Testeři si objednali na e-shopu Foa.cz a rolety, žaluzie nebo sítě do oken proti hmyzu. Jak jsou s nimi spokojení?

image
otestováno
Počet recenzí
49
jak jste hodnotily
5
43x
4
5x
3
1x
2
1
doporučuje
98 %
Testováno v období
od 15. 10. 2021
do 26. 11. 2021

Rolety Foa.cz

Na e-shopu FOA naleznete rolety, žaluzie i sítě proti hmyzu. Zaměřujeme se na kvalitní stínící techniku, která Vás ochrání před sluncem i zvědavými pohledy sousedů.

Rolety jsou jeden z nejoblíbenějších stínících prvků. Používaly se už ve starém Egyptě i Římě. Dnes už to ale dávno není jen obyčejný pruh látky, který se dá vytáhnout a zase spustit. Stínicí technika se také vyvíjí a tak známe rolety římské, plisé, čili skládané, ale stále i ty obyčejné látkové rolety, případně jejich variantu - termo rolety, schopné podstatně ovlivnit teplotu v místnosti. V naší nabídce najdete i nejmladší přírůstek do rodiny rolet - rolety den a noc. Jde o revoluční myšlenku, spojit výhody rolet a horizontálních žaluzií. Máte-li střešní okna, najdete u nás i rolety, které jsou určeny přímo pro ně.

V naší nabídce naleznete také vertikální žaluzie. Vertikální žaluzie dodáváme jako nosný profil s pojezdy pro háčky na zavěšení pruhů látek vertikálních žaluzií. Velmi jednoduchá montáž, kterou zvládne opravdu každý, je velkou výhodou našich žaluzií. Žaluzie ale nemusíte kupovat jako komplet. Pruhy látky se dají objednat zvlášť. Můžete si tak sestavit barevně zajímavý komplet. Zajistěte si soukromí při práci i odpočinku a pusťte si do místnosti jen tolik slunečních paprsků, aby vám to bylo příjemné. Vertikální žaluzie jsou obzvláště vhodné pro stínění velkých francouzských oken a prosklených stěn. Typicky se používají v kancelářích, nicméně i v domácnostech se výborně uplatní třeba místo závěsů.

Sítě do oken proti hmyzu na míru jsou nadmíru praktickou ochranou před létajícím i lezoucím hmyzem. Obzvláště v létě jsou okenní sítě vynikajícím pomocníkem, které není nutné sundávat ani v zimě. Sítě proti hmyzu nebrání nijak ve výhledu ven, zpříjemní váš den, noční spánek a vytvoří bezpečnější prostředí pro děti. Na FOA najdete jak sítě do oken, tak i sítě do dveří. Můžete vybírat různé systémy pro upevnění sítí na okna či dveře.

Z jakých produktů můžete na FOA vybírat?

  • Rolety Den a noc – jejich charakteristickým rysem je střídání průhledných a neprůhledných vodorovných pruhů, které se při manipulaci s roletou vzájemně překrývají. Míra překryvu průhledných a neprůhledných pruhů Vám umožňuje přesně regulovat světlo v místnosti. Můžete si tak vytvořit příjemné tlumené denní osvětlení, zcela zamezit průchodu slunečních paprsků nebo naopak zcela prosvětlit místnost.
  • Římské rolety – jsou tvořeny kvalitní látkou, která je horizontálně rozdělená pomocí výztuží do stejných pruhů. Římské neboli řasicí rolety mohou být jednak průsvitné, jednak pevné s určitou mírou zatemnění. Nemusí se tedy vždy jednat o ochranu před sluncem, ale jen designový doplněk např. k žaluziím.
  • Sítě proti hmyzu – kvalitní ochrana proti hmyzu v pevném rámu, kterou můžete umístit do oken i dveří.
  • Látkové rolety pro střešní okna – jsou uzpůsobené pro potřeby střešních oken.
  • Rolety Plisé – jsou vyrobeny z kvalitní a pevné látky, která připomíná skládaný vějíř z papíru. Oproti jiným druhům stínění je můžete rolovat ze shora dolů i ze zdola nahoru, což Vám umožňuje zastínit si pouze spodní část okna nebo si vytvořit libovolně vysokou stínicí plochu uprostřed okna.
  • Rolety Plisé pro střešní okna – jsou uzpůsobené pro střešní okna.
  • Termo rolety – řadí se mezi látkové rolety, jsou ovšem vyrobeny ze speciální TERMO látky, která pracuje kromě světla také s teplem. V létě Vám tak toto zastínění pomůže od přehřátí místnosti a v zimě od úniku tepla.
  • Vertikální žaluzie – jsou tvořeny svislými pruhy (lamelami) látky, které jsou zavěšené pomocí háčků na nosném profilu s kolejničkami. Ideální volba pro velké prosklené plochy, např. kanceláře.
  • Látkové rolety – základem je kvalitní a pevná látka, která se vyrábí v řadě barevných variant. Mají podobné vlastnosti jako látkové závěsy, avšak poskytují lepší ochranu před sluncem.

