Otestujte s námi Trime Multivitamin Daily F20, komplexní doplněk stravy, který byl navržen s ohledem na nejčastější nutriční deficience

image
Přihlašování právě probíhá
kolik se toho testuje
50
Přihlásit se můžete do
9. 8.
23:00
konec testování
5. 9. 2021

Koho hledáme

Hledáme 50 testerek, které si zakoupí doplněk stravy Trime Multivitamin DailyF20 complex se slevou 50 % z aktuální ceny na e-shopu Trime.cz, tedy za 350 Kč.

Trime Multivitamin DailyF20 complex budou 1 měsíc užívat a poté budou sdílet své hodnocení zde na webu a na Heureka.cz.

Podle čeho vybíráme

Při přihlašování do testování odpovězte na otázku a potvrďte, že máte vážný zájem o nákup doplňku stravy Trime Multivitamin DailyF20 complex.

Kolik základních vitamínů obsahuje jedna kapsle? Nápovědu najdete TADY.

Redakce ze všech odpovědí vybere 50 testerek, které získají slevu 50 % na nákup doplňku stravy Trime Multivitamin DailyF20 complex.

Upozorňujeme, že přihlášení do testování je závazné a souhlasíte tím se zakoupením doplňku stravy Trime Multivitamin DailyF20 complex se slevou 50 %.

Trime Multivitamin DailyF20 complex    

Věděli jste, že většina populace nedosahuje doporučených denních množství mnoha důležitých vitamínů a minerálů? F20 multivitamin je komplexní doplněk, který byl navržen s ohledem k případným výživovým nedostatkům. Biologicky aktivní koenzymové formy látek mohou být organismem snáze využity přímo na buněčné úrovni. Kombinace základních 20 přírodních nutrientů podpoří Vaše zdraví a pohodu a pomůže vyrovnat se s každodenním stresem.

Každá multivitaminová kapsle komplexu F20 obsahuje směs základních 14 vitamínů a 6 minerálů v dobře absorbovatelných formách a množství, pro podporu řady fyziologických procesů v těle jako mentálního zdraví, zraku, zdravých kostí a zubů, normálního fungování imunitního systému a posílení antioxidační kapacity.

Proč je pestrá a rozmanitá strava klišé, jaké jsou největší nedostatky ve výživě a jak je jednoduše kompenzovat? Dozvíte se v tomto článku.

Dávkování:

3 kapsle denně

Více informací o produktu najdete TADY.