Testování sklenic na pivo a víno s Braillovým písmem original by Srdcerváči dopadlo perfektně

image
otestováno
Počet recenzí
10
jak jste hodnotily
5
10x
4
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 11. 11. 2019
do 15. 12. 2019


Nadační fond pro podporu zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Projekty nadačního fondu otevírají cestu lidem s handicapem ke srovnatelným příležitostem uplatnit své schopnosti na trhu práce.
Hlavní poslání Nadačního fondu pro podporu zaměstnávání osob se zdravotním postižením je cíleně pomáhat, informovat, podporovat a spojovat zdravé a nemocné, při podpoře zaměstnávání osob s handicapem.


Sklenice na pivo s Braillovým písmem

Sklenice jsou určené ke konzumaci našeho národního nápoje, piva.
Obsah jedné sklenice je 380 ml.
Sklo je vhodné pro mytí v myčce.

V testovacím balení jsou 2 sklenice na pivo.
Skleničky na bílé víno s Braillovým písmem

Sklenička vyniká svým klasickým a zároveň ojedinělým tvarem připomínajícím lehce rozevřený tulipán – tělo kalíšku je baňaté a směrem k hrdlu se uzavírá, aby dokonale kumulovalo aromatické látky nápoje. Při volbě sklenky pro bílé víno se přiklánějte spíše k menším velikostem. Takové skleničky se doporučují pro sladké a suché bílé víno a také pro některé odrůdy likérových vín typu portské nebo sherry. 
Obsah jedné skleničky je 340 ml.
Sklo je vhodné pro mytí v myčce. 

V testovacím balení jsou 2 sklenice na víno.Hodnocení
10
avatar
Lucie Kollertová
Skleničky jsou moc krásné. Text Braillovým písmem je poměrně nenápadný, ale u hostů rozhodně vzbuzuje zájem. Mají velmi hezký tvar, jsou poměrně těžké a působí tak kvalitním dojmem.
klad Velikost, tvar, váha
klad Nic
avatar
Barbora
Skleničky jsou úžasné. Opravdu. Velice povedené. Musím říct, že paní designérka si dala opravdu záležet. Co tyto úzasné skleničky dělá dokonalé je práve tématika osvěty a pomoci handicapovaným lidem. Pokud by se tyto skleničky nnetestovalyo tomto projektu bych se nedozvěděla. Děkuji za to!
klad Design skleničky
klad Dokonalé provedení
klad Na testování jsme je dostali bez obsahu :D bez negativ!
avatar
Tereza
Srdcerváči jsou krásný projekt, který podporuje osoby se zdravotním postižením při hledání práce a možností uplatnění na trhu práce. Samotný produkt je již krásný svým smyslem, ale také je velmi kvalitní. Sklenice se krásně drží, umývají, jsou pevné a z kvalitního skla. Doporučuji jako dárek pro rodinu i přátele. Gravírování se neomývá a působí zajímavě, často se mě na sklenice ptají známí a přátelé. V dnešní době je moderní pít z vinných skleniček i vodu a tak jsou vhodné i pro abstinenty.
klad Design
klad Kvalita
klad Myšlenka
klad Nápad
klad Písmo
klad Sklo
klad Baleni
klad Bylo ji málo :-)))
avatar
Veronika
Elegantní sklenice s osobitým, originálním designem. Krásně padne do ruky, je skvěle vyvážená. Svírající se hrdlo umožňuje si víno vychutnat nejen po chuťové, ale i čichové stránce. Navíc při ťuknutí se sklenice krásně rozezní. Takže zážitek pro všechny smysly. Jsem naprosto spokojená, pití vína je s nimi jedna radost. V nabídce Srdcerváčů je krásná karafa na bílé víno, kterou jsem si hned ke skleničkám doobjednala. Cheers
klad Vysoká kvalita provedení
klad Velice povedený, originální design
klad Možnost mytí v myčce
klad Není možnost koupě sady po více kusech
avatar
Nikola
Sklenice na pivo s Braillovým písmem jsou krásným designovým kouskem, který se vyjímá v každé kuchyni. Jsou i praktické a dobře se z nich pije. Doporučuji.
klad design
klad praktičnost
klad nic
avatar
Petra
Otestovala jsem sklenice na bílé víno a jedním slovem - SPOKOJENOST! Sklenice mají vyhovující tvar,aby držely vůni a teplotu bílého vína. Jsou s pevného skla, skvlé i do myčky a"Srdcerváči"v Braillově písmě se dá využít i jako riska pro množství vína. Jemné srdce gravírkou na podstavci sklenice je skvělý nápad
klad Tvar
klad Pevnost skla
klad nemám, co dodat
příloha
avatar
Veronika
Tento projekt jsem ani původně neznala, ale jsem ráda, že existuje, člověku hned chutná líp. Ačkoliv jsem k testování vyhrála sklenice na pivo, šumivé víno je v něm také skvělé.
klad koncept
klad design
klad na pivo chybí ucho na držení
avatar
Bohunka
Nádherný design, dobře se drží a hlavně na rozdíl od půllitru se člověk necítí jak lemtal, ale jako dáma/pán. Nápis se stal tématem k rozhovorům, jsem upřímně nadšená a přemýšlím o koupi vinných kousků.
klad vřele doporučuji.
klad někomu může vadit že jsou malé
avatar
Renata
Sklenice na pivo, stejně jako ty vinné jsou krásné, elegantní, fukční a užitečné, protože pomáhají na tom správném místě, těm správným lidem v užitčeném projektu. Jsou správně velké, mají elegantní tvar, řemeslnné zpracování a nenápadnou, neotřelou ozdobu v podobě znaků písma pro nevidmé. Kvalitní, pevné a přitom tenké sklo. Povoedný výrobek.
klad Celý produk
klad Nic
avatar
Renata
Skleničky na víno ozdobené Braillovým písmem - to je skvělý nápad. Smysluplný projekt, který slouží dobré věci a je třeba jej podporovat. Sklenice jsou krásné. Mají elegantní tvar, použitý materiál je kvalitní a sklenice při přípitku vydávájí krásný, čistý tón. Znaky písma pro nevidomé jsou nenápadnou a nápaditou ozdobou. Víno z nich musí chutnat skvěle.
klad Celý produkt
klad Nic
plain plain
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel