Otestovali jste s námi Trime Multivitamin Daily F20, komplexní doplněk stravy. Jaké jsou vaše recenze?

image
otestováno
Počet recenzí
38
jak jste hodnotily
5
18x
4
12x
3
8x
2
1
doporučuje
79 %
Testováno v období
od 28. 9. 2021
do 7. 10. 2021

Trime Multivitamin DailyF20 complex    

Věděli jste, že většina populace nedosahuje doporučených denních množství mnoha důležitých vitamínů a minerálů? F20 multivitamin je komplexní doplněk, který byl navržen s ohledem k případným výživovým nedostatkům. Biologicky aktivní koenzymové formy látek mohou být organismem snáze využity přímo na buněčné úrovni. Kombinace základních 20 přírodních nutrientů podpoří Vaše zdraví a pohodu a pomůže vyrovnat se s každodenním stresem.

Každá multivitaminová kapsle komplexu F20 obsahuje směs základních 14 vitamínů a 6 minerálů v dobře absorbovatelných formách a množství, pro podporu řady fyziologických procesů v těle jako mentálního zdraví, zraku, zdravých kostí a zubů, normálního fungování imunitního systému a posílení antioxidační kapacity.

Proč je pestrá a rozmanitá strava klišé, jaké jsou největší nedostatky ve výživě a jak je jednoduše kompenzovat? Dozvíte se v tomto článku.

Dávkování:

3 kapsle denně

Více informací o produktu najdete TADY.Hodnocení
38
avatar
Veronika
překvapilo mě to,že jsem se začala po užívání produktu poměrně rychle cítit lépe, energičtěji. za mě super. Snadno se polykalo. Dobrý obal s jednoduchým designem. menší unavenost. spousty energie. . Už jen bonus rychlé dodání bez problémů............
klad učinnost
klad dávkování
klad velikost
klad žádný zápach
klad žádné
avatar
Jana
Ve svém věku již potřebuji doplňovat vitamíny cíleně. Za poslední dva roky jsem díky zdravotním problémům vyzkoušela několik přípravků a mezi nimi Trime Multivitamin Daily F20 complex vyhrává. Dokázal pomoci při regeneraci po těžké angíně a při zvýšené tělesné námaze. Balení je praktické, pěkné, skladné. Pilulky bez zápachu, dobře se užívají. Pokud hledáte dobrý doplněk, toto je správná volba.
klad balení
klad velikost pilulek
klad bez zápachu
klad snadné dávkování
klad účinnost
klad nic
avatar
Veronika
Před užitím produktu Trime Multivitamin Daily F20 complex jsem vyzkoušela již více multivitamínových produktů, Trime mě však velice zaujal svým složením a kvalitou. Tobolky se snadno polykají a nemají nepříjemné aroma, mohu tedy zapít pouze vodou a poté už nic necítím. Byla jsem příjemně překvapena, že jsem se začala po užívání produktu poměrně rychle cítit lépe, energičtěji. Už jen bonus navíc je příjemný vzhled balení, jednoduchý ale atraktivní. Jediná škoda je obsah TiO a Askorbátu vápenatého, protože jinak by se jednalo dokonce o produkt zařaditelný do non-toxic kategorie.
klad Snadné dávkování
klad Účinnost
klad Balení
klad Kvalita
klad Nenašla jsem negativa
příloha
avatar
Simona
Objednáv´ka na webu proběhla bez problémů, zásilku jsem si vyzvedla v zásilkovně . Rychlost dodání zboží bylo do 3 dnů což hodnotím kladně. Samotný produkt je souhrn několika vitamínů. Kapsle jsou klasické ne moc velké, užívání je bez problémů. Obal výrobku hodnotím kladně co se týká i recyklace. Nejvíc mě osobně na výrobku zaujalo složení a to hodně různorodé vitamíny skupiny B a vitamín skupiny D.
klad velikost kapsle
klad popis na obale
klad snadné užívání
klad nic jsem neshledala
příloha
avatar
Michaela Minářová
Multivitamin od firmy Trime mě velice mile překvapil. Tablety jsou baleny ve tmavém skle, což je pro zachování účinných látek důležité. Tablety jsou velikosti, která se dá dobře polknout, úplně dobre nevoní , ale chut se nevrací zpět do úst. Po 14 denním užívání cítím mnohem více energie a celkovou tělesnou pohodu. Určitě produkt znovu zakoupim a budu užívat pravidelne.
klad Účinná forma všech obsažených prvků
klad Vůně
příloha
avatar
Radka
Multivitamin Daily F20 complex je spojení všeho důležitého pro lidský organismus. Kapsle se užívají 3x denně, vhodné při jídle, kvůli jejich ne zcela příjemné chuti. Po podzimním měsíci užívání se zatím nedostavilo žádné nachlazení jako každý rok. Po ránu se vždy navíc cítím více svěží.
klad vše v jedné kapsli
klad cítím se svěží
klad vyšší cena
klad chuť
avatar
Erika
V krabičce je 90 ks tablet, vzhledem k tomu, že se užívá 3 x denně (navíc s jídlem) - považuji za mínus - je to dávka na 1 měsíc. Nejdříve mě nepříjemně překvapila cena, ale vzhledem k obsahu vitamínů - i těch opravdu stopových - měď, mangan, chrom, zřejmě odpovídá cena výkonu. Nejsem zastáncem multivitamínů, které obsahují velké množství látek, ale zde jsou ty zásadní a je jich tak "akorát", aby je tělo asi vstřebalo. Kvituji rozsah béček. Kapsle se užívají dobře, obal výrobku je klasický. Účinnost si netroufám po 1 měsíci hodnotit.
klad obsah stopových prvků
klad velká šíře vitamínu B
klad užívání 3 x denně
klad cena
avatar
Denisa
Kapsle jsou jednoduché na polykání,obal léků má jednoduchý design. Poměrně krátká doba na celkové zjištění po užívání,ale i přesto se cítím fajn. Více energie,což není špatné v dnešní uspěchané době. Kapsle mi vyhovují a určitě budu přemýšlet o užívání dalších balení.
klad Ok
klad vše ok
avatar
Jana
Doplněk stravy Trime Multivitamin DailyF20 complex jsem objednala proto, že jsem chtěla vyzkoušet účinek vybraných minerálů a vitamínů. Kapsle jsou hladké, velikost je přiměřená, polykají se dobře. Obal je jednoduchý, líbí se mně. Trošku mně kapsle nevoní, ale není to parfém, že? Cítím se dobře.
klad přiměřená velikost kapslí
klad lehce se kapsle polykají
klad cítím více energie
klad koupila jsem 2 balení, uvidím, jestli ještě více pocíítm vliv vitamínů a minerálů
klad tochu vůně
příloha
avatar
Jitka
doplněk stravy Trime Multivitamin DailyF20 complex užívám krátkou dobu ,ale už po tak krátké době se necítím unavená a a při mé nepravidelné stravě si myslím,že při delší době používání se projeví i na kvalitě zdraví. Používaní je jednoduché ,i když raději bych měla na plné dávkování jednu kapsly.
klad složení
klad žádné
avatar
Klára
Multivitamíny Daily F20 užíváme spolu se svým mužem po dobu tří týdnů a oba jsme se shodli na postupné zvýšení naší odolnosti a ústup únavy, který byl v předchozích dnech poměrně značný. Pravděpodobně naše těla postrádala některý z vitamínů, který kapsle Daily F20 obsahují. Podíváme-li se na složení, zástup vitamínů je bezkonkurenční. Spolu se zdravým životním stylem a dávkováním tohoto komplexu vitamínů a minerálů jsme v dnešní uspěchané době podstatně produktivnější.
klad Složení vitamínů & minerálů
klad Cena
klad Chuť
klad Pouze měsíční balení
příloha
avatar
Lucie Jeřábková
Multivitaminove kapsle dodali dobrou náladu, energii a uvidíme co se bude dít dál při pravidelném užívání. Obal výrobků je za mě sympatický a barevně sladěný. Kapsle se polykaji bez problémů. Jediné co je nepříjemné je zápach tablet. Za mě dobré a myslím, že koupím další balení.
klad Plné vitaminů
klad Vzhled balení
klad Sadné užívání
klad Účel splňují
klad Vůně
příloha
avatar
Lenka
S multivitaminem jsem prozatím velice spokojená. Z běžné stravy si člověk nemá možnost zajistit denní dávku všech potřebných vitamínů, ale díky tomuto jednomu produktu pokryje celou denní potřebu. Dokonce mi přijde, že mám najednou i více energie. Takže za mě super a všem určitě doporučuji.
klad Kvalitní složení
klad Hezké balení
klad Jednoduché užívání
klad Nic
avatar
Josef
Užívám kapsle třikrát denně a cítím po nich více energie, což je velice příjemné. Celkově je mi po nich dobře. Doporučuji všem, kteří mají občas méně pestrou stravu nebo více sportují. Jedinou nevýhodu vidím v jejich vůni, ale není to nic hrozného, hlavní je, že splňují účel.
klad kvalitní složení
klad jednoduché užívání
klad Nepříjemná vůně
avatar
Alena
Díky multivitaminu Daily F20 complex mám jistotu, že během dne přijmu veškeré potřebné vitamíny, které nezískám z běžné stravy. A stačí mi k tomu jeden doplněk, což je skvělé. S kapslemi nemám žádný problém a cítím se skvěle. Věřím, že díky multivitaminu se mi obloukem vyhnou veškeré podzimní virózy.
klad kvalitní složení
klad jednoduché užívání
klad praktické balení
klad nic
avatar
Anna
Dobrý den, obal výrobku je vyhovující vzhledem k velikosti i materiálu, je z plastu, lehký, tudíž mohu nosit v kabelce a neutrhne se mi ucho.Kapsle se dobře polykají. Od té doby co užívám tyto multivitaminy cítím se méně unavená a celkově pociťuji více energie. Vřele bych doporučila všem svým známým.Jsou bezva.
klad Obal
klad Jednoduché užívání
klad Složení plně splňuje mé požadavky na multivitamin
klad žádné neshledány
avatar
Alice
Tyto vitamíny mi padly do oka hned při výběru na netu , jaké vitamíny si koupit, aby mi vyhovovaly. Složení je pro mě optimální a vyvážené. Balení přípravku je ok. Kapsle jsou sice trochu větší, ale není problém je polknout. Rychlost dodání na Zásilkovnu suprová.
klad Vyvážené složení
klad Nevim, naprostá spokojenost
příloha
avatar
Veronika Náděje
Jsem asi v půlce testování výrobku, jelikož žiju hodně aktivně jak v pracovním životě,tak v osobním se věnují fitnes a poledance,tak je pro mě životní styl a váha koníčkem,tento výrobek je skvělým pomocníkem,jak dostat důležité vitamíny a živiny v jednoduchém a praktickém balení...zvolila jsem variantu dvě kapsle denně ráno a večer,cítím se méně unavená a za necelý měsíc o tři kg lehčí... samozřejmě to je o spolupráci se stravou a pohybem!!!
klad Jednoduchost užívání
klad Praktické balení i na cesty
klad Nemám
příloha
avatar
Denisa
Velmi oceňuji složení výrobku. Výrobce přemýšlel nad jeho vstřebáním, nikoliv jen obsahem. Líbí se mi i počet obsažených vitamínů a minerálů, jsou zde především látky deficitní, složení není dlouhé jako nákupní seznam, ale Vaše tělo vytěží z tobolek maximum. Doporučuji nejen doplňky stravy značky Trime, ale i jejich podcasty.
klad Skladba vitamínů a minerálů
klad Aktivní formy vitamínů
klad Vstřebatelnost
klad Cena
avatar
Ivana
Účinky ještě nepociťuji, je to krátká doba. Kapsle se užívají dobře, ale mají zvláštní vůni, která není pro mne důležitá, hlavně, že produkt splní svoji funkci. Obal dobře informuje o prodktu,ale chybí mi na krabičce dávkování, které je důležité pro správné účinky.
klad Rychlé dodání
klad Nic
příloha příloha
Zobrazit více recenzí