Otestovaly jste s vaším miminkem kojenecké mléko Sunar Premium 2 s mléčným tukem podle vzoru mateřského mléka

image
otestováno
Počet recenzí
90
jak jste hodnotily
5
70x
4
17x
3
2x
2
1x
1
doporučuje
97 %
Testováno v období
od 23. 5. 2019
do 7. 7. 2019

Sunar Premium se vyznačuje jedinečným složením, které je inspirováno mateřským mlékem. Obsahuje mléčný tuk a unikátní kombinaci látek přirozeně se vyskytujících v mateřském mléku. Proto ho děti velmi dobře přijímají a zásadním způsobem se podílí na jejich zdravém růstu a vývoji.

Se Sunarem Premium nemusíte dělat kompromisy.

Složení kojeneckého mléka Sunar Premium po vzoru mateřského mléka zajišťuje přísun důležitých minerálních látek a vitaminů jako např. A, C, D, které přispívají k rozvoji imunity, kyseliny alfa-linolenové pro rozvoj mozku a železa pro rozvoj poznávacích funkcí.1 Navíc díky mléčnému tuku skvěle chutná. 

Sunar obsahuje mléčný tuk jako jediný ve všech svých řadách. A proč je mléčný tuk tak důležitý? Mléčný tuk je druhou nejzastoupenější složkou mateřského mléka a jednou z nejdůležitějších živin díky vysokému obsahu energie. Každá kapka mléčného tuku je obalena speciální vrstvou (membránou), která obsahuje více než 190 bioaktivních látek. Hledejte tedy mléčný tuk na obale ve složení výrobku. Ne každá kojenecká výživa totiž obsahuje mléčný tuk!

sunar premium 2

1  Dle zákona

 

Kojení je pro kojence nejlepší způsob výživy. Kojenecká výživa by měla být podávána na doporučení lékaře. Více o způsobu přípravy a dávkování na www.sunar.cz.

Hodnocení
90
avatar
Dagmar
Měla jsem trošku obavy, jak na nový Sunar malá zareaguje, protože byla zvyklá jen na kojení, ale mé obavy byly za chvíli pryč. Jen co párkrát zkusila, tak si dala celou dávku a hned na první pokus vypila 150 ml Sunaru. Proto díky vám za to, že jsem mohla tento vzorek vyzkoušet. Nyní už jej budu kupovat a doporučovat i ostatním maminkám.
klad dobře se rozpouští,nedělá hrudky
klad je plný vitamínů
klad hezky voní
klad nic
avatar
Zuzana
Sunar Premium 2 mne velmi překvapil. K dokrmování jsme používali podobnou stravu, ale jiné značky. Se Sunarem Premium 2 však bylo naše miminko velmi spokojené, prospalo celou noc, vůbec neplakalo. Nový druh stravy pro naše miminko mne vždycky zajímá, proto jsem i já Sunar Premium 2 vyzkoušela a mohu říct, že je velmi chutný. Za naši rodinu mohu jen doporučit.
klad chuť
klad rozpustnost, nehrudkovatí se
klad nic
avatar
Marta
Zkoušeli jsme různá kojenecká mlíčka, a žádné nám nesedělo jak by mělo. Buď malého bolelo bříško, nebo bylo mlíčko velmi slabé a stále se v noci probouzet. Sunar není pro nás cizí značkou, ale velmi mě zaujalo nejen složení, ale také s údivem jsem koukala jak našemu malému chutná, jak se krásně zasytí a celou noc krásně spinká, sice jsem tomu nevěřila, že by to bylo mlíčkem, ale světe div se, druhý den se to opakovalo vyspinkaný, neprobouzel se v noci, a celých krásných 18 dní byl klídek, tudíž Sunar budume kupovat pravidelně.
klad Všechno a hlavně spokojené dítě
klad Nic
avatar
Petra
Produkt mne velmi pozitivně překvapil. Vůně, konzistence i chuť honotím na jedničku. Malé sunar velmi chutnal. Odsypala jsem část také sestře, která má malého chlapečka a nikdy mu nic nechutná. Tento sunar "vyžahnul" na jeden zátah. Takže za nás obrovský úspěch.
klad vůně
klad balení, chybí mi plechová nebo plastová krabice
avatar
Andrea
Bohužel i toto umělé mléko dceři nechutnalo i po použití více lahviček, saviček, lžičky, hrníčku dokonce i strikačkystříkačky. Ale z mého pohledu mi připadalo v pořádku, bez zápachu (obzvlášť HA formy nevoní). Dobře a hlavně rychle se rozpouští, konzistence akorát.
klad Rozpustnost
klad Dceři nechutná
avatar
Martina
Ve věku 4 měsicu miminka mně došlo mléko a já začala lustrovat které začnem...vyzkoušel jich několik. Hlavní potíž byl vétšinou blinkání nebo zácpa. Teď zkusil sunar a paráda. Blinkání minimální, chuťově asi dobré, vypije vše, stolice denné. Za nás spokojenost, doporučujem.
klad dobrá chuť
klad dobrá stravitelnost
klad snadná příprava (nedělá hrudky)
klad zatím nic
avatar
Petra
děkuji, že jsme mohli vyzkoušet Sunar Premium 2 s mléčným tukem podle vzoru mateřského mléka. s hodnocením jsem raději otálela, protože se nám při změně mléka objevily trávicí problémy, ale netrvalo to naštěstí dlouho :-) nyní už je vše v naprostém pořádku.
klad cena
klad při změně mléka trávicí problémy
avatar
petra
kojenecké mléko Sunar Premium 2 s mléčným tukem nám moc chutnalo a tak jsem rozhodnutá v něm i nadále pokračovat. konzultovala jsem podávání i s dětskou lékařkou a měla na něj také velmi dobrý pohled. takže já ho doporučuji a cenově je také příznivý.
klad velikost balení
klad složení
klad doporučen lékařkou
klad nic
avatar
David
kojenecké mléko Sunar Premium 2 s mateřským mlékem nám chutnalo a s přijetím změny výživy nenastaly vůbec žádné problémy. jedinou vadu na kráse má možná v celkovém poměru sacharidů, který je myslím oproti např. mléku Hipp vyšší. ale mléko chutnalo i mě osobně, takže ho doporučuji :-)
klad chuť
klad přiměřená cena
klad poměrně dost cukru
avatar
Jarmila
kojenecké mléko Sunar Premium 2 s mléčným tukem podle vzoru mateřského mléka jsem testovala s vnukem, kterého pravidelně hlídám. snacha se sice moc neprve netvářila, ale nakonec byla překvapená a nyní už má doma nakoupenou zásobu Sunaru, protože Kubíčkovi mléko zachutnalo
klad složení mléka
klad chutná jak vnukovi, tak i mně
klad cena za balení je příjemná
klad nic
avatar
MVDr. Lucie
děkuji, že jsme mohli vyzkoušet kojenecké mléko Sunar Premium 2 s mléčným tukem podle vzoru mateřského mléka. Sunarem č.1 jsme z důvodu problémů s tvorbou mateřského mléka začínali a toto pokračovací mléko nás velice potěšilo jak svým složením, tak u chutí.
klad složení
klad chuť
klad nic
avatar
Hana
velice děkuji za vybrání do testování kojeneckého mléko Sunar Premium 2 s mléčným tukem podle vzoru mateřského mléka, které jsem vyměnila za jiné umělé mléko a jsem s ním mnohel více spokojená. nemáme žádné koliky, miminku moc chutná a i já jsem ho ochutnala a je výborné. doporučuji
klad kvalitní složení
klad cena
klad hezké balení
klad praktické
klad nic
avatar
lucie
nejprve bych Vám chtěla poděkovat, že jsem mohla kojenecké mléko Sunar Premium 2 s mléčným tukem vyzkoušet, protože bych pravděpodobně zakoupila následující mléko z řady, kterou používáme a nebo spíše jsme používali doposud. moc se mi líbí jeho složení a chuť a určitě už u značky Sunar zůstaneme.
klad obsah prospěšných látek
klad praktické balení
klad chuť
klad složení
klad cena
klad nic
avatar
Petra
Jsem mile překvapena, jak moc malému Sunar sednul a vyhovoval. Žádné problémy s bříškem, žádné ublinkavani, nic takového. Moc mu chutnal a i mi přijde, ze po něm lépe spal. A hodně ho zasytil. Zacinam tedy hodně přemýšlet o přechodu na tuto značku mléka.
klad Chuť
klad Složení
klad Nic
avatar
IVETA
Jsem ráda, že jsem měla možnost testovat se synem Sunar premium. Hned od začátku mu chutnal. Měla jsem strach protože u prvního dítka neprošlo žádné umělé mléko. Líbí se mi, že obsahuje mléčný tuk a proto by měl být nejblíže mateřskému mléku. Za nás spokojenost, bříško po něm neboli dobře se mu tráví.
příloha
klad Chuť
klad Složení
klad Cena
avatar
josef
děkuji Vám, že jsme mohli vyzkoušet tuto skvělu novinku - kojenecké mléko Sunar Premium 2 s mléčným tukem podle vzoru mateřského mléka. doposud jsme kupovali jinou značku, ale po vyzkoušení téhle už zůstaneme věrni Sunaru. velice mě zaujalo složení mléka, takže miminku nejenom chutná, ale také prospívá.
klad chuť
klad složení
klad kvalita
klad nižší cena
klad nic
avatar
Monika
toto kojenecké mléko jsem testovala velice ráda. měla jsem sice obavy z přechodu z doposud podávaného, ale téměř bez komplikací, z počátku malé nadýmaní, ale po dvou dnech jako by ani nebylo. nyní už se nebudu vracet k původní značce a budu pokračovat se značkou Sunar
klad hezká krabice
klad praktické balení
klad nízka cena-oproti dosud kupovanému mléku
klad kvalitní složení
klad drobné komplikace s přechodem na toto mléko
avatar
martina
moc děkuji, že jsem byla vybraná a dostala další příležitost zkusit něco nového, bez Vás by tomu tak nebylo. mléko jsem i osobně ochutnávala a je moc dobré, jen bych měla trochu výhradu z množství cukru, které výrobek obsahuje. mohlo by ho být méně, ale jinak za mě top mléko. již nebudu kupovat jiné
klad cena
klad chut
klad složení a kvalita
klad nebylo nic
avatar
petra
objev teto stranky na doporuceni bratra mi jiiz v mnohem otevrel obzory, nyni i s timto mlekem, ktere bych bez Vas ani nezkusila a ani na to nepomyslila....moc Vam za to mile Zeny dekuji. mleko jsem s nasim prtousem zkusila a protoze mu chutna, rozhodne v podavani budu pokracovat. slozeni vyrobku a obohaceni o mlecny tuk je opravdu kvalitni a ja Vas budu doporucovat.