 Zkrášlete svůj domov a vyberte si z naší široké nabídky ještě dnes.

Více informací a celou nabídku najdete TADY

Hodnocení
49
avatar
Renáta
Kdo má podkroví tak ví, jaké jsou tam podmínky v létě. Před pár týdny jsme se dohodli, že si jako Ježíška objednáme rolety do oken a klimatizaci. Náhodou jsem objevila rolety foa a objednala. Druhý den volali jestli máme rolety dobře změřené a vše potřebné info, já bohužel byla v práci a tak jsme se domluvili na dalším dnu, do doby než volala paní znovu se již vyprodala námi vybraná barva což mě do teď mrzí, ale vzali jsme odstín podobný. Dodání bylo bezproblémové za 10 dnů, montáž nas lehce potrápila, nebylo to tak úplně snadné jak je na videu ale nakonec jsme to zvládli a to ani jeden z nás není úplně technický typ. Za tu cenu jsou krásné a snad budou v létě dobře fungovat. Zatím má naše 6ti léta dcera radost, že může mít tmu i přes den ?
klad Poradce po telefonu
klad Rychlé dodání
klad Kvalitně zabaleno na převoz
klad Příjemné na dotek
klad Tma i přes den
klad Došla námi vybraná a již zaplacená barva
příloha
avatar
Sarka
olety jsme objednávali do ložnice, takže jsme potřebovali, co nejvyšší zatemnění. Zvolili jsme variantu Rolety Den a noc premium a jsme moc spokojeni. Rolety splnili naše očekávání. Paní z eshopu byla velmi příjemná a nápomocná, který typ vybrat. Pak stačilo jen vše změřit a objednat. Dodání bylo rychlé a instalace jednoduchá. Produkt určitě doporučujeme a uvažujeme rolety dále objednat do dalších místností
klad Vše
klad Nic
avatar
Markéta Hejlová
Firmu foa mohu doporučit, internetové stránky jsou přehledné a najdete tam vše, co potřebujete (rady, návody...). Po objednání se cca do 2 pracovních dnů ozvala příjemná slečna/paní zda vše jak jsem vyplnila sedí a ještě jsme doladily detaily. Zboží přijelo opravdu rychle cca do 5-7 pracovních dnů. Já si vybrala rolety den a noc s montáží na okno, balení obsahovalo vše potřebné. Dle návodu na jejich stránkách nebylo těžké ani rolety zavesit. Samotné rolety vypadají moc pěkně, zutulni místnost. Vybrat si můžeme z několik druhu barev. Oceňuji, že i když jsou vyrobené na míru, tak se dá platit na dobírku. Vybrala jsem si nějaké ty základní a pak se středním stinenim a oboje jsou krásné a kvalitní.
klad Kvalita
klad Jenoducha montáž
klad Široká nabídka barev
klad Platba na dobírku
klad Rychlost dodání
klad Cena
klad Nic
příloha příloha příloha příloha
avatar
Ladislava
E-shop Foa je přehledný a obsahuje vše, co potřebujete k takovému nákupu vědět. Líbí se mi popis způsobu měření, aby se člověk nespletl. Pracovník po odeslání objednávky dokonce pro ověření volá, aby míry ověřil. Výroba netrvá dlouho a doručení bylo v pořádku. K montáži má člověk dostupná skvělá videa, díky kterým instalaci zvládne i úplný začátečník.
klad přehledný e-shop
klad rady k měření
klad telefonické ověření
klad videa k instalaci
klad vzhled
klad nic
avatar
Jana
Rolety mě vyhovují super výběr hlavně barev mam mae děti super věc lepší než žaluzie.rolety určitě budu chtít koupit do všech místností. Cena je přijatelná a kvalita taky super ..vřele doporučuji všem ať z dětmi nebo bez dětí. Za mě na 1.super akce které na rolety nabízíte
klad Kvalita
klad Nemam žádnou špatnou recenzi
avatar
Sandra
Rolety od FOA mi vysloveně vyrazily dech. Vždy jsem si kupovala rolety jen v hobby marketech a proto jsem byla příjemně překvapena, když mi s roletami od vás přišlo i vodící lanko a očka. Vadilo mi totiž, že při otevření ventylačky roleta "plandala". Měření jsem zvládla podle návodu na stránkách a druhý den, mi volala paní, abychom to spolu ještě zkontrolovali. Za týden jsem měla rolety hotové a doma(objednávala jsem do 4 místností). Na montáž jsem si už netroufla, protože jsem si nechala vyrobit rolety s vrtáním do okna,tak se toho chopil manžel a podle návodu to lehce zvládnul. Objednávala jsem termo rolety a rolety den a noc. Oboje jsou snadné na údržbu, dobře stíní a vypadají nádherně.
klad Komunikace s obchodem
klad Vodící lanko a očka
klad Dobře stíní
příloha příloha příloha
avatar
Tereza
V e-shopu Foa.cz jsem si zakoupila rolety den a noc. Vybrala jsem si je, pro jejich moderní vzhled. Jasnou volbou byla možnost uchycení na okno a to z toho důvodu, že můžete volně otevřít okno aniž by jste musely celou roletu vytahovat. Navíc nenarušíte okno či zeť vrtáním, tudíž zvládne instalaci opravdu každý. Balení bylo kompletní a pečlivě zabalené. Zboží v perfektní kvalitě. Je nutné podotknout, že rolety neudělají úplnou tmu jako klasické žaluzie, ale jelikož máme okna situována k lesu, nemáme žádný rušivý element jako je třeba pouliční lampa. Obchod skvěle komunikoval, telefonicky ověřoval objednávku. Zboží bylo do týdne hotové a odeslané. Rolety jsem pořídila v době podzimních akcí za slušnou cenu. Foa.cz velice doporučuji
klad Snadná instalace
klad Rychle dodání
klad Hezký design
klad Komunikace s obchodem
klad Zatim nic
příloha příloha příloha
avatar
Michaela
Po objednávce mi volala paní a zjišťovala, jestli jsou rozměry vpořádku. To beru jako skvělý klientský servis. Po. Zaplacení šly rolety do výroby a překvapila mě rychlost. Zabalený byly precizně. Montovala jsem je do 4+1 sama a i s přípravou oken mi to trvalo zhruba 3 hodinky. Montáž je snadná a návod v češtině to jen zjednodušuje. Rolety fungují perfektně, vypadají nádherně a je vidět, že jsou kvalitní. Velkou výhodou je, že jsou dělané na míru, protože kdyby jsme je měli upravovat, tak by nikdy nebyly tak hezké.
klad Skvěle zabaleno
klad Rchlost dodání
klad Snadná montáž
klad Kvalita provedení
klad Nádherné
klad Nic
příloha
avatar
Markéta
Použité materiály jsou robustní, plasty působí odolně a tkanina kvalitně. Výrobek byl velmi pečlivě zabalen a popsán, přiložen přehledný návod na všechny typy montáží. Před samotným dodáním mne obchod kontaktoval a prošel se mnou mé zvolené zboží a to, co opravdu chci. Zboží bylo doručeno ve velmi rychlém čase. Montáž byla jednoduchá a rychlá. Nejvíce času zabralo sundání tvrdohlavé, odolné zelené lepící pásky, kterou byl připevněn posouvací řetízek. Velkým plusem je vodící silon, takže při otevření okna, roleta neplápolá. Za možnost atypického rozměru je cena velmi příznivá.
klad Snadná montáž
klad Komunikace obchodu
klad Přesné a kvalitní zpracování
klad Zelená lepící páska
příloha příloha příloha příloha příloha
avatar
Karolína
Rolety jsme objednávali do ložnice, takže jsme potřebovali, co nejvyšší zatemnění. Zvolili jsme variantu Rolety Den a noc premium a jsme moc spokojeni. Rolety splnili naše očekávání. Paní z eshopu byla velmi příjemná a nápomocná, který typ vybrat. Pak stačilo jen vše změřit a objednat. Dodání bylo rychlé a instalace jednoduchá. Produkt určitě doporučujeme a uvažujeme rolety dále objednat do dalších místností
klad příjemná komunikace s eshopem
klad rychlá výroba a dodání
klad jednoduchá instalace
klad výběr barev a materiálů
avatar
Žaneta
Vertikální rolety, odstin béžová vypadají hezky, jsou funkční. Do cukrářského provozu odpovídají hygienickým normám. Komunikace s operátorkou nadmíru příjemná - telefonicky mě kontaktovala aby prověřila správnost objednávky a míry rolet. Dodání přiměřené výrobě na míru, bezproblémové. Montáž srozumitelná a rychlá.
klad Instruktážní video pro správné změření rolet
klad Komunikace a poradenství
klad Zakázková výroba
klad Jednoduchá montáž
klad Funkčnost
klad Cena před slevou mi přijde naprosto neadekvátní
příloha
avatar
Adéla
Objednali jse si síť proti hmyzu do okna a látkovou roletu. Paní s námi vše velmi ochotně dořešila po telefonu, máme atypická okna, takže to chtělo trochu trpělivosti, než jsme znuvu zaslali upřesněné údaje. Ale paní byla velice příjemná a trpělivá. Zaslané výrobky jsou kvalitní, krásné. Celková doba výroby i doručení byla poměrně rychlá, balení bylo provedeno důkladně a zásilka dorazila v pořádku.
klad vstřícný přístup
klad nenapadá mne nic
avatar
Zuzana
Na stránkách firmy je k dispozici podrobný návod pro přesné zaměření objednávaného produktu, po odeslání objednávky telefonicky kontaktuje zákaznický servis, aby prověřili správné zaměření. Velmi příjemná komunikace, následné doručení zboží bylo velmi rychlé, balení žaluzií a rolet velmi precizní. Produkty jsou kvalitně zpracované, montáž, díky podrobnému návodu, jednoduchá a bezproblémová, funkčnost je bez vad. Škoda, že zatím firma nenabízí řešení pro atypická okna (šikminy), naše objednávka mohla být výrazně objemnější.
klad podpora
klad rychlost dodání
klad snadná montáž
klad kvalita výrobku
klad neshledala jsem žádné zápory
příloha
avatar
Klára
Nedávno jsme objednali produkt "síť proti hmyzu" do balkonových dveří. Montáž byla skutečně snadná. Oceňuji jednak pevné provedení rámu a současně ochotu komunikace pracovníků společnosti Rolety Foa - v našem případě týkající se atypu zasahujícího parapetu v těsné blízkosti vrtu.
klad Telefonická podpora
klad Pevně provedení
klad Množství obalového materiálu
příloha
avatar
Eva
Dlouho jsme s přítelem přemýšleli, jaké rolety si po rekonstrukci dáme. První volba padla na rolety den a noc od značky FOA. Nemohli jsme vybrat lépe. Rolety jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, komunikace s eshopem byla skvělá, dodání rychlé a montáž na dva okna proběhla během půl hodiny. Vybrali jsme si rolety které se vrtají do stěny-nad okno. Zakryjí tedy celý "otvor" kde okno je. Tyto rolety doporučuji, jelikož nepropustí žádné světlo a když jsou vytaženy úplně nahoru, nepřekáží při otevírání oken dokořán, což může být problém třeba u rolet, které se vrtají přímo na okno. Rolety určitě doporučuji :)
klad kvalita
klad rychlost dodání
příloha příloha
avatar
Jiřina
Kvalita, obsah vše bylo v naprostém pořádku. Oceňuji širokou škálu výběru a to jak barevně, velikostně, tak především i toho, ze mají velký vyber na střešní okna. Cena bych řekla, ze je nižší o proti jiným e-shopům. Což je velké plus a když je mají ještě ve slevě, tak není na co čekat. Montáž osobně nemůžu soudit, ale přítel neříkal, ze by to bylo nějak složité a ani nevypadal naštvaná, takže dobrý :D
klad Rychlost dodani
klad Komunikace
klad Cena
klad Nic jsem nenašla
avatar
Lucie
Z velkého množství originálních rolet, jsme se vybrali thermorolety a rolety typu Noc a den, oboje jsou v různých stupních zatemnění, takže si každý vybere dle potřeby. Líbí se mi možnost různých typů zavěšení (na rán či stěnu), tak jsme mohli využít oba typy dle vlastností našich oken. Na stránkách jsou videa s instruktáží jak rolety zaměřit. Po objednávce mi volala slečna z nákupu a ověřovala si zda máme objednáno správně. Jelikož jsou rolety dělané na míru, tak tomu odpovídá doba dodání. Ale i tak rolety dorazily rychle. Montáž je snadná. Vypadají velmi luxusně a moderně.
klad různé stupně zatěmnění
klad různé varianty uchycení
klad barvy
klad komunikace obchodu
klad kvalita
avatar
Barbora
Na Foa jsme zakoupili sítě proti hmyzu a stínící rolety do střešních oken, dále pak látkové stínící rolety bez vrtání. E-shop je velice přehledný, pěkně zpracovaný. Velmi nás překvapila kvalita videonávodů. Po objednání nás kontaktovala pracovnice firmy, která s námi ještě jednou prošla objednávku a zároveň rozměry požadovaného zboží. Dodání bylo adekvátní výrobě zboží na míru. Na svou montáž většina produktů ještě čeká.
klad předhledný e-shop
klad videonávody
klad kontakt od zaměstnankyně (překontrolování objednávky)
avatar
Karin
Eshop je velmi profesionální, přehledný, k měření jsou na stránkách návody, před samotným vyhotovením ještě volá pracovník Foa, aby se ujistil, že je vše zaměřeno správně. Materiál je kvalitní, vyhotovení i dodání rychlé. Samotná montáž je díky přehlednému návodu snadná.
klad Zpracování výrobku, profesionalita, délka dodání, návod, vstřícnost eshopu.
klad Nic
příloha
avatar
Tereza
Objednávali jsme z produktů rolovací sítě, rolety plisé a rolety plisé pro střešní okna. Nejdřív jsme využili možnost nechat si zaslat vzorky textilií zdarma. Je to skvělá možnost jak si materiál osahat a vybrat si co se mi líbí z pohodlí domova. Zboží bylo velmi dobře zabaleno, přiloženy byly i tištěné návody, i když jsou snadno dostupné na internetu. Materiál, který jsme vybrali je pevný a příjemný. Objednávání sítí i rolet je velmi snadné. Lze vybírat z několika variant provedení, které jsou dobře popsány. S čím jsem měla problém je najít u některých plisé variantu montáže s vodícími lanky a potom nejednotnost pojmenování provedení rolovacích sítí u objednávky sítí a v návodu. Pro mě je to matoucí a uvítala bych spíše aby pojmenování bylo vždy shodné. U montáže plisé mi ještě chybí informace jak daleko se montuje držáček lanka od bočního rámu okna. Co velmi oceňuji je že po objednávce firma zavolá a zrekapituluje s vámi objednávku.
klad zaslání až 8 vzorků zdarma
klad kvalitní materiál rolet
klad přiložené návody
klad výběr
klad ceny
klad příjemná komunikace a ochota pomoci
klad výborně zabalené zboží pro přepravu
klad u plisé rolet jsou dodávány držáčky lanka pro čtyři varianty profilů, takže se nemusíte bát že bude odstávat
klad trochu chaotický popis variant sítí při výběru a v popisu montáže
příloha příloha příloha příloha
Zobrazit více recenzí