Salon GelPolish Gelová manikúra - startovací set

image
otestováno
Počet recenzí
57
jak jste hodnotily
5
51x
4
5x
3
1x
2
1
doporučuje
98 %
Testováno v období
od 12. 3. 2015
do 30. 11. -0001

[*] [*] [*] TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje dvacet z vás, které se přihlásí po testovací výzvě a napíší důvod, proč právě vy byste měla získat gelovou manikúru, a to maximálně v pěti větách. Výherkyně pro testování vybereme s naším partnerem na základě vašich nejzajímavějších a nejvtipnějších odpovědí. Výzva padne ve středu 11. března mezi 9 a 9:30 hodin. [*] [*] [*]

 

Salon GelPolish: Gelová manikúra v pohodlí domova - Startovací set

Jediná krabička obsahuje vše, co potřebujete až na 10 aplikací!

Obsah startovacího setu:

  • LED lampa s automatickým časovačem
  • Podkladový gelový lak
  • Barevný gelový lak
  • Vrchní gelový lak
  • 10 čistících ubrousků
  • Odlakovač gelových laků
  • Dřívko na nehtovou kůžičku, pilník a leštička

Dokonalé nehty až dva týdny • Snadná aplikace • Bez schnutí • Konec odlupování • Ochrana nehtů • Snadné odstranění.

Cena: 2 999 Kč

Tyto úchvatné a praktické vychytávky od značky Sally Hansen najdete exkluzivně od srpna 2014 v síti drogérií DM.

Více informací o produktu najdete ZDE.

Hodnocení
57
avatar
Anna
avatar
Dorota
avatar
Ludmila
avatar
Renata
avatar
Věra
avatar
Věra
avatar
Lidka
avatar
Barbora
klad Ráda bych vyzkoušela gelové nehtíky, párkrát jsem byla u nehtařky, ale bohužel by to chtělo pravidelně chodit na ně, ale tolik peněz nemám. Sada vypadá úžasně, proti testování bych nic nenamítala a v případě kladného výběru, bych se podělila s ostatními o zážitky a zkušenosti.
avatar
Lenka
klad Všem moc děkuji za možnost vyzkoušení této perfektní sady na nehty, po které jsem pokukovala již před Vánocemi. Já, jakožto naprostý matlal při lakování nehtů, jsem naprosto nadšená. Použití je totiž nesmírně jednoduché. Nanést první krok, vložit na 30 vteřin pod lampu, nanést barevný lak, opět pod lampu, nanést třetí krok, posledních 30 vteřin a je hotovo. S klasickým lakem jsem se vždy trápila půl hodiny a pak nehty vzteky obratem odlakovala, protože vypadaly hrozně, vlnky, fleky... S touto sadou jsem nehty krásně nalakovala, lesknou se, drží a hlavně vypadají perfektně! Na omak je lak velmi příjemný, hebký. Mám je týden a žádná známka porušení, až na jeden nehet, kde jsem nanesla více barevného laku, na to pozor, nanášet pouze tenké vrstvy, jinak má tendenci se odloupnout, protože 30 vteřin zapečení tím pádem nestačí. Překvapilo mě, že lak není cítit žádnou chemií, to je další plus, při nanášení člověk nemusí čichat ten pach barev. V internetových recenzích jsem četla, že jeden alkoholový ubrousek nevystačí na ošetření všech nehtů - nevím, kolik mají ony dámy prstů, mně vystačil jeden ubrousek s přehledem. Za mě naprostá spokojenost, nyní velmi ráda ukazuju studentům v jejich učebnici místo, kde se právě nacházíme a kde mají pokračovat :)
klad U produktu jako takového jsem nenarazila na žádný problém, jen bych upozornila zájemkyně, aby si při koupi ověřili, zda balení obsahuje "laky" na všechny tři kroky. Mně přišlo balení, které obsahovalo krok 2 a dvakrát krok 3, tudíž jsem musela naklusat do drogerie a krok č. 1 dokoupit. Může se stát, prostě chyba balení
avatar
renata
avatar
Petra
klad Taky děkuji za možnost testování. Sada dorazila a nadchla už svým hezkým balením. Obsahovala i náhradní barvu laku, což mě mile překvapilo. Vyzkoušela jsem zatím jen na nehtech nohou, protože sezona otevřených bot se blíží. Aplikace byla snadná. Vytvrzení pod UV lampou probíhá skutečně rychle. Jsem zvědavá, jak snadné bude odstranění laku, až bude potřeba. Na rukou vyzkouším, až odrostou mé stávající gelové nehty. Těším se na úsporu, protože teď mě nehty stály každý měsíc 450,- Kč. Takže kdo chodí na gelovky, návratnost za tuto sadu si velmi rychle spočítá. Za mě - určitě doporučuji !
avatar
Marika
avatar
Yveta
klad Velmi krásná sada,za kterou moc děkuji,hned jak přijel pošták,vyzkoušela jsem ji s dcerou.Je balená ve velmi krásné krabičce,má lehkou úpravu a fantastický výsledek.Určitě doporučuji všem,které chtějí mít krásné nehtíky
avatar
Lucie
klad Moc děkuji za možnost testování. Se soupravou se příjemně a jednoduše pracuje, je určena i pro méně šikovné zákaznice. Barvy laků jsou moc pěkné, je možnost dokoupení dalších barev, vybere si opravdu každý. Tento výrobek bych určitě všem, i přes počáteční vyšší investici doporučila Nehty vypadají krásně, barva dlouho drží i když myjete nádobí nebo manuálně pracujete, už se těším až vyzkouším další barvy a nalakuji znovu :)
klad Bohužel se jeden z laků cestou ke mně vylil, nevím, kde nastala chyba, takže brzy budu muset pořídit nový, ale to se prostě stát může, asi zákon schválnosti. Musí se dávat velký pozor, abyste nanesli jemnou vrstvu, což se mi bohužel hned naprvé nepodařilo, takže jsem si dala repete :D
avatar
Adéla
klad Startovací set od Sally Hansen jsem již také otestovala a ráda se podělím o své dojmy: Set obsahuje tři gel laky, pilník, pomerančové dřívko na zatlačení kůžičky, lampu na zapečení nehtů, odlakovač a alkoholové ubrousky. Práce s laky je jednoduchá a opravdu to zvládne každý, nalakování všech nehtů i s vytvrzením mi trvalo asi 15 minut, což je doba srovnatelná a lakováním obyčejnými laky, u těchto gel laků je výhoda, že po "zapečení" jsou laky ihned tvrdé a nic se nikde neobtiskává. Asi po hodině po nalakování se mi jeden nehet začal odchlipovat, což bylo způsobeno tím, že jsem nanesla moc silnou vrstvu barevného laku, která dostatečně nevytvrdla. Na to se musí dávat pozor, aby byly vrstvy laku opravdu tenké a také se nesmí gel dostat na nehtovou kůžičku, potom se také odchlipuje. Výdrž je zatím dobrá, nehty opravdu nešetřím a po čtyřech dnech bez jediného škrábance. Obdržela jsem odstím wine not a kook a mango a určitě si pořídím další laky, plánuju nějaký nude odstín, vhodný na běžné nošení :) Určitě doporučuji, všem ženám, které chtějí mít dlouho upravené nehty. P.S. když jsem opravovala odchlíplý nehet, nechtělo se mi otvírat alkoholový ubrousek a výpotek jsem smyla tampónkem namočeným ve slivovici :)
avatar
Jana
klad Na stará kolena chci jít s dobou a mít i hezké packy, hned je to hezčí pokud máte upravené nehty a podáváte někomu ruku. Sice jsem už 50+, ale ráda se vypulíruju jako dvacítka, tak proč ne právě gelovými nehtíky? Moc ráda bych testla, jestli i stará garda si s novotami v nehtové modeláži poradí sama doma.doma.
avatar
Michaela
avatar
Kristýna
klad Předem děkuji za možnost testovat sadu od Sally Hansen.
klad Sada dorazila v pěkném balení -obsahovala :
klad barevný gel, podkladový , vrchní gel ,ubrousky, uv led lampu, pomerančové dřívko, odlakovač a návod.
klad Prvně jsem se obávala, že to asi nezvládnu, ale nakonec se povedlo.
klad Mám nehty týden a ocenuji , že i po práci na zahrádce jsou stále jako nově nalakované, žádné ošoupání a pěkně lesklé.
klad Opravdu zvládne každý a vyplatí se investovat.
klad Pak ocenuji , že si mohu v DM drogerii dokoupit potřebný materiál a ceny jsou také dobré.
klad Už ted přemýšlím , že si skočím ještě pro dvě barvičky :)
klad
klad Nemuset podléhat času manikérkám , ještě si u toho vypít kafíčko a vše v pohodlí domova to je sada od Sally Hansen ♥
avatar
Dominika
klad Ještě jednou moc děkuji za možnost testování. Ze sady jsem naprosto nadšená. Ihned po vyzvednutí na poště jsem se pustila do testování. V setu bohužel chyběl pilník a pomerančové dřívko, ale tyto věci naštěstí doma mám. Také se bohužel vylila více než polovina odlakovače, která byla hned vedle LED lampy, takže jsem měla především strach, aby fungovala. Naštěstí je v pořádku :) V setu se nachází podkladový, barevný v krásném odstínu Wine not a vrchní gelový lak. Jako dárek byl ještě v balíčku lak v odstínu Kook a mango, který jsem ihned lakovala. Postup je jednoduchý - zatlačíte přebytečnou kůžičku, otřete nehty alkoholovým ubrouskem, nalakujete bezbarvý spodní lak, dáte nehty do lampy. Poté nalakujete barevný lak, opět nehty do lampy. Pokud chcete zvýraznit barvu laku (nemusíte), nalakujete druhou vrstvu barevného laku a opět nehty do lampy. Nalakujete vrchní bezbarvý lak, který dodá nádherný lesk a opět nehty do lampy. Manikúra je hotová, ale nehty lepí, proto je potřeba je opět otřít alkoholovým ubrouskem a je HOTOVO :) Zapékání laku je velice rychlé, 30 vteřin rychle uteče. Ve výsledku máte za čtvrt hodiny perfektní manikúru a velikou výhodou je to, že nemusíte čekat, až lak zaschne. Gel lak mi na nehtech vydržel 9 dní bez jakéhokoliv chybičky. Nehty krásně povyrostly, ale zároveň nejsou vůbec zničené jako např. u klasických gelových nehtů. Odstranění šlo naprosto perfektně - pomoci alobalové metody - nechala jsem vatový tampónek s odlakovačem na nehtech cca 5 minut a potom stačilo stáhnout (žádné násilné odstraňování dřívkem či pilníkem, kdy by se nehty mohly poškodit) a nehty byly čisté a připravené k dalšímu lakování. Moc se mi líbí odstín Pink Pong, který dostaly některé testerky, proto jsem ho zašla do drogerie DM zakoupit. Doporučuji!
klad Žádnou nevýhodu jsem na manikúře jako takové nenašla. Snad jen chybějící pilník a dřívko, rozlitý odlakovač (což ovšem není chyba výrobce, stát se to může). Co bych ale určitě uvítala, je větší výběr barevných laků.
avatar
Jana
klad Moc děkuji za možnost testovat tuto úžasnou sadu.Párkrátv životě jsem si nechala udělat u kosmetičky gelové nehty-francouzskou manikůru,ale nebylo to pro mne moc praktické a vadilo mi zbrušování už tak tenkých a nezdravých nehtů.To vše s touto sadou odpadá.Aplikace je velmi jednoduchá,na první pokus se mi nehty kupodivu dost povedly,líbí se mi logicky popsaný postup pochopitelný i pro naprosté laiky,se sadou se skutečně dobře pracuje.Nehty mám dnes 6.den,zatím bez nutnosti odstraňování laku,předpokládám že ještě tak 4 dny vydrží.Určitě si budu postupně dokupovat další odstíny gel laků,tato sada je pro mě skutečně velmi přínosná a doufám že se díky ní a pravidelném používání i zlepší kvalita mých nehtů.
klad Zatím jsem žádná negativa neshledala,snad jen cena je až dost vysoká,sama bych si určitě za tyto peníze sadu nepořídila.I samotné laky na dokupování stojí dost peněz,zatím se spoléhám že natrefím na nějaké akční nabídky :-)
Zobrazit více recenzí