klad slozeni vyrobku
klad skvela chut
klad obohaceno o mlecny tuk
klad absolutne nic
avatar
ingrid
toto mleko jsem vyzkousela moc rada. chuti i kvalitou si stoji rozhodne mezi temi nejlepsimi kojeneckymi vyzivami, ktere jsou na trhu dostupne. s prechodem na jinou znacku jsem nemela vubec zadne problemy a hlavne nam moc chutnalo. urcite znacku Sunar budeme kupovat i nadale
klad vyborne chutna jak mimcu tak i me :-)
klad slozeni
klad cena je velice dobre
klad nic
avatar
Pavlína
dekuji za moznost otestovat tuto novinku na trhu s kojeneckou vyzivou. testovala jsem ji se synem i neteri ve veku 8 a 11 mesicu a obe deti ji prijali velice dobre. a podle apetitu soudim, ze jim i velice mleko chutnalo. i ja jsem ho vyzkousela ochutnat a chut je opravdu vynikajici. rozhodne tuto znacku nejenom chuti ale take slozenim doporucim
klad slozeni
klad chut mlicka
klad nic
avatar
františek
dcera byla z testovani mlicka moc nadsena :-) neveril bych, ze by ji mohlo tak zachutnat. ze ho vypije, to jsem si myslel, ale ze ji tak moc zachutna, to necekala ani manzelka a nase detska lekarka. mleko me zaujalo svym slozenim, nebot jsem mlecny tuk nezaregistroval u jineho mleka.rozhodne mezi maminkami a tatinky s detmi povedommi o Sunaru rozsirime
klad asi skvele chutna, podle dcery :-)
klad cena ja adekvatni
klad zajimave slozeni
klad nic
avatar
Lucie
vyzkousela jsem na sve neteri stare 9 mesicu , jelikoz ji casto hlidam a je dokrmovana umelym mlekem. Sarince mlicko chutnalo a v porovnani chuti vyzivy Hipp a Sunaru jsem musela konstatovat, ze Sunar ma chut vyrazne lepsi. po opetovnem krmeni Hippem se usklibala, takze se vracime k Sunaru a dekujeme za vyber.
klad cena
klad chutne
klad nic
avatar
Petra
kojenecké mléko Sunar Premium 2 s mléčným tukem podle vzoru mateřského mléka jsem vyzkoušela velmi ráda. jeho příprava je velice snadná, ani jednou se mi nestalo, že by mi zhrudkovatěl a nebo nešel roztřepat. osobně jsem ho také ochutnala a mohu říct, že chutná velmi dobře.doporučuji
klad chuť
klad příprava
klad cena
klad nic
avatar
jarmila
dekuji ze jsem si mohla (tedy ne ja osobne :-) )mleko Sunar Premium 2 vyzkouset. mela jsem z pocatku vyhradu k vyrobku zejmena kvuli jeho vysokemu obsahu cukru v baleni, protoze si myslim, ze by ho tam tolik byt nemuselo. nicmene jinak jsem shledala slozeni velice priznive a protoze nam mlicko chutnalo, tak v nem urcite budeme pokracovat i nadale
klad chutne mleko
klad cena je dobra
klad cukru v obsahu je dost
avatar
Nikola
Našej malej Sunar chutnal aj keď prvé ochutnanie sa jej moc nepozdávalo pre nás bolo dôležité aby sme sa nemuseli stretnúť s bolesťou bruška a prdikmi a to sa vdakabohu neprejavilo. Sunar jej robím na noc a mam pocit ze sa nebudi tak často na hlad ako u iných mliek,ktore sme vyskúšali.
klad Paci sa mi dizajn krabice a ze mlieko po otvoreni nesmrdi co u iných mliek sa mi stalo
klad Nic
avatar
Nikol
Od Sunaru používáme snad vše Lili miluje čaje a hlavně ovocné kapsičky, takže když jsme dostali možnost otestovat jejich kojenecké mléko byly jsme rádi za nás super, Lili je sice kojena ale když zrovna někam musím je tohle přesně to co Lili chutná a neboli ji po tom bříško super c
příloha
klad Super chuť,
klad Balení super
klad Nedělají se hrudky
klad Nic jsem nenašla
avatar
Anna
Sunar Premium velmi dobře se připravuje, rychle je vše hotové , dobře se rozpouští, , snadno se dávku, vůně je velmi příjemná a přitom nenápadná, taková jemná. Mléčko je dobré, výživné, miminko je spokojené, velmi dobře spinká a neznamenala jsem žádné problémy s bříškem.
klad snadná příprava
klad rychlá příprava
klad chutná
klad není
avatar
Eva
Dětské mléko Sunar Premium 2 naší malé dcerce velmi chutná. Jeho přípravba je snadná, je plné vitamínů a minerálů, dítě po něm neublinkává. Cena je adekvátní kvalitě výrobku. Určitě budeme doporučovat kamarádkám a kupovat naší dcerce i nadále. Za mě velká spokojenost.
klad k
klad nic
avatar
Petra
Se sunarem jsme byly spokojeni, nebolelo nám po něm bříško jako po jiných mlécích a vydrželi jsme spát celou noc bez jediného probuzení. Za nás je sunar ten nejlepší, který může nahradit MM. Budeme ho využívat i nadále. Děkujiza možnost testovat a vyzkoušet. :) :) a ještě jedno plus má, a to je balení v sáčcích.
klad balení v sáčcích
klad nic
avatar
Lenka
Ačkoliv jsem dávala Sunar Premium 2 jen jako doplněk k mateřskému mléku, byla jsem celkově s výrobkem spokojená. Dcerce chutnal a nepozorovala jsem žádné trávicí či jiné obtíže. Byla po něm i dostatečně sytá. Při přípravě se dobře rozpouští, netvoří hrudky a chemicky nezapáchá. Oceňuji i přehlednou tabulku dávkování na obale. Praktické je i rozdělení do dvou sáčků - ty by ovšem mohly být opětovně uzavíratelné. Pro někoho by mohlo být drobným negativem složení, ve kterém se vyskytuje palmový i kokosový olej. Naopak plusem tohoto výrobku je jeho snadná dostupnost v běžných obchodních řetězcích a lékárnách.
klad chutná a zasytí
klad dobře se rozpouští, nehrudkuje
klad nezapáchá
klad nezpůsobil tvávicí obtíže
klad přehledná tabulka dávkování
klad dostupnost v obchodech
klad sáčky nelze opakovaně uzavírat
klad palmový a kokosový olej ve složení
klad vyšší cena v maloobchodní síti
avatar
Kateřina
Sunar jsem pouzivala uz u dcery pred 18ti lety. Trosku jsem se obavala ze se zmenil, jako kazdy vyrobek u nas. Musim rict ze jsem byla mile prekvapena. Chut je velmi podobna, mozna stejna. Dobre je dvojte baleni sunaru v jedne krabicce. Jedine co se hodne zmenilo je jeho cena. Dite nema se sunarem zadny problem, chutna.
klad Je to proste sunar
klad nic
avatar
Denisa
Sunar premium jsme měly možnost otestovat a malá ho že začátku přijela kladně a velmi ji chutna o to svědčí každá vypita láhev do poslední kapky. Jenže co nás nemile překvapilo, že po něm měla šílenou zácpu. Takže i když mleko zasytilo, že vydržela spát celou noc museli jsme mleko změnit kvůli šílené zácpě. Co je také na mléku dobre je i to, že nepění. Celkově ale toto mleko hodnotím kladně.
klad Chuť
klad Nepění
klad Zasytí
klad Papírová krabice
klad Malá měla po mleku zácpu
avatar
Jana
Kojenecké mléko Sunar jsem dávala svému prvnímu synovi. U druhého jsem ho již nedávala. Ale když byla možnost testovat ho,neváhala jsem a přihlásila se. Tím moc děkuji za možnost testování. Malému mlíčko moc chutnalo. I přes to, že mléko začal od 6tého měsíce bojkotovat,tohle vždy bez problémů vypil.
klad chutná malému
klad nic
avatar
Zlata
Byla jsem vybrána,abych s našim prckem vyzkoušela kojenecké mléko Sunar premium 2.Hned na začátku mně překvapilo balení.Obsahuje dva sáčky,což mně příjde velmi praktické,protože nemusím mít rozdělané velké množství mléka.Mléko dítě snášelo velmi dobře a řekla bych,že ho více zasytilo než mléko,které běžně používáme.
příloha
klad příjemná neutrální vůně
klad dobrá chuť
klad dva sáčky v balení
klad vhodné pro děti s citlivým bříškem
klad dobře se rozpouští
klad negativního nemám nic
avatar
Martina
Syn (10m) už pije UM cca 3-4x denně. Zkoušeli jsme více značek UM a ani s jednou jsme neměli problém, proto jsem dopředu tušila, že i Sunar Premium 2 bude synovi vyhovovat. Nasycený zůstal stejně tak jako u jiných UM cca 2-3h. Tudíž nemám co vytknout ani extra pochválit. Určitě jako plus vidím rozumnější cenu než jiné UM, ale na druhou stranu mi hodně vadí ty pytlíkové balení v krabičce. Jsem raději za balení v uzavíratelných nádobách. Tohle by chtělo změnit.
klad lepší cena než konkurence
klad "sáčkové balení" místo pevného opakovatelně uzavíratelného balení
avatar
Soňa
Děkuji za možnost testovat nový Sunar Premium 2. Mohu porovnat s e Sunarem Comfort, se kterým mám předchozí dlouhodobé zkušenosti. Vyrostly na ně obě moje děti. Nový Sunar Premium se zdá být podle vůně o něco více tučnější, po promíchání s vodou je krémovější a mléčnější. Dobře se rozpouští a dcerce opravdu velice chutná.
klad složení
klad konzistence
klad dětem chutná
klad nic
avatar
Antonie
Testování Sunaru Premium 2 mě velice potěšilo a zrovna se naskytlo v době přechodu z jiného mlíčka , kvůli zažívacím potížím. Synek trpěl bolestí bříška a nadýmáním, proto jsem zkusila úplně pro mě novou značku Sunar Premium a trápení nám skončilo. Stačilo pár týdnů a tyto problémy odezněly, navíc malému mlíčko velmi chutná.
klad je chutné
klad nejsou po něm zažívací potíže
klad nic
avatar
Kamila
Sunar premium 2, mě velmi potěšil Má po rozmíchání výbornou konzistenci, zdá se být velice tučný, dětem chutná a výborné je i to, že se při míchání netvoří hrudky a mlíčko je jemné a husté tak akorát. Jediné, co bych mohla vytknout je vyšší cena, na množství mlíčka. Jinak vřele doporučuji.
klad konzistence
klad chuť
klad netvoří se hrudky
klad cena
avatar
Věnceslava
Sunar Premium byl pro nás novinkou, a ráda jsem ho zkusila jako první po ukončení kojení. Je skvělé, jak výborné složení tento výrobek má. Mám dokonce pocit,že pro zdraví svého dítěte jsem udělala něco navíc, po podání tolika výborných látek najednou. Výhoda je i to, že malé skvěle chutná.
klad skvěle chutná
klad výborné složení
klad ..
avatar
Petra
Doteď jsem dětem dávala Sunar Comfort, se kterým jsem byla nadmíru spokojena Ovšem Sunar Premium moje nadšení uplně předčil. Dětem chutná, je dle mého názoru tučnější a sytější. Je pravda že je cenově náročnější, ale na druhou stranu je výživově dokonalý.
klad je tučný a sytý
klad složení
klad dětem chutná
klad vyšší cena
avatar
Martina
Na Sunaru už jsem vyrostla i já, a proto značka Sunar pro mě byla jasná volba, kterou jsem zvolila ihned po kojení. Sunar premium je skvělé kvality. Dobře se rozpouští, nedělá hrudky, mléčně voní, je hustý a dětem chutná. Doporučila bych i jiné příchutě, pokud by to bylo možné, neváhala bych a obměnou a ovocnou nebo vanilkovou příchutí.
