Jak dopadlo testování třásňového mopu Vileda TURBO?100% doporučení od testerek hovoří za vše

image
otestováno
Počet recenzí
13
jak jste hodnotily
5
10x
4
3x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 24. 3. 2020
do 14. 4. 2020


Vyzkoušejte třásňový rotační mop Vileda TURBO z mikrovlákna pro rychlé a efektivní vytírání vaší podlahy.

Jedinečná náhrada, která kombinuje dva druhy třásní: bílé třásně: 100% Microfibre, snadný úklid každodenní špíny se skvělou absorpční schopností, červené třásně: vyrobené ze speciálního abrazivního materiálu, který nepoškrábe podlahu. Třásně umožňují vyčistit i tu nejodolnější špínu jedním tahem. 

Mikrovlákna odstraní bakterie z povrchu jen za pomoci vody. Tenká mikrovlákna fyzicky perfektně přilnou k povrchu podlahy, kde zachytí nečistoty a více než 99% bakterií a odstraní je pryč bez nutnosti použití chemikálií.

Hlavní výhody:

  • Lehký kbelík pro lepší přenášení v domácnosti.
  • Podélná rukojeť pro vyváženou manipulaci a lepší stabilitu.
  • Čelní otvor pro pohodlnější a intuitivní vyprázdnění kbelíku.
  • Díky pedálu není potřeba námahy při ždímání.
  • Trojúhelníkový tvar vám zajistí snadný úklid v rozích.
  • Dokonale vyždímaný mop zanechá vaší podlahu rychle suchou.
  • Snadná výměna náhradní hlavice, mycí návlek lze prát na 60 °C.
  • Kvalitní trojdílná teleskopická tyč s volitelnou délkou (max. délka tyče 125 cm) pro pohodlnější úklid.
  • Vhodný na všechny typy tvrdých podlah.


  

Hodnocení
13
avatar
Petra
Už při převzetí krabice mě velice překvapila lehkost. Montáž rukojeti je velice jednoduchá, je dostatečně dlouhá. Kbelík je opravdu lehký, je s otvorem na vylévání (praktické) a šlapacím pedálem pro vyždímání. Použití mopu: nejvíc se mi líbí možnost krásně a snadno vyždímat. Samotné vytírání je lehké, snadné, bez šmouh a mokrých stop. Třásňový mop je praktický a vytře velice efektivně (setře i vyšší místa např. lištu nad linem). Vytírání je rychlé a hlavně je hned sucho (což se mi u předchozích mopů bez větší práce nestalo). Musím říct, že mě překvapila jeho účinnost, praktičnost a lehkost. Rozhodně budu doporučovat.
příloha příloha
klad velice lehký kbelík
klad šlapací pedál pro ždímání
klad snadné a praktické použití
klad vytření bez šmouh a mokrých stop
klad rychlé použití
klad jednoduché vylití vody
klad dostatečně dlouhá rukojeť
klad možnost prát návlek na 60´C
klad zatím jsem nic neobjevila
avatar
Alena
Mop je skvělý pomocník. Krásně vytírá, nešudlí bordel po zemi jak jiné mopy a díky otáčivému ždímání už se nemusím namáhat se ždímáním hadry v ruce a namáčením se ve špinavé vodě. Pomáhal my dokonce i 5ti letý sny, kterého to moc bavilo.Kyblík je navíc lehký a dobře se s ním manipuluje, čehož sem se bála když jsme ho napoprvé viděla.Vřele všem doporučuji.
příloha
klad lehkost
klad dobrá manipulace
klad nešudlí binec po zemi
klad pěkně vykroutí
klad nic
avatar
Šárka
Mop je super pomocníkem, rychle a snadno se vytře a to skvěle, bez velké námahy, v mžiku suchá a perfektně čistá podlaha. Jde to tak snadno, že to zvládnete za pár minut. Bohužel po 1. použití mopu, nevydržela rukojeť a je již naprasklá, zřejmě špatný kus a nekvalitní závit utahování, takže když se to utáhne málo, tak se ta rukojeť zase povoluje a zkracuje o 1 sloupec! Nevím zda je tedy tento systém rukojeti dotažen kvalitně! S tímto mopem se mi bohužel nyní špatně pracuje. Buď jsem měla smůlu na tento kus tyče-rukojeti. Jinak kbelík je zcela super, lehký, moc se snadno ždíme, pedál funguje lehce a perfektně, tvar a lehkost kbelíku a vylévací otvor jsou též úplně bezva! Mohu říct super praktický pomocník do domácnosti, doporučuji! Když seženu jinou náhradní tyč, budu též naprosto spokojená! Děkuji Vám za možnost vyzkoušet tento super moderní typ Turbo Mop od Viledy.
klad Lehký kbelík, super systém, technologie třásní
klad Vylévací otvor, účinné a kvalitní třásně, trojúhelníkovitý tvar
klad Tyč nevydržela a je po 1. použití naprasklá!
avatar
Lucie
S vileda turbo se dobře vytírá. Podlaha je dobře vytřená a není ani moc mokrá. Desing je pěkný a i se dobře vylévá. Doporučila bych ho určitě všem kteří hledají dobrý mop. Líbí se mi ze je lehounký a dobře se s nim manipuluje. S mopem je vytřeno poměrně rychle a lehce.
klad Lehkost
klad Nic
avatar
Klára
Z mopu jsem opravdu nadšená, dříve jsem používala mop, na který se musel ručně nandavat a ždímat hadr, což bylo opravdu zdlouhavé.. a nyní mám s tímto super mopem vytřeno raz dva, opravdu to šetří čas a námahu, je s ním strašně snadná manipulace a díky tvaru mopu se dá lehce vytřít i v těžko dostupných místech. Barevná kombinace je též skvělá, žádné křiklavé barvy, které by bodaly do očí. Mop určitě doporučím svým známým. A dokonce měl takový úspěch, že se mě přítel každý den ptá, jestli může vytírat :)
klad jednoduchá manipulace
klad pěkná barva
klad efektivní vytírání
klad žádné mínusy
avatar
Iveta
Vileda TURBO mop velmi předčil mé prvotní očekávání! Nejdříve mě překvapila velikost kbelíku (se skoro 50 cm na délku byl trochu problém ho vměstnat do dřezu), ale rozhodně to vyrovnala jeho nízká hmotnost. S mopem samotným se dobře manipulovalo, oceňuji trojúhelníkový tvar, se kterým bez problému umyjete všechny kouty a také teleskopickou tyč, která je skladná a v případě užších prostor někdy přijde vhod možnost zkrácení (např. při umývání pod postelí). Asi dvakrát se mi stalo, že se mi tyč samovolně stáhla, ale možná to bylo mojí chybou, že jsem její části nedostatečně utáhla..
příloha
klad tvar mopu
klad vyměnitelné díly
klad snadné ždímání
klad teleskopická tyč, skladnost
klad otočný kloub na hlavici mopu
klad teleskopická tyč se může sama stáhnout
klad velké rozměry kbelíku
avatar
Daniela
Vytření s tímto mopem je rychlejší i efektivnější než s obyčejným mopem. S Vileda turbo mopem se lehce zachází i manipuluje, oceňuji především to, že nemusím během vytírání namáčet ruce do vody. Design mopu se mi moc líbí. Celkově jsem s mopem velmi spokojená a snad mě to vytírání začíná i bavit. :)
příloha
klad Rychlé a efektivní
klad Samoždímací
klad Design
klad Cena
avatar
Petra
Vileda má skvělé produkty, se všemi jsem naprosto spokojená. Mop jsem ocenila především v našem novém domě, úklid mi velmi zjednodušil a urychlil. Dobře se s ním manipuluje a vytírá, na podlaze nezůstávají šmouhy. Snadno a dokonale se v kýbly dá vyždímat.
klad dobrá manipulace
klad kvalitní provedení
klad ždímací kýbl
klad nic
avatar
Denisa
Děkuji za možnost testovat tohoto super pomocníka v podobě třásňového barevného mopu VILEDA,který pěkně zajede do každého rohu a práce s ním mě baví. Teleskopická rukojeť je pro mě dostačují,vyhovuje mi. Kyblík je opravdu lehký a je s ním jednoduchá manipulace. Určitě jej moc ráda doporučuji.
klad Super lehký
klad Vše super
avatar
Edita
Mop Vileda Turbo je velmi jednoduchý na obsluhu, díky které šetříte čas. Manipulace s ním je snadná, díky tvaru a provedení mop vytře podlahu i v těžko dostupných místech. Kombinace tmavě šedivé barvy s červenou se stane designovým prvkem naší domácnosti. Jsem s ním velmi spokojená a určitě doporučím tento výrobek své rodině a přátelům.
klad snadná manipulace
klad barevné provedení
klad jednoduchá obsluha
klad o ničem nevím
avatar
Iveta
Vzhledově si podle mě vede dobře. Navíc se mi moc líbí funkce kdy člověk jen šlápne a má pořádně vyždímáno aniž by musel sahat na mokrý hadr. Vytírá se s tím celkem rychle a dobře jen sem tam něco nevezme . Výhodou je i nastavitelná rukojeť která se přizpůsobí všem.
klad ždímání
klad vzhled
klad funkce
klad cena je vyšší
avatar
Marie
Vileda mop jsem zkoušela u kamarádky a tato značka mě zaujala. Produkt mi přijde kvalitní a poměr cena a kvalita je přijatelný. Kbelík je velmi lehký, velmi mi vyhovuje rukojeť a pedál při ždímání. Vždy jsem byla zvyklá na jiný typ tvaru - obdélníku, ale musím říct, že trojúhelníkový tvar je lepší - hlavně co se týče úklidu v rozích. Za mě je produkt velmi dobrý, určitě jej doporučuji.
klad lehkost kbelíku
klad trojúhelníkový tvar
klad snadnost vytírání
klad nic
avatar
Renata
Úplně nejlepší pomocník do domácnosti. A tam , kde jsou děti a zvířata obzvlášť. Propracovaný mop, který díky šikovné násadě zajede i do koutů a pod nábytek, vynikající materiály, které si poradí se všemi druhy podlah v domě. I odolnější skvrny jsou odstraněny bez větší námahy. Unikátní kbelík se sofistikovaným ždímacím systémem, který vám ušetří máchání se ve špinavé vodě. Lehký, skladný, vždy po ruce. Žádná ohábaná záda a čisto rychle a dokonale.
klad komplet
klad nic