Přírodní koktejl pro zdravé vlasy? Vyzkoušejte zdarma Sinergy B.iO® Hloubkově vyživující šampon

image
Přihlašování právě probíhá
kolik se toho testuje
50
Přihlásit se můžete do
2. 10.
23:00
konec testování
29. 10. 2023

Koho hledáme

Hledáme ženy, které trápí suché, lámavé a poškozené vlasy a které jim chtějí dopřát jen to nejlepší z přírody a dopřát jim intenzivní hloubkovou péči. Máme pro ně na vyzkoušení zdarma Sinergy B.iO® Hloubkově vyživující šampon a potřebujeme, aby nám po jeho vyzkoušení řekly, co si o něm myslí.

Poté, co šampon vyzkouší, napíší své dojmy do jedinečných recenzí a ty společně s fotografiemi zveřejní zde na webu, Heureka.cz.

Podle čeho vybíráme

Při přihlašování do testování prosím vyplňte krátký dotazník, podle kterého redakce vybere ze všech přihlášených 50 nejvhodnějších recenzentek, kterým Hloubkově vyživující šampon zašleme zdarma domů.

Zdravé lesklé vlasy jsou symbolem krásy po milénia. A ať už máte suché, lámavé nebo poškozené vlasy od moře a sluníčka nebo po barvení či melírech, hloubkově vyživující šampon řady Sinergy B.iO® vám pomůže vlasy hydratovat, vyživit, zjemnit, zregenerovat a posílit. Velkou výhodou tohoto šamponu i je to, že je pečlivě vivnut a s přírodními složkami. Jeho složení je tak organické, že po něm sahají i špičkové organické salóny v Itálii i ve světě. 

Sinergy B.iO Restructuring Shampoo - Hloubkově vyživující šampon

Vysoce vyživující a regenerační šampon poskytne první pomoc suchým, krepatým a poškozeným vlasům. Při mytí dokonale čistí, nezatěžuje a dodává sílu, vitalitu a zdravý vzhled

Aktivní složky: 

  • Esenciální tymiánový olej - vyniká svými dezinfekčními účinky a skvělou tonizací. 
  • Chrpová voda - poskytuje potřebnou hydrataci a zanechává vlas příjemně hebký a vláčný. 
  • Olivový olej a bio olej ze světlice barvířské - kombinace olejů, která vlasy skvěle vyživuje a dodává jim jemnost. 
  • Výtažky z ceramidu a elastinu - zajišťují poškozeným vlasům hloubkovou regeneraci.
  • Kmenové buňky extrahované ze specifické směsi jablek, vinné révy, borůvek, citronu a cukrové třtiny - nabízí maximální hydrataci, regeneraci, výživu a zároveň mají antioxidační účinek.
  • Hydrolyzované nízkomolekulární bílkoviny obilí - zajistí vlasům ochranný film, který je také posílí a dodá jim přirozený objem.  


BI.O LINE OD SINERGY COSMETICS

Filosofie přírodní péče B.IO z Itálie je šetrnost k ekologii a k člověku. Vysoce účinná kosmetika, která využívá surovin odvozených od botanických, obnovitelných a udržitelných substancí je oceňována v organických kadeřnických salonech. Všechny produkty obsahují účinné látky a rostlinné vůně pouze z rostlin a květin z certifikovaného ekologického zemědělství, neobsahuje SLES, SLS, parabeny, barviva, PEG a všechny produkty jsou biodegradovatelné.  


Více informací TADY.


Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel