Jak dopadne testování komplexní péče pro růst vlasů TOMAS ARSOV® HAIR BOOSTER HAIRBARIUM? Už čekáme na recenze

image
přihlašování uzavřeno
kolik se toho testuje
50
konec testování
31. 12. 2023

HAIR BOOSTER HAIRBARIUM je sada produktů komplexní péče pro podporu růstu vlasů.

Sada obsahuje posilující šampon HAIR BOOSTER šetrně myje vlasy i vlasovou pokožku a zabraňuje vypadávání vlasů. Šetrný a nezatěžující kondicionér GREEN TEA. Vlasy hydratuje, regeneruje, vyživuje, povrchově uzavírá a vyhlazuje. Sprej HAIR BOOSTER na pokožku hlavy podporující růst vlasů. Jedinečné složení tohoto spreje z něj dělá ideální výživu určenou přímo pro pokožku hlavy. 

Doplněk stravy v podobě kapslí HAIR BOOSTER 2.0 obsahuje unikátní kombinaci vitamínů a zdraví prospěšných látek, které podporují růst vašich vlasů zevnitř. Obsahuje Astaxanthin – nejsilnější známý antioxidant, který vlasy naplní výživnými látkami od kořínků až ke konečkům. Má výrazné pozitivní účinky i na kůži a nehty.

TOMAS ARSOV@  SADA HAIR BOOSTER HAIRBARIUM

HAIR BOOSTER Šampon

  • Hydratace

Posilující šampon HAIR BOOSTER šetrně myje vlasy i vlasovou pokožku a zabraňuje vypadávání vlasů. Stimuluje potřebné prokrvení vlasové pokožky a vlasovým kořínkům dodává potřebnou výživu. Tím podporuje jejich růst. Vlasy celkově posiluje.

GREEN TEA Kondicionér

  • Posílení
  • Vlasům dodává hebkost a lesk

Šetrný a nezatěžující kondicionér. Vlasy hydratuje, regeneruje, vyživuje, povrchově uzavírá a vyhlazuje. Usnadňuje rozčesávání a zabraňuje elektrizování. Kondicionér spolu se šamponem tvoří naprostý základ vlasové péče. Nevynechávejte ho.


HAIR BOOSTER Podporující sprej

  • Zvyšuje prokrvení vlasové pokožky

Sprej na pokožku hlavy podporující růst vlasů. Jedinečné složení tohoto spreje z něj dělá ideální výživu určenou přímo pro pokožku hlavy. Má antibakteriální účinky a pokožku hlavy chrání před škodlivými vlivy. Stimuluje její mikrocirkulaci, vyživuje vlasové kořínky a akceleruje jejich růst. Vlasy celkově posiluje.


HAIR BOOSTER 2.0 Doplněk stravy

  • Podporuje růst vlasů zevnitř

Doplněk stravy v podobě kapslí HAIR BOOOSTER 2.0 obsahuje unikátní kombinaci vitamínů a zdraví prospěšných látek, které podporují růst vašich vlasů zevnitř. Obsahuje Astaxanthin – nejsilnější známý antioxidant, který vlasy naplní výživnými látkami od kořínků až ke konečkům. Má výrazné pozitivní účinky i na kůži a nehty.


Více informací TADY.

Vybrané testerky

avatar
Josef Č.
avatar
petr78
avatar
Andvejka
avatar
Markéta H.
avatar
ajrinka
avatar
Nikola M.
avatar
Denisa P.
avatar
Michaela N.
avatar
Kateřina L.
avatar
Alžběta H.
zobrazit všechny přihlášené
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel