Sestrám by se milenci krást neměli z nakladatelství Grada

image
otestováno
Počet recenzí
46
jak jste hodnotily
5
39x
4
7x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 6. 3. 2015
do 14. 4. 2015

[*] [*] [*] TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje každá čtvrtá, která se přihlásí po testovací výzvě a ještě žádnou knihu od společnosti Grada netestovala. Testování proběhne ve čtvrtek 5. března mezi 11 a 12 hodin. Máme pro vás připraveno 10 knížek.  [*] [*] [*]

Bydlíte spolu, smějete se, půjčujete si boty a oční linky – je snad něco, co se svojí sestrou sdílet nemůžete? A co třeba milence? Nebo je snad v pořádku, přebrat sestře kluka?

Elliina mladší sestra má, zdá se, všechno. Je krásná, elegantní a randí s okouzlujícími milionáři, zatímco Ellie se spokojí s televizními večery na pohovce se starým kamarádem Benem.

Když se ale jednou s Roseiným přítelem seznámí, je to chtíč na první pohled. I když si Ellie uvědomuje, že se řítí do průšvihu, nemůže si pomoci a udělá všechno, aby Olivera získala. Vzdá se svých zásad, neposlouchá přátele, ale koneckonců – co je špatného na tom, začít běhat, nosit jehlové podpatky, změnit účes a stát se roztomilou dívkou… vlastně stát se Rose. Když se ale Ellie opravdu vydá na Roseinu cestu (dokonce v jejích botách), uvědomí si, že najít lásku by mohlo znamenat, že ztratí tu nejdůležitější věc na světě…

Prodejní cena: 299 Kč

vydala: Grada Publishing, a.s., www.grada.cz

Hodnocení
46
avatar
Kamila
klad Knihu Sestrám by se milenci krást neměli z nakladatelství Grada doporučuji k přečtení. Myslím si, že je to takové nenáročné ženské čteníčko - čteníčko večer pod lampou. Pobavíte se. Mladé ženy se poučí, že život není pouze jednoduchý. Poučíte se a prožijete při čtení hezké chvilky. Je skvěle napsaná.
avatar
Jaroslava
klad rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek. gsdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobekdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek
avatar
Daniela
klad Kniha Sestrám by se milenci krást neměli z nakladatelství Grada se mi moc líbila. Knížka je časově nenáročná a dobře se čte. Je to takové typicky ženské čtení. Řekla bych, že hlavně pro mladé ženy a dívky. Knížka mě moc bavila a rozhodně ji s čistým svědomím všem ženám i dívkám doporučuji.
avatar
Jaroslava
klad skvělý, rozhodně doporučuji všem vyzkoušet, my byli spokojení
avatar
Jaroslava
klad skvělý, rozhodně doporučuji všem vyzkoušet, my byli spokojení
avatar
Michaela
klad Skvělé, rozhodně doporučuji.
klad Ve vvbbbvb bb bb v by v v by bylo v v by v gvv cvičení v v centru v v centru v v vvbbbvb vvbbbvb vč n
avatar
Silvie
klad rozhodně doporučuji :)
avatar
Bibika
klad Naprosto geniální! Já doporučuji beze slov*heart**enzo*
klad
klad
avatar
Jaroslava
klad doporučuji všem :) super
avatar
Anna
klad Pěkná kniha..i když většinou,když už čtu,tak čtu jiný typ knih,tak jsem tuhle taky četla a byla celkem zajímavá..konec knihy mě taky nepřekvapil,ale samozřejmě ho tady nebudu prozrazovat abych o něj neochudila další čtenářky co knihu ještě nečetly..a chtějí si v klidu počíst..
avatar
Monika
avatar
Marika
avatar
Alena
klad Knihu jsem dočetla a patří mezi takové ty oddechové. Nic náročného, krvelačného. Kniha je vhodná pro jakýkoliv věk dle mého. Konec knihy mě rozhodně nepřekvapil, tušila jsem to hned od začátku :) Takže pokud si chcete něco hezkého přečíst, pusťte se klidně do této.
avatar
Agáta
klad Knížka je určena dle mého především pro mladé dívky a ženy, proto jí moje neteř přečetla jedním dechem :) Kniha je příjemně čtivá, nemusí se u ní extra přemýšlet, opravdu je to takové uklidnění po náročném dni... zrovna do tohoto aprílového počasí. Sloh je příjemný a opravdu je vidět, že někdo ví, o čem píše... ví, jak a o čem dnešní mládí přemýšlí. Bylo milým překvapením, že spolu s knihou přišel katalog Grady, kde jsme celá rodina získala inspiraci na další čtení a někteří si i vybrali dárky k blížícím narozeninám :)
avatar
Veronika
klad Děkuji, za možnost si tuto knihu přečíst. Mezi mojí oblíbenou četbu patří spíše thrillery a kriminálky, takže jsem ráda, že jsme si mohla přečíst knížku, kterou bych si za normálních okolností nekoupila. Ale četla se mi velmi dobře a hodně mě bavila, takže určitě takovéto čtení pro ženy můžu doporučit a rozhodně si knížky podobného žánru ještě koupím. Spolu s knížkou přišel od Grady také katalog, což velmi oceňuji, je tam spousta zajímavých knížek, musím se přiznat, že Gradu jsem měla spíše za nakladatelství, které vydává naučné knihy, beletrii bych u nich nehledala, ale je jí tam dost a knihy vypadají lákavě. Doporučuji.
avatar
marie
klad Děkuji za testování, kniha se mi líbila, je to čtení spíše pro mladé ženy a dívky. Čte se dobře, po chvilkách jsem ji měla přečtenou asi za pět dní. Tato kniha je příjemným čtením na dlouhé zimní večery.
avatar
Tereza
klad Mně se knížka četla dobře,napsané srozumitelně,měla jsem ji přečtenou za dva večery.Je to taková klasická oddychovka,u které se nemusí moc přemýšlet.Doporučila bych ji všem dívkám a ženám,které mají rády tzv.červenou knihovnu a zamilované románky.A takové čtení se velice hodí na letní dovolené.Za mě ano,žádná negativa.
avatar
Rut
klad
klad
klad RUT
klad Knížka se mi moc líbila,je to vyloženě ženské a dívčí čtení.Většina z nás se tam najde a nebo se aspon na chvilku stane Rosie.Je to příjemná a velice čtivá knížka,zvládla jsem jí během víkendu.odpočinková.žádná brutalita a násilí.Taky mě velice překvapilo jaké množství knížek katalog grada obsahuje.Určitě si v něm vybere úplě každý Můžu každému doporučit
avatar
Libuše
klad Dobrý večer, tak knížku jsem právě dočetla a musím říct, že jsem mile překvapena. Čte se velmi dobře, doporučila bych ji jak dívkám, tak i ženám. Takže hodnotím kladně a určitě si z katalogu objednám další knihu. :)
avatar
Martina
klad Tato kniha se mi velice líbila. Knížka je časově nenáročná a dobře se čte.Docela bych řekla ,že každa žena chce byt Rosie jen třeba na nějaky čas.Přišel s knihou i katalog kde si určitě vyberu nějakou další knihu.
Zobrazit více recenzí
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel