Sérum hydratační Syncare

image
otestováno
Počet recenzí
42
jak jste hodnotily
5
33x
4
9x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 11. 11. 2014
do 30. 11. -0001

[*] [*] [*] TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje každá pátá, která se přihlásí po testovací výzvě. Testování proběhne 10. listopadu  mezi 17 a 18 hodinou a celkem je k otestování připraveno 10 sér. [*] [*] [*] 

...

Unikátní pleťové hydratační a výživné sérum pro suchou a dehydrovanou pleť obsahuje alpskou horskou švýcarskou řasu, která obdržela ocenění European Cosmetics Innovation Price 2014. Díky kombinaci řasy a rostlinných ceremidů sérum působí na přímou obnovu kožních buněk, chrání je a vyživuje. Vaše pleť bude po aplikaci dokonale regenerovaná a vyživená s vitalitou a svěží jiskrou.

Použití: Naneste na pleť 1 denně večer a lehce vklepejte. Poté můžete aplikovat některou z vhodných krémových masek Syncare.

15 ml.

Více se dozvíte ZDE.

 

Hodnocení
42
avatar
Anna
avatar
Ludmila
avatar
Monika
avatar
Věra
avatar
Renata
avatar
Věra
avatar
Lidka
avatar
renata
avatar
Dagmar
avatar
Alena
klad Sérum používám něco přes týden. Zatím žádné účinky nevidím ani nepociťuji. Sérum se musí používat déle a pravidelně. Testovací doba na hodnocení je velmi krátká :-/ ale jinak se sérum hezky nanáší, jen trošku lepí, ale po chvilce se vstřebá a je to o.k. ;-) Děkuji za možnost testovat a užívat budu dál ;-)
avatar
Mirka
klad Výrobce tvrdí, že pokožka získá díky pravidelné aplikaci séra vitalitu a optimální tonus. Bohužel zatím velké změny nepozoruji, ale přikládám to krátkému testovacímu času. Myslím si, že takové účinky se projeví až po dlouhodobém a pravidelném užívání. Nicméně kladně hodnotím konzistenci séra i to, že není parfémované. Shodnu se s ostatními ženami v tom, že sérum lehce lepí, což nemusí být každému příjemné. Nedráždí pokožku.
klad Přivítala bych trochu více informací na obale - krabičce séra. Není tam nic o složení ani pro jakou pokožku je přípravek vhodný. Musíte ho vylovit z krabičky, je to napsáno na výrobku. Nevím, zda se dá sérum koupit v kamenných obchodech - pokud ano a vy si budete chtít tyto informace zjistit, tak ho z krabičky musíte vydolovat, čímž jí můžete trochu pomuchlat a to se zas nemusí líbit prodejci, pokud nic nekoupíte. Je to sice takový detail, který nemá vliv na účinek séra, ale...
avatar
Jana
avatar
Lena
avatar
Kristýna
klad Toto sérum se mi nezdá moc účinné nevidím ani nepoci´tuji žádné změny, při aplikaci lepí což je mi nepříjemné, ale zase na druhou stranu docela rychle se vstřebá.Docela mi v krabičcce chyběl příbalový leták abych věděla jak mám sérum používat, pro jakou pokožku je vhodný atd.
avatar
Eva
klad Děkuji za email, že mám napsat hodnocení. Donutilo mě to zajít si u nás na poštu a tam jsme zjistila, že tam na mě opravdu serum čeká. Začíná u nás pošta fungovat nefungopvat a zapomínají mi dávat do schránky oznámení o dopisech doporučených.
klad Hned sjem vyzkoušela a těším se, jak budu zkoušet dál.
avatar
Ludmila
avatar
Marcela
klad Sérum s horskou švýcarskou řasou sice používám jen pár dní, takže výsledek těžko soudit, ale vyhovuje mi, že je bez parfemace a jeho čirá a lehce roztíratelná konzistence je na pleti příjemná a stačí ho opravdu jen trošička, což je k poměrně vysoké ceně určitě výhoda. Sérum sice trochu lepí, ale vzhledem k tomu, že ho používám na noc, tak mi to nijak nevadí. Já sama mám suchou pokožku, tak doufám, že se účinky přípravku brzo dostaví!
avatar
Tereza
klad Sérum má příjemnou lehkou čirou konzistenci,dobře se roztírá a je téměř neparfémované-což beru jako velké plus,protože moc silná vůně by byla pro mě nepříjemná.Začala jsem používat hned od prvního dne od doručení a to večer.Jsem spokojená,jen ještě musím použít noční krém-viz.negativa vedle.Jinak ale děkuji za možnost testování,protože jsem ráda za možnost vyzkoušení nového přípravku.
klad Nevidím zatím moc velký rozdíl ve stavu pleti,možná že se nějaký účinek dostaví po delší době.Jinak by mi asi více vyhoval krém,protože se mi nezdá,že by po séru plet byla dost hydratovaná.A trošku lepí.:-)Takže po séru bych ještě doporučila použít nějaký noční krém.
avatar
Helena
avatar
Věra
avatar
Jan
avatar
Anna
avatar
Lucie
klad Je docela těžké hodnotit účinky po týdnu používání,zatím nepozoruji žádnou velkou změnu.Sérum je čiré,bez parfemace,což mi vyhovuje,nicméně jak píše Terka taky mi připadá,že se lepí.Snad se projeví aspoň pozitivní účinky na mé pleti :-)
avatar
Lenka
avatar
Jaroslav
avatar
Ondrej
avatar
Lucie
avatar
Renata
avatar
Olga
avatar
Petra
avatar
Monika
avatar
Jaroslava
klad doporučuji všem :) super
avatar
Bibika
klad skvělýýýýý, doporučuji všem :)
klad
klad
klad
avatar
Silvie
klad rozhodně doporučuji :)
avatar
Michaela
klad Skvělé, rozhodně doporučuji.
klad Ve vvbbbvb bb bb v by v v by bylo v v by v gvv cvičení v v centru v v centru v v vvbbbvb vvbbbvb vč n
avatar
Jaroslava
klad skvělý, rozhodně doporučuji všem vyzkoušet, my byli spokojení
avatar
Daniela
klad Sérum hydratační Syncare mě velmi mile překvapilo. Má příjemně lehkou čirou konzistenci, dobře se roztírá a je téměř neparfémované, což beru jako veliké plus. Celkem rychle se i vstřebává. Byla jsem s ním velmi spokojena a tak ho mohu s klidným svědomím vřele doporučit všem ženám.
avatar
Jaroslava
klad rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek. gsdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobekdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek
avatar
Anna
klad Super rozhodně doporučuji všem :-)
avatar
Lubomír
klad Super všem vřele doporučuji :-)
avatar
Lucie
klad Sérum hydratační Syncare je opravdu skvělý a já ho nemám doma poprvé. Mám ho již po čtvrté a jsem s ním nadmíru spokojená. Plet je po aplikaci jemná a hydratovaná a mizí dokonce i jemné linky a vrásky. Jsem s ním spokojená a mohu doporučit všem :) bude se hodit
avatar
Zuzka
klad Pleťové hydratačné sérum Syncare je správna voľba pre suchú dehydrovanú pleť. Moje bunky na pleti krásne obnovilo a vyživilo a cítila sa moja pleť opäť svieža. Som stým nadmieru spokojná a vrelo odporúčam každému kto trpí týmito problémami :-D