Potřebujete se rychle poradit s lékařem? Otestovaly jste aplikaci největší zdravotní poradny uLékaře.cz

image
otestováno
Počet recenzí
49
jak jste hodnotily
5
20x
4
15x
3
6x
2
5x
1
3x
doporučuje
71 %
Testováno v období
od 19. 1. 2018
do 28. 2. 2018

Potřebujete se rychle poradit s lékařem? Není problém. Stačí mít chytrý telefon iPhone či Android a zdarma si stáhnout aplikaci největší české zdravotní poradny uLékaře.cz

 

Hodnocení 75% a spousta spokojených testerek a možná i zachráněných životů

12.5.2018
Tak musím říct, že tohle mi opravdu hodně pomohlo a musím dát plný pořet bodů. Je to opravdu praktický pomocník a vlastně poradí ihned, než se zajde k lékaři. V mobilu nikomu překážet nebude, tak doporučuji všem  opravdu se bude hodit, stejně tak jako mě.
 

Ptát se pak můžete na jakýkoliv zdravotní problém, včetně těch nejintimnějších. Anonymita zaručena, kvalifikované rady od nejlepších specialistů také. Navíc se lze nově přes aplikaci k lékaři BEZPLATNĚ rovnou i objednat. Má to velké praktické výhody: úsporu času i peněz.

Co všechno aplikace umí?

Prostřednictvím svého telefonu můžete vstoupit do poradny a položit dotaz, který se týká vašeho aktuálního zdravotního problému.

V poradně jsou připraveni odpovídat naši lékaři všech specializací.

  • Snadné položení dotazu.
  • Možnost přiložit a zaslat ofocené výsledky vyšetření, rentgenu a dalších lékařských zpráv.
  • Po zodpovězení dotazu jste informováni pomocí notifikace v telefonu a e-mailem.
  • Možnost zdarma listovat v databázi téměř 110 000 dotazů, které již byly zodpovězené.
  • Měsíčně je zodpovězeno více jak 1.500 dotazů.
  • Výhodou je i rychlost odpovědi: v pracovní době poradny máte komplexní odpověď již do šesti hodin od zadání dotazu.
  • Zcela bezplatně se kdykoliv a opakovaně můžete přes aplikaci pohodlně objednat ke konkrétnímu specialistovi a to bez čekání a bez doporučení, navíc v místě Vašeho bydliště.  

 

Aplikaci si můžete stáhnout na Iphone ZDE a na Android ZDE

Případně využít QR kód níže:

 

SLEVOVÝ KÓD JE: ZENYSRO

POKUD MÁTE JAKÝKOLIV PROBLÉM V APLIKACI, REGISTRUJTE SE A POLOŽTE DOTAZ PŘÍMO NA WEBU: https://www.ulekare.cz/

 

Nezapomeňte se s námi podělit o zkušenost!

Ať už s ovládáním aplikace, tak i spokojenost s odpovědí a rychlostí reakce na váš dotaz. *enzo*

Hodnocení
49
avatar
Katerina
klad Vyborna aplikace, ocenuji zejmena jeji prehlednost a pestrost, velmi dobre se v ni uzivatel orientuje, intuitivni hledani a pekny vzhled. Na odpoved lekare jsem cekala 2 dny, coz povazuji za velmi rychle a prinosne, kdykoli ma clovek problem ci medicinsky dotaz. Aplikaci budu vyuzivat i dal a vsem ji doporucuji
avatar
Lucie
klad Tak musím říct, že tohle mi opravdu hodně pomohlo a musím dát plný pořet bodů. Je to opravdu praktický pomocník a vlastně poradí ihned, než se zajde k lékaři. V mobilu nikomu překážet nebude, tak doporučuji všem :) opravdu se bude hodit, stejně tak jako mě
avatar
Zlata
klad Mít tuto aplikaci v mobilu není určitě špatný nápad.Tato aplikace je velmi jednoduchá a snadná.Využila jsem ji k dotazu ohledně zdravotních problémů mé babičky.Během 3dnů jsem dostala odpověď od lékaře,který se na tento problém specializuje a poradil mi řadu vyšetření,na které by babička měla určitě zajít.Divil se,že tam babičku už dávno neposlali.Pro mně byla tato aplikace určitě přínosem, i když je placená.
avatar
Kateřina
klad V podstatě je fajn mít okamžitou možnost poradit se o akutním problémů. Nicméně to určitě nenahrazuje regulérní řadu, či kontrolu. Na to by měl člověk myslet. Je fajn, že Vás někdo "nakopne" s řešením problémů, ale stejně to ve většině případů je o tom,.že se doporučuje návštěva specialisty. Což je naprosto v pořádku.
avatar
Jana
klad aplikaci jsem stáhla v pohodě, szojí za to zkusít
klad měla jsem problémy - chtělo to stále hodně informací. Taky by to dl mého chtělo větší možnost anonymity
avatar
Lucie
klad Každou optimalizaci pro mobilní telefony hodnotím pozitivně. Jedná se o aplikaci s čistým designem, kde neruší žádné reklamy - a to je velmi příjemné. Je snadné položit vlastní dotaz a i procházení cizími již zodpovězenými dotazy.
klad Po nainstalování aplikace se zobrazuje cyklická hláška o nové verzi aplikace, která ale vede na verzi právě nainstalovanou. V aplikaci bych uvítala menu a možnost filtrovat dotazy dle jednotlivých témat.
příloha
avatar
Bohumila
klad Děkuji za možnost vyzkoušení. Byla to zajímavá zkušenost. Databáze odpovědí je dobrá věc. Tato aplikace rozhodně stojí za vyzkoušení, dala se nainstalovat během okamžiku. Objednání ke specialistům vnímám jako užitečnou věc. Onehdy jsem se měla objednat k někomu, kdo na dané adrese vůbec nebyl.
klad Trochu mi vadí, že aplikace chce přístup k hodně informacím. Za mě trochu více anonymity by to chtělo.
příloha
avatar
Alena
klad V mobilním telefonu mi aplikace vůbec nefungovala, musela jsem se bohužel zkoušet přihlásit asi na 4x, nakonec jsem se registrovala přes web. Na svůj dotaz jsem do dnešního dne nedostala odpověď a když jsem se divala na odpovědi u ostatních dotazu, byly zcela obecné. Navíc často sice do stanovené doby někdo odpověděl, ale ten "někdo" byl praktik a odkázal vás dal na specialistu, na jehož odpověď musíte opět čekat. Aktuálně vzhledem k fungování služby v ni nevidím žádný přínos a už ji sama pravděpodobně nevyužiju. Raději zvolím bezplatné poradny na internetu, kde odpověď dostanu zdarma a nejspíše i rychleji.
avatar
Lucie
klad Je rozhodně dobré, že tu taková služba funguje. Někdy je zbytečné chodit k doktorovi, nebo člověka zajímá obecně mířený dotaz na lidské zdraví/fungování lidského těla. Je výborné, že je tato služba dostupná komukoli a online a dotazy zodpovídají - snad zkušení - lékaři. Webový portál funguje dobře, vyhledávání je rychlé a poskytuje relevantní výsledky.
klad Odpovědi bývají obecné, ale to se dá čekat vzhledem k tomu, že není možné provést žádné vyšetření a je třeba vycházet jen z informací, které se tázající rozhodne poskytnout. Tyto informace jsou už však interpretované pacientem a to není vždy správně. Aplikace má zatím poměrně dost nedostatků.
avatar
Michaela
klad Ale tak není to špatné, ale ani žádný zázrak... Odpověď byla taková obecná, možná to tak vnímám ale jen proto, že jsem tuto variantu sama předpokládala/ napadlo mě, že to tak může být a tak mě odpověď nepřekvapila.ani nezaskočila. Appka mi šla stáhnout v pohodě a na Samsung Galaxy S4 s Androidem šlape... Jen co čtu ostatní, tak asi není plně optimalizovaná pro všechna zařízení. Paní doktorka co mi odpovídala na mě působila přátelsky a že vážně chce pomoct. Bohužel někdo navzdory tomu, že Hippokratovu přìsahu složil jen píše hromadu chemie a zanedbává lidský faktor... Občas ono lidské přání "přeji ať se Váš stav brzy zlepší" pomůže víc než ponižování (přibrala jste zase, najděte si práci...)... zvlášť v případě nervových a psychických poruch... jako je u mě schizofrenie, socialní fobie a úzkosti. Jo a ještě jsem si všimla že operátor T-mobile hradí první dotaz. Já ale použila voucher a odpověď přišla ještě ten stejný den.
avatar
alena
klad Oceňuji nápad, za to dávám viď, ale provedení je tragické, viz. níže
klad Problémy se objevili již při stažení aplikace, stále to hlásilo nějakou chybu a nešlo se přihlásit, asi na 6 pokus se mi to nějakým záhadným způsobem podařilo a i když mi všude vše hlásilo chybu, tak jsem se do aplikace dostala. Při zadání dotazu mi to opět dávalo chybu, asi 10x jsem to zkusila v průběhu dne a nic. Nakonec jsem si druhy den všimla, ze se dotaz uložil 10x, takže vůbec nevím, co se s tím dělo. No s v neposlední radě mi dodnes nikdo neodpověděl, a to jsem dotaz vložila před měsícem a zaplatila si zodpovězení do 5 dnů. V žádném případě NEDOPORUČUJI, jsou to vyhozené peníze. Aplikace vůbec nefunguje *sleep*
avatar
Pavlína
klad Aplikace se v pohodě stáhla, registrace byla trochu složitější, ale taky se povedlo... Dotaz jsem nakonec nepokládala, nebyla potřeba. Prošla jsem si starší dotazy.. určitě zajímavá appka
klad Trochu mi nedává smysl objednávání ke specialistům... Většinou stejně musite mít žádanku nebo doporučení...
avatar
Katka
klad aplikace se tváři jednoduše, jen mi na MT nefunguje.
klad Mela jsem za ukol otestovat APLIKACI a za mne absolutne nedoporučuji. Nejdrive problem s registraci na MT a v závěru kdy jsem chtela poslat dotaz a zadala jsem kód tak mi to neustale pise, ze pri komunikaci se serverem nastala chyba.
klad Jedna se o Apliakci, a cele testovani by melo byt funkcni jen na MT coz se nestalo. At si nejdrive vývojáři, nez neco spusti a začnou nabízet, prověří, ze to 100%funguje. Za mne obrovské zklamání!!!! Jo a hledání obrázku - kdyz jich v MT mate 3500 tak musite az dolu - vsechny ostatni aplikace maji pri výběru fotek jako prvni na sběr ty posledni pořízené, tato aplikace to ma naopak!!!
příloha
avatar
Miroslava
klad Použila jsem aplikaci Android. Než jsem se dostala k položení mého dotazu tak se vše hodně dlouho načítalo, dotaz jsem nakonec úspěšně vložila, ale dostala jsem se na platební bránu a nebylo kam vložit slevový kód. Zkusila jsem dotaz tedy vložit přes PC, kde vše proběhlo rychle a jednoduše. Dotaz mně byl zodpovězen během 1- 2 hodin a druhý den mně emailem odpověděl i specialista. Takže naprostá spokojenost. Doporučuji i ostatním, kteří mají zdravotní problémy.
klad Aplikace přes Android byla pomalá.
avatar
Olga
klad Velké množství zodpovězených otázek, ve kterých si uživatel může najít obecnou odpověď na svojí otázku, zorientovat se v problému a svojí otázku položit potom konkrétněji a přesněji - tak, aby se dozvěděl odpověď přesně na svůj problém.
klad V aplikaci jsem se špatně orientovala a dlouho mi trvalo, než jsem našla, kde jsou zodpovězené otázky, ale to nejspíš nebude aplikací. Při opakovaném otevření aplikace jsem dostala informaci, že je potřeba aktualizovat, ale aktualizace mi nebyla umožněna, že nemám optimalizované zařízení. Přitom je relativně nové, tak mi není jasné, jaké zařízení potřebuji, abych si aplikaci mohla aktualizovat.
avatar
Kvetoslava
klad Aplikace není na řešení akutních problémů, odpověď přijde asi za 3 dny. jako poradenství velmi dobrá zkušenost.
klad V mém počítači jsem měla problém se stažením aplikace. Nemám účet google a nemám zájem jen tak někam psát číslo platební karty. Na akci Den kdy se budu mít ráda jsem se informovala, jak je možné stáhnout si aplikaci, ale bylo to totéž. Účet google a platební karta. Nakonec jsem se normálně zaregistrovala na www.ulekare.cz
avatar
Žanet
klad Užitečná aplikace, která je dostupná jak pro android, tak pro iOs. V iPhonu je aplikace svižná a líbí se mi její decentní vzhled. Určitě má budoucnost, líbí se mi nápad - doktor přes internet pro vyloženě (ne)akutní případy, kdy se člověk potřebuje ujistit, zda to je opravdu na návštěvu lékaře (snad každý jsme strávili někdy úplně zbytečně den v čekárně s triviálním dotazem), nebo pokud potřebuje jen second opinion na již nějaký existující lékařský nález/názor.
klad Jako maminka dítěte oceňuji zaplacení si rychlosti vyřešení dotazu - někdy jde vážně o hlouposti a je fajn mít rychle odborný názor či radu a ne jen pochybné rady od anonymních rádců z netu :-)
klad Žádné
avatar
Bohumila
klad Děkuji za možnost vyzkoušení. Byla to zajímavá zkušenost. Až po vyzkoušení si člověk uvědomí, že to není na akutní řešení problémů. Na odpověď se musí nějaký den počkat, i když to je taky otázka, někdy asi může být odpověď i dřív. Tato aplikace rozhodně stojí za vyzkoušení.
avatar
Eva
klad Děkuji za.moznost testovat tuto aplikaci sotva jsem vyhrála testování tak jsem onemocněla žádala jsem otázku na můj zdravotní problém a odepsali mi dva lékaři až jsem se divila že to tak funguje za mě dobre ale nevím jestli bych platila v této aplikaci když vše co člověk chce si najde na internetu a zdarma děkuji moc
avatar
Bohumila
klad Zajímavý nápad. Na problémy které nespěchají asi ok. Ale spousty věcí řešit od stolu nejde. Takže super aplikace, ale s omezením. Je to možné řešení když například si nejsme jistí ortelem lékaře a chceme se ujistit ještě u lékaře dalšího , na další názor a pohled :-)
Zobrazit více recenzí
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel