Je možné, že šetří místo i přírodu a přitom je pořád hedvábně měkký? Podívejte se, co na toaletní papír Velvet® ecoROLL Soft White řekli naši testeři

image
otestováno
Počet recenzí
180
jak jste hodnotily
5
161x
4
15x
3
4x
2
1
doporučuje
98 %
Testováno v období
od 28. 8. 2023
do 30. 9. 2023

Nový toaletní papír Velvet® Soft White ecoROLL si dal za cíl poskytnout komfort a pohodlí v ekologičtějším a praktičtějším balení. Potřebujeme, abyste ho otestovali a řekli nám, jestli je opravdu tak hedvábně měkký a pevný zároveň, a jestli máte pocit, že slouží dobře vám i přírodě. A co teprve ta role, která vydá za dvě? To je opravdu potřeba vyzkoušet! Kromě toho, že vám pošleme domů celé balení Velvet® Soft White ecoROLL , dostanete jako dárek i vlhčený toaletní papír Velvet® INTIMA. Na ten recenzi psát nemusíte. Ale upřímně si myslíme, že je prima mít možnost si zadarmo vyzkoušet, jestli vám víc vyhovuje čistota „nasucho" nebo„namokro".


Toaletní papír Velvet® Soft White ecoROLL 

Neustálé hlídání, jestli máte doma papíru dost, svízele z prázdnou nenahrazenou ruličkou a  snaha najít rovnováhou mezi pohodlím a tím, co toaletní papír stojí vás i přírodu. Takové trable zná snad každý. Toaletní papír Velvet® Soft White ecoRoll se je ale rozhodl řešit. Jedna role, která vydá za dvě, snižuje výskyt prázdných ruliček  o 50 %. Kompaktní balení snižuje ekologickou zátěž výroby i přepravy, a nový design zajišťuje hedvábně měkký, pevný a optimálně savý papír.

 • Tři vrstvy měkkého, hedvábného papíru
 • Decentní ražba papíru s postavičkami medvídků nově navržena tak, aby poskytovala ještě lepší povrchovou měkkost, pevnost a savost na dotek hedvábného papíru.
 • Každý útržek je optimální kombinací pevnosti a sametové měkkosti papíru Velvet. 
 • Bez parfemace
 • PEFC certifikát
 • Složení: 100% celulóza
 • Jednoduchá volba pro zákazníky, kteří hledí na ekologii a dávají přednost řešení,  které nabízí udržitelnost
 • 4 maxi role toaletního papíru Velvet ecoROLL nabízejí stejný počet útržků jako balení standardních 8 rolí.
 • (na Velvet roličce balené po 8 kusech je 150 útržků. Na roličce ecoROLL balené po 4 kusech je 300 útržků – tedy 8x150=1200 a 4x300 je 1200)

Ekologie a udržitelnost

 • 4 maxi role mají pouze 4 kartonové dutinky, Díky tomu je odpad nižší o 43 %
 • Menší balení oproti tradičnímu balení o osmi rolích obsahuje o 28 % méně plastu
 • Kompaktní roličky s maxi návinem zaberou méně místa jak při uskladnění v domácnosti tak při přepravě a tím dochází ke snížení emisí v důsledku lepšího vyplnění palety

Více informací TADY.


Vlhčený toaletní papír Velvet® INTIMA

Už jste vyzkoušeli vlhčený toaletní papír? Údajně v kombinaci s toaletním papírem zajišťuje výjimečnou svěžest, čistotu a každodenní pohodlí. Dobrá zpráva! Tento vlhčený toaletní papír Velvet® INTIMA, který slouží i jako ubrousky pro intimní hygienu, dostanete k testování  jako bonus. Kdy jindy vyzkoušet, jestli vám víc vyhovuje jet „nasucho" nebo „namokro"? 

 • Získáte zdarma k testování jako bonus
 • 2 v 1: vlhčený toaletní papír a ubrousky pro intimní hygienu
 • S prebiotiky, inulinem, výtažkem z Aloe Vera, kyselinou mléčnou a panthenolem
 • S jemnou vůní
 • Pro citlivou pokožku
 • Gynekologicky a  dermatologicky testováno
 • Až 98.8 % složení přírodního původu
 • Až 97 % vody v kosmetické receptuře
 • Kosmetická receptura bez mikro plastů

Více informací TADY.

 


Hodnocení
180
avatar
Simona
Ve 4 velkých rolích MORACELL Toaletní papír Velvet ecoRoll Soft White je stejně útržků, jako v 8 rolích standardního výrobku. Skvělé je, že menší rozměr výrobku přináší znamená méně plastu. Také jsou role skladnější, což v omezeném prostoru toalety vítám. Toaletní papír je jemný a hebký, rozhodně nehrozí žádné podráždění. Velmi doporučuji, do budoucna již nebudu kupovat žádný jiný.
klad kompaktní velikost, ale stejné množství útržků, jako u konkurence
klad ekologické
klad jemnost papíru
klad cena
příloha příloha
avatar
Lucie
Děkuji za možnost testování toaletního papíru Velvet eco ROOL. Toaletní papír testovala naše 4členná domácnost. Uvítala jsem a zároveň zajásala nad malým balením toaletního papíru, protože v bytě je úložných prostor velmi málo. Jedna rolička toaletního papíru Velvet eco ROOL nám vydržela přesně 1 týden. A já kladu vždy důraz, aby toaletní pápír se vždy spláchla nezůstal plavat. Tady bylo splněno na 100%. Za mě velká spokojenost.
klad malé balení
klad kvalita toaletního papíru, měkký
klad žádné jsem zatím neobjevila
příloha
avatar
Daniela
Toaletní papír Velvet ecoRoll Soft White je příjemný, jemný, velmi dobře saje (vyzkoušeno i na krvácení z nosu, použití jako kapesník...). Maxirole jsou pro mne výhodnější kvůli úspoře místa ve skříni, kam ukládám. Obrázky na toaletním papíře jsou roztomilé ? Za mě fajn! Vlhčený toaletní papír volím na cesty. Příjemné použití, lehká vůně. ??
klad maxirole
klad Jemnost, savost
klad ---
příloha
avatar
Petra
Dobrý nápad 4 maxi role místo 8 klasických kvůli úspoře místa.Role vydrží opravdu déle.Papir samotný mi ale nepřijde tak hebký a měkký jak jsem zvyklá.Musim ale zase pozvednout jeho pevnost a savost a to,že se při použití vůbec netrha.Libi se mi i potisk medvídka,je to takové milé.Vlhcene toaletní papíry moc nepoužívám,ale tento je příjemný,opravdu jen s lehkou parfemaci.Kvuli velikosti balení je vhodný i na cesty.Celkove za oba výrobky spokojenost!
klad Velikost role
klad Pevnost,savost
klad trochu hrubší struktura
příloha
avatar
Jana
Oceňuji že má papír tři vrstvy. Že je měkký a hedvábně jemný. Dále se mi libilo ze je neparfemovany. Studovala jsem i složení a libilo se mi ze je to 100% celulóza. Detem se libi ze jsou na papiru obrazky medvidku. Dale ocenuji ze driv jsem musela koupit 8 roli a ted mi staci tyto 4 role a vyjde to jako 8 roli bezneho papiru.
klad Pevnost
klad 100%celuloza
klad Obrazky medvidku
klad Mekky
klad Tri vrstvy
klad Neparfemovany
příloha
avatar
Šárka
S tímto toaletním papírem jsem byla velmi spokojená - 3 vrstvy jsou naprosto ideální, papír je jemný, savý a pevný, trhá se přesně podle naznačených švů. Role je opravdu o něco větší než role jiných značek, jen tak tak se vešla do držáku - zároveň ale není dvojnásobná, proto tak úplně nevěřím tomu, že plnohodnotně nahradí dvě jiné role (ale zároveň jsem útržky nepočítala, hodnotím tedy jen laicky od oka). Balení 4 rolí je kompaktní, navíc se dobře drží za ucho, nicméně osobně bych uvítala spíše větší balení (8, 16 nebo 32 rolí) - tohle je zboží, které se nekazí, navíc by se tím víc ušetřilo za plastový obal. Vlhčený toaletní papír je skvělý pomocník zejména u malých dětí, tam ho velmi oceňuji.
klad 3 vrstvy
klad pevnost a savost
klad trhání přesně podle švů
klad jemný potisk
klad malé balení (ocenila bych větší, po 8 a více kusech)
klad nemusí se vejít do všech držáků
klad informace, že jedna tato role nahradí dvě jiné, mi přijde trochu zavádějící
příloha
avatar
Marie
Doma kupujeme zásadně trojvrstvý toaletní papír, takže jsem mohla srovnat kvalitu. Velvet ecoRoll má na první pohled větší návin, hezké obrázky (medvídky). Při používání mě trochu zklamalo, že není tak úplně hebký - ne že by škrábal, ale na druhou stranu je to vyváženo tím, že je opravdu pevný. Vlhčený toaletní papír má jen opravdu lehoučkou vůni, pevnější strukturu. Skvělé plastové otevírání, takže se nemusíte bát, že vám papír vyschnout.
klad větší návin
klad pevnost papíru
klad není tak měkký, jako jiný, ale to bude tou pevností, která tohle asi přebije
příloha příloha příloha příloha příloha
avatar
Zuzana
Toaletní papír vždy vybírám 3vrstvy,to je moje pravidlo...jsem ráda že tento je takto uveden, ale popravdě z něj mám pocit jako by měl vrstev méně. Je velmi pevný a odolny, neprováčí se hned, ale podle mě je to za cenu menší měkkosti. Jinak se mi velmi líbí myšlenka, že 1 role vydá za 2 klasické, což je supwr méně zabráněno místa, aleyslim že až tak nám to nevyšlo, ale o něco déle určitě ano. Super #eko a bez parfemace. Libo se mi moc i vlhká varianta hlavně na cesty a akce s dětmi.
klad Nepromáčí se hned
klad Bz parfemace
klad Vláká varinaty
klad Menší měkkost
klad Pocit jako ze není 3vrstvy
příloha příloha příloha
avatar
Renata
Při testování toaletního papíru jsem se v první řadě zaměřila na pevnost papíru a savost. Musím říct,že obě vlastnosti mě velice překvapili. Mile samozřejmě. Také mi velice vyhovovalo,jelikož jsme celkem velká rodina,že toaletní papír byť jsou v balení pouze 4 role,nám vydržel déle než toaletní papír jiné značky. Určitě je dobře, že se takhle podporuje ekologie a není takový odpad ze zbylých roliček po papíru. Určitě bych jej všem doporučila.
klad Pevnost a savost
klad Nemůžu nic vytknout
příloha
avatar
Radomila
Nejlepší co se mi líbilo je to že jsou dvě klasické role v jedné velké. Toaletní papír je velmi jemný a pevný na dotek. Krásně se jednotlivé ústřižky trhají. Vlhčený toaletní papír je velice praktický. Malé balení se vejde i do kabelky. Je to super nápad spojit toaletní papír a udělat z něj vlhčený.
klad 1 maxi role = 2 běžné role
klad Jemnost
klad Pevnost
klad Praktické baleni
příloha
avatar
Zuzana
Tak tady jsem byla překvapená, ale příjemně.....3 vrstvy toaletního papíru, úspora místa při skladování,je jemný a příjemný.... Vlhčený toaletní papír - velikost tak akorát na větší kabelku, ale celkově příjemný, doporučuji oboje. Jako celek super....opravdu doporučuji
klad Velikost balení
klad 3 vrstvy papíru
příloha
avatar
Martina
Tak tento toaletní papír je moc příjemný , měkký, heboučký. Role je veliká, tak nám vydržela dlouho. A asi je jedno ,jestli koupit 4 velké role nebo 8 menších. Vyjde to nastejno. My byli spokojení. Vlhčený toaletní papír je super, kor když jsou v rodině děti, takže to používali převážně oni.
klad Vše
klad Nic
příloha
avatar
Tereza
Třívrstvý toaletní papír, je jemný a přitom pevný. Fajn je úsporné balení, kdy díky většímu návinu 4 role vydají za 8 běžných (300 útržků vs standardních 150). Kvůli tomu se lépe transportuje a zabírá méně místa ve skříňce. Reliéfní vzor s medvídky potěší hlavně děti. Aby byl toaletní papír ještě více ekologický, uvítala bych nebělenou variantu z recyklovaného papíru.
klad Zabírá méně místa při přepravě a skladování
klad Je neparfémovaný
klad Vzor s medvídky
klad Bělený
klad Nevejde se do všech držáků papíru
příloha
avatar
Jana
Nejdřív jsem se bála, že bude role příliš široká a nevleze se na držák. Velikostí role jsem byla ale příjemně překvapená. Téměř totožná velikost s rolí o polovičním počtu útržků. Další pozitivum vidím v uskladnění. Zabere méně místa než klasických 8 rolí. Toaletní papír je krásně bílý, neuvěřitelně tenký, ale při tom dokonale pevný. Na první dotek mi přišel tvrdý a drsný, ale po použití beru zpět. Je jemný a měkký. Jediné, co bych vytkla, je papírová role, na které je toaletní papír navinut. Je příliš měkká a pod tíhou toaletního papíru nedrží kulatý tvar, pak při odmotávání role poskakuje na držáku. Vlhčenému toaletnímu papíru nemám co vytknout. Využívám vcelku často a ráda. Obojí vřele doporučuji.
klad Velikost balení
klad Pevnost
klad Savost
klad Měkkost
klad Úspora místa
klad Papírová vnitřní role je příliš měkká
příloha příloha příloha příloha
avatar
Jitka
Velvet ecoROLL Soft White mne prekvapil svou pevnosti a savosti, neprosakuje a je ho dvakrat tolik - 300 utrzku. Overeno, konkurencni toaletni papir ma jen 150 utrzku. Design medvidka oceni hlavne deti, neparfemovanost uvitaji vsichni s citlivou pokozkou. Opravdu velikou usporou je dvojnasobny navin, setri se plastovy obal, rulicka, misto pri uskladneni v obchode i doma. Je pravda, ze na drzak se sotva vejde, ale vejde a vydrzi ?
klad cena
klad vydrz rulicky
klad savost
klad design, eco - recyklovany papir
klad nic
příloha příloha
avatar
Adriana
S tímto toaletním papírem jsem byla velmi spokojená. Navíc výhodné balení maxi rolí jsem využívala i v práci i doma. Papír je jemný ale zároveň pevný takže nedochází k protrhnutí. Je příjemný i při problémech s hemeroidy kdy opravdu jiný papír nepříjemně dře nebo při průjmech kdy potřebuje uživatel opravdu šetrný a hebký papír protože má rozedřenou kůži.
klad Jemnost
klad Savost
klad Pevnost
klad Velikost balení
klad Příjemná vůně
klad Vzoreček na papíru
klad Ekologické a ekonomické balení
klad Žádné minus nemá
příloha
avatar
Jana
Prvni co mě překvapilo, byla váha a velikost jedné role v porovnání s jiným toaletním papírem. Jednotlivé vrstvy útržků jsou více spojené, takže se vrstvy od sebe neoddělují. Je také jasně znatelná větší pevnost. Jinak jsem nezaznamenala větší rozdíly v hebkosti a měkkosti.
klad Pevnost útržků
klad Velikost role
klad Pevněji spojené jednotlivé vrstvy
příloha
avatar
Kristýna
Toaletní papír je balený v úsporném balení i přesto se opravdu vyrovná 8 běžným rolím. Je pevný a přesto je jemný. Saje a při použití se nedrolí ani se netrhá. Vlhčený toaletní papír má uzavíratelné plastové zavírání.Takže časem nevyschne jako jiné vlhčeně toaletní papíry. Kombinace obojí je pohodlná a příjemná.
klad Úspornější balení
klad Savost
klad Jemnost
klad Znovu použitelný vlhčený toaletní papír
příloha
avatar
Kristýna
Toaletní papír je balený v úsporném balení i přesto se opravdu vyrovná 8 běžným rolím. Je pevný a přesto je jemný. Saje a při použití se nedrolí ani se netrhá. Vlhčený toaletní papír má uzavíratelné plastové zavírání.Takže časem nevyschne jako jiné vlhčeně toaletní papíry. Kombinace obojí je pohodlná a příjemná.
klad Úspornější balení
klad Savost
klad Jemnost
klad Znovu použitelný vlhčený toaletní papír
příloha
avatar
Michaela
Velvet je mou osvědčenou značkou toaletního papíru.Kvalita zaručena.Je hebký , pevný.V eco verzi dvojité roličky je super.Nezabírá tolik úložného prostoru.Vzhledem k 5ti členné rodině,kdy toaletní papír mizí před očima, bych bylo výhodnější zachovat ve verzi 8 rolí.
klad Hebkost
klad Ekologičnost balení
klad Pevnost
příloha příloha
Zobrazit více recenzí
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel