Jak dopadlo testování sušáku Vileda Infinity FLEX? Osvědčil se našim testerkám? 

image
otestováno
Počet recenzí
10
jak jste hodnotily
5
10x
4
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 14. 5. 2022
do 19. 6. 2022

Vileda Infinity FLEX sušák na prádlo 30 m

Vileda Infinity Flex je perfektní a flexibilní řešení pro vaše prádlo. Ať už máte malé nebo velké kusy prádla, velký sušák na prádlo se perfektně přizpůsobí vašim potřebám.

Pro každodenní praní jakéhokoli množství prádla

Se sušákem Vileda Infinity Flex je sušení velkých kusů prádla, jako jsou ubrusy a prostěradla, ještě jednodušší, protože sušák nabízí až 30 metrů sušicí plochy. Centrální dráty jsou ve výšce 1m a jsou roztažitelné od 117 cm do 205 cm. Můžete tak sušit velké kusy prádla bez složení.    

Výhody

  • Ideální pro velké rodinné praní (2-3 prací cykly)
  • Roztažitelné centrální dráty
  • Ideální pro dlouhé oděvy díky vysokým bočním křídlům
  • Méně záhybů na prádle díky silným drátům
  • Vhodný na používání venku I vevnitř
  • Velmi stabilní a snadný na používání

Roztažitelný sušák

Rozměry otevřeného sušáku jsou 216-304 x 56 x 128 cm. Centrální dráty jsou ve výšce 1 m (vyšší než standardní sušáky), takže se nemusíte bát toho, že by se dlouhé předměty dotýkaly země a taky je to pohodlnější pro Vás. Rozměry zavřeného sušáku jsou 56 x 8 x 122cm.

Velmi stabilní

Díky stabilním rovnoběžným nohám a speciálním kloubům je tento sušák velmi stabilní I když je plně naložený.  

Velmi odolný

Vileda Infinity Flex má teleskopické dráty, které jsou extrémně odolné, dlouhotrvající a hrubé. Díky jejich tloušťce zanechávají míň záhybů na prádle co urychluje následné žehlení.

Zámek křídel

Díky zámku křídel, který brání náhodnému otevření sušáku je snadné jej zavřít a uskladnit.  

Snadné skladování

Tento sušák lze snadno složit tak, že nejdříve složíte jednu a pak druhou nohu. Jakmile jej takhle složíte, zabere vám jen málo místa – lze uskladnit do skříně nebo za dveře.  

Snadná manipulace

Vileda Infinity Flex je vybaven dvěma kolečky, které umožní sušák přemístit I když je plně naložen. Lze jej umístit vevnitř I venku.

  • Výška: 1220 mm
  • Délka: 80 mm
  • Šířka: 560 mm


Více informací o produktu najdete TADY.

Hodnocení
10
avatar
Hana
Tohle byla opravdu skvělá investice! Je hodně prostorný a ideální i na pověšení ložního prádla, které se díky výšce nedotýká podlahy. Teď mohu dát prát i 3 pračky, jelikož nemusím čekat, než první pračka uschne. Určitě ocení hlavně výcečetná rodina. Jednoduché rozložení i složení. Líbí se mi i kolečka na jedné straně pro snažší posouvání.
klad Kvalitní
klad Prostorný
klad Jednoduchá manipulace
klad Stabilní
klad Vyšší
avatar
Lucie
Sušák Vileda nás doma velice mile překvapil. Jelikož jsme čtyřčlenná rodina s dvěma dětma, tak prádla máme na praní až až. A nyní můžeme prát najednou dvě pračky, a prádlo z nich dáme sušit na tento opravdu velký sušák. Jsme max spokojeni a určitě doporučujeme všem, co perou často a mají mnoho prádla na praní, stejně jako my. :)
klad možnost roztáhnout sušák
klad pojme mnoho prádla na sušení
klad kolečka pro převoz sušáku
klad snadná manipulace
klad velmi stabilní a praktický
příloha
avatar
Jana
Sušák na prádlo je praktickým pomocníkem do velké i malé domácnosti. Díky roztažení je možno zvětšit sušící plochu – hodí se při “velkém”prádle, jako je povlečení, ručníky apod. Toto je velmi praktické. Díky řešení roztažitelných drátů je inovativní i jejich obrácený směr. Velmi se mi líbí zabezpečení složených bočních sušících ploch svorkou. Sušák je sice těžší ale díky tomu je vzhledem k množství prádla ,které na něj lze zavěsit, stabilní. Líbí se mi kvalita materiálu ze kterého jsou zhotoveny ohýbací panty. Některé typy pantů jsou z lehkého hliníku a pak dochází k brzkému opotřebení a deformaci. Bylo by praktické kdyby se boční sušící plochy daly polohovat.
klad materiál
klad velikost sušící plochy
klad zabezpečení složených bočních ploch
klad váha
avatar
Nikola
Tento sušák od Viledy infinity flex Mně velmi mile překvapil svou stabilitou a hlavně flexibilitou. Flex se velmi snadno roztahuje na délku až 2 metrů, tím získáte velkou plochu pro sušení nejen klasického prádla, ale i objemnější prádlo například povlečení, prostěradla se krásně vleze.
klad Skladnost
klad Flexibilita
klad Velikost
klad Nic
avatar
Jana
Super prostorný a pevný sušák na prádlo. Je vysoký, takže jde na něj v pohodě pověsit i ložní prádlo. Silné "šňůry" jsou super, jelikož se nevytlačují do textilu. Po otevření křídel a roztáhnutí sušáku se na něj vejde opravdu hodně prádla. I přes jeho velikost je opravdu stabilní. Prostě kvalita - Vileda.
klad Velikost
klad Stabilita
klad Pevný materiál
klad Výška
klad Jednoduchá manipulace
klad Složený zabere málo místa
klad Silné "šňůry"
klad Kolečka by mohla být větší.
příloha příloha příloha příloha příloha příloha
avatar
Lucie
Musím říct že mě sušák Vileda Infinity Flex mě velmi mile překvapil. Opravdu na něj po roztažení pověsím i tři pračky prádla což je super. Obzvláště když máte větší rodinu. Jako velikou výhodu vidím jeho výšku, když pověsím povlečení tak se ne válí po zemi.
klad Možnost roztažení
klad Skladnost
klad Výška
klad Trubky jsou silné, nelze dát kolíčky
příloha
avatar
David
Z sušáku jsem mile překvapen, má hezký desing je lehký. Dobře se skladuje a skládá. Během pár sekund je složený má zajímavý držák na ponožky, takže netřeba připevnit ponožky pomocí kolíků. Značku Vileda můžu určitě jen doporučit. Z kvality zpracování jsem také mile překvapen.
klad Držák na ponožky
klad Váha
klad Kvalita zpracování
avatar
Tereza
Ideální sušák do bytu pro více členů domácnosti. Dva sušáky nám zabíraly zbytečně moc místa, takže jsme vyřešili jedním od Viledy. Parádní pomocník, dá se na něj pověsit 3x plná pračka, za mě největší benefit! :-) Nemusím už čekat až uschne první pračka. Ideální po návratu z dovolené. Sušák si rozložím dle potřeby a aktuálního prádla. V našem menším bytě rozhodně cením praktičnost tohohle rozkládacího sušáku. Stabilita bez problému, nic se vám nepřevrátí, vydržel i naší houpající kočku na pověšeném povlečení! ;)
klad hmotnost
klad barva
klad funkčnost
klad praktičnost
klad stabilita
avatar
Natálie
Úžasný vynález od Viledy. Sušák je obrovský. Konečně mám dostatek prostoru i pro více praček najednou. Je vysoký tak, že se nemusím sklánět a když do něj omylem narazím, tak se skoro nehne. Je hodně stabilní. Nečekala jsem, že sušení bude konečně zábava.
klad velikost
klad plocha
klad stabilita
klad roztažitelnost
klad délka
klad možná jiná barevná varianta
avatar
Lucie
Tak tento sušák na prádlo mi doslova vyrazil dech už při rozbalování!!! Je skvělý!!! Pevná kostrukce je viditelná již pri rozbalování. roztahovací tělo je úplně ideální pro větší rodinu a přizpůsobíte si ho dle vlastni potřeby. ? jsem nadšená a určitě doporučím koupi i svým rodičům a přátelům.
klad Pevny
klad Mohutný
klad Teleskopický
klad Vzhled
příloha příloha příloha
plain plain
Povolit vše Upravit Odmítnout Potvrdit volby Doména Platnost Popis Zpracovatel