Jaké jsou vaše názory na prémiový model Somavedic Medic Amber? Napište nám i vaši zkušenost

image
otestováno
Počet recenzí
2
jak jste hodnotily
5
2x
4
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 7. 2. 2021
do 28. 2. 2021

Somavedic Medic Amber       

Prémiový Somavedic Medic Amber je nejsilnější sériově vyráběný model. Jedná se o nejvýkonnější a nejuniverzálnější standardně vyráběný Somavedic. Výkon tohoto modelu je 4x vyšší než u modelu Medic Uran. S přehledem si poradí prakticky s jakýmkoli zatížením prostoru, především se silným elektrosmogem. Samozřejmostí je také harmonizace vody. Tento jantarový fešák si získal věrné klienty prakticky okamžitě. Je vhodný do rodinných a bytových domů, pracoven, kanceláří, obchodů, hotelů, konferenčních sálů atd.

Somavedic je přístroj, který dokáže spolehlivě eliminovat a následně úplně odstranit nežádoucí vlivy geopatogenních, psychosomatických zón, vodních křížů, Curryho i Hartmannových pásů, včetně elektrosmogu. Odstraňuje i další negativní vlivy, které mají vliv na buněčnou strukturu fyzického těla. Somavedic slouží k celkové harmonizaci těla i mysli. Harmonizuje vztahy v rodině, zlepšuje metabolizmus a spánek. Somavedic je důležitý pro očistu domácího i firemního prostředí. 

Krásný luxusní design ukrývá vzácné minerály        

Srdce Somavedicu tvoří minerály, křišťály a vzácné kovy uspořádané do tvaru pyramidy. Ukrývají se pod sklem ze světoznámé lindavské sklárny Ajeto. Díky sklu u kamenů nedojde k mechanickému znečištění, tvar přístroje je zase důležitý kvůli rotaci energie. Somavedic působí v okruhu 30 metrů všemi směry, spotřeba elektrické energie, ke které je připojen kvůli uzemnění a odvádění škodlivin, je přitom minimální.

Přístroj Somavedic umí harmonizovat tělo a prostředí ve kterém žijeme nebo pobýváme většinu dne. Relativně zdraví jedinci se po účincích Somavedicu cítí většinou mnohem lépe a nemocným lidem Somavedic umožní znovu nabrat sílu, aby se mohli vyléčit snadněji.

Somavedic působí také na zvířata, rostliny a vše živé. Účinky jsou velmi pozvolné, příjemné a pozitivní. U některých klientů se dostaví efekt počáteční detoxikace, který může být trochu nepříjemný, ale brzy odezní a začnete se cítit doslova jako "ryba ve vodě". Speciální modely umí také 100% harmonizovat vodu.Více informací o produktu najdete TADY.

Hodnocení
2
avatar
Kristýna
Dlouhou dobu mám pocit, že prostředí, kde žiji, je značně zatížené různými vlivy. Proto jsem zvolila nejsilnější model Amber. První dva až tři týdny jsem asi nejvíce pociťovala žízeň, což je první z pozitivních efektů Somavedicu - naučil mě dodržovat pitný režim. Ideální je nechat vodu stát přes noc (stačí ale i 20 min.) v blízkosti přístroje, určitě pocítíte, že její chuť je jiná, jakoby lehčí. Další pozitiva jsou, že se nám doma vyhýbají nemoci a dobře spíme. Ostatní efekty jsou prozatím spíše nepříjemné, ale beru je jako součást detoxikace organismu - únava, častější bolest hlavy. Dostat z těla škodliviny a zároveň čistit prostředí ovlivněné elektrosmogem apod., je běh na dlouhou trať. I když tedy proces čištění trvá déle, rozhodně to neberu jako minus přístroje. Naopak se těším, až začnou pozitivní efekty převažovat, protože už nyní občas problesknou, např. nové nápady a chuť k jejich realizaci. Celkově tedy ano, Somavedic má rozhodně pozitivní účinky, ale je potřeba být trpělivý.
klad posiluje imunitu
klad harmonizuje prostor a vodu
klad pomáhá k detoxikaci organismu
klad zlepšuje spánek
klad krásný design
klad žádná negativa, pro někoho možná cena
avatar
Irena
Somavedic Medic Amber patří právem mezi prémiové modely. Používáme jej doma již přes 2 měsíce a výsledky jeho působení jsou VYNIKAJÍCÍ! S přehledem si poradil jak se zatížením prostoru u nás doma, ale hlavně jsou viditelné výsledky u našich dětí. Do té doby než jsme jej pořídili, byly děti téměř každý měsíc nemocné. Toto období trvalo více jak rok a půl – od chvíle, kdy začaly děti navštěvovat školku. Od té doby, co máme doma model Medic Amber, jsou děti zdravé, žádná „rýmička“ nebo nachlazení. Co na tomto modelu zbožňuju je také harmonizace vody. Stačí položit sklenici vody vedle něj na 15 – 20 minut a voda chutná úplně jinak a konečně dodržuji pitný režim. Díky počáteční detoxikaci pro nás byl první týden se Somavedicem trochu náročnější – hodně jsme my i děti bojovali s nespavostí. Postupně se nám zlepšoval nejen spánek, ale i imunita. I když jsou pořizovací náklady na tento produkt poněkud vyšší, určitě se do něj vyplatí investovat, protože zdraví dětí a pohoda jsou k nezaplacení!
klad harmonizace prostoru
klad kvalitnější spánek
klad výrazné zlepšení imunity
klad méně stresu
klad krásný nadčasový design
klad Nic neshledávám, možná jen vyšší pořizovací cena, pokud by bylo možno na splátky, bylo by to skvělé
příloha příloha příloha