Naše testerky otestovaly Steam mop XXL Power lines od Viledy, se kterým lze uklidit bez zbytečných chemikálií

image
otestováno
Počet recenzí
8
jak jste hodnotily
5
7x
4
1x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 30. 9. 2019
do 31. 10. 2019

Tento produkt jsme již otestovali a posbírali na něj spoustu recenzí, které najdete níže. Pokud vás ale zajímá ještě více informací, přečtěte si podrobnou recenzi na Heureka.cz.


Steam mop plochý XXL Power lines

Dokončete úklid mnohem rychleji a pohodlněji pomocí Steam mopu plochý XXL Power Lines, který dokonale zachytí prach a špínu pomocí extra široké parní hlavici. K čištění podlahy nevyužívá žádné chemikálie, ale horkou páru, díky které je podlaha skutečně dokonale čistá.

 • Extra široká mycí hlavice tohoto plochého parního mopu má 40 cm.

 • K úklidu využívá horkou páru. Bez potřeby použití chemikálií, postačí čistá voda.

 • Navíc 1 ks náhrada Power lines! 2 druhy vláken - lépe odstraní nečistoty.

 • Mikroaktivní vlákna pohltí a setřou mastnotu a šmouhy.

 • Abrazivní červená vlákna: lépe odstraní i zaschlé nečistoty.

 • Voda se nalije do nádržky s objemem 400 ml.

 • Množství páry se nastavuje dle potřeby.

 • Dle nastavení množství páry je nutno vodu doplnit po 17-28 minutách.

 • Kabel musí být zapojen ve zdroji el. energie během celého úklidu.

 • Balení obsahuje 2+1 ks mycích návleků a speciální nástavec na koberce.

 • Nová metoda úklidu horkou párou zabíjí až 99,9 % bakterií.

 • Mycí návlek je možný zakoupit samostatně.

 • Vhodný na všechny typy tvrdých podlah (v případe speciálních nebo delikátních podlah raději nejdřív konzultujte s výrobcem podlahy) a koberce.

 • Rozměry: 400 × 160 × 1260 mm.


Hodnocení
8
avatar
Martina
Steam mop XXL Power lines od Viledy je orpavdu super, zvládne jak menší tak i generální úklid, výrobky od Viledy jsou skvělé a tenhle mop patří mezi top výrobky, pára zvládne jak dlaždičky tak i lino vroubkované, dostane se opravdu všude a vše perfektně vyčistí
klad celkově super
klad nic
avatar
Karolína
Se Steam mopem XXL Power lines se mi pracovalo skvěle. Jeho sestavení je velmi jednoduché a zvládne ho každý. Mop je velice lehký, lze s přehledem udržet v jedné ruce. Sice je na kabel, ale kabel je dostatečně dlouhý, takže než musím přepojit vytřu velký prostor. Plná nádržka na vodu vydrží jednu a půl místnosti. Vyčistil i odolnější nečistoty, které jsem předtím musela drhnout houbičkou a jarem, například v kuchyni skvrny od oleje kolem sporáku. Velmi oceňuji nástavec na koberce. Práce s ním je jednoduchá a dostanu se do všech rohů v domě. S mopem snadno zacházejí i starší lidé. Vyzkoušela jsem ho na parketách, linu, dlaždičkách, plavoučce, terasu a koberci a všude byl dokonalý. Nejvíce oceňuji ušetřený čas, pokud jsem vytírala klasickým způsobem mop + kýbl s vodou, vytírání celého domu mi trvalo cca 2,5 h. S novým mopem od Viledy jsem byla za hodinku hotová :)
klad Lehký
klad Snadno sestavitelný
klad Skladný
klad Vhodný na všechny tipy podlah
klad Nepotřebuji žádné chemikálie, stačí voda
klad Mycí návleky lze dokoupit
klad Nastavení množství páry
klad Musí být stále v zásuvce
klad Když došla voda, vydával zvláštní bouchavé zvuky, místo toho aby se rozsvítila kontrolka červeně
příloha
avatar
Martina
Steam mop XXL Power lines od Viledy hodnotím velice kladně. Má elegantní design, dobře se s ním pracuje a úklid je jednoduchý a rychlý. Nepoužívají se čisticí prostředky, ale i tak je podlaha pěkně čistá a beze šmouh. Mycí návlek se nemusí ždímat, takže odpadá tahání kýble s vodou. Po celou dobu úklidu musí být parní mop zapojený v zásuvce, což je jediná nevýhoda, kterou jsem zatím objevila. Nemůžu ho totiž použít u nás v domě na schodech, kde nemáme zásuvku, takže musím mít neustále v pohotovosti i klasický mop. Jinak jsem s parním mopem velice spokojená a rozhodně doporučuji.
klad jednoduché ovládání
klad elegantní design
klad čistá podlaha beze šmouh
klad rychlý úklid
klad musí být po celou dobu úklidu zapojený v zásuvce, takže u nás doma nelze použít úplně všude
příloha
avatar
Kateřina
S parním mopem se mi vytíraly dobře všechny povrchy, tj. dlažba i vinyl. Líbí se mi, že nemusí použít žádný prostředek. oceňuji, že mám jeden kus a nemusím řešit kýbl a mop. Použití je velmi jednoduché. Vytírací plocha dobře široká. Mám dobrý pocit z toho, že se vytírám zbavuji také bakterií. Doporučuji.
klad široká hlavice
klad potřeba pouze vody, bez čističe
klad jednoduchost vytírání
klad nutnost kabelu, i když je dost dlouhý
příloha
avatar
Karolina
Rychlé sestavení, velmi snadná manipulace. Vhodné pro dívky i seniory. Skladný a dobře uložitelný. Hadříky na vytírání drží na suchý zip, pratelné v pračce. Parní mop vytře i několik dní zaschlou nečistotu. Skvělý pomocník do bytu i rodinného domku..
klad Snadná obsluha
klad Rychlé vytření
klad Skvělý výsledek
klad Šňůra
příloha příloha příloha
avatar
Alena
Vileda mě opět nezklamala. Tento produkt je opravdovým pomocníkem a neměl by chybět v žádné domácnosti. Je skvělý na velké plochy, takže ideální do rodinných domů. Úklid je tak mnohem rychlejší a navíc není zapotřebí vůbec žádných čistících prostředků.
klad účinnost
klad není nutné používat čistící prostředky
klad ovládání
klad nic
avatar
Lucie
Tak hne nazačátek musím říct, že jsembylapřekvapená, jak je moc lehký. Doma náš starý byl teda pěkně těžký! Dále se mi na mopu líbí, že je šetrný k životnímu prostředí a opravdu skvěle čistí podlahu. Práce s ním je lehká a mohu ho doporučit dál. POdle mě i cena je příznivá.
klad lehkost výrobku
klad docela nízká cena
klad nic
avatar
Renata
Velmi povedený výrobek, jako ostatně všechno od viledy. Moc se mi líbí, že není třeba žádných chemických prostředků. Dostatečné horká pára aplikovaná pod tlakem uvolní nečistoty, hrubší vlákna je setřou a absorbují. Propracovaný, sofistikovaný výrobej si poradí se všemi druhy nečistot na mnoha různých površích podlah. Dostatečně velká náobka na vodu je pohodlná, mop je lehký, pěkně padne do ruky. Je skladný a snadno se udržuje v čistotě. Pohodlně dosáhne i pod nábytek či do rohů. Široká hlavice činí úklid rychlým a snadným.
klad Funkčnost
klad Zpracování
klad nic
plain plain
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel