Jak si mlsné kočičí jazýčky pochutnaly na dušených filetkách Shelma v omáčce s lososem a krůtí s rakytníkem? Podívejte se na recenze

image
otestováno
Počet recenzí
31
jak jste hodnotily
5
25x
4
6x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 28. 4. 2021
do 16. 5. 2021

Kapsičky Shelma    

Kapsičky Shelma jsou prémiové krmivo bez obilovin a s vysokým obsahem produktů živočišného původu ve filetkách. Do všech produktů jsou přidány superpotraviny jako spirulina, rakytník, brusinky a bylinky pro zlepšení přirozené obranyschopnosti. Vše navíc bez přidaného cukru, umělých dochucovadel, konzervantů a barviv.

SHELMA Dušené filetky s lososem a spirulinou v omáčce    

Kompletní krmivo s recepturou bez obilovin, s lososem a s 88 % produktů živočišného původu ve filetkách.

Benefity:

  • Vhodné i pro sterilizované kočky
  • S prebiotickou vlákninou inulinem pro podporu dobrého trávení
  • Bez přidaného cukru, umělých dochucovadel, konzervantů a barviv
  • Imunita a kondice se spirulinou pro podporu imunity vaší kočkySHELMA Dušené filetky bohaté na krůtí s rakytníkem v omáčce  

Kompletní krmivo s recepturou bez obilovin, bohaté na krůtí a s 88 % produktů živočišného původu ve filetkách.

Benefity:

  • Vhodné i pro sterilizované kočky
  • S prebiotickou vlákninou inulinem pro podporu dobrého trávení
  • Bez přidaného cukru, umělých dochucovadel, konzervantů a barviv
  • Imunita a kondice se spirulinou pro podporu imunity vaší kočky


Více informací o produktech najdete TADY.


Hodnocení
31
avatar
Zuzana
Krutí kapsička krásně voněla a naše kočička i ihned snědla. Krásná vůně byla po celým bytě, takže jsem kočičce celkem rozuměla, že vrní radostí. Líbí se mi, že produkty Shelma jsou běžně dostupné a dají se koupit i v akci, takže za mě velká spokojenost.
klad běžně dostupné v obchodech
klad -
avatar
Zuzana
Dušené filety nádherně voní a dost mě tato firma překvapila. Musím uznat co kapsička, tak to je vše velmi vysoká kvalita. Vše krásně voní. Tato lososí kapsička u nás měla pravdu velký úspěch a jsem velmi spokojená. ještě bych ráda vyzkoušela i granule.
klad krásná vůně
klad kvalita
klad vše ok
avatar
Karla
Naše kočička nikdy moc krutí nemusela, ale tuhle kapsičku ihned zhltla. Tuhle značku jsem moc neznala a musím říct, že mě velmi překvapila. Kočička si hned zvykla. Žrádlo krásně voní, takže se těším až vyzkouším i další produkty. Pro mě cena - výkon naprostá spokojenost.
klad cena-výkon
klad vysoká kvalita
klad vše ok
avatar
Karla
Losos moje kočka miluje!!! A tahle kapsička je opravdu top mezi lososi. Kapička krásně voní a jsou tam kusy lososa. Naše kočička ihned kasičku snědla a hned žadonila po další:) takže za mě velká spokojenost a už vím co budu kupovat. Vřele doporučuju.
klad kussy lososa
klad -
avatar
Veronika Náděje
všechny kapsičky jsou skvělé a jen se po nich zapráší. Vůně,konzistence ,barva-vše na jedničku s hvězdičkou . Rakytník je určitě zdravý,používáme také při nachlazení,ale evidentně není cítit, protože naši chlupáči snědli všechno. Zachováme věrnost a budeme kupovat nadále
klad nadšenost kočiček
klad složení
klad zápory nemáme
avatar
Veronika Náděje
všechny kapsičky jsou skvělé a jen se po nich zapráší. Vůně,konzistence ,barva-vše na jedničku s hvězdičkou . Měla jsem strach z lososa, protože ač je to zvláštní,říká se,že kočky rádi ryby,tak tyhle kapsu ky kočičky zbaštili,jen se zaprášilo ?.Určitě zůstaneme věrní těmto kapsičkám.
klad složení
klad vůně
klad zápory nemáme
avatar
Lucka
Kapsičky Shelma , tak z téhle kapsičky s rakytníkem jsem měla trochu strach , jak ji kocour příjme . Po otevření příjemná vůně , kousky masa . Během chvilky byla miska vymetená a já mile překvapená jak mu kapsička zachutnala a chutná :) Kapsičky Shelma mohu všem doporučit . Mají praktické balení , super složení :) Odteď naše nová oblíbená značka
klad složení
klad kousky masa
klad příjemná vůně
klad prakticky obal
klad nic
příloha příloha
avatar
Lucka
Kapsičky Shelma mě mile překvapily . Praktický obal .Po otevření zavoní příjemná vůně , kousky masa . Kocour moc rybí druhy nemusí ale do téhle kapsičky se pustil s chutí a kdyby mohl sní snad i obal :D Našly jsme skvělé kapsičky , které můžeme všem doporučit .
klad kousky masa
klad vůně
klad složení
klad nic
příloha
avatar
Kristýna
Po téhle kapsičce se kočka vrhla rychleji než po lososové, ale to možná proto ,že na tu chuť nebyla zvyklá. Kvalita je super jako u předchozí a to stejné krásný obal. Tyhle kapsičky doporučuji všem, kterým záleží na zdraví své kočky a nekupují kapsičky plné obilovin bez masa.
klad Obal
klad Složení
klad Nic
avatar
Kristýna
Kapsičky jsou super složením, konečně někdo myslí i na zdraví koček,kde nejsou jen jednodruhové potraviny. Hůře se tedy produkt dostává ven,ale to nic nemění na kvalitě. Chuť je určitě dobrá , protože si kočka chtěla přidat, ikdyž se prvně moc netvářila, protože je dost vybíravá.
klad Složení
klad Obal
klad Hůře se produkt vytlačuje ven
avatar
Zuzana
Dušené filetky bohaté na krůtí s rakytníkem v omáčce jsou velice kvalitní a nejspíš moc lahodné, protože jakmile uviděla misku plnou filetek, tak vylízala první omáčku a pak se vrhla na filetky. Dost jsme se divili, že jí kapsička chutnala, protože je dost vybíravá. Za mě určitě doporučuji
klad Vůně
klad Žádné
příloha
avatar
Michal
Naší kočičce příchuť krůtí s rakytníkem zachutnala, po rozdělání se kapsička rozvoněla po celé místnosti. Složení je bez obilovin a s přidanými látkami, které udržují kočku v kondici a podporují zdraví, takže určitě za mě super. Miska byla po krmení jak čerstvě vymytá.
klad chutnala
klad vůně
klad složení
klad nic
příloha
avatar
Michal
Naší kočičce kapsičky zachutnaly, těšila se na další krmení a snědla vždy vše, miska po ní zůstala čistá. Příchuť s lososem jí zaujala asi o něco více. Oceňuji zajímavé masové složení bez obilovin obohacené o přísady, které podporují zdraví kočky. Kapsička pěkně voní.
klad vůně
klad složení
klad chutnala
klad nic
příloha
avatar
Zuzana
Dušené filetky s lososem a spirulinou v omáčce naší kočce moc chutnaly. Nejvíc si pochutnala na omáčce. Kapsičky byly dost velké, krásně voněly a líbí se mi, že jsou vhodné i pro sterilizované kočky. Určitě doporučuji všem, protože jsou bez přidaného cukru, umělých dochucovadel, konzervantů a barviv
klad Velikost
klad Žádné
příloha
avatar
Danka
Kapsičky na první pohled vypadají šťavnatě, chutně,i voní já osobně jsem je nechutnala ale naši kočce chutnají,mohu všem jen doporučit pro ty kteří mají doma kočičku, určitě budeme kupovat dál a i jiné druhy a příchutě, již používáme granulky od této značky.
klad Vse
klad Není co vytknout
avatar
Danka
Kapsičky vypadají chutně, já osobně je nezkoušela a naší kočičce Zvonilce velmi chutnají, samé masíčko, určitě budeme kupovat dál, již používáme granulky pro kastrované kočky s lososem.Urcite doporučíme všem kdo má doma kočičku.Je super že je na výběr tolik druhů a příchutí.
klad Vše
klad Není co vytknout
avatar
Šárka
Kapsičky se zdají být kvalitní. Jedná se o kousky masa a nikoliv o šílené slisované kostky neurčitého původu. Šťáva je přiměřeně hustá, tudíž poslouží i pro kočky, které příliš nepijí a zároveň zasytí. Příměs rakytníku vítám vzhledem k vysokého obsahu vitamínu C.
klad hustota a množství obsažené šťávy
klad kapsičky jdou hůře vyprázdnit
příloha
avatar
Šárka
Kapsičky jsou plněny kousky masa nikoliv slisovaným masem, evidentně se jedná o maso a nikoliv jakési zbytky živočištného původu- lisované kostky neurčitého původu. Omáčky je přiměřeně k obsahu masa. Celý obsah krásně voní. Kvituji též příměs spiruliny, která zvyšuje imunitu. Kočenky důkladně misky vylízaly.
klad přiměřené množství omáčky
klad uvítala bych větší obsah
příloha příloha příloha příloha příloha
avatar
Klára
Naše kočka ? musím říct,že byla nadšená.Podle toho,jak snědla v rychlosti všechny testovací kapsičky,tak ji moc chutnají.Mám takový pocit,že už bude chtít jen kapsičky Shelma.Bylo příjemné testovat něco,co naší kočce dělá době na její zažívací trakt.Je tam tak vysoký podíl masa,že to nemáme ani v lidské konzervě.
klad Vůně a podíl masa
klad Nenašla jsem negativa?
avatar
Helena
Dušené filetky s rakytníkem a krůtím masem jsou velice dobré. Kočička se vždy těšila na další dávku a miska byla vždy vymetená. Obal je velice praktický a dávka v něm mojí kočičce bohatě vystačila na celý den. Kousky masa v omáčce jsou dobrá volba pro všechny, kdo chtějí mít kočičky zdravé a vitální.
klad chuť
klad kousky masa v omáčce
klad praktické balení
klad více druhů na výběr
klad nic
příloha
Zobrazit více recenzí