Díky našim testerkám se zrodí nový druh kočičích granulí Tekro! Podívejte se do recenzí, jak si toto speciální testování testerky užily 

image
otestováno
Počet recenzí
30
jak jste hodnotily
5
21x
4
4x
3
5x
2
1
doporučuje
86 %
Testováno v období
od 22. 12. 2020
do 10. 1. 2021

Zapojte se společně se svou kočičí šelmou do speciální testovací výzvy, díky které se stanete tvůrcem zcela nového krmiva pro kočky značky Tekro. Jedinou podmínkou tohoto testování je, že ve své domácnosti musíte mít pouze jednu dospělou kočku bez zdravotních problémů. 

Jak bude testování probíhat

Každý vybraný tester dostane domů na svou adresu zdarma dva druhy krmiva. Své kočce každé ráno předloží dvě mističky se dvěma různými druhy krmiva (C a D), z nichž každá obsahuje stejné (přesně odvážené) množství granulí. Po 24 hodinách testerka zváží zbytky krmiva v obou mističkách a výsledky zaznamená do tabulky.

Granule, které zůstaly v miskách, už kočičce dávat nebudete, do mističek vždy odvážíte zcela čerstvé granule z obou krmiv („odstáté“ granule mohou lehce změnit vůni apod., což by celý test mohlo zkreslit). Umístění mističek s granulemi střídejte (aby např. vzorek krmiva C nebyl po celou dobu testu v mističce vpravo apod.). Podrobné instrukce k celému průběhu testování samozřejmě všem vybraným testerkám zašleme do e-mailu.

Po ukončení testovací výzvy vás kromě vyplněných tabulek požádáme i o vyplnění krátkého dotazníku. Společně se svým mazlíčkem se tak můžete stát „vývojáři“ nového krmiva značky Tekro, které uspokojí mlsné kočičí jazýčky! 


Odměna pro nejpečlivější testerku

Nejpečlivější testerku, která bude mít vše řádně vyplněné a zaznamenané do online formuláře odměníme dárkovým balíčkem Tekro. 

Výběr proběhne ze strany klienta na základě dodaných tabulek a vyplněného dotazníku.

Hodnocení
30
avatar
Martina
Granule kocourovi moc chutnaly. Hned jak přišly a rozbalily jsme je, tak už zkoumal co je v krabici. V životě bych neřekla že bude tak nedočkavý, protože jednou v noci jak jsme usli, tak čekal, a pak šel do krabice a snažil se to rozbalit (nepodařilo se mu to). Jinak tvar, velikost, barva a vůně byla příjemná a skvěla. Takže bych tyto granule doporučila.
klad velikost
klad barva
klad vůně (nejspíš sušené maso)
klad vše bylo v pořádku
avatar
marie
Testovala jsem 3 druhy granulí pro kočku od firmy Tekro po dobu 10 dnů, prvních 5 dní granule C a D a dalších 5 dní granule C a E. Každý den jsem to pečlivě zapisovala a odvažovala krmení dle hmotnosti kočky a přidaného návodu. Kočka měla v oblibě granule C, potom D a E ji vůbec nechutnala. Obešla misku a odešla. Granule jsou malé a řekla bych a bylo vidět , že jsou pro ni i křupavé. Což má ráda. Pro testování na nich nebylo zapsáno složení. Usoudila bych , že v poslednách byla zelenina, sem tam byla zelená granulka. Naše kočka zeleninové granule ráda nemá, nejvíce má ráda kuřecí a rybí. Testovala se velmi dobře a ráda se opět budu účastnit.Bylo zajímavé sledovat co má kočka ráda a jak sleduje misku.
klad balení
klad možnost porovnání
klad rychlost dodání
klad nemám výhrady
avatar
Jana
Druh C kočce chutnal nejvíce. Nejméně druh E. Velikost granulí vyhovovala, moje Miki určitou velikost nepreferuje. Testování bylo zajímavé i zábavné. Jsem ráda že jsme se s kočičkou účastnily. Podle informací na webu Tekro je krmivo určitě kvalitní .
klad velikost, vúně
klad x
avatar
Kamila
Tyto typy granulek byli odlišné svou vůní a také částečně tvarem , naše kočičce opravdu zachutnaly , vybrala si druh granule který má ráda. Tyto granulky také obsahují spoustu prospěšných látek. V období kdy kočka konzumovala tyto granulky , jsme zjistily že je spokojenější a má více energie. Těmito granulky jí budeme krmit i na dále , vzhledem k tomu , že jí velmi zachutnaly a jsou prokazatelně kvalitním krmivem pro naší kočku.
příloha
klad Velikost granulek
klad Cena
klad Chutné
klad Byli žádané
klad žádné
avatar
Jana
Granule kocoura příliš nezaujaly, vždy na mě mňaukal, že by si něco dobrého dal, tak jsem ho odkázala na misky. Když pochopil, že nic jiného nebude a měl hlad, tak je jedl. Způsobily mu kručení v břiše a také trochu řidší stolici, možná by se obojí po trochu delším podávání srovnalo.
příloha
klad vzhled granulí
klad kručení v břiše kocoura
avatar
Adéla
Dobrý den. Myslím, že byli vsechny granule chutné, nebo to bylo tím, že neměla na výběr. Naše kočka je zvyklá na kapsicku plus granule. Takže to nemělo úplně vypovídající hodnotu, snědla obě misky. Děkuji za příležitost k testování tohoto produktu. Adela
klad Malé granule, voneli
klad Nelze testovat spolu s kapsickou
avatar
Veronika
Je to super nápad, nemám vůbec žádných námitek. Naše kočička si oblíbila granule C, ale i E jí chutnaly, jsem ráda, že to ochutnala, protože jinak bych se k tomuto výrobku asi jen tak nedostala, jsme spokojené obě. Jinak je naše kočka velmi vybíravá, tak jsem ráda, že to dala a nedělala ostudu.
klad všchny tři druhy
klad ani nic
avatar
Michaela
Jakmile jsem získala možnost testovat nové granule pro kočky, neváhala jsem a hned se přihlásila, měla jsem to štěstí, že patřím mezi testerky. Krmivo pro kočky od Tekro se nelíbilo jen mě, ale i mému kocourovi. Neměl problém s žádným druhem krmiva. Je to jedlík. Kdyby byla možnost, tak krmivo od této značky klidně do budoucna koupím :)
klad akorát velikost granulek
klad příjemná vůně
klad vše OK
avatar
Jaroslava
První den naše kočka Eliška opatrně čichla k oběma miskám a uraženě odešla. Její výraz byl jasný : To snad nemyslíš vážně ? Ale bohužel nic jiného v miskách nebylo. Tak chodila, čichala, byla legrace jí pozorovat. Docela lepší, než podívaná na politickou diskuzi v televizi ? Vida, díky granulím se pobavíme. Ale hlad je nejlepší kuchař, opatrně, snad aby se neumazala, snědla jeden kousíček a to bylo vše, ale za asi 20 min se vrátila a doslova " zblajzla " naprosto vše !!! A tak do zůstalo po celou dobu testování. Zdá se mi, že má víc energie a chce víc pozornosti. Takže - U NÁS DOBRÝ !
klad +++++
klad nic
avatar
Jana
Našemu kocourkovi moc testování nevyhovovalo. První 2 dny dobrý ale pak už ani granulky co mu chutnaly nechtěl. Je to tím hlavně, že je zvyklý dostávat trochu ale vícekrát denně. Takhle to pro něj nebylo tolik lákavé. Jinak mu nejvíce chutnala varianta D, E jen trochu a C téměř vůbec.
příloha
klad Tvar granulí
klad Vůně
klad Moc granulí najednou
avatar
Jana
Našemu kocourkovi moc testování nevyhovovalo. První 2 dny dobrý ale pak už ani granulky co mu chutnaly nechtěl. Je to tím hlavně, že je zvyklý dostávat trochu ale vícekrát denně. Takhle to pro něj nebylo tolik lákavé. Jinak mu nejvíce chutnala varianta D, E jen trochu a C téměř vůbec.
příloha
klad Tvar granulí
klad Vůně
klad Moc granulí najednou
avatar
Viktorija
Granule kocourkovi moc chutnali, tudíž jsem byla velice spokojená a určitě bych neváhala tyto granule pro moji kočičí lásku kupovat. Podle mě jsou asi i měkkčí než doteď kupujeme, protože náš kocourek je už starší a má špatný zoubky. U některých granulí se vzteká, protože ho bolí je rozkousat. U těchto jsem nezaznamenala žádný problém.
klad Tvar a velikost
klad Vůně
klad Měkkost
klad Nic
avatar
Nikol
Za mě krmení C, to chutnalo našemu Maisymu nejvíc, vzhled i vůně jsou v pohodě, a hlavně z počátku se do nich pustil s takovou chutí, což jsem ještě neviděla, že by tak hltal granule :D :D Krmivo od společnosti Tekro opravdu nezklamali, kocourkovi moc chutnali. Určitě se ráda příště zapojím zase do nějaké testovací akce, mám doma hafany, tak ještě příště třeba kvůli pejskům. Nebo pokud by byli i jiná krmiva. Prostě krmivo od Tekro je za mě srovnatelný s whiskas nebo Purina.
příloha
klad vzhled granulí
klad spokojenost kocourka
klad vůně granulí krmiva C nejvíce
klad neměla jsem nic co by se mi nelíbilo
avatar
Eva
Kočička vypadá spokojeně , nepřijde mi, že by měla hlad, nevyžaduje tolik granuli jako před testováním .Takže granule ji dostatečně nasytí .Nezapáchají, velkost granulí je přiměřená . Za mě nejlepší vzorek C, první den se ho kočička sice téměř netknula , ale ke konci testování ho preferovala.
klad Ganule nasytí
klad Nezapachaji
klad Přiměřená velkost granuli
klad Nc jsem nenašla
avatar
Romana
Testování granulí probíhalo podle předloženého návodu, kočička Fillipo byla velmi spokojená, ochutnala ode všeho. Vůně i vzhled granulí vyhovuje potřebám dospělé zdravé kočičky. Bylo pro mě překvapením, odvažování krmné dávky, to bylo pro mě nové a přínosné.
příloha
klad Testování
klad Vzhled
klad Vůně
klad Líbilko se mi vše
avatar
Eva
Celkově bych granule hodnotila velmi pozitivně . Sa začátku jsem měla obavu jestli ta moje mlsná kočka vůbec ochutna. Ale mile mne překvapila. Co mě hodně zaujalo bylo, že dřív před testováním ráno i během dne ,, žebrala "o jidlo. Během testování to vůbec nedělala . Myslím, že tyhle granule ji víc zasytili , než granule, které jsem používala dosud.
příloha
klad Kočička byla spokojená
klad Vypadala najezená
klad Naprostá spokojenost
klad Nic jsem nenašla
avatar
Hana
druhý druh granulí už sice nebyl tak efektivní , ale i přesto si jej naše Leydynka oblíbila a vyžadovala. I po něm byla více akční, srst má nádherně lesklou a hebkou. Dokonce vyžadovala ze začátku více krmení což jsme nedovolili. Odmítala i masovou směs a jen vyžadovala suché krmení
klad kvalita
klad příjemná vůne
klad není co vytknout
avatar
Hana
Naše Leydynka měla obrovský zájem hlavně první dny kdy se nemohla dokrmit jak byla vyloženě hladová po tomto krmivu. Moc jí chutnalo a již nevyžadovala masové krmivo (myslím plechovku). Po těchto granulí byla více akční někdy až moc. Dokonce vyžadovala abychom jí dávali více což jsme neudělala. její strs je také krásně hladká a lesklá
klad kvalita
klad dobrá vůně
klad zvýšená aktivita
klad není co vytknout
avatar
Gabriela
Granule mají zajímavý tvar, vůni, naší kočce chutnaly zejména granule označené jako D, které byly namixovány i barevně byly lehce jiné. Pro naši kočku byly nové, proto chutné. Byly lehce stravitelné, žádné problémy se po požití nedostavily. Celkově lze hodnotit jako zajímavý produkt.
klad tvar
klad vůně
klad lehkost
klad část balení byla díky přepravě vysypána do papírové krabice, ta byla díky dešti mokrá, proto jsme je museli vyhodit. Jedná se však zřejmě o chybu dopravce, nebo bylo balení typu C hodně napěchováno a uzavíratelný pruh nevydržel.
avatar
Miroslava
začínám testovat kočičí granule a zjišťuji že moje kočička je z toho úplně nadšená chutná ji to přímo božsky má to jako dárek k vánocům myslím že až je dojí budu muset změnit dosavadní granule za tyto co právě zkouším velice jí prospívají zdá se mi že je taková živější a hravější
klad vynikající
klad nevím
Zobrazit více recenzí