Vybrané influencerky otestovaly všechny výhody nového Samsungu Galaxy S20/20+. Podívejte se na recenze, jak byly spokojené

image
otestováno
Počet recenzí
4
jak jste hodnotily
5
4x
4
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 17. 4. 2020
do 10. 5. 2020


Galaxy S20/20+

Chytrý telefon od společnosti Samsung vás jednoznačně uchvátí svým fotoaparátem. S 64Mpx objektivem zachytíte každý detail tak ostře a živě, že nebudete věřit svým očím. Fotografie si můžete přibližovat a nacházet na nich další a další maličkosti, kterých jste si při focení vůbec nevšimli. Skvělé rozlišení má také video, které disponuje několika různými režimy a vychytávkami. To vše je zabezpečené inovovanou technologií Knox, která do telefonu nepustí nic, co tam nepatří.

Obrovské rozlišení fotoaparátu

Hlavní fotoaparát disponuje třemi objektivy a neuvěřitelným rozlišením 64 Mpx. Navíc můžete obraz až třikrát opticky přiblížit a objevit tak detaily, o kterých jste neměli ani tušení. Při špatných světelných podmínkách pořídí inteligentní technologie několik snímků, které sloučí do jednoho.
Tak je možné minimalizovat rozostření i šum a maximálně zvýraznit všechny objekty na fotografii.

Připravte se na budoucnost videa – 8K

Šestnáctkrát detailnější videa, než na jaká jste byli doposud zvyklí ve Full HD? S 8K rozlišením se tento neuvěřitelný sen stává realitou. Snadno můžete točit videa se špičkovou kvalitou, která se stanou hitem mezi vašimi přáteli. Navíc je možné z videa získat fotografie s rozlišením 33 Mpx a tak budete mít své nejmilejší vzpomínky zachycené jak na videu, tak i na snímku

Stabilní snímky z ruky

K ještě lepším výkonům fotoaparátu napomáhá i optická stabilizace a větší senzor. I dobrodružné a sportovní zážitky zachytíte nyní tak ostře a živě jako profesionální kameraman. Stačí aktivovat mód Super Steady a telefon už vše obstará za vás. 

Zachyťte jeden okamžik několikrát

Dalším vylepšením je režim Single Take. Po jeho aktivaci stačí přibližně deset sekund pohybovat telefonem tak, abyste zachytili celou scénu.
Umělá inteligence mezitím pořídí několik krátkých videí a fotografie z různých úhlů a s různým nastavením. Vy si tak můžete z výsledné
galerie vybrat to, co se vám nejvíce líbí.

Více informací o modelu Galaxy S20/20+ se dozvíte TADY


Chcete více podrobností o tomto produktu? Přečtěte si tuto další a opravdu podrobnou recenzi.


Hodnocení
4
avatar
Tereza
Po dobu 1 měsíce jsem měla příležitost testovat Samsung S/20. Celkově jsem velmi spokojená s jednoduchým ovládáním, přenosem veškerých souborů s pomocí aplikace Smart Switch a minimalistickým zpracováním. Jednoduchý design, lehké a kvalitní zpracování telefonu a nejen to jsou výborné vlastnosti nového Samsungu. Hlavní pozitiva telefonu? Vzhledem k tomu, že 60% svých pracovních povinností a radostí zvládám pomocí aplikací na telefonu, je pro mě důležitý výkon, kvalita, fotografie, video, paměť a rychlost. Až na drobné výjimky naplnil Samsung veškerá má očekávání. Ocenila jsem kvalitu fotografií a podstatně kratší čas strávený post produkcí. Fotografie a video je nově v rozlišení 8K a je to sakra znát. 3× hybridní optický zoom je ideálním řešením pro milovníky přírody (ve svém Samsungu mám nyní přibližně 200 fotek Měsíce v různých fázích). To, že je telefon růžový a má duhové odlesky si nechávám na konec.? Děkuji za možnost testovat skvělý produkt. Doporučuji a dávám 9,5/10.
klad Design
klad Kvalita
klad Zpracování
klad Lehkost
klad Barva
klad 8k rozlišení
klad Zoom
klad Stabilizátor
klad Video
klad Fotografie
klad Aplikace
klad Složité menu
avatar
Daniela
Musím říct, že co se týče kvality fotografií (které přikládám i v příloze), málokterý telefon se může tomuto rovnat. Zároveň ostrost videí, které na něm přehraji, je lepší, než v celé mé televizi :D. Perfektní i na videohovory. Inu, výrobce nelže a opravdu si dal na tomto telefonu záležet. Také oceňuji obrovskou pamět 128GB, díky které nemusím hlídat velikost každého souboru/ fotky/ aplikace, kterou do něj uložím :). Nádhera. Byť jsem dříve nikdy nebyla fanouškem Samsungu (a toto je první telefon, který od něj držím v ruce), doporučila bych jej všem, kteří ještě nad koupí váhají.
klad Kvalita fotografií a videa
klad 128GB paměti
klad Display přes celý telefon
klad Krásné, věrné barvy
klad Má vyšší cenu, ale vzhledem ke kvalitě adekvátní
klad Někomu může přijít těžší (třeba pokud by ho chtěl nosit po kapsách), ale lze si zvyknout
příloha příloha příloha
avatar
Klára
S testováním jsem byla naprosto spokojená. Opravdu kvalitní fotoaparát, fotky jsou světlejší, zachytí krásně dany moment. Pokud něco fotit z velké vzdálenosti, můžete si až 30x přiblížit. Videa v 8K kvalitě, zachytit opravdu všechny detaily. Telefon si můžete vybrat v několika barevných provedeních. Telefon mohu doporučit
klad Kvalita fotoaparátu, kvalita videí, fotky světlejší, výraznější
klad Krásná barva
klad Nenašla jsem žádné minus
avatar
Michaela
V dnešní době sociálních sítí je nejlepší možnost kvalitní mobilní telefon s dobrým fotoaparátem. S20 tohle dokonale splňuje. Špičkový fotoaparát a video 8K, kde máte možnost vidět ostře i malé detaily. Je tenký a lehký, ale přesto dokonale zvládá svou práci. Ocení ho nejen influenceři a blogeři, ale také vášniví, ne však přímo profesionální fotografové.
klad kvalitní fotoaparát
klad 8K video
klad dlouhá výdrž baterie
klad celkový vzhled
klad -
příloha
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel