Zapojte se s námi do testování ročního balení Vitamínu K2 pro podporu vašich kostí a cév

image
otestováno
Počet recenzí
54
jak jste hodnotily
5
26x
4
17x
3
8x
2
1x
1
2x
doporučuje
80 %
Testováno v období
od 24. 3. 2017
do 30. 9. 2017

Vitamín K2 je pravděpodobně nejlépe zdokumentovaným vita­mínem, který byste měly užívat pro udržení vašich kostí v dobré formě, a také pro podporu vašich cév. V běžné stravě je však vitamín K2 velice vzácný.

Máte jedinečnou možnost vyzkoušet vitamín K2, který je v tomto případě navíc obohacen o vitamín D, který výrazně podpoří celkový pozitivní účinek na váš organismus.

Vitamín K2 bere útokem celý svět

Už samotný příběh vitamínu K2 je fascinující. Tento vitamín byl ob­jeven v roce 1929 dánským profesorem Henrikem Damem, za který dostal v roce1943 Nobelovu cenu. Vitamín K2 byl dlouhou dobu opomíjen. Teprve v posledních letech se stává číslem jedna na trzích po celém světě. V USA byl dokonce vyhlášen nejlepším vitamínem a v Austrálii byl v jednu chvíli úplně vyprodán.

Více ZDE.

Milé testerky, jsou vás tady už tisíce a za to moc děkujeme! :-) A protože nám záleží na tom, abyste každá dostala odpověď na svůj dotaz, pište nám prosím na email testovani@zenysro.cz, kde na maily pravidelně reagujeme a nic nám tak neuteče. Děkujeme za pochopení.

Vaše Markéta, Pavlína, Jana a celý náš tým, který se i díky vám stále rozrůstá *heart*

Hodnocení
54
avatar
Lucie
klad Vitamín K2 od Naturamed Pharmaceuticals užívám pravidelně a má velmi pozitivní účinky na můj organismus... Cítím se být plná energie.... Dokonce i kolenní klouby mne po něm přestaly bolet, samozdřejmě po delším užívání přípravdku. Rozhodně doporučuji stojí za to, ho vyzkoušet!
klad Chce to trpělivost, první příznaky jsem na sobě začala pociťovat až po třech měsících ;-)
avatar
Petra
klad Minulý týden dorazil skutečně velká zásoba vitamínu K. Začala jsem ho užívat já i manžel a podarovali jsme tchýni s tchánem. Na hodnocení je ještě brzy a myslím,že učinky mohou být znát klidně až po půl roce. Zatím mohu říct, že se mi příjemně polyká, často mívám s léky potíže a nezpůsobuje podráždění žaludku, což je také mým problémem. Tak budeme zobat a uvidíme :-)
avatar
Zuzana
klad Vitamínu K2 od NaturaMed Pharmaceuticals užívam, protože mi ho doporučil můj kamarád. Velmi mi pomohl proti únavě a bolestem. Je určen primárně na budování, zachování kostní hmoty a zubů. Za mě určitě doporučuji všem, kteří chtějí mít zdraví organismus
avatar
Daniela
klad Co jsem začala brát vitamín K2, jsem silnější a není to jen o pocitu, ale o skutečné fyzické síle, jsem o moc více v kondici a už nebolí tolik mé klouby. Zejména od bolesti kyčelních kloubů, na kterou dost trpím, mi vitamín K2 pomohl. Vím, že to není žádný všelék, ale mě pomohl a proto jej mohu vřele doporučit.
avatar
Petra
klad Problémy s kostmi a klouby máme v rodině, zejména naše, ženská část. Zkoušely jsme tedy s maminkou a sestrou na doporučení odborníka. Bolavé klouby a citlivost dlouhých kostí pomalu ustoupily. Snáze se zvládají každodenní pohyby, vstávání ze židle, či úklid a práce na zahradě. Zejména jako preventivní opatření podobné preparáty vítáme.
avatar
Alena
klad Děkuji za možnost vyzkoušet si testování vitamínu K.Balíček mi přišel právě včas,jelikož jsem se cítila strašně unavená a bolavá.Hlavně klouby.Každopádně když jsem začala tento vitamín užívat jako by mi nalili do žil novou krev.Únava zmizela a já začala citit velkou energii.
klad Vysoká cena.
avatar
Eva
příloha příloha
klad Vitamín K2 od Naturamed Pharmaceuticals jsem neznala a po přečtení účinků jsem byla velmi zvědavá, jestli jsou pravdivé. Při delší chůzi mne bolívaly klouby a ráno jsem mívala bolestivá a citlivá záda. Proto jsem byla velmi ráda za testování. Začala jsem užívat K2 pravidelně denně a už pociťuji pozitivní účinky na můj organismus. Cítím se opravdu svěžeji. Ani se mi to nechce věřit. Dělám pravidelně dlouhé procházky a klouby mne nebolí, cítím se svěžeji. Záda občas pocítím, ale je víc práce na zahrádce a tak to bude i tím, ale lépe se mi vstáva a za to vděčím vitamínu K2. I manžel K2 užívá, ten sice ještě chodí trochu ztuha, ale také si K2 chválí. Za rok užívání budeme jako mladíci. Cévy nevím, jestli jsou lepší, to nedokážu popsat, ale rozhodně doporučuji, kdo má problémy s kostmi a kouby, stojí za to K2 vyzkoušet!
avatar
Mirka
příloha
klad Po takřka dvouměsíčním užívání, začali jsme s přítelem užívat společně, musím jen potvrdit, že bolesti v kolenou ustoupili. Přítel pociťuje a popisuje větší energii a elán do každodenního kolotoče s našimi dvěma malými dětmi.
klad Cévy obou nohou mám po operaci, cítím se lehce, zatím vše ruku v ruce s dobrými pocity. Děkuji za možnost testování a určitě budu pokračovat v užívání.
avatar
Pavlína
klad K2 jsem sice nevytestovala, ale nelenila jsem a objednala vzorek přímo u NaturaMed. Byla jsem totiž vážně zvědavá. Musím říct, že už po týdnu užívání se mi přestaly samovolně vytvářet modřiny a ty stávající byly během pár dní pryč. Takže účinek na krev a cévy potvrdit můžu.
klad Užívám sice teprve měsíc a nemám pocit, že by zabíral na klouby nebo zvyšoval energii či jakkoli jinak působil na můj organismus.
avatar
Jarmila
klad Měla jsem možnost být vybráná jako jedna z testerek užívání Vitamínu K2. Je to krátkodobé užívání, nepociťuji zatím změnu na klouby nebo na své cévy, přípravek budu dál používat a bervivě sledovat další procesy ,které se odehrají v mém těle. Výrobek bych přesto doporučila jako doplněk zdraví.
klad Ani video ani obrázky nelze načíst, proto je posílám formou emailu recenze
klad Výrobek k testování užívám jen krátce, nemám pocit za tu dobu, že by jsem měla posílené klouby nebo zvýšenou energii, asi to chce užívat delší dobu.
avatar
Lída
příloha
klad Od té doby, co jsem začala užívat vitamín K2 od NaturaMed, mám pocit, jako bych měla víc energie. Neunavím se tak brzy a taky mě přestávají bolet večer kotníky. Užívám již téměř tři měsíce a jsem moc spokojená. Určitě budu v užívání pokračovat. Doporučuji všem!
avatar
Denisa
klad Získala jsem možnost testovat Vitamín K2 od NaturaMed a už jej beru přes 2 měsíce a musím podotknout,že se cítím vitálnější,nebolí mě tolik klouby. Pociťuji více energie,ale určitě to chce delší čas brát,abych zaznamenala větší účinek toho vitamínu. Ale určitě fajn výrobek,nebolí mě po něm žaludek,což taky vítám.
avatar
Stanislava
příloha příloha
klad Dobrý den, moc děkuji za možnost testovat Vitamín K2, který byl pro mne doposud neznámý. Trpím bolestmi kloubů a po přečtení účinků jsem byla velmi zvědavá, jak zabírá. Bolívaly mne hodně klouby a záda. K2 užívám pravidelně denně a už cítim trochu pozitivní účinky na mé tělo. Cítím se omládlá a čipernější. Po cvičení mne klouby míň bolí, cítím se lépe. A lépe se mi vstává z postele a myslím si, změny za to vděčím vitamínu K2. Cévy nedokážu popsat, snad až vyšetření ukáže, jestli jsou lepší, ale doporučuji, kdo má problémy s kostmi a kouby, stojí za to K2 vyzkoušet!
avatar
Petra
klad Dobrý den, moc děkuji za možnost testovat Vitamín K2. Výhru jsem darovala otci. Užívá pravidelně , což se i divím , ale už tolik neposloucháme jak ho vše bolí a je i vitálnější :-) Sám na sobě pociťuje , že má víc energie a nebolí ho tolik kolena s kterýma má letité problémy .Za nás muhu tedy jen doporučit ;-);-);-);-);-);-);-)
avatar
Helena
příloha
klad Jsem velice ráda, že mohu testovat tento vitamín, protože jsem ve věku, kdy se na kloubech objevuji degenerativní změny, a proto je třeba těmto čelit právě tímto preparátem. Jeho účinky se již začaly projevovat a v kolenou již nemám bolesti, které mě trápily hlavně při sportování. Rovněž cévám tento produkt moc prospívá. Cítím se zdravěji a věřím tomu, že po delším užívání budou účinku ještě větší.
klad Zatím se žádné neprojevily.
avatar
Vojtěch
příloha
klad děkuji za možnost otestovat vitimíny K2. Tobolky jsou dobře veliké, snadno se polikají. Balení bylo opravdu veliké, nicméně myslím, že čas na otestování byl krátký. žádný výrazný efekt se i při pravidelném užívání nedostavil. Tak mám alespon dobrý pocit, že dělám něco pro své zdraví.
avatar
Adéla
klad Moc děkujeme za tak velikou zásobu vit. K k testování, podělila jsem se s manželem a pravidelně oba přípravek užíváme. Zajímáme se o zdravou výživu, takže nám samozřejmě neunikly nové poznatky a objevy kolem vit. K a účinky, které jsou mu připisovány. Moc jsme proto ocenili možnost tento výrobek testovat. Ohledně formy kapslí nemám žádné výhrady, polykají se velmi dobře. Ohledně účinků zatím nedokážu více říct, chtělo by to delší čas, aspoň rok a pak třeba posoudit i podle výsledků u zubaře. Zatím hodnotíme velmi kladně a doporučujeme dál. Sama ještě velmi kladně hodnotím, že je v přípravku i vit. D.
avatar
Markéta
příloha
klad Dekuji za možnost vyzkoušení vitamínu K2.Moje hodnoceni je velmi kladné, jelikož se tableta poliká velice dobře a líbí se mě i placaté balení, které je velmi skladné.Navíc bonus který obsahuje o vitamín D hodnotím též velice kladně.Zatím jsem účinnost vitamínu nepocítila, předpokládám ze to chce delší dobu užívat.
avatar
Ivana
klad Velice mě potěšilo, že jsem vyhrála tak velikou zásobu těchto vitamínů. Podělila jsem se s mamkou, které se tyto vitamíny v jejím věku hodí, užívali jsme to i s manželem, já pravidelněji. S kapslemi jsem neměla problém. Účinky bych řekla, že jsem trochu pocítila, mamka říkala, že jí to pomohlo. Výrobek hodnotím kladně a doporučila jsem to i ostatním známým. Fotky bohužel přiložit nemohu, protože se mi to nezadařilo.
avatar
Lucie
příloha příloha
klad Děkuji za možnost testovat tyto vitamíny. Užívám je denně (asi třikrát nebo čtyřikrát jsem zapomněla), ale jinak se je snažím opravdu pravidelně užívat. Změny žádné moc nepociťuji, ale věřím, že fungují ;-) Polykají se bez problému, jsou měkké. Určitě doužívám všechny balení co mi přišly a opravdu děkuji za slušnou zásobičku ;-) jsem ráda, že alespoň takto můžu doplňovat vitamíny, které tělo tak moc potřebuje. Velmi užitečná byla i brožurka.
avatar
Pavel
příloha příloha
klad Vitamíny K2 užívám spolu s manželkou. Rozdělili jsme si je napůl. Já užívám každé ráno, manželka si je vzala do práce a oba pravidelně užíváme. Nějaké změny ani já ani ona moc nepociťujeme, ale jde o vitamín, tak doufáme, že nějaký ten účinek (ikdyž třeba skrytý) má. Tobolky jsou černé, měkké, dobře se polykají. Ani já ani manželka jsme tobolky nerozkousli, polykáme je celé a bez problému. Velikost tobolek je akorát. Podle povídání na internetu je "kádvojka" úplný zázrak, tak snad to tak je a v našem těle to dělá to, co dělat má.
avatar
Martina
klad Jsem velice ráda, že jsem byla zapojena do testování těchto tablet. Tablety pojídám denně, ale nějak na sobě bohužel nepociťuji účinek. Tablety se velice dobře polykají a musím pochválit balení, které je velice dobře zpracované. Sice změnu nepozoruji, ale věřím, že se určitě něco zlepšilo.
avatar
miriam šuličová
klad Som spokojná i keď momentálne mám podráždenú pleť a som "začervenaná" no teraz v lete to je tak lebona jena veľa alergenov . Vitamíny mi vyhovujú čo sa týka veľkosť lebo mám problém prehltnúť veľké. Zapijam ich dostatočným množstvom tekutín. Odporúčam výrobok na 100% .
avatar
Monika
klad Děkuji za možnost testovat Vitamin K2. Příjemně mě překvapila velikost tabletky, která se dobře polyká. V začátku užívání jsem nepocítila žádné změny, ale cca po měsíci jsem se cítila v lepší kondici. Měla jsem více energie a nebyla tolik unavená. Za sebe jsem spokojená a mohu doporučit.
avatar
Vladěna
klad dobře se polykají, velikost i tvar optimální, pravidelné užívání zajistí velikost balení, která je nepřehlídnutelná :-D
klad bohužel nejsem schopna posoudit během užívání vitaminu k2 nějaké zlepšení, které bych mohla připsat tomuto doplňku stravy. na bolest kloubů trpím především v zimním období, takže bohužel nemohu pozorovat zlepšení...
avatar
Alena
příloha příloha
klad Děkuji moc za možnost vyzkoušení vitamínu K2. Neočekávala jsem od něj zázraky, ale ty se, alespoň u mě, staly. Přes tři roky mě stále bolely ruce, doktoři na mě vyzkoušeli kde co a nic nepomohlo. Teď, po vyzkoušení K2, bolest téměř ustoupila, normálně v ruce udržím tužku, můžu psát, trhat třešně, jezdit na kole - prostě všechno. Takže za mě naprosto největší spokojenost a velký dík výrobcům. Určitě si K2 budu dál při problémech kupovat.
klad Tabletky by mohly být menší, ale dá se na to zvyknout :)
avatar
Taťjana
příloha
klad Měla jsem velkou radost, že jsme dostali na vyzkoušení Vitamín K2. Už předem jsem počítala s tím, že ho dáme jako dárek dědečkovi k 70. narozeninám. Po cca 2 měsících užívání hlásí, že ho méně bolí klouby, zlepšila se mu srážlivost krve a vůbec má lepší náladu. Už víme, co dostane k Ježíšku :)
avatar
Jitka
klad trpím na bolesti kloubů, bohužel zatím jsem nezpozorovala zlepšení. zlepšení však pozoruji v kvalitě nehtů a vlasů, po pravidelném užívání vitaminu se mi zlepšily nehty - už se tolik nelámou a i vlasy mi přijdou méně lámavé. doufám, že i na mé klouby při dlouhodobém užívání bude mít vitamin vliv...
avatar
Tereza
příloha
klad Vitamín K2 je menší (1cm) potahovaná tableta, která se snadno polyká. Za celou dobu testování se mi v krku zasekla jen jednou :) Samotné účinky jsem nijak nepozorovala. S krví problémy nemám. Jediný velký rozdíl jsem měla na kvalitě nehtu. Už se mi tolik netřepí a jsou celkově pevnější než před použivání vytamínu K2.
klad Velikost balení, přijde mi nepraktické a zabírá mi hodně místa.
avatar
Iryna
klad Děkuji za možnost testovat Vitamin K2.
klad Balení a samotné provedení je hezké.
klad Polikají se kapsle dobře.
klad Zatím bych neřekla, že máme nějaké účinky, ale snad časem. Bohužel nemohu nahrat fotky (
klad Budeme užívat i nadále. Za nás doporučujeme. ;-) , :-D
klad nic
avatar
Eva
příloha příloha
klad Děkuji za možnost testovat tento vitamín. Kapsle se polykají snadno, nebyl s tím vůbec žádný problém. Zatím nemohu říci, jak moc jsou pravdivé všechny výroky o tomto vitamínu, ale já osobně byla minulý týden na krvi a všechny hodnoty mám dobré. Zhruba před 3 týdny jsem upadla a narazila si pěkně kolena. Na to, jaký to byl pád, tak se mi zdálo, že přestaly bolet dřív než při obdobném pádu před 5 lety. Nehty mám rovněž pevnější. Vitamín D je dobrý na imunitu a ta mám pocit, že se mi rovněž trochu zlepšila.
avatar
Veronika
klad Uzivam vitamin K2 od dubna, popravde, jak pisi ostatni uzivatelky, nepocituji zadne ucinky. Precist si neco o vitaminu K2 bylo velmi fascinujici. Kdyby vitamin tak opravdu pusobil, bylo by to skvele, jeste lepsi, doplnit ho prirozene ze stravy. Treba se jeho pusobeni ukaze az vitamin vysadim.
klad Me se nelibi zpusob, jakym spolecnost pracuje. Kdyz jsem byla na jejich strankach v dubnu, tak se pri prvni objednavce platilo postovne a vitamin byl zdarma ale dalsi baleni prislo bez objednani automaticky - jeho objednani se muselo nekde zrusit - tohle na me nepusobi seriozne - kdyz neco chci, tak si to objednam sama. Nyni zmenili zpusob a postovne a balne je zdarma, ale vitamin se jiz plati...na me spolecnost bohuzel nepusobi verohodne.
avatar
Jan
příloha
klad Dali jsme jedno baleni tchyni ke dni matek. Ma problémy s osteoporózou, borti se ji pater. Rikala, ze zadne ucinky nepozorovala - jedno baleni je asi malo...
klad Vitaminy se ted v lete trosku prilepily k obalu a jdou hure vyndávat. Vim, ze je tam urcite napsano skladujte do te a te teploty - to je mam mit v lete v lednici? To bych se je bohužel nemohl vzit na dovolenou :(
avatar
Božena
klad Vitamín testuji poctivě několik měsíců, beru tabletu denně, ale opravdu nejsem schopna vyhodnotit jeho účinky. Možná mě méně bolí kolena, ale těžko srovnávat potíže, které mám v zimě, s těmi letními, kdy chodím pravidelně plavat, což má jistě také svůj vliv. A účinek na cévy vůbec nevím, jak hodnotit, to se pozná až při další preventivní lékařské prohlídce. Každopádně mi užívání nedělá žádné potíže a kdyby nic jiného, tak víra v pozitivní účinek také uzdravuje.
klad I já měla v dřívější době, před více než 5 lety problém s odhlášením odběru, i já to beru jako černou skvrnu na pověsti firmy, myslím si, že toto nemá zapotřebí.
avatar
Denisa
klad půl dávky jsem si nechala pro sebe, půl jsem věnovala babičce. Je od mládí rozená turistka, ale poslední roky měla problémy s klouby a tedy pěší turistika už není co bývala. Nicméně po 4 měsíční kúře s vitamíny K2 už s turistickým oddílem opět skáče po valašských kopcích. V braní vitamínů pokračuje nadále, má z toho dobrý pocit. Já osobně nespatřuji nějaké "zlepšení", vitamíny beru jako prevenci. Zatím mi klouby nestřípou, cévy mám také zdravé.
avatar
Vladimíra
příloha
klad Moc děkuji za možnost testovat vitamín K2. Poctivě jej beru každé ráno. Je pravda, že mě od té doby nebolely záda, ani kyčle. Také se mi zlepšila kvalita nehtů, které se mi do té doby třepily. Minulý týden jsem byla na celkovém vyšetření krve, výsledky se dozvím u lékaře počátkem září..... tak jsem zvědavá Věřím, že se od minulého roku díky užívání K2 zlepšily.
avatar
Ladislav
příloha příloha
klad Díky za možnost vyzkoušet doplněk stravy Vitamin K2. Já jsem se při testování tohoto výrobku podělil s přítelkyní. Ta si výrobek velmi chválí. Ne že by měla nějaké zdravotní problémy, ale od té doby, co ho déle užívá si chválí, že má pevnější a zdravější nehty. U vlasů si také všimla, že jí dorůstají nové. Takže za ni rozhodně chválím. U sebe jsem si žádných extra změn nevšiml, žádné problémy nemám, nic mě nebolí, ani nebolelo, jsem zdráv. Ale beru to jako prevenci a doufám, že budu i nadále zdráv, bez jakýchkoliv bolestí či jiných problémů. Tablety se velmi dobře polykají, a to i když jsou tak velké. Já s polykáním tablet měl vždy problém, ale u tohoto výrobku ne. Nežádoucí účinky se neobjevily žádné.
avatar
Vladimíra
klad O vitamín K2 jsem se podělila s manželem. Užíváme 1 tobolku denně. Tobolka je měkká, tmavé barvy a i když je trochu větší dobře se polyká. Hodnotím kladně i obsah vitamínu D. Nevím, jak posoudit celkově účinky vit. K2, chtělo by to vyšetření kostí a cév před a po delším užívání. Tak snad jen můžu doufat, že užívání mému tělu neškodí a spíše prospívá, to jsem zpozorovala na zpevnění nehtů.
avatar
Renata
klad Tak vitamín K je super beru ho já i partner a jsme oba spokojeni beeme ho 1 denně a jinak tobolka je měkká a dobře se i polyká a jinak co se týká výsledků tak nevím vitamín k chcce určitě brát dlouhodobě a potom se výsledky určitě dostaví není to jen o krátkém užívání a to je u všech vitamínú i doplnkú stravy tak to je ale jinak jsem ráda že jsem vitamín k mohla vyzkoušet a určitě mohu doporučit dál
avatar
Adam
klad S vitaminem K jsem velmi spokojený. Bereme ho v rodině s přítelkyní každý den a musím říct,že si připadám více zdravý a měl víc energie.
klad Navíc tobolky jsou měkké a snadno polykatelne,což velmi oceňuji.
klad Beru to už dlouhodoběji a až mi dojdou budu uvažovat o koupi dalších
avatar
Jana
klad Já žádné zlepšení ničeho nepozoruji. Dokonce ani zpevnění nehtů apod. Také mi připadá balení dost neekologické (obrovské plato a velké mezery).
avatar
Tomáš
klad Vitamínu K2 pro podporu vašich kostí a cév mě absolutně nepřesvědčil, žádné byt malé zlepšení čehokoliv se bohužel nekonalo....
avatar
Alena
klad Jednoduche a prakticke baleni
klad Opravdu vitamínový doplněk co je k ničemu, nehty ani vlasy se mě nezlepšily, pleť také ne, ještě že jsme si je nekupovala byly by to vyhozene peníze, kapsle celkem veliké hůře se mi zapíjely
avatar
Jarmila
příloha příloha
klad Jsem ráda,že jsem mohla testovat tento výrobek. S manželem bereme pravidelně každý den už delší dobu a musím říct,že zatím žádné změny nepociťují,jen se mi zlepšily nehty a imunitu mám silnější.
klad Jsem ráda za testování,ale další bych si nejspíš nekoupila
avatar
Kamila
příloha příloha
klad sem ráda,že jsem mohla testovat tento výrobek. S manželem bereme pravidelně každý den už delší dobu a musím říct,že zatím žádné změny nepociťují,jen se mi zlepšily nehty a imunitu mám silnější. Jsem ráda za testování,ale další bych si nejspíš nekoupila
avatar
Emília
klad Tobolky sa dobre prehĺtajú, keďže nie sú moc veľké. Účinky na sebe moc nepociťujem, no bude to možno preto, že som mala úraz vyžadujúci operáciu a to žiadne tobolky nezachránia. Uvažujem, že si ich kúpim aj po operácii, aby som mohla posúdiť účinok..
klad .
avatar
Libuše
příloha příloha
klad Tabletky jsou malé a dobře-snadně se úžívají. V létě se trošku lepily a šli hůře z platíčka vyndat. Asi není marné brát nějaký vitamín navíc, ale u tohoto vitamínu jsem nepocítila žádné účinky na organismus, natož vliv na imunitu..celé září jsem promarodila. Vitamíny jsem brala poctivě každý den :)
klad Bohužel jsem žádné účinky nepocítila :( I přesto, že jsou vitamíny obohaceny o vitamín D, tak ani Déčko nemělo žádný vliv.
avatar
Katka
klad Dekuji za moznost vyzkouset tento doplněk stravy. Tobolky jsou bez zápachu, jejich užívání je bezproblémové a kdyz je zkoušel syn, co se stane kdyz je rozlouskne - pry dej mi jeste, chutnají jak pralikny :D účinky nepozoruji - ale tak snad to v tele dela alespon to užitečné a minimalne se lepe vstřebává onen opevovany vápník. Opakovaně nejde vožit odkaz na video https://www.youtube.com/watch?v=YJ9r_G2bCg4
klad Jedna se o doplněk stravy - kdyz budete konzumovat potraviny, ktere obsahují dane vitaminy tak taky bude ve v pohode :) a to i bez tohoto doplňku :)
avatar
Marcela
příloha příloha
klad Vitamín K2 jsme doma poctivě užívali. Tobolky nejsou nijak velké, dobře se polykají. Výsledky ale nevidíme, předpokládám, že je to spíš na dlouhodobější užívání a pak by se něco projevilo. Např. lepší fungoviní cév. To asi nijak nezjistím. To je asi na delší dobu.
klad Zatím žádné výsledky. Což neznamená, že nejsou. Jen ty viditelné jsme nezaznamenali.
avatar
Jana
příloha příloha
klad Vitamíny K2 jsem užívala pravidelně, podělila jsem se o ně s mamkou, takže jsme na to byly dvě ;-) Výsledky jsme ani já ani mamča neviděli, předpokládám, že je to spíš na dlouhodobější užívání a pak by se něco projevilo. Tobolky se užívaly bezproblémově.
klad Zatím žádné viditelné výsledky, ale co se děje v tělo, jestli zlepšení, to nevím.
avatar
Jarmila
klad Tablety jsem užívala pravidelně dle doporučení. Sice k žádné viditelné změně nedošlo. Možná je to tím, že nejsem marodivý typ. Přesto ale věřím, že pravidelný příjem vitamínu K je pro tělo důležitý, znatelný asi až po dlouhodobém používání. Tablety se lehce polykají i přesto, že jsou trochu větší.
avatar
Kristýna
příloha
klad Pozitivní vlastnost hodnotím barvu a velikost vitamínů pro starší osoby ze je nemohou ztratit a splést si je s něčím jiným.Otazka velikosti se ale pak může týkat polykání někomu se hůře polykají větší prášky ale mně to problém nedělalo.
klad Nemohu posoudit vlastnosti a jejich fungování na telo protoze mne přišlo ze jsem moc výsledků neviděla žádné extra výsledky se nedostavily dokone jsem měla i podezření ze po něm trosku nabiram takže jsem raději nějakou dobu vynechala.Posunula jsem ho babičce a ta zatím bere krátkou dobu ale vypadá ze na ni to nějaké výsledky má aspoň subjektivní :-)
avatar
Petra
klad Vitamín K2 jsem si zakoupila na základě hodnocení jiných uživatelů/uživatelek a prozatím žádné pozitivní dopady nepozoruji. pravděpodobně až po dlouhodobém užívání. čímž však nevylučuji pozitivní vlastnosti. velké plus je velikost, neboť jsou malé a snadno polykatelné.
avatar
Marika
klad Průměrně dobrý doplněk stravy. Nutno užívat pravidelně a dlouhodobě, což mě malinko odrazuje, neboť si myslím, že člověk by měl pozitivní změnu registrovat alespoň po dvou měsících užívání. Podporuje kosti, což jako sportovec velmi ocením. Vitamín D.