Vybrané testerky otestovaly Verjú laser - nejmodernější technologií laserového hubnutí. A výsledek? Naprosto neuvěřitelný! 

image
otestováno
Počet recenzí
8
jak jste hodnotily
5
3x
4
3x
3
1x
2
1
1x
doporučuje
75 %
Testováno v období
od 8. 12. 2019
do 15. 3. 2020


Neinvazivní tvarování postavy a hubnutí díky Verjú Laseru

Verjú je nejmodernější technologie laserového hubnutí, která redukuje centimetry.

Jak to funguje?

Diody laseru se zaměří na vaše problémové partie a bezbolestně rozpustí tuk obsažený v tukových buňkách pod vaší kůží. Jakmile jsou lipidy uvolněné, tukové buňky se přirozeně zmenší. Poté se nastartuje váš lymfatický systém a uvolněné lipidy eliminuje.

Verjú je klinicky ověřená neinvazivní metoda.

Metoda je rychlá, bezpečná a bezbolestná, nevyžaduje žádné jehly, žádné řezání, žádnou dobu rekonvalescence a neomezuje vaše každodenní činnosti.

 


Testování zahrnuje:

6 – 12* ošetření laserem Verjú + vstupní konzultace s lékařem, který navrhne nejvhodnější program a bude sledovat pokrok během testování.

* Lékař určuje délku a počet ošetření dle stavu pacienta. Celý proces může trvat od 3 do 5 týdnů.

Ošetření je určeno jak ženám tak mužům jakéhokoli věku od 18 let v jakémkoli fyzickém stavu.

Podmínky testování: 

  • Vybrané testerky podepíší souhlas s focením a použitím materiálů Aether Institutem na sociálních sítích a pro jiné účely.
  • dodržovat pitný režim  (min. 2-3l denně )
  • zvýšit fyzickou aktivitu (stačí se více hýbat, například chodit)
  • vyhnout se konzumaci alkoholu po dobu kurzu a nejméně 6 týdnů po
  • dodržovat zdravou dietu (vyhnout se přebytku cukru a soli, tučných jídel atd)

V případě, že testerka nebude schopná chodit na ošetření tak, jak se domluvila s lékařem, celý kurz může být zrušen ze strany Aether Institutu. 

Ošetření Verjú laserem se nedoporučuje při těhotenství a kojení, akutním onemocnění, rakovině a poruchách imunitního systému (HIV, AIDS), kardiostimulátoru. 


Více informací o Verjú Laseru se dozvíte TADY.


Hodnocení
8
avatar
Jitka
Využila jsem službu společnosti Medik House, "liposukce" Verjú - vloni 2020 v srpnu, 3 aplikace, s absolutně nulovým účinkem, přestože jsem akceptovala všechna doporučení = pila hodně vody, zvýšila pohybovou aktivitu, jedla letní lehkou stravu, výsledek NULA. Žádný úbytek ani v cm ani na váze... Podotýkám, že v reklamě, která se mi neustále objevovala na mém PC bylo deklarováno, že často stačí jen jedno ošetření a výsledek bombastický! Já měla tři, tak jak je tedy možné, že výsledek 0? Reklamovala jsem tyto služby a od té doby se s touto společností dohaduji o navrácení peněz, minimálně poloviny investované částky, protože i v akci, v které jsem tyto poukazy zakoupila je to stále 20 tis. Kč vyhozených do luftu.
klad 0
klad nemožnost dovolat se do ústavu několik týdnů
klad přestože mají napsáno, že pracují i v sobotu , tuto možnost mi nikdo nenabídl
klad žádná dohoda o navrácení peněz za nefungující služby
avatar
Petra
V první řadě bych pochválit personál v Aether Institute Prague. Všechny zaměstnankyně byly moc milé. Paní dietoložka Olga je člověk na správném místě, své práci rozumí. Probrala se mnou důkladně moji anamnézu, jídelníček, změřila mě, zvážila. Jídelníček jsem změnila už pár měsíců dříve, tak jsem byla zvědavá co dokáže čistě laser. Klinika je velmi krásně zařízená, byl to pro mě veliký relax. Co se týče výsledků - z těch jsem trošku zklamaná. Vzhledem k ceně ošetření, která je docela vysoká, jsem čekala výraznější změnu v úbytku tuku hlavně na mé problémové partii - břichu. Podstoupila jsem 6 ošetření, dodržovala jsem všechna doporučení a na závěrečném měření jsem měla úbytek 2 cm přes boky a 2 cm přes stehna, přes břicho, které bylo laserováno nebyl úbytek žádný. Samotné ošetření je bezbolestné, ležíte na lůžku, posloucháte příjemnou hudbu, stará se o Vás příjemná paní. Po laseru strávíte několik minut na vibrační plošině, která tělo příjemně prokrví.
klad příjemný a kvalifikovaný personál
klad krásné prostředí
klad relax
klad čekala jsem , že laser je účinnější
příloha příloha příloha příloha příloha příloha
avatar
Andrea
Celou dobu (6 ošetření) a jsem byla velmi skeptická, protože čísla na váze byla téměř stále stejná. Přestala jsem tomu "světelnému zázraku" po 2 sezení věřit, ale čekala jsem na závěrečné měření. Jak jsem se zmínila, změna na váze neproběhla, ale mě nepřišlo ani že by se na mě vizuálně něco změnilo. Jediné co jsem pociťovala byla lepší nálada a celkově lepší pocit po změně složení každodenního jídelníčku. Při závěřečném měření přišel šok... celková váha sice stejná, ale tuků ubylo a svalů přibylo! Centimetrů bylo také míň a nakonec přišlo srovnání fotografií před a po. Tam mi spadla brada. Na pohled hezčí pokožka, po tukových záhybech ani památky. Je ale těžké posoudit zdali na to měl vliv i laser nebo pouze úprava jídelníčku a více pohybu, ale myslím si že malý vliv ano. Podle paní dietoložky by měly účinky laseru fungovat ještě třeba půlroku, tak doufám, že do léta díky tomu zvládnu mít "bikini body".
klad krásné luxusní prostředí
klad personál
klad čistota
klad vstřícnost
klad má vyfocená postava
klad nic co se týče služby ani prostředí
příloha
avatar
Zuzana
I přesto, že pro mne laser nebyl vhodným řešením, paní doktorka při konzultaci na mne udělala obrovský dojem. Je opravdový odborník a dala mne spoustu cenných rad týkajících se jak cvičení, tak stravy. Klinika působí také velmi luxusním dojmem. Paní recepční byly velmi milé a občerstvení na úvod bylo také velmi příjemné. Za mne mohu jen doporučit.
klad přístup paní doktorky
klad odbornost paní doktorky
klad prostředí kliniky
klad milý personál
klad lokalita
klad nic
avatar
Gabriela
Potřebuji zhubnou přes břicho a operace mi přišla jako velmi razantní a zbytečné řešení s dlouhou rekonvalescencí, zkusila jsem tedy neinvazivní metodu Verjú laser. Podstoupila jsem vstupní prohlídku u dietoložky, která mě zvážila, změřila i vyfotila a samozřejmě seznámila s metodou Verjú laser a vysvětlila, že nedílnou součástí této metody je i mé cvičení a pohyb a samozřejmě správná strava. Metoda Verjú laser je rychlá, necelou hodinku 2x týdně, absolutně bezbolestná, vlastně jsem laser ani necítila, jen jsem si lehla v samostané místnůstce na lehátko, asistentka na mé problémové partie namířila hlavice laserů a já se jen s ochrannými brýlemi "opalovala" z jedné i druhé strany po dvaceti minutách. Po každém ošetření laserem přišel na řadu vibrační přístroj, na kterém jsem se "natřásala" dalších deset minut. Laserů jsem měla celkem 6 a byla jsem zvědavá na konečné výsledky. Zhubla jsem okolo 2kg a hlavně pas,boky a nohy "zhubly" 5cm, což bych si jen ve fitku nedala.
klad bezbolestná metoda
klad profesionální přístup
klad x
příloha příloha
avatar
Klára
Testovala jsem Verjú od 24.1.2020 a celkem jsem absolvovala 8 zákroků. V první řadě musím vyzvednout naprosto dokonalou dopravní dostupnost kliniky, nádherné prostředí a v neposlední řadě i neskutečně milý personál-především kosmetička Jana musí být snem každého zaměstnavatele. Všichni byli naprosto báječní. Při vstupní konzultaci mi bylo vše vysvětleno, byla jsem paní doktorkou zvážena a probraly jsme moje stravovací návyky, denní režim. Dostala jsem doporučení ohledně nápravy svých stravovacích návyků a domluvily jsme se, že vzhledem k mé dost vysoké váze zvýším svůj pohyb formou chůze (buď svižnějšími procházkami, či chůzí na běžeckém pásu)). Samotné zákroky byly opravdu bezbolestné. Paní kosmetička Jana se mi plně věnovala a byla prostě báječná. K výsledku:váhově - 3 kg, v cm nejvyšší úbytek byl přes břicho, na které jsme se zaměřili s Verjú a kde mi zmizelo skoro 9 cm! Zmenšení jsem zaznamenala i na zbytku těla cca po 2 cm.Verjú splnilo mé očekávání a byl to moc příjemný zážitek.
klad Milý personál, především kosmetička Jana byla úžasná
klad krásný a klidný interiér kliniky
klad dopravní dostupnost
klad mrzí mě pro mě nedostupná cena, protože bych ráda ve Verjú pokračovala.
příloha příloha příloha příloha příloha příloha příloha
avatar
Jana
Otestovala jsem Verjú laser, bylo mi doporučeno 6 kúr, které jsem podstoupila v rozmezí 6týdnů. Jedná se o bezbolestné ošetření, které trvá celkem cca 50minut - zelené světlo vám probíhá na partie, které chcete redukovat. Moje partie které laserem byly ošetřeny byly především stehna a zaměření na celulitidu.Po ošetření laserem jsem ještě 10minut byla na vibračním přístroji, který klepavými pohyby měl nastartovat funkčnost lymfy. Je doporučeno během kúry dostatečně pít (2,5 - 3 litry vody denně), po ošetření laserem je potřeba do 24hodin jít si zacvičit a doporučuje se běhěm kúry nepít alkohol. Výsledek: 3kg dolů, 2cm přes boky, -1,5kg tělesného tuku a celulitida výsledek tam je.
klad Bezbolestné ošetření
klad Milý personál
klad Příjemné prostřední
klad Zvládla jsem to, ale konzumace alkoholu během kúry
příloha
avatar
Aneta
Testování zahrnovalo u mě 8 ošetření laserem Verjú v Aether Institutu a vstupní konzultaci s lékařkou. Už při domluvě termínu mi byli pracovníci sympatičtí. Pracovní dobu mají dlouhou a sídlí kousek od stanice metra v Praze. Paní doktorka se mě ptala na můj životní styl. Na speciální váze mi analyzovala tělo a dala doporučení. Verjú bylo příjemné, jen jsem si ležela na zádech, pak se otočila na břicho, jako kdybych se opalovala na pláži. Ale na rozdíl od pláže mi nebylo horko. Milý personál mi vždy před i po laseru nabídl pití, což mi nenásilně připomínalo pitný režim. Po Verjú jsem 10 minut cvičila na vibrační plošině, rychle to uteklo a měla jsem dobrý pocit z příjemně stráveného času. Všimla jsem si, že mám hladší pokožku a zhubla jsem asi 4 kg. Co se týče problémových partií, teprve se budu měřit. Samozřejmě vím, že důležitá je strava, cvičení, ale myslím, že mi pomohl i přístroj, a to minimálně k hladší pokožce a k relaxu.
klad vstupní konzultace s lékařkou
klad milý přístup personálu
klad nenáročnost procedury a relax
klad vyhlazení pokožky
klad nastartování metabolismu
klad žádné nespatřuji
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel