Testerky testovaly se svými dětmi Tasectan DUO Kids, sáčky pro rychlé řešení průjmu. Jak byly spokojené?

image
otestováno
Počet recenzí
103
jak jste hodnotily
5
72x
4
24x
3
6x
2
1
1x
doporučuje
93 %
Testováno v období
od 25. 3. 2020
do 17. 5. 2020


Tasectan DUO Kids

Tasectan DUO Kids je unikátní zdravotnický přípravek, který Vám přináší dva účinky v jednom – vyřeší rychle akutní průjem i jeho příznaky (bolesti břicha a křeče) a zároveň šetrně obnoví funkci střev a střevní mikroflóru. Účinkuje na všechny typy průjmů bez ohledu na jejich původ, proto je ideálním společníkem na dovolené i na doma. Obsažené, jedinečné látky jsou k tělu tak šetrné, že Tasectan DUO KIDS mohou užívat i děti od narození.Tasectan DUO KIDS

Hodnocení
103
avatar
Renata
V lékárničce nám nikdy nechybí!! Jistota, že se průjem u dětí zastaví rychle. Včas, než dojde k nežádoucímu a nebezpečnému odvodnění. Bereme sebou na dovolenou doma i do ciziny. Šetrné složení nepoškozuje citlivé dětské zažívání a přitom spolehlivě a hlavně ryche funguje. Užívání je snadné, nikdy jsme neměli problém s odmítáním léku. Balení dostatečné velké a cena přiměřená kvalitě.
klad účinnost
klad nic
avatar
Pavlína
Dcerka má lepší trávení, celkově jsem příjemné překvapená, jednoduše se prášek rozpustí ve vodě a hotovo, určitě si pořídím i další balení. Budeme brát i preventivně, dcerka ani neví, že něco snědla, prostě jen pije vodu, jsem ráda, že taková varianta je
klad jednoduchá priprava
klad Nic
avatar
Kateřina
Přípravek má praktický obal. Oceňuji rozdělení do sáčků, vydrží na delší dobu. Snadno se rozpouští. Dceři rychle pomohl. Chuť přípravku jí nevadila a vypila ho bez problémů. Myslím, že je to pro děti super řešení, které je velmi rychlé. Určitě příště použijeme zase.
klad praktický obal
klad snadné použití
klad dětem chutná
klad pomůže od průjmu
klad nemám nic negativního
avatar
ingrid
Děkuji za možnost vyzkoušet výrobek Tasectan DUO Kids. zažívací problémy i bolesti bříška poměrně rychle uklidnil. ochutnala jsem ho a tak můžu i říct, že chuťově není špatný. takže za nás určitě můžu výrobek doporučit. cena je trochu vyšší, ale opravdu funguje.
klad rychlý účinek
klad vyšší cena
avatar
Nikola
Přípravek Tasectan Duo jsem ocenila a využila při problému u mé 5-ti leté dcerky. Malá ho snědla bez problémů- zamíchala jsem ho do přesnídávky. Účinek se dostavil brzo ---> super! Obal bych hodnotila jako povedený- vypadá jako léčivo a tak zbytečně neláká dětskou pozornost. Tasectan se mi osvědčil a budu pokračovat v jeho užívání i při dalším problému. Mohu doporučit, byla jsem spokojená :)
příloha
klad jednoduchý, čistě vypadající obal, který vypadá jako opravdu obal od léků a zbytečně neláká dětskou pozornost
klad dostupnost v síti lékáren
klad účinek, který se projevil velmi brzo po užití
klad dcera přípravek snědla bez problému- zamíchala jsem ho do přesnídávky
klad účinnost předpokládám i při dalším užitím, které může mít i odlišný původ
klad nic
avatar
Markéta
Sáčky Tasectan DUO KIDS jsme vyzkoušeli na dceři, kterou čas od času průjem potrápí. Dcerka bez problémů sáček přípravku ve vodě vypila. Účinek se dostavil velmi brzy, dceru během hodinky přestaly trápit křeče v bříšku a průjem se uklidnil.Velká nadšení z tohoto produktu.
klad rychlý účinek
klad nic
avatar
Nela
Tenhle produkt jsem chtěla zkusit už dříve a teď se mi konečně naskytla možnost to vyzkoušet , produkt můžu jen doporučit,Krásný vzhled krabičky a ještě hezčí obrázek na obalu , dítě moc nemá rádo polykání léků a většinou to nespolkne, u toho produktu stačí dát do vody a vypít takže za mě prostě super, jsem nadšená a dítě ještě více
klad Vzhled krabičky
klad Účinnost
klad Praktičnost
klad Nic
avatar
Veronika
Tasectan DUO kids jsme získali právě včas, dcerka po antibiotikách měla průjem. Bohužel jen tak nějaký prášek nebo kapky nesní/nevypije. Takže na první bod jsem byla zvědavá, rozmíchala jsem v džusu a vypila to. Prášek trošku konzistencí připomíná smectu, ale nikoliv vůní. Účinkuje řekla bych šetrně, dcerce se během dvou dnů vrátila chuť k jídlu do normálu. Určitě ho zařadím do naší lékarničky.
klad Malé praktické sáčky
klad Pomáhá
klad Dcerka neměla problém s pitím tasectu
klad Nevim zatim o nicem
avatar
Alena
Tasectan DUO Kids, sáčky pro rychlé řešení průjmu jsme chtěli testovat kvuli synkovi, trpí na prujmy velmi casto, bohuzel nam sacky nezabirali, nechutnali mu, odmital je i kdyz to snedl ucinek se nedostavil...takze za nas ne....u nas uspech bohuzel nebyl zadny
klad nic
klad nefungovali
klad celkove chut nebyla dobra
avatar
Lucie
Tak už jsme (bohužel) měli možnost vyzkoušet na starším (šestiletém) synovi ? Po dvou sáčcích průjem ustal. Takže za nás účinek splnil ? Co se obalu týká, tak mi přijde takový, že vyloženě nevyniká- je průměrný vzhledem. Ale hlavní je, že splnil účel, a syn ho poprvé pozřel bez problémů, podruhé už trochu remcal ? Ale to už mu bylo lépe a tvrdil, že to zvládne bez ?
klad Praktické balení v sáčcích
klad Docela rychlý nástup účinku
klad Účinek
klad Úplně nevoní ?
avatar
MVDr. Lucie
Děkuji za účast v testování výrobku Tasectan DUO Kids. opravdu zabere velice rychle. obal nijak nezaujme, asi bych ho doplnila veselejším obrázkem. byl trochu problém s užitím, moc vábně nevoní, ale podstatný je účinek. doporučuji i přes svou vyšší cenu.
klad účinek je rychlý
klad cena
avatar
JARMILA
Přípravek Tasectan DUO Kids pečlive otestovaly naše děti, které velmi často trpí na průjmy. musím výrobek pochválit, ten účinek je znát už asi po druhém, či třetím sáčku, takže docela rychle účinkuje a chuťově není úplně nejhorší, ale s nadšením ho deti moc nepily. vzhled krabičky bych zkusila zjemnit nějakým dětským motivem.
klad rychle účinkuje
klad nic
avatar
Hana
Tasectan DUO Kids sáčky jsem testovala na dceři a bez problémů mi ho přijala v pití a nebo v přesnídávce. zabral nám hned po prvním podání. takže já jsem s výrobkem maximálně spokojená. k obalu bych neměla nic, ale asi bych si ho v lékárně vůbec nevšimla, pokud by mi nebyl doporučen.
klad okamžitý účinek
klad nevýrazný obal
avatar
David
díky moc za zkušenost a možnost Tasectan DUO vyzkoušet, ale bohužel teda moc rychle nezabírá. mám možnost porovnání s jiným podobným přípravkem a ta doba byla o polovinu delší, než běžně. i tak ale má něco do sebe. za nás ale s určitostí zůstaneme u konkurence.
klad hezké balení
klad pomalejší účinek
avatar
Petra
Tasectan Duo jsme použila na průjem své dcery (10 let). Po použití dvou dávek (pytlíčků) jsem zaznamenala velké zlepšení. Za mne mohu doporučit - pro děti ideální. Cena versus účinek odpovídající. Možno používat u dětí již od tří let. Možno používat také preventivně - šetrné ke střevům.
klad forma - sáčky
klad zabírá
klad nic
avatar
Petra
Tasectan DUO Kids vyřešil zažívací problémy docela rychle. přípravek je sypký v prášku a tak se dobře rozmíchává jak v nápoji, tak třeba v přesnídávce nebo kaši. za nás jsem spokojená jak se způsobem podání, tak i dobou, v jaké začne působit. určitě doporučím.
klad rychlé působení
klad snadná aplikace
klad není nic
avatar
jarmila
Určitě můžu přípravek Tasectan DUO Kids doporučit, u nás tedy zabral hodně rychle, tuším že stačily dva sáčky a bylo po problémech. okamžitě se rozpouští v džusu nebo čaji, akorát teda bych vytkla chuť, ta není úplně nic moc. krabička je taková méně výrazná, asi bych u přípravku u dětí zvolila něco výraznějšího.
klad rychlost účinku
klad rychlé rozpouštění
klad divná chuť
klad vyšší cena
avatar
Martina
Tasectan DUO Kids, sáčky pro rychlé řešení průjmu jsou super, synovi velmi rychle zabral, chutnal mu a velmi dobře ho snáší, nevadí mu chut a zpusob sáčku, za coz jsem moc rada, snadno se otvírá , rozpustí celkově vše strasne rychlea ucinek se dostavil behem par hodin
klad super
klad nic
avatar
Lenka
Sáčky mají praktický obal, balení, je super, že se dají vysypat do vody a hned se rozpustí. Moje 2letá dcera měla teď dva dny střevní chřipku, 39st.C, vodnatý průjem. Co jsem použila tyto sáčky, opravdu se jí to zlepšilo a po 3 sáčcích bylo po průjmu a horečce. Nápoj jí chutnal, takže za mě jsem moc spokojená.
příloha
klad chuť
klad balení
klad účinnost
klad vše v pořádku
avatar
Markéta
měli jsme možnost vyzkoušet při synových potížích Tasectan,,,,za mě super podávání léku.Vzhledem k jeho zdravotním potížím docela rychle zabralo,bez jakýkoliv dalších doplnujících léků,,,,vřele doporučuji a určitě zůstaneme věrni tomuto výrobku...................
klad dávkování,cenová dostupnost
klad není co
Zobrazit více recenzí