Testerky provoňují svůj domov pomocí difuzéru Sixtol Vulcan s ultrasonickým rozložením páry a LED osvětlením

image
otestováno
Počet recenzí
69
jak jste hodnotily
5
56x
4
12x
3
1x
2
1
doporučuje
99 %
Testováno v období
od 10. 12. 2020
do 15. 1. 2021

Aroma difuzér Sixtol Vulcan

Vylaďte svůj domov do atmosféry pohody a klidu pomocí zvlhčovače vzduchu. Vhodné pro aromaterapii, chromoterapii (terapie pomocí světla), vzhledem ke svému designu je tento přístroj i stylovým interiérovým doplňkem.
Tento přístroj přemění vodu na jemnou vodní páru. Přidáte-li do vody pár kapek esenciálního oleje, aroma difuzér je působením ultrazvuku rozloží na jemné mikročástice, které provoní váš byt.

Technické parametry:

  • Objem zásobníku: 350mlRozměry: 167x220mm
  • Odpařování: 45-60ml/hod
  • Provoz difuzéru: 1H, 3H, 6H, ON nepřetržitý provoz
  • Barva: bílé dřevo

Co budeme testovat?

  • Aroma difuzér Sixtol Vulcan
  • Esence Pohádka Vánoc


Více informací o produktu najdete TADY.
Hodnocení
69
avatar
Maya
Aroma difuzér Sixtol Vulcan má moc elegantní a povedený design. Za velmi krátkou dobu dokáže zvlhčit vzduch, navodí příjemnou atmosféru díky vůni a jemnému světlu. Práce s aromadifuzérem je rychlá a jednoduchá a nádr o objemu 350 ml, vydrží až 6 h provozu.
klad Jednoduché ovládán
klad NIC
avatar
Martina
Krásný minimalistický design, který se za mě hodí do každého bytu či domu. Výborně zvlhčuje vzduch, takže se mi v noci lépe dýchalo. Při přidání 3 kapek vonného oleje provoní celý byt. Nelíbilo se mi, že zhruba po hodině provozu byl v okolí mastný stůl, asi vlivem toho vonného oleje.
příloha
klad Esence Pohádka Vánoc
klad Časovač a možnost nastavení automatického vypnutí
klad Díky vlhčímu vzduchu se lépe dýchá, hlavně v noci
klad Příznivá cena
klad Elegantní design
klad Moc nefunguje tlačítko regulace páry - páru to dělá stále stejnou
klad Při přidání 3 kapek vonného oleje byl pak kolem mastný stůl
avatar
Marie
Tento difuzér mi udělala velkou radost. Dlouho jsem přemýšlela, jaký si pořídit, protože jsem nikdy vlastní difuzér neměla. Tento je jednoduchý na ovládání a funkci plní skvěle. Design difuzéru se mi líbí svou elegantností. Difuzér se dá snadno nastavit na 1, 3 a 6 hodin. Také se dá nastavit barva jeho podsvícení, podle toho, jakou mám právě náladu. Během chvilky je provoněný celý byt. Také mi vyhovuje, že i přes časté užívání není potřeba neustále dolévat vodu s esencí, protože má difuzér dostatečně velký zásobník.
klad elegenatní design
klad Snadné ovládání
klad Funkce běhu 1, 3 a 6 hodin
klad Podsvícení
klad Automatické vypnutí
klad Horní část jde až příliš snadno sundat
avatar
Lenka
Difúzer Siixto Vulkano je velmi milý společník. Má jednoduche ovládání a časovač ,vše je srozumitelné. Barvy podsviceni se plynule střídají a vyniknou hlavně potmě. Vánoční vune byla prijemna a staci nakapat opravdu malinko. Mam koupene už i jine olejícky. Podle vune poznam,kdo je zrovna doma... za me SUPER!
klad Všechno
klad Jednoduche použití
klad nic jsem nenašla
avatar
Lucie
Krásný design, nečekala jsem, že bude tak veliký, na webu nevypadal, ale vlastně to ničemu nakonec nevadí. Pára se odpařuje okamžitě po zapnutí, zapínání a výběr barev dvěma tlačítky zvládne každý. Vůně vánoc byla super, krásně voní, i ostatní dokoupené vůně jdou okamžitě cítit, provoní krásně byt. S dětmi de nam lépe dýchá.
