Otestovaly jste s vaším miminkem kojenecké mléko Sunar Premium 2 s mléčným tukem podle vzoru mateřského mléka

image
otestováno
Počet recenzí
90
jak jste hodnotily
5
70x
4
17x
3
2x
2
1x
1
doporučuje
97 %
Testováno v období
od 23. 5. 2019
do 7. 7. 2019

Sunar Premium se vyznačuje jedinečným složením, které je inspirováno mateřským mlékem. Obsahuje mléčný tuk a unikátní kombinaci látek přirozeně se vyskytujících v mateřském mléku. Proto ho děti velmi dobře přijímají a zásadním způsobem se podílí na jejich zdravém růstu a vývoji.

Se Sunarem Premium nemusíte dělat kompromisy.

Složení kojeneckého mléka Sunar Premium po vzoru mateřského mléka zajišťuje přísun důležitých minerálních látek a vitaminů jako např. A, C, D, které přispívají k rozvoji imunity, kyseliny alfa-linolenové pro rozvoj mozku a železa pro rozvoj poznávacích funkcí.1 Navíc díky mléčnému tuku skvěle chutná. 

Sunar obsahuje mléčný tuk jako jediný ve všech svých řadách. A proč je mléčný tuk tak důležitý? Mléčný tuk je druhou nejzastoupenější složkou mateřského mléka a jednou z nejdůležitějších živin díky vysokému obsahu energie. Každá kapka mléčného tuku je obalena speciální vrstvou (membránou), která obsahuje více než 190 bioaktivních látek. Hledejte tedy mléčný tuk na obale ve složení výrobku. Ne každá kojenecká výživa totiž obsahuje mléčný tuk!

sunar premium 2

1  Dle zákona

 

Kojení je pro kojence nejlepší způsob výživy. Kojenecká výživa by měla být podávána na doporučení lékaře. Více o způsobu přípravy a dávkování na www.sunar.cz.

Hodnocení
90
avatar
Dagmar
Měla jsem trošku obavy, jak na nový Sunar malá zareaguje, protože byla zvyklá jen na kojení, ale mé obavy byly za chvíli pryč. Jen co párkrát zkusila, tak si dala celou dávku a hned na první pokus vypila 150 ml Sunaru. Proto díky vám za to, že jsem mohla tento vzorek vyzkoušet. Nyní už jej budu kupovat a doporučovat i ostatním maminkám.
klad dobře se rozpouští,nedělá hrudky
klad je plný vitamínů
klad hezky voní
klad nic
avatar
Zuzana
Sunar Premium 2 mne velmi překvapil. K dokrmování jsme používali podobnou stravu, ale jiné značky. Se Sunarem Premium 2 však bylo naše miminko velmi spokojené, prospalo celou noc, vůbec neplakalo. Nový druh stravy pro naše miminko mne vždycky zajímá, proto jsem i já Sunar Premium 2 vyzkoušela a mohu říct, že je velmi chutný. Za naši rodinu mohu jen doporučit.
klad chuť
klad rozpustnost, nehrudkovatí se
klad nic
avatar
Marta
Zkoušeli jsme různá kojenecká mlíčka, a žádné nám nesedělo jak by mělo. Buď malého bolelo bříško, nebo bylo mlíčko velmi slabé a stále se v noci probouzet. Sunar není pro nás cizí značkou, ale velmi mě zaujalo nejen složení, ale také s údivem jsem koukala jak našemu malému chutná, jak se krásně zasytí a celou noc krásně spinká, sice jsem tomu nevěřila, že by to bylo mlíčkem, ale světe div se, druhý den se to opakovalo vyspinkaný, neprobouzel se v noci, a celých krásných 18 dní byl klídek, tudíž Sunar budume kupovat pravidelně.
klad Všechno a hlavně spokojené dítě
klad Nic
avatar
Petra
Produkt mne velmi pozitivně překvapil. Vůně, konzistence i chuť honotím na jedničku. Malé sunar velmi chutnal. Odsypala jsem část také sestře, která má malého chlapečka a nikdy mu nic nechutná. Tento sunar "vyžahnul" na jeden zátah. Takže za nás obrovský úspěch.
klad vůně
klad balení, chybí mi plechová nebo plastová krabice
avatar
Andrea
Bohužel i toto umělé mléko dceři nechutnalo i po použití více lahviček, saviček, lžičky, hrníčku dokonce i strikačkystříkačky. Ale z mého pohledu mi připadalo v pořádku, bez zápachu (obzvlášť HA formy nevoní). Dobře a hlavně rychle se rozpouští, konzistence akorát.
klad Rozpustnost
klad Dceři nechutná
avatar
Martina
Ve věku 4 měsicu miminka mně došlo mléko a já začala lustrovat které začnem...vyzkoušel jich několik. Hlavní potíž byl vétšinou blinkání nebo zácpa. Teď zkusil sunar a paráda. Blinkání minimální, chuťově asi dobré, vypije vše, stolice denné. Za nás spokojenost, doporučujem.
klad dobrá chuť
klad dobrá stravitelnost
klad snadná příprava (nedělá hrudky)
klad zatím nic
avatar
Petra
děkuji, že jsme mohli vyzkoušet Sunar Premium 2 s mléčným tukem podle vzoru mateřského mléka. s hodnocením jsem raději otálela, protože se nám při změně mléka objevily trávicí problémy, ale netrvalo to naštěstí dlouho :-) nyní už je vše v naprostém pořádku.
klad cena
klad při změně mléka trávicí problémy
avatar
petra
kojenecké mléko Sunar Premium 2 s mléčným tukem nám moc chutnalo a tak jsem rozhodnutá v něm i nadále pokračovat. konzultovala jsem podávání i s dětskou lékařkou a měla na něj také velmi dobrý pohled. takže já ho doporučuji a cenově je také příznivý.
klad velikost balení
klad složení
klad doporučen lékařkou
klad nic
avatar
David
kojenecké mléko Sunar Premium 2 s mateřským mlékem nám chutnalo a s přijetím změny výživy nenastaly vůbec žádné problémy. jedinou vadu na kráse má možná v celkovém poměru sacharidů, který je myslím oproti např. mléku Hipp vyšší. ale mléko chutnalo i mě osobně, takže ho doporučuji :-)
klad chuť
klad přiměřená cena
klad poměrně dost cukru
avatar
JARMILA
kojenecké mléko Sunar Premium 2 s mléčným tukem podle vzoru mateřského mléka jsem testovala s vnukem, kterého pravidelně hlídám. snacha se sice moc neprve netvářila, ale nakonec byla překvapená a nyní už má doma nakoupenou zásobu Sunaru, protože Kubíčkovi mléko zachutnalo
klad složení mléka
klad chutná jak vnukovi, tak i mně
klad cena za balení je příjemná
klad nic
avatar
MVDr. Lucie
děkuji, že jsme mohli vyzkoušet kojenecké mléko Sunar Premium 2 s mléčným tukem podle vzoru mateřského mléka. Sunarem č.1 jsme z důvodu problémů s tvorbou mateřského mléka začínali a toto pokračovací mléko nás velice potěšilo jak svým složením, tak u chutí.
klad složení
klad chuť
klad nic
avatar
Hana
velice děkuji za vybrání do testování kojeneckého mléko Sunar Premium 2 s mléčným tukem podle vzoru mateřského mléka, které jsem vyměnila za jiné umělé mléko a jsem s ním mnohel více spokojená. nemáme žádné koliky, miminku moc chutná a i já jsem ho ochutnala a je výborné. doporučuji
klad kvalitní složení
klad cena
klad hezké balení
klad praktické
klad nic
avatar
lucie
nejprve bych Vám chtěla poděkovat, že jsem mohla kojenecké mléko Sunar Premium 2 s mléčným tukem vyzkoušet, protože bych pravděpodobně zakoupila následující mléko z řady, kterou používáme a nebo spíše jsme používali doposud. moc se mi líbí jeho složení a chuť a určitě už u značky Sunar zůstaneme.
klad obsah prospěšných látek
klad praktické balení
klad chuť
klad složení
klad cena
klad nic
avatar
Petra
Jsem mile překvapena, jak moc malému Sunar sednul a vyhovoval. Žádné problémy s bříškem, žádné ublinkavani, nic takového. Moc mu chutnal a i mi přijde, ze po něm lépe spal. A hodně ho zasytil. Zacinam tedy hodně přemýšlet o přechodu na tuto značku mléka.
klad Chuť
klad Složení
klad Nic
avatar
IVETA
Jsem ráda, že jsem měla možnost testovat se synem Sunar premium. Hned od začátku mu chutnal. Měla jsem strach protože u prvního dítka neprošlo žádné umělé mléko. Líbí se mi, že obsahuje mléčný tuk a proto by měl být nejblíže mateřskému mléku. Za nás spokojenost, bříško po něm neboli dobře se mu tráví.
příloha
klad Chuť
klad Složení
klad Cena
avatar
josef
děkuji Vám, že jsme mohli vyzkoušet tuto skvělu novinku - kojenecké mléko Sunar Premium 2 s mléčným tukem podle vzoru mateřského mléka. doposud jsme kupovali jinou značku, ale po vyzkoušení téhle už zůstaneme věrni Sunaru. velice mě zaujalo složení mléka, takže miminku nejenom chutná, ale také prospívá.
klad chuť
klad složení
klad kvalita
klad nižší cena
klad nic
avatar
Monika
toto kojenecké mléko jsem testovala velice ráda. měla jsem sice obavy z přechodu z doposud podávaného, ale téměř bez komplikací, z počátku malé nadýmaní, ale po dvou dnech jako by ani nebylo. nyní už se nebudu vracet k původní značce a budu pokračovat se značkou Sunar
klad hezká krabice
klad praktické balení
klad nízka cena-oproti dosud kupovanému mléku
klad kvalitní složení
klad drobné komplikace s přechodem na toto mléko
avatar
martina
moc děkuji, že jsem byla vybraná a dostala další příležitost zkusit něco nového, bez Vás by tomu tak nebylo. mléko jsem i osobně ochutnávala a je moc dobré, jen bych měla trochu výhradu z množství cukru, které výrobek obsahuje. mohlo by ho být méně, ale jinak za mě top mléko. již nebudu kupovat jiné
klad cena
klad chut
klad složení a kvalita
klad nebylo nic
avatar
petra
objev teto stranky na doporuceni bratra mi jiiz v mnohem otevrel obzory, nyni i s timto mlekem, ktere bych bez Vas ani nezkusila a ani na to nepomyslila....moc Vam za to mile Zeny dekuji. mleko jsem s nasim prtousem zkusila a protoze mu chutna, rozhodne v podavani budu pokracovat. slozeni vyrobku a obohaceni o mlecny tuk je opravdu kvalitni a ja Vas budu doporucovat.
klad slozeni vyrobku
klad skvela chut
klad obohaceno o mlecny tuk
klad absolutne nic
avatar
ingrid
toto mleko jsem vyzkousela moc rada. chuti i kvalitou si stoji rozhodne mezi temi nejlepsimi kojeneckymi vyzivami, ktere jsou na trhu dostupne. s prechodem na jinou znacku jsem nemela vubec zadne problemy a hlavne nam moc chutnalo. urcite znacku Sunar budeme kupovat i nadale
klad vyborne chutna jak mimcu tak i me :-)
klad slozeni
klad cena je velice dobre
klad nic
Zobrazit více recenzí