Pro rychlý a snadný úklid je tu tyčový vysavač Rowenta RH99A1 X-Force Flex 15.60 Aqua! 100% doporučení mluví za vše

image
otestováno
Počet recenzí
10
jak jste hodnotily
5
6x
4
4x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 8. 8. 2022
do 23. 8. 2022

Tyčový vysavač Rowenta X-Force Flex 15.60 Aqua Auto 4v1

Tyčový vysavač poskytuje intenzivní výkon při vysávání prachu, maximální flexibilitu a automatickou detekci znečištění pro usnadnění každodenního úklidu!

Tento bezdrátový tyčový vysavač má vše potřebné: Vysoký sací výkon až 230 air wattů, spolehlivou odnímatelnou baterii s dobou provozu 1 hod 20 min*, automatické přizpůsobení rychlosti/výkonu podle typu podlahy pro optimalizované výsledky, patentovanou trubici Flex pro zvláště flexibilní úklid bez ohýbání, 5 úrovní sacího výkonu s displejem zobrazujícím zbývající dobu provozu a mnoho dalšího.

PŮSOBIVÉ A VÝKONNÉ SÁNÍ: Bezdrátový tyčový vysavač s motorem Digital Force pro maximální sání o síle až 230 air wattů umožňuje důkladný úklid celé domácnosti.

ÚKLID CELÉHO DOMU BEZ PŘERUŠENÍ: Odnímatelná 32,4V baterie zajistí provoz až po dobu 1 hod 20 min* a spolu s XL zásobníkem na prach zvládnete uklidit celý dům naráz

CHYTRÝ A OPTIMALIZOVANÝ ÚKLID: Automatický režim přizpůsobí výkon typu podlahy a množství znečištění pro dokonalé výsledky při každém úklidu

DOSÁHNĚTE NA NEDOSAŽITELNÉ: Ohebná trubice Flex umožní dosáhnout hluboko pod nábytek pro kompletní úklid bez ohýbání s osvětlenou hlavicí Deep Power LED odhalí prach i na tmavých místech

15LETÁ ZÁRUKA SERVISU: nízké náklady, rychlé doručení z 6200 servisních středisek po celém světě v rámci našeho závazku přispět k ochraně životního prostředí a snížit tvorbu odpadu

EFEKTIVITA NA DOSAH: Digitální kontrolní displej zobrazuje zbývající dobu provozu minutu po minutě a umožňuje vám přizpůsobit výkon vašim potřebám díky 4 různým úrovním a funkcí intenzivního výkonu.

EXTRÉMNÍ HYGIENA A FILTRACE: Pokročilý systém, který zajistí 99,9% filtraci a dlouhodobé oddělení vzduchu a prachu

DOKOVACÍ STANICE: Samostatná dokovací stanice zajistí nabití vašeho vysavače a dostupnost doplňků - s trubicí, která poslouží také jako prodlužující nástavec pro vysávání až ke stropu a také pro uskladnění příslušenství.


Více informací najdete TADY.

Hodnocení
10
avatar
Hana
Výkon sání super,baterie vydrží opravdu dlouho.Vytírání na drobné nečistoty dostačující..Zvířecí chlupy bere bez problému.Když je hustší koberec s delším vlasem tak se zpomaluje kartáč.Vysavač splnil mé očekávání a bude dobrým pomocníkem v domácnosti.Doporučuji!
klad Tichý
klad Baterie dlouho vydrží
klad Dobře se čisti
klad Sací výkon
klad Při hustém vlasu koberce se kartáč zpomaluje
avatar
Vendula
Vysavač mne pozitivně překvapil. Kromě hezkého desingu je i účinný. Můžete si vybrat z několika intenzit sání, na displeji je ukázáno, jak dlouho ještě zvládne vysávat. Poradí si se všemi typy podlah, ale i s čalouněním na sedačce či v autě. S vysavačem lze podlahu i vytírat na mokro. Velké plus má též za flexibilní hadici a podsvícení.
klad Flexibilní hadice
klad Příslušenství
klad Výdrž baterie
klad Univerzálnost
klad Vysávání i vytírání
klad Hmotnost
klad Cena
avatar
Lenka
Na první pohled mě Tyčový vysavač Rowenta RH99A1 X-Force Flex 15.60 Aqua naprosto ohromil svým vzhledem. Vždy jsem vysavač uklízela do komory, ale tento elegán si vysloužil své místo na chodbě. Dokovací stanice má spoustu úchytů na příslušenství, kterého je k tomuto vysavači opravdu dostatek. Dále se pyšní svou vysokou sací schopností, dokáže okamžitě rozpoznat povrch, který vysáváte a také to, jak je povrch znečištěný. Aqua hlavice vám umožní vytírat a vysávat najednou, což ušetří spoustu času. Jediným mínusem pro mě, je výdrž baterie. Při silnějším znečištění povrchu a plném výkonu nevydrží tak dlouho. Na jedno nabití jsem sotva vysála auto. Nemám zkušenost s jinými vysavači na baterii, takže nemám s čím porovnat.
klad vzhled
klad pratelný filtr
klad vysoká sací schopnost
klad možnost použití na všechny povrchy
klad velký výběr příslušenství
klad vytírání i vysávání najednou
klad je poměrně těžký, ale jde o zvyk
klad výdrž baterie
avatar
Barbora
Tyčový vysavač splnil očekávání. Automatický režim přizpůsobí sílu sání podle typu podlahy. Turbo boost má ohromující výkon! Aqua hlavice je skvělý pomocník pro hladké podlahy, kde jedním tahem vysajete i vytřete. Radost mi udělala dokovací stanice, kdy nemusím nic nikam vrtat a šroubovat, vysavač jen zasunu do docku a stojí + se nabíjí. Díky tomu ho můžete jednoduše přemístit. Baterka má dlouhou výdrž. Zvládnu v klidu uklidit celý dům. Ale výdrž je vykoupena váhou, což je pro mě jediné negativum - váha vysavače.
klad Výkon, automatický režim, turbo boost
klad Výdrž baterie
klad Množství příslušenství (různé hlavice a nástavce)
klad Aqua hlavice
klad Samostatně stojící dokovací stanice
klad Váha
avatar
Kateřina
Využívám na různé typy podlah (linoleum, parkety, koberec), se vším si poradí skvěle. Několik různých nástavců vám umožní flexibilní úklid (nejen podlahy, ale také nábytek, apod.). Manipulace s vysavačem je velmi snadná, vysavač není težký. Výdrž baterie malinko nižší než deklarováno. Jakmile nastavíte program na max. výkon, baterie vydrží opravdu krátký čas. Design špičkový. Údržba snadná. Zatím vysoká spokojenost.
klad design
klad výkon
klad příslušenství
klad váha
klad údržba
klad vyšší cena
avatar
Leona
Vysavač je velice výkonný, praktická je možnost automatického přizpůsobení výkonu typu podlahy. Baterie v provozu eko opravdu dlouho vydrží. Systém ukládání v dotovaci stanici je super. Dobře vyřešený systém čištění včetně filtrace. Možnost vysávání i vytírání a bohaté příslušenství jsou hlavním důvodem proč se pro něj rozhodnout
klad Praktická údržba
klad Snadné ovládání
klad Výkon
klad Docela těžký do ruky
avatar
Aram
Vysavač splnil všechna očekávání, baterie vydrží na jedno nabití dostatečně dlouho na vysání celého bytu. Dobře si poradí s velkým množstvím povrchů. Vysavač je sice poměrně těžký, ale pokud netrávíte velké množství času vysáváním u stropu tak si váhy téměř nevšimnete. Celkově jsem s vysavačem spokojen
klad příslušenství
klad výkon
klad vydrž
klad váha
příloha příloha příloha příloha
avatar
Jana
Výborný vysavač. V porovnání s běžným tyčovým vysavačem má skutečně velký sací výkon a to i v režimu ECO. Vyluxováno a vytřeno naráz a stále v baterii zbývalo 40 minut. V tomto režimu je i velmi tichý. Na vytírání stačí minimum vody a saponátu, na podlaze nejsou žádné šmouhy.
klad Design
klad Výkon
klad Kvalita zpracování
klad Jednoduché ovládání
klad Rychlá výměna nástavců
avatar
Kateřina
Vysavač je vzhledově velmi pěkný. Sací výkon uspokojivý, i když jsem čekala od vysavače trochu víc. Dokovací stanice je výborná, nicméně vysavač sám nestojí, což považuji za drobnou nevýhodu. Příslušenství je velmi bohaté a pro úklid domácnosti zcela dostačující.
klad bohaté příslušenství
klad vzhled
klad čekala jsem větší výkon
klad vysavač sám nestojí
avatar
David
Vysavač má velmi vysoký sací výkon zejména uvážíme-li, že se jedná o akumulátorový vysavač. Snadno se s ním manipuluje a při úklidu oceňuji, že tělo vysavače i trubice jsou obě zakončeny mini kartáčkem / štětečkem, čili je možno oprativně vysát např. parapet okna. Flex trubice s hlavicí mezitím samy stojí vzpřímeně na zemi. Osvětlení na hlavním rotačním Deep power LED kartáči se překvapivě hodí, a to i za dne. Vidíte prach, který jste dříve neviděli. Rotační mini kartáč se hodí např. na koberečky v autě, křesla, atd. Součástí je i držák na zeď + nabíječka. Navíc vysavač je designově velmi hezky provedený, takže ani nemusí být vyloženě schovaný někde v komoře. Jediná věc, kterou zatím nevím jak vyřešit, jsou poměrně tvrdá vlákna rotačního kartáče, která z koberců tahají nejen prach, ale i samotný vlas koberce.
klad Kartáčky na koncích trubic
klad Designově povedený
klad Zavěšení na zeď
klad Výkonný
klad Rotační mini kartáč
klad Osvětlení Deep power LED hlavice
klad Flexi truba dokáže sama stát
klad stojan
klad Deep power LED vision hlavice má poměrně tvrdé štětiny a zjistil jsem, že kromě prachu končí v odpadní nádobě i vlasy koberce (zkoušeno na vícero, i na koberečcích do auta)
příloha
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel