SymbioLac sirup s vysokým obsahem vlákniny na podporu trávení opravdu funguje a skvěle chutná!

image
otestováno
Počet recenzí
29
jak jste hodnotily
5
19x
4
8x
3
2x
2
1
doporučuje
93 %
Testováno v období
od 22. 6. 2018
do 5. 8. 2018

Otestujte SymbioLac sirup  s obsahem koncentrované šťávy ze švestek a fíků, rozpustné vlákninyfenyklové a mátové silice. Je vyroben z přírodních surovin. Působí přirozeně, není návykový a může se užívat dlouhodobě.

Sirup krásně voní, skvěle chutná a především opravdu pomáhá při úpravě metabolismu. To je celkové hodnocení produktu, který si od vás vysloužil 90% hodnocení

Vybíráme z recenzí:

 
6.8.2018
Předně kladně hodnotím balení sirupu, oceňuji plastovou lahvičku, která se nedá jen tak rozbít moji dcerkou. Chuťově je opravdu sladoučký, voní opravdu po švestkách a je cítit i větrový nádech. Před 3 měsíci jsem začala s novým jídelním stylem a trpěla jsem nafouknutým břichem a zácpu, ale při užívání sirupu se to hodně zmírnilo, někdy až ustoupilo.

Rozpustná kukuřičná vláknina obsažená v sirupu je živinou pro mikrobiální flóru v trávicím traktu. Vzhledem k profilu této vlákniny se zažívání děje podél celého zažívacího traktu a vypadá následovně: 10 – 15% je hydrolyzováno na konci tenkého střeva. Kolem 75% je kvašeno v tlustém střevě a zbytek tělo vyloučí. Nedochází k nadměrné fermentaci v tenkém střevě, která by mohla zapříčinit plynatost, bolesti břicha nebo průjem.

Fíky pomáhají udržovat normální střevní mikrobiální rovnováhu, přispívají k udržení normální funkce střev.

Fenyklová a mátová silice podporují trávení.

 

Doporučené dávkování:

*enzo*Děti od 3 let: 10 ml sirupu 1 krát denně (1 polévková lžíce)

*enzo*Děti od 12 let a těhotné ženy: 20 ml sirupu 1 krát denně (2 polévkové lžíce)

*enzo*Dospělí: 30 ml sirupu 1 krát denně (3 polévkové lžíce)

Sirup se doporučuje užívat nalačno (tzn. alespoň půl hodinu před jídlem nebo alespoň 2 hodiny po jídle), nejlépe večer a zapít dostatečným množstvím vody.

 

Své hodnocení vkládejte nejpozději do 5. srpna.  Děkujeme! *enzo*

Hodnocení
29
avatar
Hana
klad Kdo má problém se zažívání, rozhodně doporučuji. Ideální dávkování, chuťově moc dobré. Po pravidelné užívání skutečně pocítíte zlepšení stavu. Nicméně dodávám, že základem je začít u stravy samotné a sirup brát spíše jako doplněk. Doporučuji a jistě zakoupím znovu.
avatar
Zuzka
klad Rozhodne doporučujem. chuť ma dobrú, pociťujem lepšie výsledky po pravidelnom užívaní. Odporúčam
klad
klad :-D
avatar
Marika
klad Kdo má problém se zažívání, rozhodně doporučuji. Ideální dávkování, chuťově moc dobré. Po pravidelné užívání skutečně pocítíte zlepšení stavu. Nicméně dodávám, že základem je začít u stravy samotné a sirup brát spíše jako doplněk. Doporučuji a jistě zakoupím znovu.
avatar
Nikola
klad Předně kladně hodnotím balení sirupu,oceňuji plastovou lahvičku,která se nedá jen tak rozbít moji dcerkou. Chuťove je opravdu sladoučký,voní opravdu po švestkách a je cítit i větrový nádech. Před 3 měsíci jsem začala s novým jídelním stylem a trpěla jsem nafouknutým břiche a zácpu,ale při užívání sirupu se to hodně zmírnilo,někdy až ustoupilo.
klad Chtělo by to větší balení,vystačí jen na pár dní.
avatar
Lenka
klad Sirup byl slaďoučký a chutný. Sladila bych s nim i nápoje :). Jsem těhulka, tak jsem dodržela dávkování 20 ml/den. Měla jsem problém se zácpou, plynatostí..Při užívání tohoto sirupu jsem pocítala zlepšení.
klad Malé balení sirupu. které vystačí na pár dní. Pro viditelnější účinky bych doporučila delší dobu užívání :).
avatar
Gábi
klad Děkuji za možnost testování. Výrobek zaujme již svým moderním obalem a praktickou plastovou lahvickou. Není tak náchylná k rozbití. Po pricichnuti jsem zcela zřetelně cítila vůni švestek a k tomu větrový oder. Sirup chutná dobře, ale myslím, že dávkování je tak akorát. Příjemné bylo doporučené zapiti vodou.
klad Ocenila bych trošku větší balení, na této velikosti jsem nemohla poznat opravdový důsledek používání. A to je škoda.
avatar
JARMILA
klad Sirup Symbiolac jsem si zakoupila na testování v lékárně. chuťově mi bohužel nevyhovoval, ale dalo se to :-) velkým plusem je jeho složení a že je vhodný pro děti. doporučuji výrobek k vyzkoušení z důvodu jeho kvality. cena odpovídá kvalitě výrobku.
avatar
Tereza
klad Sirup Symbiolac se mi osvědčil. Výborně chutná, má přírodní složení a během užívání jsem chodila pravidelně každé ráno na záchod, což u mě bývá někdy trochu problém. Cítila jsem se lehce a neměla jsem nafouklé břicho. Jsem opravdu ráda, že jsem ho objevila.
klad Ocenila bych klidně i větší balení, protože při dávkování pro dospělého vystačilo jen na necelý týden.
avatar
Lenka
klad Oceňuji že sirup simboliac můžou jak těhotné tak kojící ženy.deti od3 let.ma výbornou chuť dceři chutná.pomphl ji s trávením.urcite doporučuji výborně chutná.cemove je dostupný určitě ho dále budeme použ*coffee**gift*:-D*smile*ívat.a všem doporucovat.????????????☺️
klad Doporučuji vsem:-)
avatar
Jana
klad symbiolac sirup s vysokým obsahem vlákniny má čistě přírodní složení a podporuje trávení. Výhodou je, že ho můžou užívat i těhotné ženy a děti od 3 let. Cena je také příjemná.
klad vyloženě mi vadí ta výrazná pachuť. Vzhledem k tomu, že pro dospělého člověka je dávkování 3 lžíce, toho bylo na mě moc, člověk to musí něčím zapít. Pro děti jedna lžíce v pohodě
avatar
Alena
klad SymbioLac sirup má příjemnou chut, která chutná i dětem, což je super. Určitě ho velmi ocení kojící maminky, jejichž miminka mají problémy s bolením bříška. V tomto případě určitě stojí za to vyzkoušet. Není drahý, má přírodní složení. Tím moc nezatíží rodinný rozpočet, ani tělo zbytečnou chemií.
klad Dávkování, tři lžíce pro dospělého mi přijde hodně. Měla jsem co dělat.
klad Velikost balení, lahvička byla rychle pryč.
klad Postrádala jsem informaci, jestli se má výrobek užívat "jen tak" preventivě, anebo při potížích.
avatar
Blanka
klad SymbioLac sirup, doplněk stravy s vysokým obsahem vlákniny na podporu trávení jsme hned začali používat. CHUTNAL. Nejvíce se mi líbí přírodní složení a tím pádem i minimum nežádoucích účinků. Sice není návykový, ale chutově dobrý,děti sirup vyžadují.
příloha
avatar
Jana
klad Děkuji za možnost testovat sirup SymbioLac s obsahem koncentrované šťávy ze švestek a fíků, rozpustné vlákniny, fenyklové a mátové silice. Velice oceňuji, že se jedná o přípravek vyrobený na přírodní bázi. Nemám ráda, zvlášť u dětí přípravky jakýmkoliv způsobem chemicky připravené či ošetřené. Chuť je sice hodně výrazná, ale děti mají rády sladké, tak to dobře snášejí. Cena není nijak přemrštěná a tudíž je dobře dostupný i pro rodiny s dětmi. Za mne rozhodně doporučuji.
avatar
Alena
klad SymbioLac sirup - do testování jsem se nehlásila, protože jsem měla možnost již si ověřit jeho účinky, když mi ho nabídla magistra v lékárně. má příjemnou ovocnou chuť, oceňuji jeho 100% přírodní složení, cena velmi příznivá, je to super doplněk stravy,
avatar
Tereza
klad I když jsem nedostala sirup k otestování, neváhala jsem a koupila ho také a musím říct, že jsem s ním opravdu moc spokojená, jako doplnět vlákniny je skvělý, snažím se své dceři a i tedy nám dávat více vlákniny, protože dcera má problémy s kakáním ano musím to napsat na plnou pusu, ale teď po tom sirupu se jí kaká rozhodně lépe. Doporučuji pro děti, kteří trpí zácpou tak jako naše dcera.
avatar
Alena
klad Neměla jsem doteď žádnou zkušenost s tímto produktem. Beru ráno léky před snídani, takže jsem si to přihodila k nim a užívání půl hodiny před jídlem mi nevadilo. Na střeva účinkoval dobře, cítila jsem dobře a miminko, které kojím taky. Dokonce bych řekla, že ji trápilo bříško méně než normálně, co jí rostou zoubky. Rozhodně budeme pokračovat, abychom si to potvrdily.
klad Vadí mi ta příšerně sladká chuť. Mám ráda sladké, ale po tomhle mě málem natáhlo. Musela jsem to zapít hořkým čajem, abych překonala tu pachuť.
příloha
avatar
Jana
klad SymbioLac sirup s obsahem koncentrované šťávy ze švestek a fíků, rozpustné vlákniny, fenyklové a mátové silice mi celkem chutnal, balení je veliké, ale škoda, že vydrží otevřené jen 1 měsíc a pak se zkazí. Ale chápu, že je to dáno přírodním složením, které potvrzuje, že ho mohou brát i děti a těhotné. Účinkoval dobře.
příloha
avatar
Eva
klad Děkuji za možnost vyzkoušení SymbioLac sirupu. Tento sirup jsem vyzkoušela sama na sobě a oceňuji jeho vlastnosti. Zejména to, že je vyroben z přírodních surovin, působí přirozeně a není návykový. Sirup mi chutnal a cena jednoho balení je příznivá. Zcela jistě doporučuji.
avatar
Vera
klad Z tohoto výrobku jsem byla nadšena, moc jsem se těšila na testování. Chuť byla příjemná. určitě budu užívat celý obsah a pokračovat v užívání. Jistě má blahodárné účinky.
klad .
avatar
Nikola
klad Určitě děkuji za možnost otestovat tento doplněk stravy. V tomto ohledu mám určitě rezervy, takže nemám s čím srovnávat. Chuť příjemná a jako bonus ještě podporuje trávení. Naprostá spokojenost. Mohu jen doporučit. Líbí se mi i jednoduchý a přehledný design lahvičky i obalu.
Zobrazit více recenzí