příloha
klad Vzhled
klad Velikost
klad Okamžtá pára
klad Spousta barevného podsvícení
klad Lépe se dýchá
klad Jednoduche ovládání
klad Někmu může vadit velikost
avatar
Hana
Design difuzeru je v dekoru dřeva, ale samotný přístroj je celý plastový. Po zapojení do zásuvky stačí nalít vodu, kterou lze dávkovat přiloženou odměrkou,  a přidat aroma olej dle libosti. Dvěma tlačítky se jednoduše nastaví intenzita páry a barva podsvícení, které je buď stálobarevné, nebo nabízí možnost prolínání. Již po pár minutách je v prostoru cítit příjemná vůně, výhodou je i zvlhčení vzduchu. Vzhledem k tomu, že jsem difuzér testovala v zimním období, používala jsem střídavě dva aromatické oleje - Pohádku vánoc a Eukalyptus. Právě druhý zmiňovaný nám skvěle pomohl zbavit se příznaků rýmy ještě před jejím úplným nástupem. Je to tedy velmi praktický pomocník do domácnosti, který i skvěle vypadá.
příloha
klad Podsvícení
klad Možnost volby intenzity páry
klad Nic
avatar
Linda
Difuzér Sixtol Vulcan v bílém dřevě mě velmi zaujal svým designem, který se opravdu hodí všude. Snadno se používá, až tedy na nepraktické umístění napájení, které je ze spodu difuzéru, takže při prvním použití jsem z toho byla rozpačitá. Dobré je, že si můžeme navolit barvu podsvícení dle nálady. Pára, která z difuzéru vychází navozuje příjemnou atmosféru. Přístroj je tichý, takže jsem i během jeho zapnutí zapomněla, že je puštěný, jen jsem se pídila po tom, co doma pěkně voní a naštěstí, když se odpařila voda, tak se sám vypnul, případně je možnost nastavení času, ale pokud se voda vypaří dříve, tak je to určitě super vlastnost. Pochvaloval si ho i partner, který nemá rád, když máme doma zapálené svíčky a různě voní, toto je takové nenucené. Ač jsem se o aroma difuzéry nezajímala, tak musím konstatovat, že nyní ho doma používáme pravidelně a určitě uvažuji o tom, že ho pořídím také pro blízkou rodinu, jako dárek.
klad krásný design, celkem neutrální, že se hodí všude
klad snadné použití
klad možnost volby podsvícení
klad bezpečený, při odpaření vody se sám vypne
klad nepraktické napájení ze spoudu difuzéru
avatar
Jaroslava
Elegantní a nadčasový design, který sluší každému interiéru. Difuzér je nenápadný, přesto přitahuje pozornost. Snadno s ním vykouzlím jakékoliv zátiší. Pokaždé jej vyladí s noblesou. Oceňuji dlouhou dobu provozu. Vydrží do ovzduší vypouštět jemnou páru s aroma olejíčkem až 6 hodin. Bez obav, že se voda vypaří do poslední kapky. Má příjemné barevné podsvícení, od jemné modré až po sytě červenou. Lze nastavit jedna barva nebo volnou barevnou přeměnu. Při použití správného dávkování aroma oleje je vzduch příjemně nasycený bylinkami a lépe se dýchá. Vyzkoušený mám vánoční olej, který voní po typicky vánočním koření a vykouzlí sváteční atmosféru každý den. Levanduli používám k relaxaci a odpočinku. Napájí se ze sítě, tudíž je nutné počítat se zásuvkou poblíž. Kabel lze snadno zamaskovat nějakým doplňkem, který nepotlačí přitažlivost difuzéru a nechá jej vynikat. Pára je zcela nepatrná. Hledala jsem nějaký osvěžovač vzduchu do velké haly a našla Sixtol Vulcan. Provoní celý mezonetový byt.
příloha
klad Elegantní vzhled
klad Dlouhá doba provozu
klad Barevné podsvícení
klad Provoní velké prostory
klad Výhodou je napájení přímo ze sítě
klad Nenápadný, přesto přitahuje pozornost
klad Vše v pořádku
avatar
Zdenka
Difuzer sixtol mne mile prekvapil,ma velmi hezky design,barvu ,ktera se hodi do kazdeho interieru moderniho,retro popripade I na pracoviste.Je výhoda že každý si použije vuni na kterou má naladu,poměrně velký prostor dokáže krasne provonet,zvlhcit coz je dobre a příjemné v topné sezone,kdy je suchý vzduch v prostorach.Jsem spokojena.
klad Tvar i barva
klad Vvyniká v prostoru
klad Nnemám vyhrady
avatar
Andrea
Jsem ráda, že jsem mohla tento difuzér testovat. Dlouho jsem po něm pokukovala a odhodlávala se k jeho koupi. Difuzér mě velmi mile překvapil svou velikostí (čekala jsem ho menší) a velmi příjemným a propracovaným designem. Snadno zapadne do každého interiéru. Doma jsme si ho oblíbili a zpříjemňuje nám společné večerní chvilky. Máme vánoční vůni, která je jemná a nevtíravá.
klad design
klad cena
klad snadná ovladatelnost
klad nic
avatar
Veronika
Naprosto skvělý difuzér. Bílé dřevo vypadá v plastovém provedení překvapivě pěkně - určitě ještě lépe, než na fotkách. Díky barevnému podsvícení dokáže v přítmí navodit příjemnou atmosféru. Oceňuji jednoduše řešené ovládání s možností zapnutí na 1h, 3h, 6h nebo nepřetržitý provoz, po zapnutí voní okamžitě a dokáže příjemně provonět i velkou místnost. V kombinaci s kvalitními oleji tento difuzér rozhodně doporučuji!
klad Design
klad Kvalitní provedení
klad Barevné podsvícení
klad Jednoduché ovládání
klad Časovač vypnutí
klad Voní ihned po zapnutí
klad Podsvícení nepronikne na úplný vrcholek difuzéru
avatar
Dáda
Design Difuzéru je velmi decentní bílé dřevo, funkce délky zapnutí a vypnutí na 3h a 6h a nebo zapnuté. Poté si můžete volitelně vybrat z barev nebo i vypnout osvětlení ideální na noc, nevěřila jak bude znát ale opravdu se lépe dýchá nejdříve měl místo v obýváku ale už má své místo na nočním stolku. A krásná vůně k tomu decentní provoní místnost dochviličky
příloha
klad Lépe se dýchá
klad Design
klad Chromoterapie
klad Vůně
klad Nemám co dodat
avatar
Lucie
Vzhledově velmi pěkný doplněk do domácnosti. Provoní celý byt a přes Vánoce nám vždy pomohl k ještě lepší atmosféře díky aroma olejíčku Pohádka Vánoc. Ovládání je velmi snadné, lze nastavit barva podsvícení a časovač pro vypnutí. Výrobek sám o sobě by mohl být trochu víc bytelnější, ale na funkčnost to nemá vliv. Dostat tento výrobek jako dárek určitě potěší.
klad Jednoduché ovládání
klad Český návod
klad Volba barvy
klad Hezký vzhled
klad Napájecí kabel zespodu výrobku
avatar
Soňa
Design difuzéru je hezčí než na fotce,krásně zvlhčí vzduch,lépe se mi dýchá,vůně mi nesedla,ale nevadí pořídila sem si jinou a provoněla celý byt,objem nádržky je taky fajn-nemusí se pořád dolévat voda,hezký designový kousek do bytu:)každá návštěva ho obdivuje:)
klad Rychlé dodání
klad Snadné ovládání
klad Nemám co
avatar
Zuzana
Miluju vůně a toto je zatím nejlepší způsob jak provonět celý domov. Difuzér vytváří vodní pár, což se hodí krásně na zvlhčení vzduchu v místnosti, vůně je krásná dle vás a esenciálních elejíčků které použijete a ještě si zvolíte barvu, což je večer také příjemné v interiéru. Obsluha je jednoduchá, jen pár kapek do vody, nalít do difuzéru, zapojit do elektřina a už jen relaxovat :-) Myslím že aromalampám u nás odzvonilo. Super produkt, rozhodně doporučuji a na stránkách Torria cars najdete kromě difuzéů v různých barvách a designech i skvělé esenciální oleje, takže vše co potřebujete.
příloha
klad intenzivní vůně během sekundy
klad možnost variabilních esenciálních olejů
klad jednoduchá manipulace
klad design
klad čistota
klad nic
avatar
Katerina
Design výrobku je moc zdařilý, na první pohled zaujme každou návštěvu, možnost nastavení časového limitu a to 1, 3, 6 hod a nebo nepřetržitě, krásně provoní celou místnost, lépe se v místnosti dýchá. Vydává příjemné tiché bublavé zvuky. Měla jsem možnost vyzkoušet vůni-pohádka vánoc, velmi příjemná nevtiravá vůně. Stačí bohatě kapnout 2 kapky a vůně se rozleje po celé místnosti. Při nakapání většího množství je vůně příliš silná.
příloha příloha
klad Vzhled výrobku
klad Nastavení doby užívání
klad Velká škála barevného podsvícení
klad Nastavení barvy
klad Zvlhčení místnosti
klad Provoní domov
klad Po vypaření vody se automaticky vypne, nemusí se hlidat
klad Nic jsem nenašla
avatar
Marcela
O difuzéru jsem se dozvěděla od kamarádky a hned jsem věděla, že se jedná o skvělý doplněk do domácnosti, navíc se skvělými vlastnostmi. Nejenom, že interiér doplní jak designově, navíc ho nádherně provoní na několik hodin. Jeho užívání je nenáročné a snadno ovladatelné. Určitě bych ho doporučila ostatním.
klad Snadné ovládání
klad Nemám co vytknout
avatar
Terka
Tento produkt mě velmi zaujal a to nejen po stránce designu. Plusem je velmi jednoduchá manipulace. Dlouhý výkon stroje (až 6 hodin?), krásné, barevné led podsvícení, které se mění. Do přístroje stačí nalít trošku vody, nakapat pár kapiček oblíbeného olejíčku a je vymalováno. Nádherně provoní celou místnost. Ze začátku voněl velmi intenzivně a všude, po čase jsem si na vůni asi zvykla a již mi to nepřijde tak moc intenzivní. Už celý byt neprovoní, ale může se jednat o mé přivyknutí k této vůni. Jinak je to velmi fajn doplněk. Změny v dýchaní nepozoruji, registruji tento produkt spíše jako aroma difuzér.
klad +design
klad +barva
klad +intenzita vůně
klad už mi moc nevoní po delší době užívání..ale to může být mým přivyknutím :)
klad má kratší kabel, musí být po celou dobu v zásuvce
klad jinak nic :)
avatar
Romana
Difuzer vypadá naprosto luxusně. Používám ho každý den, máme doma suchý vzduch a hůře se mi dýchalo, od té doby co ho mám doma, máme vzduch vlhčí a dýchá se nám lépe. Používám do něho eukalyptusovy olej a ten je peckovy. Jsem za něj moc šťastná. Mám 2 leteho syna a 2 měsíční holčičku a i těm se lépe dýchá a malý není tak často nachlazeny
příloha
klad Design
klad Vůně
klad Nic
avatar
Monika
Design je úžasný i když funkce má pouze dvě ale ty jsou snadné na ovládání. Určitě se nám líbí i světelné provedení kdy se mění barvy. A časování kdy se vypíná difuzér sám je také skvelé. Nemusíte se pak o nic už starat. Vůně je skvělá a můžete si vybrat jakoukoli a dýchá se o mnoho lépe ☺️ určitě doporučuji do každé domácnosti , do každé místnosti.
příloha
klad Design , ovládání i funkce
klad Barva i tvar
klad Lehkost
klad Krátký kabel
Zobrazit více recenzí