Hledáte ideální rolety, žaluzie nebo sítě do oken proti hmyzu? Vyberte si na e-shopu Foa.cz se slevou 40 % na celý nákup

image
Přihlašování právě probíhá
kolik se toho testuje
50
Přihlásit se můžete do
27. 9.
23:00
konec testování
30. 9. 2021

Koho hledáme

Hledáme 50 testerek, které otestují produkty FOA.CZ se slevou 40 % na celý nákup včetně již zlevněných produktů.

Vybrané testerky se poté s námi podělí o recenzi zde na webu, na Facebooku, na Heureka.cz a na Google.com.  

 • Ze všech recenzí vybereme 5 recenzí, které se nám nejvíce líbí a tyto testerky odměníme kompletním vrácením peněz za celý nákup.

Podle čeho vybíráme

Do přihlašovacího komentáře napište tyto tři informace:

 • Líbí se Vám e-shop Foa.cz? E-shop najdete TADY.
 • Který produkt byste si v případě výběru do testování objednala?
 • Opravdu souhlasíte s nákupem se slevou 40 % na celý nákup?

Redakce vybere ze všech přihlašovacích komentářů 50 testerek, které získají slevu 40 % na nákup na e-shopu Foa.cz

Rolety Foa.cz

Na e-shopu FOA naleznete rolety, žaluzie i sítě proti hmyzu. Zaměřujeme se na kvalitní stínící techniku, která Vás ochrání před sluncem i zvědavými pohledy sousedů.

Rolety jsou jeden z nejoblíbenějších stínících prvků. Používaly se už ve starém Egyptě i Římě. Dnes už to ale dávno není jen obyčejný pruh látky, který se dá vytáhnout a zase spustit. Stínicí technika se také vyvíjí a tak známe rolety římské, plisé, čili skládané, ale stále i ty obyčejné látkové rolety, případně jejich variantu - termo rolety, schopné podstatně ovlivnit teplotu v místnosti. V naší nabídce najdete i nejmladší přírůstek do rodiny rolet - rolety den a noc. Jde o revoluční myšlenku, spojit výhody rolet a horizontálních žaluzií. Máte-li střešní okna, najdete u nás i rolety, které jsou určeny přímo pro ně.

V naší nabídce naleznete také vertikální žaluzie. Vertikální žaluzie dodáváme jako nosný profil s pojezdy pro háčky na zavěšení pruhů látek vertikálních žaluzií. Velmi jednoduchá montáž, kterou zvládne opravdu každý, je velkou výhodou našich žaluzií. Žaluzie ale nemusíte kupovat jako komplet. Pruhy látky se dají objednat zvlášť. Můžete si tak sestavit barevně zajímavý komplet. Zajistěte si soukromí při práci i odpočinku a pusťte si do místnosti jen tolik slunečních paprsků, aby vám to bylo příjemné. Vertikální žaluzie jsou obzvláště vhodné pro stínění velkých francouzských oken a prosklených stěn. Typicky se používají v kancelářích, nicméně i v domácnostech se výborně uplatní třeba místo závěsů.

Sítě do oken proti hmyzu na míru jsou nadmíru praktickou ochranou před létajícím i lezoucím hmyzem. Obzvláště v létě jsou okenní sítě vynikajícím pomocníkem, které není nutné sundávat ani v zimě. Sítě proti hmyzu nebrání nijak ve výhledu ven, zpříjemní váš den, noční spánek a vytvoří bezpečnější prostředí pro děti. Na FOA najdete jak sítě do oken, tak i sítě do dveří. Můžete vybírat různé systémy pro upevnění sítí na okna či dveře.

Z jakých produktů můžete na FOA vybírat?

 • Rolety Den a noc – jejich charakteristickým rysem je střídání průhledných a neprůhledných vodorovných pruhů, které se při manipulaci s roletou vzájemně překrývají. Míra překryvu průhledných a neprůhledných pruhů Vám umožňuje přesně regulovat světlo v místnosti. Můžete si tak vytvořit příjemné tlumené denní osvětlení, zcela zamezit průchodu slunečních paprsků nebo naopak zcela prosvětlit místnost.
 • Římské rolety – jsou tvořeny kvalitní látkou, která je horizontálně rozdělená pomocí výztuží do stejných pruhů. Římské neboli řasicí rolety mohou být jednak průsvitné, jednak pevné s určitou mírou zatemnění. Nemusí se tedy vždy jednat o ochranu před sluncem, ale jen designový doplněk např. k žaluziím.
 • Sítě proti hmyzu – kvalitní ochrana proti hmyzu v pevném rámu, kterou můžete umístit do oken i dveří.
 • Látkové rolety pro střešní okna – jsou uzpůsobené pro potřeby střešních oken.
 • Rolety Plisé – jsou vyrobeny z kvalitní a pevné látky, která připomíná skládaný vějíř z papíru. Oproti jiným druhům stínění je můžete rolovat ze shora dolů i ze zdola nahoru, což Vám umožňuje zastínit si pouze spodní část okna nebo si vytvořit libovolně vysokou stínicí plochu uprostřed okna.
 • Rolety Plisé pro střešní okna – jsou uzpůsobené pro střešní okna.
 • Termo rolety – řadí se mezi látkové rolety, jsou ovšem vyrobeny ze speciální TERMO látky, která pracuje kromě světla také s teplem. V létě Vám tak toto zastínění pomůže od přehřátí místnosti a v zimě od úniku tepla.
 • Vertikální žaluzie – jsou tvořeny svislými pruhy (lamelami) látky, které jsou zavěšené pomocí háčků na nosném profilu s kolejničkami. Ideální volba pro velké prosklené plochy, např. kanceláře.
 • Látkové rolety – základem je kvalitní a pevná látka, která se vyrábí v řadě barevných variant. Mají podobné vlastnosti jako látkové závěsy, avšak poskytují lepší ochranu před sluncem.

 Zkrášlete svůj domov a vyberte si z naší široké nabídky ještě dnes.

Více informací a celou nabídku najdete TADY