Sonický zubní kartáček EasyClean

image
otestováno
Počet recenzí
69
jak jste hodnotily
5
63x
4
2x
3
3x
2
1
1x
doporučuje
94 %
Testováno v období
od 29. 4. 2015
do 31. 5. 2015

TESTOVACÍ KLÍČ: Testovat bude 15 z vás, které splní tyto podmínky:

1. Testuje prvních 15, které se přihlásí emailem na adrese eva.pazderova@zenysro.cz
2. Kartáček budete testovat na SKUPINOVÉM ZÁŽITKOVÉM TESTOVÁNÍ s následným domácím testováním, pro které si k sobě najdete další ženu, která je také registrovaná u nás a bude kartáček testovat spolu s vámi.

Skupinové zážitkové testování proběhne 28. 4. od 18 h v Pracovně ŽENY s.r.o. Chrudim a 4. 5. od 18 h v Pracovně ŽENY s.r.o. Tábor.

 

Odstraňuje 2x více plaku než manuální zubní kartáček

Objevte jednoduchý a efektivní způsob odstranění zubního plaku

Zaručuje dokonalou čistotu
• Dynamický čistící účinek způsobuje proudění tekutiny do mezizubních prostor
• Šikmý krček hlavy kartáčku pro lepší přístup k zadní straně zubů

Pomáhá následovat doporučení odborníků
• Časovač na 2 minuty hlídá doporučenou délku čištění
• Funkce Quadpacer napomáhá dokonalému vyčištění

Kód produktu: HX6511/02

Více informací se dozvíte zde.

Hodnocení
69
avatar
Anna
klad Super rozhodně doporučuji všem :-)
avatar
Jaroslava
klad rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek. gsdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobekdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek
avatar
Daniela
klad Sonický zubní kartáček EasyClean mě mile překvapil. Kartáček vyčistí jak zuby tak i dásně, jsou teď krásně růžové. Celkově se mi zdá, že jsou teď zuby takové zdravější a bělejší. Rozhodně ho s čistým svědomím všem vřele doporučuji. Já s ním byla velice spokojena.
avatar
Jaroslava
klad skvělý, rozhodně doporučuji všem vyzkoušet, my byli spokojení
avatar
Michaela
klad Skvělé, rozhodně doporučuji.
klad Ve vvbbbvb bb bb v by v v by bylo v v by v gvv cvičení v v centru v v centru v v vvbbbvb vvbbbvb vč n
avatar
Silvie
klad vrozhodně doporučuji :)
avatar
Bibika
klad skvělýýýýý, doporučuji všem :)
klad
klad
klad
avatar
Jaroslava
klad doporučuji všem :) super
avatar
Anna
klad K elektrickým zubním kartáčkům jsem měla vždy určitou nedůvěru,protože mi připomínali zubařskou vrtačku,takže nic příjemného,ale s tímhle kartáčkem jde čištění opravdu snadno a rozdíl je znát proti normálnímu zubnímu kartáčku,takže tenhle kartáček můžu jen doporučit..
avatar
Monika
avatar
Petra
avatar
Tamara
avatar
Tomáš
avatar
Iva
klad Sonický kartáček EasyClean je naprosto úžasný. Každé čištění je pro mě zážitek. Zuby jsou po vyčištění krásně hladké a čisté. Krásně masíruje dásně a tím i pomáhá předcházet zánětům dásní. Tento kartáček doporučuji všem!
avatar
Marie
klad Sónický kartáček EasyClean je výborný. Každé čištění si náramně užívám. Zuby jsou po vyčištění krásně hladké a čisté. Připadá mi, že mám i bělejší zuby. Tento kartáček se pro mě stal závislostí. Neumím si bez něj své čištění už ani představit. Opravdu vřele všem doporučuji!
avatar
klad Sonický zubní kartáček mne překvapil krásným praktickým vzhledem.Ale při jeho použití mne rezonoval až příliš v ruce. Dále při čištění předních zubů mámdivný pocit mravenčení na rtu a jazyku. Je pravda, že mám zuby vyčištěné i tam, kam jsem se moc dobře kartáčkem nedostala.
avatar
Kateřina
klad Sonický zubní kartáček EasyClean je neuvěřitelný - zuby vyčistí dokonale, namasíruje dásně a dvouminutový interval uteče tak rychle, že si kartáček pouštím 2-3x za sebou. Mám pocit, že mým zubům a dásním dělá dobře. Děkuji za možnost poznat jinou dimenzi čištění zubů.
avatar
Kateřina
klad Sonický zubní kartáček mě velice mile překvapil. Čištění s ním je tak jednoduché a zuby jsou pak mnohem více hladší a tudíž čistší než při používání manuálního zubního kartáčku. Vždy jsem upřednostňovala manuální zubní kartáček než jsem poznala EasyClean, ten už z ruky nedám.
avatar
Michaela
klad Nevěřila jsem el. zubním kartáčkům. Ale tento Sonický zubní kartáček od Philipsu mě přesvědčil. Čištění s ním je tak jednoduché! A ten pocit dokonalého vyčištění a hladkosti zoubků je neskutečný! Manuálním kartáčkem jsem čistila zoubky několik minut a myslela, že je mám dokonale vyčištěné. Ale pocit po vyčistění tímhle sonickým kartáčkem - je dokonalejší! Ta malá hlavice se dostane prostě všude - i na problematické zuby moudrosti. Chvíli mi sice trvalo si zvyknout, že pracuje za Vás a taky na ten "rachot" u toho. Ale je to pracant. A co se týká časovače - to je bezva věc. Už nechci nic jiného, jsem nadšená!
avatar
Ivana
klad Za mě velké překvapení, jak je čištění zubů s takovým kartáčkem jiné. Nikdy jsem nevěřila elektrickým kartáčkům a neměla jsem potřebu si je kupovat. Nicméně po vyzkoušení tohoto jsem změnila názor. Nerotuje, jen vibruje, svítí, odměřuje čas jednotlivého i celkového čištění, vydrží nabitý "nekonečně dlouho". Je prostě senzační, ihned jsem zakoupila další i s náhradními hlavicemi. Syn, který si zoubky čistil nerad, teď běhá do koupelny s radostí a sám, aby mohl testovat svoji menší hlavici. Děkuji za možnost seznámit se s pro mě naprosto inovativním způsobem péče o zuby.
klad Negativní je pro mě především to, že je na kartáček lepší používat speciální pastu, aby byl efekt viditelnější. Nicméně věřím, že při aplikaci celého systému péče o zuby zaručí jeho používání dokonale zářivý úsměv!
Zobrazit více recenzí
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel