Už víme, jak dopadl v našem testování tyčový mixér MultiQuick 9 MQ 9138 XI s unikátním mlýnkem na koření a dalším příslušenstvím

image
otestováno
Počet recenzí
2
jak jste hodnotily
5
2x
4
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 1. 12. 2021
do 15. 12. 2021

Tyčový mixér MultiQuick 9 MQ 9138 XI

Nový 1200W MultiQuick 9 je nyní ještě lepší a výkonnější. Díky technologii ActiveBlade a PowerBell Plus dokážete i z těch nejtvrdších surovin vytvořit nejjemnější kulinářské kreace. V kombinaci s intuitivním a plynulým ovládáním rychlosti Advanced SmartSpeed, 3 režimy rychlosti iMode a technologií proti rozstřiku surovin SplashControl zvládnete v kuchyni téměř všechno. Mixujte, sekejte, krájejte, strouhejte, šlehejte, melte, hněťte, pasírujte a kostičkujte. Stačí vyměnit pestré příslušenství pouhým jedním kliknutím. MultiQuick 9 je více než jen tyčový mixér. Užijte si revoluční přípravu pokrmů přímo ve vaší kuchyni.

MultiQuick 9 nově nabízí 3 režimy rychlosti - vysokou, nízkou a pulzování. Nízká rychlost sníží výkon mixování tak, aby byl vhodný pro měkké ingredience. Zatímco vysoká rychlost vám umožní využít plnou sílu pro mixování těch nejtvrdších surovin. Pulzní rychlost zase automaticky zajistí rovnoměrně rozmixované suroviny.

Ovládání výkonu je s technologií Advanced SmartSpeed jednoduché a intuitivní. Čím více stisknete, tím větší výkon získáte. Mixování budete mít stále pod kontrolou. Navíc má mixér měkkou rukojeť opatřenou protiskluzovou úpravou, takže je ovládání bezpečné.

Příslušenství obsahuje

  • Pohyblivá mixovací noha ActiveBlade
  • Plastová mixovací nádoba (600 ml)
  • Šlehací metla
  • Velký sekací nástavec (500 ml)
  • Nástavec na mletí koření a kávy


Více informací najdete TADY.

Hodnocení
2
avatar
Kvetoslava Borovickova
Stravuji se Low Carb, kvalitní mixér je pro mne nutností. S tímto jsem spokojená, peču si svůj chleba a potřebuji k tomu různé ořechové a seminkové mouky, což byl také důvod k zakoupení tohoto mixéru. Nehledala jsem nejlevnější, ale ráda jsem si připlatila za výkon a jsem spokojena. Lehce se čistí. Jen ze začátku jsem si musela zvyknout na ovládání, které je jednoduché, ale vyžaduje trochu citu, zvlášť při regulaci rychlosti. Využívám k vánočnímu pečení, mám krásně na jemno namleté ořechy, erythritol s vanilkou na moučku, koření na jemný prášek.
klad výkon
klad ovládaní
klad čištěni
klad příslušenství
klad mlýnek na kávu špatně těsní
příloha
avatar
Šárka
Luxusní pomocník.Po 15 letech nahradil “dědečka”. Velmi oceňuji výkon,který po předchozí zkušenosti předčil očekávání.Za mě TOP nádoba na mixování bylinek.Je vidět po letech praxe s touto značkou velká inovace a to i v designu.Jsem moc spokojená.Doporučuji!
klad Výkon
klad Sekáček bylinek
klad Na nic jsem nepřišla
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel