosti, kde je jen koberec a není možnost postavit základnu na tvrdou pevnou podlahu, zapínám vysavač dálkovým ovladačem....
příloha příloha příloha
avatar
Lucie
klad Vysavač jsem testovala intenzivně 14 dní. Vysavač jsem vyzkoušela na dlažbě, linu, parketách, koberci s nižším chlupem i na dětském pěnovém puzzle. V bytě i dvoupodlažním domě se schody.
klad Dovolím si vložit hodnocení v několika oblastech:
klad Vzhled a tvar vysavače:
klad - je velikosti akorát
klad - moderní design
klad - lehký, snadno přenositelný
klad První použití:
klad - návod je srozumitelný, přehledný
klad - zprovoznění proběhlo velmi rychle, a to včetně příslušenství (dobíjecí základna a sonická zeď)
klad Běžné používání:
klad - velmi rychle se vysavač uvede do provozu
klad - lze využít několik přednastavených programů
klad - mezi jeden z lepších programů je pro mě "podél zdi", kdy vysavač vymete "každý kout", jede přesně podél zdi kolem dokola, např. v ložnici i pod postelí.
klad - výhodou je dálkový ovladač - velmi snadno použitelný (u nás např. i 10ti letý syn - pro něho je konečně vysávání vyloženě zábavou)
klad - dálkovým ovladačem jednoduše přepínáte programy event. si směrujete vysavač, kam chcete
klad - Vysavač skutečně rozpozná schody, nedovolí si z nich sjet a vy se nemusíte bát, že by spadl
klad - celkově ovládání je velmi intuitivní
klad - pozitivum je také to, že lze nastavit čas, jak dlouho chcete, aby vysavač vysával
klad - snadné použití UV světla pro "dezinfekci"
klad - bezkolizní narážení - výborná věc, kdy vysavač pozná, že je u pevné překážky a nenarazí do ni, je cca 5cm od zdi
klad - hlučnost - přiměřená
klad - sonická zeď - nastavení je velmi inteligentní a krásně funguje - nechcete, aby vysavač vjížděl např. pod stůl, nastavíte před něj sonickou "neviditelnou" zeď a nevjede tam
klad Po používání
klad - velmi snadné vyklepání nádobky na prach a nečistoty
klad Uvedený chod po nabití je cca 60-80 minut, což v současné době souhlasí.
klad Paráda je také možnost načasování vysavače, tedy vysavač vysává když jste např. v práci
klad Určitě využitelný na větších plochách - spojený obývací pokoj s kuchyní, podlaha nebo lino...to si opravdu člověk může dát nohy nahoru, knížku do ruky a nechat vysavač pracovat za sebe.
klad Vysavač není vhodný na koberce, na nízkém sice jede, ale zanechává nečistoty, vezme jich z koberce minimum
klad Uvítala bych ukazatel baterie na samotném vysavači, je pouze na základně, ve které se vysavač dobíjí
klad Není úplně nevýhoda, ale určitě když chcete použít program podél zdi, je nutné vypnout funkci collided (je to funkce, kdy vysavač nenaráží např. do zdi), jinak vám nečistoty právě u zdí zůstanou. Pokud funkci vypnete stane se to, že sice vysavač "naráží" do zdí, ale velmi jemně, takže to není na závadu.
klad Pozor u např. rámů postele nebo sedačky, kdy je výška tak akorát jako je vysavač. Vysavač "vidí" otvor a jede tam a může se v tom rámu jakoby zaseknout a vysává pak na jednom místě :-) škoda, že si neumí změřit i výšku, ale to už bych chtěla asi moc.
avatar
Věra
avatar
Jana
avatar
Martin
avatar
Adéla
avatar
marie
avatar
Adriana
avatar
Michaela
avatar
eva
avatar
Renata
Zobrazit více recenzí