Společenské hry pro celou rodinu Albi

image
otestováno
Počet recenzí
35
jak jste hodnotily
5
30x
4
5x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 9. 12. 2015
do 28. 12. 2015

Hrajte si spolu! Deskové společenské hry jsou skvělou zábavou pro malé i velké.  Strategické nebo  abstraktní, logické i rodinné hry -  Albi přináší doslova pro každého něco a na věku opravdu nezáleží. Bavte se s přáteli, dětmi a nebo v páru.

Objevte svět her V kostce! Jak dobrou máte paměť? Během 10 sekund si zapamatujte co nejvíce věcí z jednotlivé kartičky a odpovězte na položenou otázku. Nebo se vydejte ve hře Cacao  jako náčelníci se svým kmenem do hlubin pralesa odkrýt tajemství a získat tak jeho bohatství. Párty alias je hra plná úkolů, které potrápí nejen vaší fantazii, ale také slovní zásobu, umění rýmovat a nebo popsat slavnou osobnost. Každá oslava a nebo párty tak bude výjimečná!

Více se dozvíte ZDE.

Hodnocení
35
avatar
Eva
klad Některé hry od Albi už doma máme a musí se nechat je že to fajn zábava. Procvičíme si paměť, bystrost , zasmějeme se a aspoň nesedíme pořád u televize. Rodina je pohromadě a je fajn když si i dospělí umí hrát. Dítě je v každém z nás až do stáří jenom na to mnoho z nás zapomíná a tohle je jeden ze způsobů jak to dítě může ven
avatar
Helena
klad Vynikající pro děti a rodiče, nějaké hry již máme a s dětmi si je užíváme. Děti se naučí spoustu nových věcí a jsou nadšené když něco nevíme o to je to větší zábava. Největší odměnou je když děti jsou nadšené a nevadí jim prohrát chtějí hrát znovu a znovu. Tyto hry jsou úžasným dárkem pod stromeček.
avatar
Martina
klad Stolní hra Albi V kostce! je naprosto skvělá záležitost, máme doma a hrajeme, pro malé i velké, skladné, přenosné. Na chatu, na hory, ostatní hry to samé, pro dlouhé zimní večer ideální zábava. Dobrá hra na procvičení paměti a na zapamatování co nejvíce karet, vyhraje pochopitelně ten, kdo jich nejvíce nasbírá
avatar
Daniela
klad Skvělá zábava pro celou rodinu, máme od Albi spoustu her a dle mého názoru nemají konkurenci.
klad Cena se samozřejmě odvíjí od kvality těchto her. Takže jsou trochu dražší, ale zábava je zajištěna!
avatar
katka
klad My máme doma od Albi - Matematiku v kostce a opravdu musím říct , že je to skvělá hra. Zrovna včera jsem ji hrála s dětma a výborně jsme se pobavili a navíc procvičili paměť. Určitě nezůstane u jediné hry tohoto typu a nějakou si ještě pořídíme .
klad Vyšší cena,ale ráda si za skvělou hru zaplatím ;-)
avatar
Marika
klad Všechny tři testované hry byly zábavné a již teď se těším, jak přes Vánoce zapojím další hráče. Největší úspěch měla hra Cacao, která je zajímavá sama o sobě exotickým tématem a samotným zpracováním. Cílem hry je zisk mincí. Hra se odehrává v džungli, sbíráte kakaové boby, které prodáváte, dále je zde zlatý důl, posvátná místa, důležitým prvkem je voda. Hru zvládnou po zapracování i děti. Druhou hrou Je Párty alias,která nápadně připomíná Aktivity, které mně osobně dělají problém, takže nic snadného. Některá slova byla opravdu oříškem. Doporučení 11+ mi přijde málo. Pro děti opravdu složité. Poslední hra je hra pohádková s tréninkem na paměť. Obsahuje kartičky s pohádkovými příběhy. Tato hra je naprosto vhodná pro děti co do zpracování i obtížnosti. Všechny hry jsou skvělé a určitě i vhodným tipem na dárek.
avatar
Lenka
klad Moc děkuji za testování těchto her. Nejvíce u nás frčí V kostce - Pohádky. Děti jsou z ní nadšené, velmi oceňuji, že ji může hrát i 1 hráč, tudíž se zabaví i samotné dítě. Určitě pořídíme další hru V kotce. S dcerou jsme vyzkoušeli Párty Alias,ale jelikož ji ještě nebylo 11 let, tak tato hra je opravdu pro starší děti a řekla bych, že i 11ti leté dítě bude mít s touto hrou problémy. Hra CACAO nám moc nešla, dalo nám docela práci pochopit pravidla, určitě se ale k této hře během svátků vrátíme.
avatar
Kateřina
klad Děkuji za možnost testování her, mě dosud neznámých, hry mám velice ráda a hodně neznámou a překvapivou pro mě byla hra CACAo, je zajímavá a exotická. S neteří hodně hrajeme hru v kostce POhádky a já zjištuji, že moje pamět je tedy mnohem horší než jsem si myslela a tudíž stále vyhrává neteřinka. Hru Alias jsem moc nepochopila, proto ji dostane pod stromeček švagrová a jsem zvědavá na její reakci
klad jsem ráda, že jsem sadu her získala na testování, protože pro mě jsou celkem drahé, to je asi jediné minusko
avatar
simona
klad Děkuji za možnost tyto skvělé hry vyzkoušet . Albi je kvalitní a známá značka , Eshop maji přehledný a komunikace s nimi je skvělá . Z těchto tří her nás nejvíce baví Párty Alias . Hra je jednoduchá na pochopení a velmi zábavná . Připomína mi hru aktiviti, ale mnohem zábavnejší. Je spíše pro starší hráče a hraje se v párech . Hodně jsme se při jejim hraní nasmáli. Hra Pohádky v kostce je lehoučká vhodná pro děti , ale i mě docela bavila . Karty jsou krásně ilustrované a hra je dobrá na procvičení paměti . Hra Cacao je skvělá na tyto dlouhé nudné zimní večery . Hrací doba je docela dlouhá a tak jsme ji hrali zatím pouze jednou , ale bavila celou rodinu . Žádnou podobnou hru jsem ještě nehrála a proto mě moc bavila . Všechny tyto hry od Albi mohu jedině doporučit.
avatar
Sylva
klad Děkuji, že jsem mohla hry otestovat. Všechny 3 hry jsou super. Hra v kostce má být sice určená jen na 10 minut, ale ještě nikdy jsme tento limit nedodrželi. Je to velmi snadná hra na zapamatování, která nás děsně baví, ač je určená spíše pro menší děti, tak u nás zabodovala i u dospělých. Hra Cacao je opravdu určena na dlouhé večery, je velmi zajímavě a poutavě vytvořena, takže opravdu nevadí, že jsme u ni seděli celý večer. Hra párty je jednoduchá, zábavná a určitě nebude chybět na naší silvestrovské oslavě. Těm co mají rádi podobné hry jako activity, mohu jen doporučit.
klad jediným negativem je cena her
avatar
Alena
klad Ze všech tří her jsem absolutně nadšená - a nejen já! Hru V kostce - Pohádky nás absolutně strhla. Hráli jsme ji s manželem jako první, abychom vyzkoušeli a otestovali a hrozně nás bavila :-) jen otáčet přesýpacími hodinami jsme, čas od času hned ze začátku, zapomínali otáčet :-) dost jsme se nasmáli. Chtěl s námi hrát i náš čtyřletý syn - je sice na to ještě malý, ale přidal se a docela mu to i šlo. Trošku jsme mu upravili pravidla a pokládali mu lehčí otázky než ty, které padly na kostce. Hru Cacao jsme hráli až večer, protože této hře by už asi nerozuměl. Hráli jsme ji poměrně dlouho, sbírání bobů, vody a měnění za mince, bylo velmi zajímavé a poutavé. Tato hra nás také moc bavila, ale zabere více času. A třetí poslední hra Party Alias - ta nás bavila asi nejvíce. Jelikož jsme s manželem jen dva a tato hra se hraje ve čtyřech, pozvali jsme sousedy a testovali jsme všichni - byla to velká zábava a je to opravdu trošku podobné jak aktivity, ale toto nás bavilo více. Tato hra bude i na programu na silvestra, kdy se k nám také chystají a sami nás požádali, zda bychom si mohli hraní hry zopakovat :-) Já bych chtěla ještě jednou strašně moc poděkovat za toto testování, které se díky posunům dostalo i na mě a já to absolutně vůbec netušila. Měla a mám ohromnou radost. Opravdu moc moc děkuji :-*
avatar
Jana
klad Moc děkuji za možnost testování všech 3 her od Albi. Moc se nám líbí. Nejvíce se nám líbí Hra V kostce - Pohádky, děti se u ní skvěle baví a hlavně procvičují paměť na pohádky, což se mi moc líbí a i já ověřuji svou paměť. Rodinná hra Cacao je též zajímavá, ale moc mě to nevzalo. Je to na delší dobu, takže to chce klid a čas, aby jste se hře mohly naplno věnovat. Třetí hra Párty alias je bohužel až od 11+ a my máme malé děti, takže jsme s manželem a známýmí hrály večer a musím říct, že ze hry jsem nadšená nejen já, ale i ostatní. Je zábavná, zažijete spousty legrace, mohu jen doporučit, sice je pro děti, ale věřte, že dospělý se u toho velmi pobaví :-)
avatar
Marcela
klad Děkuji za možnost testovat sadu her. Hra Alias je zábavná, podobná hře Aktivity. Hodí se na rodinou oslavu. Některé úkoly se mi zdají být trochu náročnější. Např. hádání osobností nebo vymýšlet verše. Hra je vcelku povedená a zábavná. Hra Cacao je jednoduchá strategická hra podobná Carcassone, kde se také pokládají kartičky. Hra je pro 2-4 hráče. Hráči sbírají kakao a mění ho za peníze. Cílem je nastřádat co nejvíce zlaťáků. Hra je svižná a lehce pochopitelná. Hra V kostce Pohádky. Hodí se spíš pro mladší děti. Pomocí kartiček hádáte postavy a výjevy z různých pohádek. Hru věnuji vnočatům.
avatar
Vlasta
klad Mockrát bych chtěla poděkovat za sebe i za celou rodinu za možnost testovat tyto krásné hry. Hra Alias je podobná hře Aktivity a moc se nám líbila. Je nutné ji však hrát minimálně vy čtyřech lidech, aby se daly vytvořit soupeřící páry. Nejvíce jsme se pobavili u skládání rýmů a hádání známých osobností. Hru CACAO mohou hrát jen dva lidé, což je výhodné, když nás není doma tolik. Pravidla jsme pochopili velice rychle a mám dojem, že hra byla poměrně rychlá, pokud se hrála ve dvou. Když nás bylo více, už se to poněkud natáhlo, ale jinak velká zábava při sbírání zlaťáků. V kostce!Pohádky je hra určena pro menší dětí, takže vnoučata měla o zábavu postaráno, ale nejenom ta. Všichni jsme si procvičili paměť na pohádky. Za nás určitě všechny hry vřele doporučuji :-)
klad Jediná nevýhoda je asi poněkud vyšší cena.
avatar
Zuzka
příloha příloha
klad Děkuji za možnost testování. Nejvíc jsem se těšila na Párty Alias, jelikož znám Activity a hra mě vždy bavila. Po testování mě nejvíce zaujala hra Pohádky v kostce. Už mnohokrát jsem tyhle kostky viděla v obchodě, ale odradilo mě věkové rozhraní a cena. Přitom Pohádky nejsou tak těžké. Hrála jsem je se skoro tříletým synem, jen jsme poupravili pravidla. Vybrali jsem pohádky, které známe, ve zkratce podle obrázku si řekli, co se tam stalo a pak jsem mu pokládala otázky. Překvapilo mě, že si pamatuje, jakou barvu šatů má Popelka, jestli má kohoutek zavřené oči, nebo kam se dívají Jeníček a Mařenka. Proto hru doporučuju i mladším dětem. Moc nás baví a i když ji dostal včera pod stromeček, hráli jsme dneska už 2x ;-) Párty Alias mě trošku zklamala, že je nutné ji hrát min. ve 4 lidech, ale i tak jsme si ji dokázali přizpůsobit a ve velkém ji rozjedeme až na Silvestr s přáteli. Co rozhodně stojí za to, je vymýšlení rýmů a hádání známých osobností. A díky ruletě je hra rychlejší. Hra Cacao je jednoduchá a rychlá. Její výhodou je, že se dá hrát jen ve dvou a je celkem rychlá. Připomněla mi hru Hrady, kterou jsem hrála s bráchou jako malá. Jde o strategii, která ve mě probudila zvláštní touhu sbírat, těžit a vyhrát :-D
klad Pohádky - se synem hrozně rádi hrajeme hry a tak jsme vděční za každou, co není pexeso nebo domino. Překvapilo mě, že hra je pro děti od šesti let, přitom spoustu pohádek malý zná a k mému překvapení dokázal správně odpovídat. Nevýhodou je cena a jak řekl Ondra, Lady a Tramp jsou oškliví :-D
klad Párty Alias - Na hru musí být min. 4 hráči, aby mohli vytvořit dva týmy.
klad Cacao - ze všech her mě baví nejméně
avatar
Iva
klad Společenské hry od Albi mám u nás v rodině hodně rádi. Nejvíce ujíždíme na společených hrách Česko, otázky a odpovědi a Evropa. Když přijede dcera s přítelem trávíme u těchto her celé večery. Hrajeme tak mladí proti starým Albi má prostě super hry pro skvělou zábavu.
avatar
Blanka
klad Máme doma hru cacao a vždy se s ní prima zabavíme a pobavíme.Hra je pro 2-4 hráče doba hraní je maximálně 1 hodinu a vhodná od 8 let věku.Hra má velice jednoduchá pravidla a krátkou herní dobu,takže hra ideálni pro zabavení detí.Vždy si s ní užijeme spousty zábavy a určitě si koupíme další hry od této firmy.
avatar
Renata
klad Bez společenských her od Albi si nedokážeme představit žádné stonání. žádnou dovolenou, žádný dlouhý zimní večer. Neuvěřitelný výběr a pestrost a vzdělávání se a procvičování paměti tím nejlepším možným způsobem.. tedy hrou. Pro dva či deset lidí, pro mladší i starší děti i dospělé.. mnoho okruhů a žánrů. Vybere si každý.
avatar
Petra
klad Do prodejen albi chodíme velmi rádi a velmi často. Jejich zábavné a zároveň vzdělávací hry zaujmou nejen děti, ale jistě i dospělé. Obrovský výběr uspokojí všechny zájmy, všechny věkové kategorie. Každé vánoce a veškeré svátky narozeniny jsou u nás také ve znamení dárků od Albi. Dokonce si jejich "kostky" půjčujeme v knihovně.
avatar
eva
klad Hry od Albi jsou prostě nejlepší. Občas si některou koupíme, ale hodně často si je půjčujeme v knihovně. Naštěstí je to možné. Hrozně moc nás všechny baví a i dospělí si mohou procvičit paměť a zjistit, co všechno neví. Děti se báječně zabaví a ještě spoustu věcí naučí. Škola hrou v tom nejlepším slova smyslu. Vhodné úplně pro všechny hravé.
avatar
Jaroslava
klad doporučuji všem :) super
avatar
Bibika
klad Vřele doporučuji všem, skvělé!:-D
klad
klad
klad
klad
avatar
Lucie
klad Bezvadné hry, Párty alias mám doma, super společenská hra pro pobavení i zabavení, obsahuje velmi zajímavé úkoly ;-) vřele doporučuji všem!!!
avatar
Jaroslava
klad skvělý, rozhodně doporučuji všem vyzkoušet, my byli spokojení
avatar
Daniela
klad Společenské hry pro celou rodinu Albi jsou velice zábavné a celá rodina si s nimi užije spoustu legrace. Hra Cacao je jednoduchá. Její výhodou je, že se dá hrát jen ve dvou a je celkem rychlá. Hra Alias je podobná hře Aktivity. Je nutné ji však hrát minimálně vy čtyřech lidech, aby se daly vytvořit soupeřící páry. Tyto hry se mi moc líbily a každému je doporučuji.
avatar
Jaroslava
klad rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek. gsdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobekdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek
avatar
Petra
klad Společenské hry s manžeem přímo milujeme, jak jsem tu už u jednodo testování psala :) s manželem společenské hry hrajeme i několikrát týdně. Z těchto her vlastníme rhu párty alias a musím říct, že se u toho vždy pobavíme a i příjemně unavíme :) Hráli jsem ji už i ve více lidech a musím říct, že fak zabaví..rozhodně doporučujeme!
avatar
Katarína
klad Od Albi mám hru Párty Alias, s ktorou som nadmieru spokojná. Spoločenské hry mám clekovo v obľube a táto je naozaj skvelá. Je veľmi podobná hre Activity, ktorú som hrávala predtým, ale odkedy som prvýkrát zahrala Alias, tak Activity šli bokom. Alias je pestrejší, kreatívnejší, obsahuje viac aktivít. Bola to skvelá investícia a rozhodne odporúčam.
avatar
Anna
klad opravdu krásné hry :-) :-)
avatar
Lubomír
klad Super všem vřele doporučuji :-)
avatar
Martin
klad Z deskových her od Albi, máme hru Alias. Je to skvělá zábava nejen pro dospělé, ale i trošku starší děti. Bereme ji pravidelně na dovolenou, kde se skvěle po večerech pobavíme. Tato hra nechybí ani na oslavách jako jsou narozeniny atd... Rozhodně se vyplatí tuto hru zakoupit.
avatar
Soňa
klad Zakoupila jsem hru Alias párty, jelikož mě zaujaly příjemné recenze a sliby skvělé zábavy pro celou rodinu. Tato hra se stala naším skvělým kamarádem, se kterým není nikdy nuda. Všichni hráči zapojují mozkové závity, jsou stále ve střehu, a rozhodně se nenudí. Baví děti i dospělé, návod je srozumitelný a jedna hra se dá hrát i hodinu. Čím více hráčů, tím větší zábava.
avatar
Antonie
příloha
klad Deskovou rodinnou hru Party Alias máme doma už několik let, a vždy se k ní rádi vracíme. At už na rodinných oslavách, nebo jen v rodinném kruhu. Ohromně tato hra rozvíjí slovní a logickou zásobu a vždy se u jeho hraní velice pobavime. Nejen dospělí, ale hlavně dětičky.
avatar
Magdaléna
klad Hra Party Alias je součástí naší oddílové sbírky. Hrajeme ji velmi rádi, jde velmi dobře hrst ve větším množství lidí, rodinných týmech, partnerských dvojicích. Pravidla jsou velmi jednoduchá. Není potřeba číst dvě hodiny pravidla, abychom je pochopili.
klad Slavné osobnosti - problém vidím v tom, kdo je považován za slavnou osobnost. U řady osobnosti jsme se setkali s tím, že je hráči neznali (různé věkové kategorie).
klad Krabice a herní plán jsou velké, takže ne úplně na cestování...
avatar
Hana
klad Hra Party Alias je součástí naší oddílové sbírky. Hrajeme ji velmi rádi, jde velmi dobře hrst ve větším množství lidí, rodinných týmech, partnerských dvojicích. Pravidla jsou velmi jednoduchá. Není potřeba číst dvě hodiny pravidla, abychom je pochopili.