klad rozpustnost
klad nedělá hrudky
klad mléčně voní
klad dětem chutná
klad nejsou jiné příchutě
avatar
Veronika
Děkuji za možnost otestovat nový výrobek Sunar Premium 2. Dle mé několika týdenní zkušenosti bych tento výrobek mohla doporučit maminkám, které mají děti s citlivým zažíváním. Opravdu se to mým dvojčátkům rychle upravilo, myslím bolení bříška z jiného mlíčka. Dále je skvělé že se dobře rozpouští a dokonale zasytí. Doporučuji
klad rozpouští se skvěle
klad zasytí
klad pro děti s citlivým zažíváním
klad nic
avatar
Daniela
Předností Sunaru Premium je to, že dcerce chutnal a dobře ji zasytil. Obsahuje spoustu skvělých látek, které jsou pro její vývoj nezbytné. Nevýhodou bylo pro mě velké pěnění, nejsem na to asi zvyklá. Dále je to pro mě nepraktické balení - upřednostňuji dozy, které jsou praktické.
klad chutná
klad zasytí
klad skvělé složení
klad hodně pění
klad nepraktické balení
avatar
Eva
Sunar Premium, je jak se zdá, opravdu premiové kvality. Obsahuje spoustu důležitých látek, které děťátko nezbytně potřebuje. Synkovi hned na poprvé zachutnal. Při přípravě bych ocenila hlavně konzistenci mlíčka, voní velmi tučně, což beru jako velké plus. Nevýhodou by mohla být pouze vyšší cena.
klad výborné složení a konzistence
klad skvěle chutná
klad voní tučně
klad vyšší cena
avatar
Darina
Sunar Premiu je po vzoru mateřského mléka, což na mě působí velice lákavě. Na první pohled mě zaujala i krabice, která působí čistě a věcně. Při přípravě mlíčka nebyl nejmenší problém s rozpuštěním a ni s pěněním. Vše bylo v pořádku. Dceři chutná a je zasycena. Doporučuji.
klad skvělá rozpustnost
klad dobrá chuť
klad věcný a pěkný design balení
klad zasytí
klad nic
avatar
Antonín
Předem recenze vám chci poděkovat za možnost zůčastnit se testování. Sunar Premium je té nejvyšší kvality. Zaujme nejen balení, obal , ale hlavně složení výrobku. Mohl být v uzavíratelné dóze. Nic to ale nemění na chuti, která je vyvážená a více tučná a mléčná. Dobře zasytí a ještě lépe se připravuje. Výborná rozpustnost.
klad rozpustnost
klad chuť, mléčnost a tučnost
klad skvělé složení
klad pěkný obal
klad balení - není v uzavíratelné doze
avatar
Antonie
Jako první věc na Sunaru premium mě zaujalo nepřehlednutelné bílé balení. Působí čistě, mléčně a po přečtení složení je naprosto neodolatelný. Jen je škoda, že takové menší balení stojí tolik peněz. Dětem hned napoprvé zachutnal, příjemě se napěnil a skvěle je zasytil
klad zasytí
klad hezký obal
klad chutná
klad skvělé složení
klad menší balení
klad vyšší cena
avatar
Alena
Testování Sunaru Premium 2 pro nás bylo skvěle načasováno. Po vyzkoušení mohu napsat, že v něm budeme pokračovat i nadále Nejen že skvěle chutná a obsahuje složky které jsou podobné mateřskému mléku, ale navíc se krásně rozpouští bez jakýchkoliv hrudek a je bez nepříjemného umělého zápachu. Krásně tučně a mléčně voní.
klad voní
klad skvělé složení
klad chutná
klad rozpustnost bez hrudek
klad nic
avatar
Martin
Sunar Premium 2, mě opravdu přesvědčil o svých kvalitách. Začnu obalem - má nepřehlédnutelný a krásný obal, jasně a stručně vypsané složení a je po vzoru mateřského mléka. Při přípravě mě nic nepřekvapilo, byla dobrá rozpustnost i konzistence. Dítěti chutná a nemá žádné zažívací potíže. Zdá se, že prospívá skvěle.
klad krásný obal
klad složení
klad rozpustnost
klad nejsou zažívací potíže
klad dětem chutná
klad nic
avatar
Soňa
Děkuji za možnost vyzkoušení nového Sunaru Premium 2. Opravdu má skvělou kvalitu, které se dá odpustit i vyšší cena. V akci se dá jistě i ušetřit. Dítěti chutnal okamžitě, zaujala mě příjemná vůně, nic umělého jako u jiných mlíček. V podávání tohoto Sunaru budeme pokračovat i nadále
klad vůně
klad skvělá kvalita
klad dítěti chutná
klad vyšší cena
avatar
Pavlína
Sunar Premium 2 má hezké balení v jemných barvách. krabice je praktická, dobře stabilní. Samotný Sunar se velmi snadno a rychle bez problémů připravuje. Miminku chutná, vypije Sunar velmi rychle. Miminko nemá žádné problémy po Sunaru. Za mne hlaásím opravdu spokojenost a doporučuji i ostatním.
klad balení
klad jednoduchost přípravy
klad dobrou stravitelnost
klad neni nic
avatar
Katerina
Kojenecké mléko Sunar Premium 2 jsme vyzkoušeli se synem a mělo úspěch. Chuťově jej zaujalo a osvědčilo se jako jednoduchý a příjemný snídaňový pomocník, který navíc i zasytí. Za nás můžeme doporučit, navíc značka Sunar je již na našem trhu léty prověřená a ustálená, takže má mou důvěru.
klad chuť
klad nenašla jsem
avatar
Veronika
Byli jsme s mým malým synkem vybrání na testování nového typu Sunaru. Po 2 týdnech testování jsme museli přestat. Malého mlíčko zacpávalo a moc mu nesedlo. Chuťově se moc nelišilo od klasického Sunaru, ale našemu bříšku prostě nesedlo. Zůstaneme u klasického Sunaru.
klad desing obalu
klad zacpávání bříška
klad nadýmání
avatar
Jana
Sunar je známý pro většinu z nás. A asi většina dnešních maminek byla na něm odkojena, mne a mého muže nevyjímaje. Proto to byly pro vás jednoznačná volba po ukončení kojení (v roce první) dcery a zatím mohu říct, že nezklamal. velkou chutí jsem se zapojila do testování nového produktu.
klad dceři chutná, máme neobvykle velkou spotřebu
klad dělá hrudky, musí se hodně protřepat
avatar
Denisa
Tento Sunar byl první umělé mléko, které moje sedmiměsíční dcera zkusila. V té době pravidelně jedla příkrmy, ale stále často kojím a holt jsem si čas od času chtěla dopřát chvíli pto sebe a svěřit malou v klidu babičce. Se Sunarem to zvládly krásně, malá skoro neví, že nemá mléko ode mě:)
klad Dcera je spokojená
klad Dobrá příprava
klad Nejspíše skvělá chuť
klad Nic
avatar
Olga
Sunar Premium 2 vyhovuje dětem s citlivým zažíváním. Obsahuje vyšší množství DHA a AA, ale poměrně nízké množství prebiotik. Patří k sytějším kojeneckým formulí. Neboli bříško vhodné i ro citlivější děti.huť a vune :nevoní ani nesmrdi dostupné je všude i v lékárnách bohužel vetsi cena
klad Krásné zasyti
klad Více peni
avatar
Ivana
Nejlepší mléko které jsem si mohla vybrat pro svého nejmenšího milacka na světě mohu jen doporučit Dětem chutná a nebi v nem nic závadného co by jim mohlo ublížit když už jim nemůžete dat mléko své proste pro me Top Jiné mléko už nikdy nechci ;) tohle nejde nemilovat
klad Top
klad Nic
avatar
Šárka
Sunar Premium 2 mě velice překvapil a zřejmě i mého synka Radečka, který si na Sunar okamžitě zvykl, přijal ho a podle výrazu mu i skvěle chutná. Jsem nadšená, neboť Sunar Premium 2 obsahuje spoustu minerálních látek a vitamínů podporující imunitu. Všem maminkám doporučuji vyzkoušet.
klad skvěle chutná
klad bohatý na minerální látky
klad bohatý na vitamíny
klad Žádné zápory jsem nezjistila
avatar
Denisa
Vyzkoušela sem sunar na neteři, a naprostá spokojenost. Krasne ji to nasytilo a byla spokojena. Jelikož má problémy s jídlem tak je sunar pro nás každý den od rána do večera. Takže za nás naprostá spokojenost a můžeme všem jen doporučit. Je krasne vidět dítě spokojene.
klad Kvalita
klad Složení
klad Nic
avatar
Jana
Na tomto mléku se mi líbí, že je složením podobné mateřskému mléku a má plno vitaminů, které miminko potřebuje a tuhle značku znám, je na trhu velice dlouho, a tak ji důvěřuji. Jen cena by mohla být nižší, krabice je za chvíli pryč a při rodičovském platu je to znát kupovat tolik krabic za měsíc.
klad dlouho na trhu
klad plno vitaminů
klad vyšší cena
avatar
Zdeňka
Na Sunaru se mi líbí, že ho znám a je to značka, které mohu důvěřovat, neustále zlepšuje své složení a dětem chutná. Mateřské mléko nahradit nelze,ale určitě má lepší složení než jiná mléka. Chuť je dobrá, dětem chutná. Zdá se mi zbytečně drahý, na trhu jsou i x-krát levnější mléka.
klad velikost balení
klad je drahý
avatar
Alena
Sunar Premium 2 jsem testovala s moji 10.mesicni dcerou.Barunce moc chutnal a mela i spokojene brisko.Zadne prdiky nic.Ani neni tak sladky jako rikaji lide.Ze Sunar je.Zkouseli jsme i jina kojenecka mleka a ty byli sladke a nebo mala nemohla na zachod.Za nas spokojenost.Budeme se Sunarem pokracovat dal
klad Neni sladky
klad Dobre chutna
klad Sptne zavirani aby mleko nevetralo
avatar
Barbora
Popravdě nevím úplně, co napsat, jelikož mi malej ještě neumí říct, jak mi chutnal. Jen lusim říct, že ho vypil, oproti mléku od konkurence, co jsme pouzivali, tak vypil Sunar většinou na jeden zátah, takže je asi lepší a myslím, že zkusím dodelat tu krabici mléka od konkurence a začnu kupovat sunar, tak doufám, že na něj budou akce :)
příloha
klad Malý jo téměř vždy vypil na jeden zátah :)
klad Nic
avatar
Petra
K této značce jsme se dostali díky doporučení dětské doktorky, mléko obsahuje mléčný tuk, díky čemu se více přibližuje mateřskému mléku. Navíc obsahuje další složky zdraví prospěšné. Mám tak pocit, že malé dávám maximum, které dát mohu. Navíc ji netrápí bolavé bříško.
klad kvalita
klad obsah mléčného tuku
klad složení
klad chutná i psovi :-)
klad vyšší cena
avatar
Pavla
Mléko Sunar premium 2 nás doma mile překvapilo především výbornou mléčnou chutí, snadnou přípravou, perfektním složením, podle kterého obsahuje vše, co by každé miminko mělo v mlíčku dostávat, dále tím, že nedělá hrudky, vnoučkovi chutná a vždy se dožaduje přídavku. Děkujeme, toto je jedno z nej testování!
klad kvalita
klad složení
klad chuť
klad cena
klad NIC!!!
avatar
Zdeňka
Kojenecké mléko od Sunaru má moc dobrou chuť a konzistenci, ale nelíbí se mi na něm, že obsahuje palmový olej, přestože je tak zdravý a plný vitaminů. Měl by se určitě nahradit něčím zdravějším, protože to není nic dobrého dávat ho do malého organismu hned od začátku životní etapy dětí.
klad chuť
klad složení
klad palmový olej
avatar
Lucie
Sunar je super, nehrudkovatí, krásně se rozpouští a tvoří pěnu... Na to že je sunar sytější konzistence je fajn, že je vhodné i pro miminka citlivá na zažívání, nemají poté bolavé a nafouklé bříško... myslím si, že je to díky mléčnému tuku, který obsahuje a dopřává nám lepší zažívání. Za mě mohu doporučit.
klad rozpouští se
klad zasytí
klad bez vůně
klad dostupný
klad vyšší cena
klad nepraktické balení
avatar
Lenka
Sunar Premium 2 vypadá svým složením velmi pěkně, ale musím bohužel upozornit, že výrobky s palmovým tukem/olejem se snažím nekupovat, byla bych ráda, pokud by ho firma nahradila něčím zdravějším a něčím, co neničí přírodu. Chutově i konzistenčně jsme byli spokojené. Cena by mohla být nižší, když porovnám výrobky na trhu, na druhou stranu nepatří Sunar mezi nejdražší, takže takový průměr. Krabice je designově hezky udělaná.
klad obohacené složení
klad cena
avatar
jana
díky ženám sro jsem měla možnost otestovat kojenecké mléko.našemu malému velmi chutná,dostatečně zasytí,neublinkává,jako po některých kojeneckých mlékách.Mléko jsem nechutnala,chut oproti ostatním nemohu posoudit.obal je na mě takový málo nápadný,světlé barvy a balení bych volila větší,aby člověk nemusel z obchodu jít s 5 balením,ale třeba jen ze 3
klad hodne zasytí
klad obal
avatar
Petra
Po skončení kojení jsme automaticky přešli na Nutrilon (dávala jsem u prvního dítěte, jiné mléko synovi nechutnalo). V rámci testování jsem ráda vyzkoušela Sunar Premium ač jsem se trošku obávala, že dceři bude vadit přechod z Nutrilonu. Mé obavy byly zbytečné, velmi jí chutná. Nemá žádné zažívací ani trávící potíže. Já oceňuji chuť a vůni, Nutrilon mi smrdí a fakt trpím u ochutnávání kvůli teplotě. Jedinou vadou u výrobku mi přijde balení. Sáček nelze nijak uzavřít a chybí mi možnost otřít odměrku aby bylo dávkování přesné.
příloha
klad složení mléka
klad dobře rozpustné
klad dobře stravitelné
klad vůně
klad balení mléka
avatar
Aneta
Terezce Sunar Premium chutná, má po něm pravidelnou stolici a myslím že chuťově lepší než jsme měli předtím. Snadná příprava. Žádný problém jsem neobjevila. U předchozích jsme měli problém s trávením a stolicí. U Sunaru vše v pořádku. Určitě doporučuji i ostatním dětem :-)
příloha
klad Terezce chutná
klad snadná příprava
klad radši bych kojila, ale už to nejde
avatar
Zdenka
Sunar Premium 2 jsem testovala se svým sedmiměsíčním synem, který je sice i kojený, ale pro chvíle, kdy musím být pryč se nám sunar osvědčil a neměl problém jej přijmout. Mléko mu chutnalo, neměl po něm žádné bolení, se kterým má občas problémy, takže celkově jsme byli spokojení.
klad balení
klad příprava
klad srozumitelnost přípravy
klad nic
avatar
Daniel
Kojenecké mléko SUNAR Premium 2, je jednoduché na přípravu, snadno se rozpouští, netvoří se hrudky. Nemá žádné nepříjemné aroma, jako některé konkurenční značky, to vidím jako velké plus. Je určeno pro výživu kojenců od ukončeného 6.měsíce. Obsahuje spoustu vitamínů.
klad Složení
klad Rozpustnost
klad Rychlá příprava
klad *
avatar
Nikola
Se Sunarem premium 2 jsem velmi spokojená! Dítěti chutnal a nebyl žádný zažívací problém- dosud užívání Sunaru complex 2. Osvědčený produkt, který mohu doporučit všem :-) Oceňuji velké balení, cenu i dostupnost v obchodě či lékárnách. Výrobek nepění tolik jako konkurentní produkty. Dobře se rozpouští a nehrudkuje ---> O.K. !
příloha
klad velké balení
klad snášenlivost u dítěte
klad nepění
klad vůně a chuť
klad dostupnost v obchodě či lékárně
klad nic
avatar
Jaroslava
Sunar premium 2 mohu doporučit! Mám kladnou zkušenost se snášenlivostí u dítěte- žádný trávicí problém! Praktické velké balení, nepění ani nehrudkuje. Příjemně voní i chutná. Oceňuji dostupnost v obchodě nebo lékárně. Zaujalo mi i složení, které je pro dítě opravdu k předpokladum že bude prospívat a bude mít veškeré benefity této stravy. SUPER! :-)
příloha
klad snášenlivost
klad vůně
klad chuť
klad nepění
klad nehrudkatí
klad velké balení
klad prosperující konzument :)
klad dostupnost
klad nic
avatar
Alena
Sunar má hezkou vůní a dobrou chuť. Velmi dobře se dávkuje a nedělá hrudky. Malá neměla žádné problémy, dobře spala a neměla ani bolesti. Jde vidět, že ji chutná. Určitě doporučuji, jsem velmi spokojená. Cena je taky přiměřená, koupila jsem si jich více.
klad Vůně a chuť
klad Žádné bolesti
klad Žádné
avatar
Petra
Mlíčko mému synovi moc chutnalo a musím uznat, že výjimečně i mi, a to mi UM absolutně nevoní, asi něco bude na tom, že sunar je sunar. Jako matka pozitivně kvituji snadnou přípravu, skvělou chuť, příjemné balení a to, že mléko nedělá hrudky a proteče skutečně malou dírkou v láhvi. Děkuji za syna, že jsme mohli být součástí testovacího týmu.
klad všehno
klad NIC!!!
avatar
Kateřina
Sunar Premium 2 se dobře rozpouští, nehrudkovatí, pění. Nevoní ani nesmrdí, je sladké a zasytí..Snadná a rychlá příprava.Pokračovací mléko Sunar Premium 2 je vhodné pro kojence od šesti měsíců. V papírové krabici jsou dva sáčky a odměrka. Obsahuje prebiotika, ale ve srovnání s ostatními počátečními mléky je jejich přítomnost výrazně nižší.
klad Zasytí
klad Netvoří se hrudky
klad Nižší obsah prebiotik
avatar
Markéta
bohužel jsem nemela tu moznost kojeni,proto jsem rada ze diky zenam sro jsem mohla mleko vyzkoušet.velmi mne prekvapilo,že nepachne jako jiné mleka,pomerne hodne zasyti a co dulezite,ze po nem nezvracime jako po nekterych ostatních.cenove také velmi dostupne
klad nepachne
klad obal-malo pritahuiici-svetle barvy
avatar
Petra
Děkuji za možnost testovat testovat s dcerou Sunar Premium 2. Toto umělé mléko vykazuje po namíchání velmi dobrou konzistenci a má i příjemnou chuť. Dceři toto umělé mléko velmi chutnalo, i když je zvyklá na jinou značku. Sunar Premium 2 vykazuje velmi vhodné složení, jenž má nahradit mateřské mléko. Dle složení má zajistit přísun důležitých minerálních látek a vitaminů, kyseliny alfa-linolenové a železa. 100 % doporučuji.
klad konzistence
klad chuť
klad nic
avatar
Adéla
Velmi jemny prasek, ktery se krasne rozpouští. Mleko po roztrepani pění, ale pena rychle pada, coz je fajn, nezustava tim padem zachycene na lahvicce. Miminku chutnalo, brisko nebolelo, ocenuji vyssi obsah mlecne bílkoviny. Baleni je ekologictejsi nez jina mleka v plastove krabici.
klad Rozpustnost
klad Chut
klad Jemnost prasku
klad Nic
avatar
Kateřina
Premium 2 jsem ještě nikdy nepoužívala a proto jsem byla velmi zvědavá jak bude dítko reagovat a velmi mile mě to potěšilo, že to s chutí baští a dokonce se hlásí o přídavek. Děkuji, že jsem měla možnost tento výrobek vyzkoušet a ráda ho doporučím dalším maminkám, které si z dnešní široké nabídky nemohou vybrat.
klad Vše se mi líbilo
klad není, co vytknout
avatar
Nicole
S dcerou jsme testovali Sunar Premum 2 a nepřišly jsme na nic, co bysme tomuto kojeneckému mléku vytkly. Neojevilo se žádné bolení bříška ani problémy s kakáním. Evidentně ji mléko chutnalo, protože se sápala po lahvičce. Mléko se ve vodě dobře a rychle rozpouští. Doporučuji!
klad Žádné bolení bříška
klad Žádné problémy s kakáním
klad Rychlá rozpustnost
klad Žádné hrudky
klad Nic
avatar
Terezka
Testovani kojenecke vyzivy Sunar Premium 2 se nam akorat hodil, chtela jsem synovi zacit doplnovat vecerni davku mleka, aby lepe spal. Super jsou doplnene vitaminy a mlecny tuk, prasek se dobre rozpousti, odmerka je samozrejmnou soucasti baleni. Na Sunar proste nedam dopustit, hlavne, ze synovi chutna a ja mam jistotu, ze mu davam kvalitu, spani se doost zlepsilo :) Spokojene dite, spokojena mama, nebo je to naopak ?
klad vitaminy
klad mlecny tuk
klad rozpustnost
klad -
avatar
Kristýna
Zaprvé moc děkuji za možnost testovat Sunar Premium 2. Naší malé dcerce moc chutnal. Takže maminka a dcera byly spokojené. Konzistence mléka je dobrá, bříško po něm nebolelo, tak bude asi dobře stravitelné. Spokojená jsem byla i se složením výrobku. Doporučuji.
klad Složení
klad Nic
avatar
Karolína
Po vyzkoušení Sunar premium 2, musím říct je jsem opravdu milé překvapená. Dceři mlíčko zřejmě opravdu chutnalo a musím přiznat, že po něm neměla ani žádné střevní potíže jako při vyzkoušení jiné značky. Zdá se mi že i pro mě jako pro maminku je to milé překvapení, že sunar premium 2 není nějak předražený a tudíž pro všechny i cenově dostupný. Za mě samotnou tedy opravdu super a určitě budeme používat i dále :)
klad Miminku chutnalo
klad Cenově dostupný
klad Bez střevních potíží
klad Nic
avatar
Ivet
Se Sunarem, řadou Premium, jsme velice spokojeni.Našemu dítěti velmi chutná, nemá žádné zažívací ani trávící potíže.. Zatím nejlepší a nejchutnejsi mléko co jsme vyzkoušeli,druha je zlata Beba, pak Hipp combiotik. Nutrilon, kromě AR, a Hamé u nás nechtěli pít.
klad chutné
klad nic, co by se mi nelíbilo
avatar
Marie
Se Sunarem Premium 2 jsem byla spokojená. Sunar je osvědčená značka, která na trhu dlouhodobě, dítěti mléko velmi chutnalo, nemělo po něm zácpu ani jiné zažívací nebo trávící potíže. Oceňuji složení mléka, dobře se rozpouští, snadno se připravuje. Nevýhodu vidím jen ve vyšší ceně.
klad složení
klad snadná příprava
klad stravitelnost
klad chutnost výrobku
klad vyšší cena
avatar
Kristýna
Děkuji moc za možnost testování sunaru premium 2. Rozhodně na něj přejdeme, protože syna mnohem více zasytí a vydrží bez papání i 3 hodiny, takže máme krásné a pravidelné intervaly. Chuťově je to mlíčko také moc dobré oproti jiným značkám, které jsme zkoušeli. Za mě veliká spokojenost, protože není nad to, když vám dítě spí celou noc.
klad chuť
klad nic