Potřebujete se rychle poradit s lékařem? Otestovaly jste aplikaci největší zdravotní poradny uLékaře.cz

image
otestováno
Počet recenzí
49
jak jste hodnotily
5
20x
4
15x
3
6x
2
5x
1
3x
doporučuje
71 %
Testováno v období
od 19. 1. 2018
do 28. 2. 2018

Potřebujete se rychle poradit s lékařem? Není problém. Stačí mít chytrý telefon iPhone či Android a zdarma si stáhnout aplikaci největší české zdravotní poradny uLékaře.cz

 

Hodnocení 75% a spousta spokojených testerek a možná i zachráněných životů

12.5.2018
Tak musím říct, že tohle mi opravdu hodně pomohlo a musím dát plný pořet bodů. Je to opravdu praktický pomocník a vlastně poradí ihned, než se zajde k lékaři. V mobilu nikomu překážet nebude, tak doporučuji všem  opravdu se bude hodit, stejně tak jako mě.
 

Ptát se pak můžete na jakýkoliv zdravotní problém, včetně těch nejintimnějších. Anonymita zaručena, kvalifikované rady od nejlepších specialistů také. Navíc se lze nově přes aplikaci k lékaři BEZPLATNĚ rovnou i objednat. Má to velké praktické výhody: úsporu času i peněz.

Co všechno aplikace umí?

Prostřednictvím svého telefonu můžete vstoupit do poradny a položit dotaz, který se týká vašeho aktuálního zdravotního problému.

V poradně jsou připraveni odpovídat naši lékaři všech specializací.

  • Snadné položení dotazu.
  • Možnost přiložit a zaslat ofocené výsledky vyšetření, rentgenu a dalších lékařských zpráv.
  • Po zodpovězení dotazu jste informováni pomocí notifikace v telefonu a e-mailem.
  • Možnost zdarma listovat v databázi téměř 110 000 dotazů, které již byly zodpovězené.
  • Měsíčně je zodpovězeno více jak 1.500 dotazů.
  • Výhodou je i rychlost odpovědi: v pracovní době poradny máte komplexní odpověď již do šesti hodin od zadání dotazu.
  • Zcela bezplatně se kdykoliv a opakovaně můžete přes aplikaci pohodlně objednat ke konkrétnímu specialistovi a to bez čekání a bez doporučení, navíc v místě Vašeho bydliště.  

 

Aplikaci si můžete stáhnout na Iphone ZDE a na Android ZDE

Případně využít QR kód níže:

 

SLEVOVÝ KÓD JE: ZENYSRO

POKUD MÁTE JAKÝKOLIV PROBLÉM V APLIKACI, REGISTRUJTE SE A POLOŽTE DOTAZ PŘÍMO NA WEBU: https://www.ulekare.cz/

 

Nezapomeňte se s námi podělit o zkušenost!

Ať už s ovládáním aplikace, tak i spokojenost s odpovědí a rychlostí reakce na váš dotaz. *enzo*

Hodnocení
49
avatar
Petra
příloha příloha
klad Děkuji za možnost otestovat tuto novinku. Aplikaci je snadné použít i se v ní orientovat. Cena za dotaz by se mohla zdát někomu vyšší, nicméně jako zákazník operátora T-Mobile jsem dostala navíc dva bezplatné dotazy zdarma. Za sebe tedy tuto užitečnou aplikaci doporučuji.
avatar
Marta
klad Wow, konecne super aplikace, ktera je potrebna pro vsechny lidi. Jsem velice rada, ze aplikace ulekare, je zcela zdarma, protoze si jej stahne opravdu velky pocet lidi. Zkusila jsem se zeptat na osobni intimni otazku, a do 1hodiny toho dne mi bylo odpovezeno. Skvele doporucuji.
avatar
Pavlína
klad Aplikace mi přijde velice jednoduchá, přehledná. Snadná instalace i registrace (kartu ani google účet nebyl třeba). Zadávala jsem o víkendu požadavek k objednání k lékaři, hned v pondělí dopoledne mi volali. Velice příjemný operátor, lékař (mluvil sofistikovaně s povědomím o problému), nabídl pracoviště se specializací na daný problém a samozřejmě i možnost vykomunikovat termín objednání. Určitě využijete, pokud nevíte, kam vlastně s problémem dojít.
klad Co se týká dotazů, na které odpovídá praktický lékař a posléze i odborný, máte možnost položit dotaz zcela anonymně, přidat přílohy (např. výsledky vyšetření). Asi bych tuto cestu zvolila jako nezávislou konzultaci probíhajícího vyšetření či léčby. Dotazy a odpovědi, které jsem četla, jsou dost strohé a obecné, nicméně na nekonkrétní dotaz bez znalosti detailů se těžko dává složitější odpověď.
klad Osobně pro aplikaci nemám využití a asi bych ji použila pouze pro případ konzultace či dalšího názoru na léčbu či přístup ošetřujícího lékaře.
avatar
Michaela
klad Aplikace je velmi přehledná, jednoduchá na použití. Velkou výhodu vidím zejména v tom, že rádci jsou opravdu lékaři. Mnoho lidí se dnes radí na internetu a z toho, co jsou někteří laici schopni "poradit" mi vstávají vlasy hrůzou. Je nespornou výhodou mít aplikaci v telefonu, když se nejedná o akutní problém. Výhodou je i možnost číst již zodpovězené dotazy, ve kterých se mnohdy sami najdete. Za mě je ale největší výhodou možnost objednání ke specialistům. Aplikaci rozhodně doporučuji.
avatar
Renáta
klad Appka - Design, přehlednost.
klad Webové stránky - Stránky fungují jak mají, jsou přehledné, srozumitelné. Zadala jsem dotaz a bylo mi odpovězeno. Odpověď mi pomohla. Dokonce jsem zadala poptávku po zubaři :D Byl mi nabídnut.
klad Appka - Bohužel nemohu appku ohodnotit kladně. Na cokoliv jsem klikla, tak se ohlásila chyba. Nejdříve mě nejde registrovat - chápu, že jde o testovanou verzi. Když jsem chtěla propojit účet s facebookem - také problém. Když jsem chtěla položit dotaz včetně nahrané fotografie (abych mohla lépe posoudit funkčnost appky) - chyba při odesílání dotazu. Smazala jsem tedy fotografii - opět nefunkční.Když jsem si chtěla přečíst pravidla poradny - stránka neexistuje :) V čem je problém? Appka jednoduše nefunguje a není připravená ani pro testovací provoz. Použitý telefon - Apple iPhone.
avatar
Veronika
klad Aplikace je přehledná, vzhledná a určitě bych jí doporučila. Překvapilo mne, kolik lidí má stejný problém a tak se dozvíte spoustu informací. Odpovědi Lékařů jsou pohotové a minimálně Vám pomohou identifikovat z jaké oblasti problém pochází. Určitě ten poplatek, který za odpověď hradíte za to stojí a není nijak veliký. Takže za mě super.
klad Negativum v podstatě žádné.
avatar
Zuzana
klad Rychlá odpověď od praktického lékaře, i když jsem dotaz položila v sobotu odpoledne, do 4 hodin.
klad Žádné upozornění, že je dotaz již zodpovězen. Uvítala bych sms, že je již dotaz zodpovězen, případně upozornění aplikace. Celkem dlouhá doba čekání na odpověď od specialisty, nevím přesně jak dlouho, protože po 4 dnech jsem vzdala otvíraní aplikace, abych zjistila, zda je již dotaz zodpovězen, ale po týdnu už byla odpověď v aplikaci.
avatar
Martin
klad Děkuji za možnost testovat. Tato možnost rady od lékaře byla pro mě novinkou. Se stažením této aplikace nebyl nejmenší problém. Pokud se někomu nechce k lékaři, nebo má ostych s daným problémem, rozhodně je dobré mít možnost využít tuto službu. Rychlost odpověďi je dle daného ceníku.
avatar
Alena
klad Tato aplikace je zajímavá, a v mnoha případech určitě dokáže pomoci. Je zajímavé, přečítat i ostatní dotazy, spousta lidí se v tom najde a třeba se i dozví odpověď na svůj problém.... Je fain, že je vše anonymní a fotky pro cizí osoby nejdou zobrazit.
klad Myslím si, že cena odpověďi je opravdu přehnaná.
avatar
Michaela
klad Aplikace je celkem přehledná, jednoduchá na obsluhu. Při navštívení internetových stránek to hned nabídlo stažení. Použila jsem odpověď lékaře do 5 dnů, dočkala jsem se dříve. Nejprve nějaký lékař dotaz zaevidoval, následně jej poslal odborníkovi. Ten mi téměř okamžitě odpověděl. Přes webové rozhraní funguje skvěle!
klad Aplikace byla pro mě téměř nepoužitelná. Nešlo se přes ni pořádně registrovat-potvrzující e-mail přišel neplatný, nevzalo to ani slevový kód od Ženy SRO, tudíž nešel Zadat dotaz bez okamžité platby přes iTunes (mám Apple). Této možnosti jsem nevyuzila a vše musela nacvakat přes webové rozhraní. Též registrace přes Facebook není možná, protože se jedná o pilotní verzi. V podstatě jsem aplikaci absolutně nepouzila, protože se k ničemu použit nedá!
avatar
Jana
klad Aplikace nainstalována bez problémů a funguje perfektně. Po zadání dotazu lékaři jsem obdržela odpověď od praktického lékaře velice rychle cca do 1,5 hodiny. Aplikaci doporučuji pro ty, kteří potřebují poradit se jakýmkoliv problémem. V případě nutnosti rady specialisty je dotaz odeslán k vyřízení odbornému lékaři, který Vám dotaz zodpoví.
klad Trošku pomalejší načítání aplikace. Cena za zodpovězený dotaz (bez použití voucheru) je trošku vyšší, než bych předpokládala.
avatar
Petra
klad Aplikace je jednoduchá, přehledná a rychlá na použití. Instalace do mobilu proběhla bez problémů. Líbí se mi, že opravdu odpovídají lékaři. Můj dotaz bych během dne zodpovězen.
klad Myslím, že je to skvělá alternativa, než hledat "zaručené" rady na internetu.
klad Vysoká cena.
avatar
Šárka
klad Aplikace se nainstalovala velice rychle.
klad oceňuji její přehlednost a rychlost komunikace lékařů.
klad design je líbivý, jen ne vždy funguje proklik stránek (proč se registrovat)
klad celkový dojem je pozitivní, a odpověď přišla hned další den (jen škoda, ze si člověk musí kontrolovat zodpovězení dotazu)
klad Bohužel jsem nebyla schopna vyplnit registraci v aplikaci (stále nějaká chyba) takže sem se registrovala přes počítač.
klad možná bych zohlednila cenu za dotaz, ale ta je podle mne přizpůsobena tomu, ze odpovídají opravdu odborníci.
klad uvítala bych upozornění, ze mnou zadaný dotaz byl zodpovězen
klad V aplikaci mi nešel zadat dotaz s přiloženou fotografií
avatar
Lenka
klad Aplikace je jednoduchá a přehledná. Snadné položení dotazu. Líbí se mi rychlá odpověď doktora. Pro přihlášení je možné využít Facebook login. Praktická aplikace.:-) *smile**enzo**enzo**enzo**enzo**enzo**enzo**enzo**enzo**enzo**enzo**enzo**enzo**enzo**enzo**enzo**enzo**enzo**enzo**enzo*
klad Poplatek za dotazování je přehnaně *enzo*velký.
avatar
Nina
klad Aplikace je přehledná a snadná na pochopení. Po vyplnění mé žádosti o doporučení lékaře jsem skoro okamžitě obdržela telefonát a do pár minut jsem měla termín. Ušetřilo mi to tak hodně práce. Na můj dotaz jsem dostala odpověď do pár hodin.
klad Bez kódu mi cena za dotaz přijde hodně přemrštěná. Nechápu, proč by měl někdo za něco takového platit. Odpovědi lékařů jsou stejně většinou hodně obecné, protože je jasné, že na dálku nelze tak podrobně poradit. Navíc na internetu existují i jiné poradny, kde se platit nemusí.
avatar
Šárka
klad Požádala jsem o názor na můj letitý plicní problém a odpověď jsem obdržela od paní doktorky během 4 dnů (aplikace uváděla do 5 dnů). S indikací jsem se ztotožnila, ale přesto paní doktorka požádala odborníka z plicního oddělení. Skvěla aplikace. Cenově odpovídací.
klad Nemám žádné negativní připomínky.
avatar
jarmila
příloha
klad aplikaci jsem vyzkoušela na mobilním telefonu. registrace proběhla pouze s malými obtížemi. "připlatila" jsem si voucherem a zvolila odpověď do 6ti hodin. odpověď přišla asi za 4h od praktické lékařky s tím, že se mi ještě ozve specialista. ten se mi ozval za dva dny. hodnotím jako šikovnou aplikaci
avatar
Claudia
klad Bohuzel se mne snazili kontaktovat jenom telefonicky.zadna moznost dohodnut se cez aplikacii pripadne mail. Robim nepraidelne sichty a zial sa mi nedalo takto dohodnut
avatar
ondřej
příloha
klad Dobrý nápad
klad Aplikace je v mobilu téměř nefunkční. Registrace mi trvala asi 20 minut, pořád se objevoval nějaký problém.
klad Na dotazy lékaři nestíhají odpovídat. Máte možnost si vybrat ze 3 "rychlosti" odpovědi. Do 6h za 199 Kč, do 1 pracovního dne 119 Kč a do 5 pracovních dni za 59 Kč. Do té doby vám ale nikdo neodpoví, nebo vám odpoví prakticky lékař a az dalších 5 dni můžete čekat na názor specialisty.
klad Nápad je to dobrý, ale realizace bohužel vůbec. Je to škoda :-(
klad Za mě určitě nedoporučuji
avatar
Gabriela
klad Skvělá aplikace. Jednoduché ovládání. Odpověď na svůj dotaz jsem obdržela během několika málo minut. Odpověď byla dostatečná a díky ní jsem předem věděla, kde a jak mám svůj problém řešit.
klad Myslím si, že ceny za dotazy jsou přehnané, ale pokud má člověk vážný problém a potřebuje rychle poradit, tak to zaplatí.
Zobrazit více recenzí