Konec lupům a krásné vlasy k tomu? Naše testerky právě zkouší účinky komplexní péče o vlasy TOMAS ARSOV®

image
přihlašování uzavřeno
kolik se toho testuje
50
konec testování
15. 10. 2023

K čemu je krásný účes, když pokožka hlavy svědí a pálí a jakmile se jí dotknete nebo se podíváte do zrcadla, zjistíte, že je zase plná lupů? Není to nic příjemného. A to obzvlášť pro ty, kterým záleží, jak vypadají (nebo pro ty, kteří ze svědění div nezešílí). Značka TOMAS ARSOV® moc dobře ví, jak je boj s lupy těžký, a také ví, v čem je hlavní problém.

TOMAS ARSOV® KOMPLEXNÍ PÉČE O VLASY PPROTI LUPŮM

Lupy totiž znamenají především nezdravou pokožku hlavy.

Máme pro vás sadu k otestování, která slibuje, že vám pomůže se lupů zbavit jednou provždy. Sada obsahuje tři produkty. LOOPY šampon pro zdravé vlasy bez lupů, nečistot a podráždění. Kondicionér GREEN TEA vlasy regeneruje bez zatížení a povrchově je uzavírá a vyhlazuje. HAIR LIQUID keratinová voda usnadňuje rozčesávání, do vlasů doplňuje chybějící keratin a navíc je skvělou termoochranou. To se hodí při fénování, protože tip, který pro vás TOMAS ARSON® má, je: „Abyste se skutečně zbavili lupů, musíte pokožku hlavy po každém mytí vyfoukat fénem do sucha. To platí i pro velmi krátké vlasy."

Sada obsahuje 3 produkty: 

  • LOOPY šampon 250ml
  • GREEN TEA kondicionér 250ml
  • HAIR LIQUID regenerační keratinová voda 200ml

LOOPY šampon

Šampon pro zdravé vlasy bez lupů, nečistot a podráždění. Jemné tenzidy účinně čistí, antimikrobiální látka Piroctone Olamine eliminuje plísně, aloe vera zklidňuje, regeneruje a tlumí zánět. Směs glycerinu, kyseliny mléčné a extraktu z droždí následně hloubkově hydratuje pokožku i vlasové vlákno a vyživuje do hloubky. 

GREEN TEA kondicionér

Hydratační a nezatěžující kondicionér GREEN TEA je vhodný pro jemné vlasy, mastné vlasy a nebarvené vlasy. Díky obsaženým aminokyselinám a para oleji vlasy hydratuje, dodává lesk, usnadňuje rozčesávání a zabraňuje elektrizování. Absence silikonů zajistí skvělý pocit ze vzdušného účesu. Nevynechávejte tento důležitý krok, který uzavírá vlasové vlákno.

HAIR LIQUID regenerační keratinová voda

Vysoce účinná regenerační keratinová voda s obsahem přírodního nízkomolekulárního keratinu a liposomálních vitamínů A, C, E a B3. Působí uvnitř struktury vlasu, kde opravuje jeho poškození. Pečuje o pokožku hlavy i vlasové délky. Účinek a výsledná regenerace je tak komplexní. V neposlední řadě chrání před vysokými teplotami - slunce, fénování a jiné úpravy vlasů. Díky tomu jsou vlasy navenek vitální, pevnější a na dotek hebké.


Více informací TADY.

Vybrané testerky

avatar
alik25
avatar
Hana M.
avatar
Eliška M.
avatar
PetraZ
avatar
Andy__001
avatar
INOMA
avatar
Aneta P.
avatar
Lucie B.
avatar
Wajull
avatar
Sonninek
zobrazit všechny přihlášené
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel