Tekuté předplatné (balíček vín) Dvě Deci

image
otestováno
Počet recenzí
61
jak jste hodnotily
5
56x
4
5x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 21. 5. 2015
do 30. 11. -0001

 [*] [*] [*]  TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje každá pátá milovnice vína a jídla, která se přihlásí po testovací výzvě. Testovací výzva padne ve středu 20. května mezi 17 a 17:30 hodin. Celkem máme připraveno 10 poukazů na dvouměsíční předplatné balíčku Čas radosti. [*] [*] [*]

[*] [*] [*] Kvalitní francouzská vína z konceptu Dvě deci můžete ochutnat i na SKUPINOVÉM ZÁŽITKOVÉM TESTOVÁNÍ. Kdy a kde se koná, se podívejte ZDE.[*] [*] [*]

 

Dvě Deci přichází s originálním konceptem Tekutého předplatného!

V jeho rámci předplatitel obdrží pravidelný měsíční balíček s 2 lahvemi vína, která pro tento projekt vybírá francouzský Mistr Sommelier Jean Michel Deluc.

Balíček s těmito víny je Vám doručen až domů společně s degustačním popisem a online videoochutnávkou. Dozvíte se odkud víno pochází, o jeho barvě, vůni, chuti i vhodném párování.

 

Dvě Deci jsou tu pro všechny, kdo:

    - jsou ztraceni v obchodech mezi množstvím lahví (tzv. „regálový komplex“)

    - rozhodují se na základě ceny nebo etikety

    - rádi by se dozvěděli o víně víc, aniž by to bylo příliš složité

    - nechtějí skončit na webových stránkách, které nabízejí atraktivní ceny,

       ale nikdo předem víno neochutnal ani nehodnotil

    - mají rádi překvapení, chtějí poznat něco nového a dozvědět se k tomu více

    - rádi sdílejí příjemné chvíle s vínem a přáteli

    - chtějí udělat opakovanou radost sobě nebo svým blízkým.

 

Dvě Deci tímto způsobem nabízí nový a zábavný přístup k nákupu a objevování nových vín pro začátečníky i zkušenější milovníky vína.

Více se dozvíte ZDE nebo na facebooku.

 

 

Hodnocení
61
avatar
Jana
klad naprosto super nápad, který na českém trhu ještě není a věřím, že si najde svoje stálé zákazníky. Tekuté předplatné vína překvapí každý měsíc novým výběrem vína, které je vám doveženo až domu. Víno je francouzské, velice lahodné, mně osobně opravdu moc chutnalo. Kazdý měsíc jste překvapeni obsahem zásilky - víno, ale i další zajímavé informace a rady.
avatar
Jana
klad Zajimavy produkt pro milovniky vina, kteri se chteji pravidelne dozvidat vice detailu a ochutnavat. Nechat s eprekvapit, co ze jim prijde. Super napad na darek pro mou rodinu, muzete tak mit radost po cely rok
avatar
Anna
avatar
Adéla
avatar
Dana
avatar
Renata
avatar
Věra
avatar
Martina
avatar
zdeňka
klad měla jsem možnost zůčastnit se testování vín. Zážitek - jedním slovem, pohádka. Nejvíce mě zaujalo růžové víno, bylo lehké a výborné. Ochutnala jsem i bílé víno, rovněž vynikající, i červené víno ke guláši bylo moc dobré a to červené nevyhedávám. Tekuté předplatné-moc dobrý dárek a příležitost ochutnat opravdu kvalitní vína.
avatar
Iveta
klad Měla jsem příležitost ochutnat z nabídky společnosti Dvě Deci víno růžové, bílé a červené. Vína byla velmi kvalitní, neboť jsem neodolala a ochutnala jsem všechna nabízená vína a přesto jsem následující den vstala s čistou hlavou. Chutnala mi všechna, ale největším mým favoritem bylo víno růžové. Bylo velmi osvěžující a ideální do teplého počasí. Červené víno se skvěle hodilo ke guláši a bílé dokonale doplňovalo chuť palačinky. Je poznat, že víno od vinařů vybírá opravdový znalec. Velmi oceňuji nápad na Tekuté předplatné. Je to vskutku originální dárek pro milovníky vína, kteří ocení nejen kvalitní víno, ale i poskytnuté informace v přiložené brožuře.
avatar
renata
avatar
Bohumila
klad Zajímavý projekt tekutého předplatného, kdy dostáváte pravidelně, pokažde jiné, víno. Vybírá je znalec. Vlastně je to pokažde překvapení co příjde. Vína byla dobrá. Bylo červené, růžové i bílé. Je to vhodný dárek.
avatar
Adéla
klad Projekt Dvě deci mi přijde jako skvělý nápad pro všechny, kdo mají rádi víno a při jeho výběru tápou. Přijde vám bedýnka se dvěma lahvemi vína, doplněna o degustačník, kde je vše jasně popsáno a vysvětleno, jak víno pít, k čemu podávat, odkud pochází a pod. Víno samo o sobě bylo velmi lahodné, využili jsme při slavnostní příležitosti a určitě mohu všem jen doporučit nejen jako nápaditý dárek pro milovníky vína, ale i jako možnost ochutnat jedinečná vína, které v supermarketu nekoupíte :)
avatar
Lucie
klad Tekuté předplatné Dvě Deci poskytuje velice kvalitní vína doplněná o praktické a zajímavé informace o jejich původu. Součástí jsou také tipy na konzumaci (recepty na pokrmy vhodné ke konkrétnímu vínu) a např. na správnou teplotu pro podávání vín. Růžové víno, které jsem měla možnost ochutnat, mělo poměrně příjemnou chuť na to, že tato vína přímo nevyhledávám. Oceňuji vzdělávací charakter vhodný zejména pro lidi, kterým záleží nejen na kvalitě vybraných vín s cenami přímo od vinařů, ale i na zážitku z pití vína.
avatar
Martina
klad Tekuté předplatné jsem ráda otestovala .Dokonce jsem nemusela i mé známe přemlouvat aby se přidali. Tohle testování bylo opravdu zábavné,protože jsme hádali co ve vínu cítíme a jak nám chutná.Podle přiložených popisu jsme se pak dozvěděli pravdu.Tohle je opravdu super dárek pro někoho kdo má rád vína a hlavně překvapení .
avatar
Alena
avatar
Dominika
avatar
Markéta
klad Výborný způsob jak se dozvědět zajímavé informace od mistra sommeliera. Poradí při ochutnávce i párování s jídlem. Přesto, že nejsem milovníkem vína, mě tekuté předplatné DVĚ DECI velice zaujalo. Vynikající dárek pro milovníka vín.
avatar
Marika
avatar
Lenka
Zobrazit více recenzí