Otestovali jsme přírodního pomocníka pro zdravé žíly - doplněk stravy TEREZIA ŽÍLY & CÉVY. Jak jsou testerky spokojené?

image
otestováno
Počet recenzí
28
jak jste hodnotily
5
12x
4
13x
3
2x
2
1
1x
doporučuje
89 %
Testováno v období
od 14. 3. 2022
do 22. 5. 2022

TEREZIA ŽÍLY & CÉVY

100% přírodní produkt obsahuje 8 pečlivě vybraných bylin pro zdravé tepny a žíly. Dále je doplněný o extrakt bohatý na taxifolin, coby složky nového typu. Možná některé překvapí, že jsme do produktu zařadili jetel luční – zdánlivě nevýznamnou rostlinku. Nenechte se však zmást, jetel příznivě působí na funkci srdce a zvyšuje elasticitu a pevnost cév a kapilárních stěn. Další významnou bylinou doplňku stravy TEREZIA Žíly & Cévy je pohanka, kterou má mnoho z nás spojenou především s gastronomií. Její vliv na zdraví cév je však nezanedbatelný, pomáhá totiž udržovat zdravé srdce a přispívá ke zdraví krevních cév. Tužebník jilmový vhodně doplňuje ostatní byliny a má pozitivní vliv na snížení krevního tlaku, roztažení cév, navíc podporuje relaxaci a imunitní systém.   

Složení:

 • Pohanka obecná - pomáhá udržovat zdravé srdce a přispívá ke zdraví krevních cév
 • Truskavec ptačí - podporuje odstraňování vody z organizmu a má příznivý vliv na funkci močového traktu
 • řebříček obecný - příznivě působí na stav cévního systému a podporuje správné funkce trávicího systému
 • Jetel luční - podporuje funkce srdce a zvyšuje elasticitu a pevnost cév a kapilárních stěn
 • Tužebník jilmový - má příznivý vliv na srdeční činnost a přispívá ke snížení krevního tlaku (roztažení krevních cév)
 • Hloh obecný - podporuje funkce srdce a krevní oběh a přispívá ke snížení napjatosti
 • Šípek - podporuje imunitní systém, přispívá k normální funkci střevního traktu a pomáhá podporovat trávení

Důležité informace:

 • Bez konzervantů
 • Vhodné od 18 let
 • Není vhodné pro těhotné a kojící ženy
 • Obal kapsle: želatina
 • 1 kapsle 2x denně před jídlem. Doporučený interval mezi užíváním min. 5 hodin
 • Kapsle se polyká celá a zapíjí vodou, nebo se rozdělí a obsah se nasype do jídla nebo do vody
 • Je možné užívat dle potřeby i dlouhodobě


Více informací o produktu najdete TADY.

Hodnocení
28
avatar
Martina
Obal je velice atraktivní a upoutá pozornost. Kapsle se dobře polykaly, nepociťovala jsem na sobě žádné nežádoucí účinky. Po delším užívání ustoupil pocit těžkých nohou, lépe se mi chodí. Mám sedavé zaměstnání a přijde mi, že mě nohy bolely méně než dříve. Na vyzkoušení bych ho doporučila.
klad Hezký design
klad Tablety se dobře polykaly
klad Přírodní složení
klad nic
avatar
Hana
určitě bych chtěla pochválit přírodní složení produktu?,cca po 14 dnech užívání ustoupil pocit těžkých nohou, který mě trápil večer, často jsem kvůli tomu špatně usínala, takže mi produkt zlepšil i spánek :) žíly zesvětlaly a pomalu mizí.Plánuji pokračovat v užívání a produkt doporučuji
klad Bez zápachu
klad Hezký desinf
klad Cena
klad Účinky
klad Přírodní složení
avatar
Jana
Tablety jsou přiměřeně velké k polknutí obal je krásně barevný písmena čitelné tablety pomáhají na zdravé cévy a žíly moje žíly jsou díky nim zdravější po měsíci mě přestali otékat žíly po dobrání mé nohy vůbec neotekaji neměla jsem žádné nežádoucí účinky
klad Krásný obal
klad Tablety jsou malé
klad Uzivaji se dobře
klad Nic
klad Velký obal
avatar
Aneta
Oslovil mě již hezký design obalu, jedno balení vydrží na měsíc, kapsule se dobře polykaly, dobrá snášenlivost. Nejvíce mě zaujalo a chválím opravdu přírodní složení, z bylinek. Po delším užívání ustoupil pocit těžkých nohou, lépe se mi chodí, bráno i kvůli křečovým žilam a stabilizaci tlaku, bude se brát dale.
klad Hezký design
klad Tablety se dobře polykaly
klad Cena
klad Účinky
klad Přírodní složení
klad Nic
příloha příloha
avatar
Jana
Terezia žíly a cévy užívám tak měsíc a půl a mohu sledovat menší pocit těžkých nohou, který jsem mívala po ránu a po celém dni na nohou. Nohy jsou celkově lehčí. Protože ráno užívám jiné léky půl hod před jídlem, nemůžu je užívat ráno, to bych musela snídat až po 45 min po vstávání. S produktem jsem jinak spokojená a plánuji užívat nadále.
klad Hezký obal
klad Velikost tablet
klad Užívání 15 min před jídlem
avatar
Věra
Přípravek Terezia na žíly a cévy se mi po měsíci užívání jeví jako účinný. Zhruba po 2 týdnech užívání došlo ke snížení otoku dolních končetin, částečně došlo ke ztrátě metličkových žilek, před začatkem užívání tabletek byla bolestivost nohou, která se také během testování zmenšila.
klad Snadné užívání
klad Velikost tabletek
avatar
Jirina
S doplňkem stravy - TEREZIA ŽÍLY & CÉVY jsem velmi spokojená a budu určitě používat i nadále, cítím jak postupně mizí pocit těžkých nohou a napětí v lýtkách , lépe se mi spí a taky mé nožky vypadají líp, než dřív. Jsem nadšená, že jsem tento přírodní produkt.
klad jednoduché užívání
klad přírodní produkt
klad pěkné balení
klad nic
avatar
Lenka
Nejdřív jsem moc nevěřila účinkům, které deklaroval výrobce na svých webových stránkách, ale i po takto krátké době užívání vidím a cítím výsledky. Žilky zesvětlaly a zlepšily se mi i hemeroidy, na které čas od času trpím a se kterými často neúspěšně bojuji.
klad variabilita užívání
klad líbilo se mi vše
avatar
Petra
Velkým plusem je přírodní složení, plné bylinných látek. Metličky pomalu zesvětlávají a mizí, stejně tak pocit těžkých nohou. Otoky se zmenšily. Tobolky se dobře polykají, velikost je tak akorát. Budu pokračovat v užívání, uvidíme, jestli dojde k dalšímu zlepšení.
klad přírodní produkt
klad design balení
klad cena
klad účinnost by mohla být větší
avatar
Milu
Mám zvýšený tlak, metličky na stehnech a často se mi hůř chodí, mám těžké nohy. Když jsem si přečetla složení výrobku, tak mě to potěšilo. Vše by mělo moje tyto příznaky zlepšit. Tlak je stabilní, metličky se léčí delší dobu, ale zmizely mi příznaky na těžké nohy. Zlepšilo se mi jejich prokrvení a mohu delší dobu chodit bez problémů. S výsledkem jsem spokojená a koupím si další balení.
klad vyhovuje
příloha
avatar
Jája
Tabletky jsou bez zápachu, lehce se polykají a kdo by s tím měl problém, může si je do jídla vysypat, což oceňuji v případě problémů s polykáním. Co se účinku týče, určitě pociťuji menší otékání nohou v oblasti kotníků, na což trpím, ne jen díky zaměstnání. Snášenlivost taky v pořádku, snad jen občas pocit celkového zavodnění těla, takže opatrně v kombinacích s jinými výživ.doplňky.
klad Bez zápachu
klad Při pravidelném užívání opravdu znatelný efekt
klad Že se musí jíst před jídlem,člověk si mnohdy vzpomene později
avatar
Marie
Dobrý den, hledala jsem přípravek na podporu žilních stěn, jelikož máme v rodině sklony ke křečovým žilám a sama jsem již zaznamenala různé změny na žilách jako pálení a popraskané drobné cévky. Chtěla jsem najít prostředek, který mi pomůže udržet cévy v dobré kondici. Produkt Tereza žíly@cévy jsem si vybrala, protože je přírodního složení a to je pro mě velmi důležité. Jeho užívání díky želatinovému obalu je opravdu velmi jednoduché. Nezaznamenala jsem žádné vedlejší účinky a vím, že působit na žíly vyžaduje dlouhodobý charakter. S produktem jsem spokojená.
klad Přírodní produkt
klad snadné použití
klad praktické balení
klad cena
avatar
Péťa
Moc se mi líbí složení produktu Terezia žíly a cévy, je z přírodních kvalitních zdrojů, které si často nedávám, proto jsem je ráda nahradila tímto doplněk. Prášky byly v kvalitních kapslích, dobře se polykaly a nepociťovala jsem na sobě žádné nežádoucí účinky. Mám sedavé zaměstnání a přijde mi, že mě nohy bolely méně než dříve.
klad Složení
klad Tablety
klad Jednoduché užívání
klad Žádné nežádoucí účinky
klad Pozitivní výsledek
klad Možná bych změnila design krabičky
klad Více bych propagovala přírodní produkt
avatar
Jitka
Účinky jsem pocítila hlavně vizuelně na metličkách na vnitřních stranách stehen, kde zjemnily své zbarvení, jsou tedy světlejší.Velikost kapslí je přijatelná, větší už bych asi měla problém polknout.Vylupovací platíčko bych možná nahradila jednou nádobkou,aby se ušetřil plast.
klad vcelku jsem spokojená
klad odbourávání metliček
klad pocit lehkosti
klad nemám výhrady
avatar
Markéta
Terezia žíly a cévy mě bohužel nijak nepřekvapilo, už jsem vyzkoušela více výrobků na metličky na nohou, ale asi jsou na můj problém slabé. Účinky jsem po téměř dvou měsících užívání, ale nijak zvlášť nepocítila, nezaznamenala. Možná se mi zpevnily žíly a cévy, ale pouhým okem to není vidět. Na vyzkoušení bych ho doporučila.
klad snadné polykání tablet
klad počet tablet v balení
klad užívání před jídlem
klad zbytečně velká krabička
avatar
Michaela
Tobolky jsem snášela v pohodě, dobře stravitelné. Nejsem si vědoma žádných nežádoucích účinků. Pociťuju mírné zlepšení těžkosti nohou, tablety budu nadále užívat i během následujících letních měsíců a jsem zvědavá, jaké budou nohy v létě a v teplech.
klad Jednoduché spolknutí
klad Nic
avatar
Matouchová
S produktem jsem moc spokojená žíly mi přestali bolet a po 3 letech po trombóze jsem přestala nosit kompresní punčochy a to je úžasné ,trpím na ekzemy a pod punčochou se mi dělal a nedá se ani vyslovit jaká je to velká úleva hlavně ve vedrech nejlepší pomoc na žíly
klad Jak je účinný
klad Nemusím nosit kompresní punčochy
klad Nic
avatar
Barbora
S účinkem doplňku stravy Terezia jsem spokojená, i když efekt se mi zdál malinko menší než jsem pozorovala s konkurenčním výrobkem. Skvělé je však jeho 100% přírodní složení, samé bylinky. Tobolky se snadno polykají. Pozitivní je i užívání jen 2 tobolky denně.
klad přírodní složení
klad cena
klad nic
avatar
Lenka
Terezia žíly a cévy je přírodní produkt na zpevnění žil a cév. Mám viditelné cévky a žíly na nohách, proto jsem ráda, že jsem mohla produkt vyzkoušet. Mírné zlepšení se projevilo. Určitě je lepší dlouhodobější užívání. Obal je velice atraktivní a upoutá pozornost. Tabletky jsou větší, ale dobře se polykají. Neměla jsem s tím problém.
klad Užívání tabelt před jídlem, dobře zapamatovatelné.
klad Mírné zlepšení při vizuálním pohledu
klad Dvě balení je zatím asi krátká doba užívání.
avatar
Petra
Ještě jsem nevybrala obě balení,ale myslím že zlepšení už je cítit. Celý den v práci stojím, takže mám často pocit těžkých nohou. Při užívání tohoto přípravku je to mnohem lepší. Nohy mě tolik nebolí ani nenatékají. Kapsle se snadno polykají. Žádné nežádoucí účinky jsem nezaznamenala. Určitě budu v užívání pokračovat.
klad Snadné užívání
klad Žádné vedlejší účinky
Zobrazit více recenzí
plain plain
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel