Sestrám by se milenci krást neměli z nakladatelství Grada

image
otestováno
Počet recenzí
46
jak jste hodnotily
5
39x
4
7x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 6. 3. 2015
do 30. 11. -0001

[*] [*] [*] TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje každá čtvrtá, která se přihlásí po testovací výzvě a ještě žádnou knihu od společnosti Grada netestovala. Testování proběhne ve čtvrtek 5. března mezi 11 a 12 hodin. Máme pro vás připraveno 10 knížek.  [*] [*] [*]

Bydlíte spolu, smějete se, půjčujete si boty a oční linky – je snad něco, co se svojí sestrou sdílet nemůžete? A co třeba milence? Nebo je snad v pořádku, přebrat sestře kluka?

Elliina mladší sestra má, zdá se, všechno. Je krásná, elegantní a randí s okouzlujícími milionáři, zatímco Ellie se spokojí s televizními večery na pohovce se starým kamarádem Benem.

Když se ale jednou s Roseiným přítelem seznámí, je to chtíč na první pohled. I když si Ellie uvědomuje, že se řítí do průšvihu, nemůže si pomoci a udělá všechno, aby Olivera získala. Vzdá se svých zásad, neposlouchá přátele, ale koneckonců – co je špatného na tom, začít běhat, nosit jehlové podpatky, změnit účes a stát se roztomilou dívkou… vlastně stát se Rose. Když se ale Ellie opravdu vydá na Roseinu cestu (dokonce v jejích botách), uvědomí si, že najít lásku by mohlo znamenat, že ztratí tu nejdůležitější věc na světě…

Prodejní cena: 299 Kč

vydala: Grada Publishing, a.s., www.grada.cz

Hodnocení
46
avatar
Denisa
avatar
Ludmila
avatar
Věra
avatar
Renata
avatar
Věra
avatar
Lidka
avatar
renata
avatar
Marika
avatar
Dagmar
avatar
marie
klad Děkuji za testování, kniha se mi líbila, je to čtení spíše pro mladé ženy a dívky. Čte se dobře, po chvilkách jsem ji měla přečtenou asi za pět dní. Tato kniha je příjemným čtením na dlouhé zimní večery.
avatar
Martina
klad Tato kniha se mi velice líbila. Knížka je časově nenáročná a dobře se čte.Docela bych řekla ,že každa žena chce byt Rosie jen třeba na nějaky čas.Přišel s knihou i katalog kde si určitě vyberu nějakou další knihu.
avatar
Alena
avatar
Marika
avatar
Helena
avatar
Ludmila
avatar
Tereza
klad Mně se knížka četla dobře,napsané srozumitelně,měla jsem ji přečtenou za dva večery.Je to taková klasická oddychovka,u které se nemusí moc přemýšlet.Doporučila bych ji všem dívkám a ženám,které mají rády tzv.červenou knihovnu a zamilované románky.A takové čtení se velice hodí na letní dovolené.Za mě ano,žádná negativa.
avatar
Libuše
klad Dobrý večer, tak knížku jsem právě dočetla a musím říct, že jsem mile překvapena. Čte se velmi dobře, doporučila bych ji jak dívkám, tak i ženám. Takže hodnotím kladně a určitě si z katalogu objednám další knihu. :)
avatar
Veronika
klad Děkuji, za možnost si tuto knihu přečíst. Mezi mojí oblíbenou četbu patří spíše thrillery a kriminálky, takže jsem ráda, že jsme si mohla přečíst knížku, kterou bych si za normálních okolností nekoupila. Ale četla se mi velmi dobře a hodně mě bavila, takže určitě takovéto čtení pro ženy můžu doporučit a rozhodně si knížky podobného žánru ještě koupím. Spolu s knížkou přišel od Grady také katalog, což velmi oceňuji, je tam spousta zajímavých knížek, musím se přiznat, že Gradu jsem měla spíše za nakladatelství, které vydává naučné knihy, beletrii bych u nich nehledala, ale je jí tam dost a knihy vypadají lákavě. Doporučuji.
avatar
Rut
klad
klad
klad RUT
klad Knížka se mi moc líbila,je to vyloženě ženské a dívčí čtení.Většina z nás se tam najde a nebo se aspon na chvilku stane Rosie.Je to příjemná a velice čtivá knížka,zvládla jsem jí během víkendu.odpočinková.žádná brutalita a násilí.Taky mě velice překvapilo jaké množství knížek katalog grada obsahuje.Určitě si v něm vybere úplě každý Můžu každému doporučit
avatar
Helena
Zobrazit více recenzí