Jaké jsou recenze na robotický vysavač Rowenta X-plorer Serie 80? Hodnocení 100 % mluví za vše, podívejte se!

image
otestováno
Počet recenzí
5
jak jste hodnotily
5
4x
4
1x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 21. 1. 2021
do 28. 2. 2021

Robotický vysavač Rowenta X-plorer Serie 80 RR7747WH

Nejchytřejší robot pro úklid na míru

Díky robotickému vysavači Rowenta X-plorer Serie 80 máte úklid na míru doslova na dosah ruky: automatický úklid se snadným použitím, který zanechá celý váš domov bez poskvrnky. Objevte dokonalý automatický vysavač: maximálně přesná navigace, nejmodernější technologie a vysoce intuitivní a uživatelsky přívětivé rozhraní kompatibilní s aplikacemi pro chytré telefony a hlasovými asistenty v českém jazyce. Dosud nevídaná úrovně kvality pro individuální zážitek z úklidu.

Vysavače Rowenta jsou tiché a výkonné. Chytrá navigace a vysoký sací výkon až 2300 Pa. Robotický vysavač Rowenta Robot Explorer S80 RR7747WH nabízí nebývalé zjednodušení úklidu. Prostor si dokonale zmapuje, precizně vyluxuje a zároveň i vytře. Navíc ho zdobí kvalitní filtr pro separaci prachu, takže je vhodný také pro rodiny s alergiky.

Více informací najdete TADY.

Hodnocení
5
avatar
Eva
Nečtu návody, a tak jsem i tady aplikovala postup prvního zapnutí a instalace. Součástí balení byl i krátký návod s QR kodem k instalaci aplikace, a tak jsem rovnou stáhla aplikaci v češtině a postupovala dle aplikace. Děti zrovna přišly z venku, a tak jsme začali hned zatěžkávací zkouškou v předsíni, kde bylo bláto. Místnost byla poměrně malá, a tak asi po deseti minutách bylo vysáto a setřeno na jedničku a bez práce. Rowenta se zaparkovala zpátky a bylo hotovo. Od té doby máme nastavený pravidelný úklid celého bytu, poměrně prostorný. Musím pouze hlídat nádobu na vodu, aby byla nádobka před načasovaným úklidem plná.
příloha příloha
klad Intuitivní návod
klad český jazyk
klad kvalita vysávání
klad kvalita stírání
klad aplikace
klad praktický tvar
klad vzhled
klad nic
avatar
Honza
S vysavačem jsme více než spokojený. Nejvíce nás doma zaujala jednoduchost v ovládání aplikace, která je ke všemu v češtině. Tento konkrétní model má dostačující zásobník na odpad a jeho údržba je snadná. Robot si zatím poradil se všemi povrchy a prozatím jsme k němu nenašli nic negativního, proto ho můžeme jen doporučit.
klad aplikace v čj
klad ovládání
klad vysávání
klad výkon
klad sběrný koš
klad žádné
avatar
Jana
S tímto vysavačem jsem spokojená a tudíž hodnotím pozitivně. Vytře a vysaje hodně dobře, dokonce si poradil i s hodně zaschlou špínou. Údržba je lehká a zvládne jí opravdu každý. Musím vyzdvihnout 3 úrovně vysávání. Hlučnost je asi tak jako u každého jiného robotického vysavače. Aplikace je super, ale měla jsem problém na začátku aplikaci spojit s vysavačem, kazí to trochu dojem. Robot se orientuje velmi dobře, akorát se mi pokaždé zasekne u wc a jednou se mi zamotal do kabelů, ale to na tom nic nemění, že vysavač už nedám nikomu a stane se velkým pomocníkem domácnosti.
příloha
klad výkonnost
klad 3 výkonové stupně
klad aplikace
klad údržba
klad dobře saje a vytírá
klad počáteční spojení robota s aplikací
avatar
Dobromila
Robotický vysavač jsem už doma měla ale starší verzi a jinou značku, Rowenta mě mile překvapila, vysavač je tichý oproti původnímu úplně a rychlejší. Vysypávání nádobky s prachem je snadné, jen se vyndá a vysype do koše, srovnání s původním jsem musela prach z nádobky "vybouchávat". Je potřeba si stáhnout poprvé aplikaci, což se mi povedlo až na podruhé a musí se nechat robot pustit v celém prostoru ve kterém chcete aby pracoval, jednotlivé pokoje mi přidat nešly. Jediná nevýhoda je, na kterou si musím dávat pozor, při nandávání hadříku na vytírání se vysavač musí otočit a pokud je v něm nádobka na prach a nevyndáte ji nebo nepřidržíte, tak vypadne na zem...za mě super pomocník, kterého pouštím každý den a je rychlý a výkonný...
klad Výkon
klad Tichost
klad Rychlost a vzhled
klad Vypadává nádobka na prach pokud se nepřidrží
avatar
Lenka
Ovládat tento vysavač pro nás nebylo zrovna úplně zcela lehké.Problém nastal už při párování vysavače s mobilem.Navigace orientace v prostoru také na druhý pokus.Ale je to spíš o tom,že člověk tohle nikdy neměl a nemá zkušenosti.Výkon dobrý, hlučnost je pro nás nízká.Srovnávám se svým klasickým vysavačem.Mohu ho zapnout ráno,v poledne i večer a sousedy neruším.Údržba je snadná.Nejlepší ovšem bude, že telefon s touto aplikací bude vyloženě k těmto účelům doma, aby ho mohl spustit a ovládat každý člen domácnosti.K vytírání...mě osobně příjde, že je to hrozně málo vody a bez přípravku,že to nemůže zajistit čistou podlahu.To je můj názor.A náš nový pomocník se jmenuje Zoran:-)
příloha
klad Rychlost úklidu.
klad Precizní vysávání
klad Výborně vysává na koberci.
klad Rychle se odřel, čidla nefungují úplně dobře.