Testovaly jste s námi sonický elektronický kartáček Sonicare ProtectiveClean 4500 od značky PHILIPS? Podělte se s námi o názor

image
otestováno
Počet recenzí
19
jak jste hodnotily
5
15x
4
4x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 5. 3. 2019
do 31. 3. 2019

Poznejte rozdíl šetrného čištění díky našemu tlakovému senzoru a zároveň získejte bělejší zuby za 1 týden.

  • Důkladné odstranění plaku a skvělý lesk díky režimu Clean.
  • Účinné odstranění povrchových skvrn, díky režimu White.
  • Vhodný při použití s rovnátky, výplněmi, korunkamifazetami, předchází tvorbě zubního kazuzlepšuje zdraví dásní.
  • Pulzující zvuk připomene příliš velký tlak na zuby.
  • Technologie BrushSync sleduje, jak dlouho byla hlavice používanájak silně jste na kartáček tlačili. Když je čas hlavici vyměnit, upozorní vás krátké pípnutísvětelná kontrolka na těle kartáčku. 
  • Díky časovači QuadPacer se dozvíte, kdy jste strávili tu správnou dobu čištění v každé části úst. 
  • Časovač Smartimer vás zase upozorní, že jste si zuby čistili po doporučenou dobu 2 minut.
  • Inovativní sonická technologie kartáčků Philips Sonicare vhání tekutinu mezi zuby, stěry kartáčku odstraňují zubní plakzajišťují výjimečné každodenní čištění.

 

Hodnocení
19
avatar
Antonín
Sonický kartáček Sonicare Protective Clean 45000 od značky Philips jsem dostal jako dárek a jsem hrdým majitelem snad nejlepšího elektrického kartáčku. Velice ho doporučuji hlavně pro jeho přednosti jako je skvělý tvar rukojeti, která padne přesně do ruky. Kartáček je jemný a pevný zároveň. Dokonale čistí a při pravidelném používání naprosto viditelně mizí skvrny od kávy a čaje na zubech. Líbí se mi časovat, po dvou minutách čištění oznámí, je je čas skončit..
klad čistí zuby do hloubky
klad čistí skvrny na zubech
klad příjemná rukojeť do ruky
klad časovač
klad jamné štětinky
klad nic
avatar
Lucie
Já už beru sinický kartáček jako nutnost. Doma máme sonický kartáček všichni, syn zatím ne, ale určitě mu ho pořídím. Kartáček je velmi lehký a jeho hlavice skvěle čistí ústní dutinu bez námahy. Šetrně čistí, aniž by mi nějak poškozoval sklovinu nebo zubní krčky. partner si ho tky chválí, tak jsme spokojeni oba
klad snadná manipulace
klad důkladně šetrně čistí
klad cena
avatar
Bára
Sonický kartáček je pro mě úplně nová zkušenost a musím říct, že jsem z něj naprosto nadšená. Konečně mě čištění zubů baví a netrvá mi věcnost. Kartáček má krásný design a zdobí mi koupelnu. Jsem z něj opravdu, ale opravdu nadšená a musím 100% doporučit. Letošní rok mám Vánoce pořešené :).
klad design
klad dlouhá výdrž baterie
klad extrémně čisté žuby
klad viditelné vybělení za měsíc používání
klad čištění pouze 2 min
klad vyšší hlučnost
avatar
Tereza
Důkladně odstraní plak a díky tlakovému senzoru upozorní, pokud na kartáček hodně tlačíte. Zároveň hlídá doporučenou dobu čištění celkově i v jednotlivé části úst. Upozorní zvukově i světelně, pokud je třeba vyměnit hlavici. Skvěle padne do ruky, barva spíše pro dámy.
klad upozorní na tlak na zuby časovač
klad nic
avatar
Kristyna
Se sonickým kartáčkem jsem dosáhla pocitu tak vyčištěných zubů jako nikdy s kartáčkem manuálním, a to za několikanásobně kratší dobu.Každopádně ale indikované dvě minuty čištění zatím po třech týdnech používání rozhodně nestačí. Sice nemá tolik funkcí jako dražší Philips Sonicare DiamondClean, ale na kvalitní vyčištění a seznámení se sonickými kartáčky bohatě dostačuje. Má se ale nabíjet 24 hodin, ale kontrolka nabíjení svítí krátší dobu, což je matoucí.
klad kompatibilita s různými druhy hlavic
klad kratší doba čištění
klad krásná barva
klad nabíjecí systém
avatar
Nina
Sonický zubní kartáček ProtectiveClean White má jedno tlačítko na čištění a jedno na bělení zubů. Používání je velmi snadné také díky upozornění, když je při čištění na zuby použit moc velký tlak. Hlavice kartáčku by se měla měnit každé tři měsíce, na což také kartáček sám upozorní. Každé čištění trvá dvě minuty a po uplynutí této doby se kartáček sám vypne. Zuby jsou mnohem lépe vyčištěné než s klasickým manuálním kartáčkem. Stačí minumum pasty. Navíc se mi zdá, že mám na zubech méně plaku. I design kartáčku je moc hezký. Růžová barva oživí každou koupelnu. Kartáček je moc příjemný do ruky a dobře se drží. Má jemný hebký povrch. Kartáček je lehký a snadno se dá vzít s sebou na cesty.
klad dvě funke: čištění a bělení
klad upozornění na moc velký tlak na zuby
klad upozornění na výměnu hlavice po 3 měsících
klad lépe vyčištěné zuby než s manuálním kartáčkem
klad méně plaku na zubech
klad design, barva, váha
klad hebký na dotek
klad nic
avatar
Iveta
Tak tenhle kartáček je opravdu parádní. Už na první pohled jsem se do něj zamilovala. Vzhledově se moc povedl, je roztomilí. A hlavně taky díky němu je čištění zubů příjemná záležitost. Nejvíc oceňuji pulzující zvuk který připomene příliš velký tlak na zuby, protože s tím mám někdy problém. Ale technologie BrushSync sleduje, jak dlouho byla hlavice používaná a jak silně jsem tlačila.
klad vzhled
klad funkce
klad cena
avatar
Hana
Vidím velké výhody oproti klasickému elektrickému kartáčku, který máme roky doma. Čistí lépe, odstraní ze zubů veškerý plak a skvrny. Funkce white opravdu bělí. Je příjemnější k dásním. Při prvních použitích může lechtat, ale to je o zvyku. Stačí nabít jednou za 14 dní, nemusíte brát nabíječku ani na dovolenou. Jsem moc spokojena a ráda doporučuji.
klad Výborně čistí
klad Hezký design
klad Bělí zuby
klad Hlučnější při čištění
klad Vyšší cena náhradních kartáčků, které by se měly každé tři měsíce měnit.
avatar
Helena
Kartáček má program na čištění a druhý program na bělení zubů. Zpočátku jsem měla citlivé dásně a mírně krváceli než si na kartáček zvykli. Na kartáček si můžete koupit náhradní hlavice. Kartáček má indikaci, která sdělí, že je třeba hlavici vyměnit. Perfektní pomocník při péči o zuby.
klad náhradní hlavice
klad snadné čištění zubů
klad nic
avatar
Petra
Po vyzkoušení sonického kartáčku už nikdy víc manuální :-) S tím si zuby nevyčistím tak jako se sonickým. Ten pocit krásně hladkých zubů bez zubního plaku je k nezaplacení. Baterie kartáčku vydrží dlouho. Oceňuji i upozornění, pokud na kartáček více tlačím, což není dobré pro dásně. Zajímavá funkce je i to,že kartáček má kontrolku, která upozorní, že je třeba vyměnit hlavici. Při čištění i kartáček dá vědět, že je třeba přejít na další část ustní dutiny.
klad design
klad krásná růžová barva
klad baterie dlouho vydrží
klad účinně čistí zuby
klad čistí šetrně
klad upozorňuje na velký tlak při čištění
klad upozorní kdy přejít na další část ústní dutiny
klad hlídá výměnu hlavice
klad nic
avatar
Anna
Hezký desing v pastelové barvě Příjemný a lehký do ruky, drží se snadno Dlouhá výdrž baterie Vyčistí opravdu důkladně Sám kartáček oznámí konec doporučené doby čistění zubů Kartáček má senzor, který upozorní, když na zuby při čištění kartáčkem velmi tlačím a sám mne na to upozorní.
klad Vyčistí opravdu důkladně
klad Dlouhá výdrž baterie
klad není
avatar
Lucie
Sonický zubní kartáček je snadné používat, ale je fajn, když mě upozorní na příliš velký tlak na zuby. Mezi další fajn funkci určtitě řadím upozornění na výměnu kartáčkové hlavice. Na kartáček pasují různé hlavice, takže je možné si zvolit tu nejlepší dle svých preferencí. Kartáček používám ráda a líbí se mi i designově.
klad upozornění na příliš velké tlačení na zuby
klad pěkný design
klad nic jsem zatím neobjevila
avatar
Marta
Již po 3 týdnech používání mám bělejší zuby, nejsou tak citlivé a mám pocit, že mám zuby lesklejší. Je to velký rozdíl od předešlého konkurenčního kartáčku. Ze začátku mne čistění zubů lechtalo,ale už jsem si na pohyb hlavice zvykla a musím říci, že se na čištění zubů těším. Dále se mi líbí , že nemusím kontrolovat jak mám dlouho kartáček / hlavici. Vše se hlídá samo. A díky senzorům, nemusím ani hlídat zda moc na dásně netlačím, jelikož pokud přitlačím kartáček mi to dá najevo. Také velikost akumulátoru spolehlivě postačí , že si nemusím brát sebou na cestu i nabíječku. Nelituji, že jsem změnila značku kartáčku naopak měla jsem to udělat již dávno.
klad Lehký
klad Dlouho vydrží nabitý
klad Systém hlídání tlaku kartáčku na dásně
klad Časovač čištění
klad Hlídání výměny hlavice
klad vše se mi líbí
avatar
Barbora
Sonický kartáček na zuby Philips Sonicare ProtectiveClean 4500 je jednou z aktuálních moderních novinek pro každodenní péči o zuby. Zubní kartáček má dva režimy, jeden se zaměřením na bělení zubů a druhý pro odstranění zubního plaku. Čištění samo o sobě je velmi jednoduché, pod úhlem 45 stupňů, nicméně začátky mohou být tak trochu nezvyklé. Většina z nás na zuby hodně tlačí a tady nám proto pomůže jedna z vychytávek- tlakový senzor, který v případě přílišného tlaku začne vydávat pulzující zvuk. Inteligentní upozornění v případě potřeby výměny hlavice mě překvapilo úplně nejvíce.
klad tlakový senzor
klad technologie BrushSync
klad jednoduché nabíjení
klad žádný
příloha
avatar
Veronika
S kartáčkem jsem maximálně spokojená. Trpím na záněty dásní a po 14 dnech používání tohoto kartáčku cítím velké zlepšení! Hlavně mám po vyčištění opravdu skvělý pocit v ústech, který dlouho vydrží. Čištění je příjemné a šetrné. Nejvíc se mi líbí časovač, který vás hlídá, zda se každé části úst věnujete dostatečně dlouho. Kartáček také upozorní, pokud při čištění moc tlačíte. Je možnost koupit si různé typy hlavic, já jsem si například pořídila speciální na péči o dásně, ale spokojená jsem i se základní hlavicí. No a bonus je, že kartáček má fakt krásný design. Jediné, co je škoda, že nelze kartáček propojit s chytrým telefonem jako jeho vyšší řadu a také k němu není pouzdro.
klad časovač
klad senzor tlaku
klad dokonalé vyčištění
klad skvělý na problémy s dásněmi
klad design
klad není k němu pouzdro
klad nejde propojit s telefonem/tabletem
avatar
Mája
Kartáček velmi dobře čistí plak ze zubů. Je hlučnější než rotační kartáček konkurence. Výsledek po 4 dnech čištění s bělící pastou jsou opravdu hladší, lesklejší a bělejší zuby. Kartáček je lehký, dobíjecí základna velmi malá a skladná, praktické pro převoz na dovolenou a cesty. Nejvíce mi vyhovuje ve spojení s hlavicí DiamondClean. Jako nevýhodu nástavných hlavic vnímám značky, které jsou často v balení shodné a nelze je tak rozlišit při užívání více členy rodiny. V rodině vlastníme ještě jeden model s UV desinfekční stanicí a dvěma pozicemi pro kartáčky, který tento problém částečně řeší, nebo je nutné vzít lihový fix a hlavice označit. Za mě výrobek mohu doporučit.
klad Opravdu čisté zuby
klad Malý rozměr
klad Transportabilita
klad Nerozlišitelnost některých hlavic
avatar
Veronika
Výborný kartáček, s manuálním se nedá srovnat. Zubní plak odstraní o dost víc než ten klasický. Ze začátku mě brněly zuby, ale po pár dnech používání už v pořádku. Časovač QuadPacer mi nevyhovuje, ale pro někoho může být fajn, naštěstí se dá i vypnout. Kartáček upozorní při příliš velkém tlaku u čištění zubů. Osobně mi moc nevyhovuje hlavice, na mě je moc velká, ale kartáček je kompatibilní s ostatními hlavicemi Philips, mohu si tedy dokoupit dětskou verzi.
klad Senzor tlaku
klad Počet stěrů za minutu
klad Nevyhovuje mi QuadPacer
avatar
Bohunka
Kartáček používám teď už asi pět let a už mám druhý. Zakoupila jsem ho na radu zubní hygienistky a je to skvělá věc. Proto jsem po tom co přestal fungovat zakoupila další. Zuby opravdu dokáže vyčistit jak po zubní hygieně a je to prostě pohodlnější jak s klasickým.
klad vřele doporučuji.
klad první kartáček přestal asi po roce fungovat jen tak ze dne na den.
avatar
Markéta
Kartáček má pěkný design a barvu. Drží se dobře, akorát mi připadá, že můj starší model s gumovým tělem se držel v ruce o něco lépe, vůbec neklouzal. Na druhou stranu guma se mi na starším modelu po letech začala loupat, takže chápu, že hladké tělo tohoto kratáčku je vhodnější pro stále krásný design. Kartáček má sice jenom dva programy, ale podle mne to bohatě stačí, stejně si je čistím stále stejným oblíbeným programem. Zuby jsou po vyčištěný hladké a příjemné, jako jsem zvyklá u sonických kartáčků, s manuálním to ani nejde srovnávat.
klad Výdrž baterie
klad Design
klad Kvalitní vyčištění
klad Zatím nic
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel