Testerky využily vstup zdarma a užívaly si odpoledne plné relaxace ve wellness Infinit Maximus u Brněnské přehrady. Jejich zážitky najdete v recenzích

image
otestováno
Počet recenzí
25
jak jste hodnotily
5
23x
4
2x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 7. 9. 2020
do 30. 9. 2020

Prodloužené léto v Infinit Maximus

U Brněnské přehrady si můžete prodloužit léto a užít si venkovní bazény i za chladnějšího počasí. Využijte během dne či po práci možnost čistého koupání v termálním vodním SPA se čtyřmi vyhřívanými bazény a saunování ve venkovním saunovém světě s 11 druhy saun a přírodním jezírkem.

Vstupem do areálu se vám otevírá svět bazénů a saun, masáží a privátních koupelí. Část s termálními bazény v sobě skrývá dva venkovní a dva vnitřní bazény, přičemž ve vnitřní části se nachází whirlpool a relaxační bazén, kde se průplavem dostanete do venkovního termálního bazénu. Tímto průplavem vzniká 30 metrů dlouhý bazén. Ve venkovní části si můžete užít také slaný whirlpool (slanost 1 až 3 %). Velkou výhodou je, že venkovní bazény jsou otevřeny za každého počasí a teplota vody se přizpůsobuje aktuálnímu venkovnímu počasí, takže si plavání či relaxaci můžete užívat i v pochmurném podzimním počasí, kdy voda dosahuje 35 až 37°Celsia.

V rámci vstupu do wellness si můžete užít i rozsáhlý saunový svět s 11 druhy venkovních a vnitřních saun, které jsou postaveny v alpském duchu uprostřed přírody Podkomorských lesů.Pro vaši relaxaci a je připraveno několik slunných teras a příjemných zákoutí s lehátky i odpočinková přírodní louka, ochlazovací zóny s přírodním jezírkem, s bazénky a sprchami. K dispozici je také pět fresh barů s posezením, kde se můžete občerstvit či osvěžit nealkoholickými nápoji a drobným občerstvením

Volný vstup na 120 minut do wellness platí v čase Po – Čt 10:00 – 22:30

Volný vstup pro testování je dobré využít v dopoledních hodinách, kdy je kapacita wellness dostupnější.

Voucher je platný do 24. 9. 2020


Více informací najdete TADY.

Hodnocení
25
avatar
Markéta
Wellness jsem mela moznost vyuzit pres tyden dopoledne a byl to ten nejlepsi mozny termin. Mensi mnozstvi navstevniku, prijemna atmosfera. Uzila jsem si dvouhodinovy relax, jako bych mela tydenni dovolenou. Jen to strasne rychle uteklo. Rozhodne jsem tam nebyla naposledy
klad Nadherny rezort
klad Prijemne prostredi
klad Minimum navstevniku
klad Cena za sluzby
klad Strasne rychle to uteklo
avatar
Lenka
Jedná se o úžasné prostředí, které nabízí pestrou škálu venkovních a vnitřních saun. Je zde nepřeberné množství zákoutí s lehátky a naprosto úžasným přírodním jezírkem. K dispozici je zde spousta barů, tudíž se zde netvoří žádné fronty. Nabídka barů je velmi pestrá.
klad prostředí
klad žádné
avatar
Klárka
Wellness jsem navštívila v dopoledních hodinách. Sauny byly volnější, bez problémů se daly všechny navštívit dle libosti. Obsluha u vstupu i u vnitřních barů byla velice příjemná a ochotná. Doporučuji navštívit některý ze saunových ceremoniálů je ro opravdu obrovský zážitek. Dále doporučuji ochlazení v jezírku.
klad Postředí
klad Rozmanitost saun
klad Saunové ceremoniály
klad Žádné
avatar
Monika
Máme za sebou jak masáž, tak i welness. Ve Welness jsme byli v podvečer, kdy už v areálu panuje poklidná atmosféra a začinají vynikat krásy večera. V celém prostoru je moderní vybavení, příjemná obsluha a kvalitní služby. Všechno bylo v naprostém pořádku.
klad Drinky na baru
klad Dostatek kapacity pro všechny
klad Čistota v celém areálu
klad Ochota personálu
klad Uvítala bych víc orientačních šipek
avatar
Gabriela
Naprosto úžasné prostředí, vše nádherně upravené, dokonalá atmosféra pro odpočinek. Parádní prostorné venkovní i vniřní vířivky se spoustou masážních trysek, příjemně teplá voda. Velké množství a druhů saun, nádherné ochlazovací jezírko. Odpočívacích lehátek dostatek, jak ve vnitřních prosterech, tak venkovní zahradě. Na barech dostatečné množství občerstvení i nápojů, velice milá a ochotná obsluha. Rozhodně doporučuji všem, kteří si chtějí užít dokonalý odpočinek, já začnu využívat pravidelně.
klad prostředí
klad sauny
klad trochu rušily stavební práce
avatar
Marie Londýnová
Velký moderní areál, krásné a stylové sauny a kouzelné ochlazovácí jezírko. Vnitřní a venkovní vyhřátý bazén byl super k relaxaci, stejně jako vířivky. Houpačky rozmístěné v zahradě areálu neměly chybu. Na baru výborné limonády, koktejly a občerstvení, zakoupení na bazénový čip. Celkově velká spokojenost. Určitě se zase vrátíme.
klad Prostředí
klad Sauny a vířivky
klad Nápoje
klad Malá šatna.
příloha
avatar
Isabel
Krásné prostředí wellnes centra mě nadchlo. Ve vyhřátých bazénech a whirpoolu jsem si skvěle odpočinula. Na baru míchají skvělé koktejly, které je možné si s sebou vzít do bazénu. Pro milovníky saun je k dispozici velký výběr saun a ochlazování jezírko. Personál byl velmi příjemný.
klad Krásné prostředí.
klad Možnost vzít si drink do bazénu.
klad Milý personál.
klad Žádné minus jsem nenašla.
příloha příloha
avatar
Iva
Wellness Infinit Maximus je nádherné místo, celé prostředí je velmi moderní a krásné. Člověk zde nemá ani pocit, že je v Brně. Služby a saunový svět naprosto perfektní, velmi příjemný a ochotný personál. Celý areál je velmi čistý, takže máte velmi dobrý pocit a krásně se zde relaxuje. Rádi se sem vrátíme.
klad dostupnost
klad parkování
klad ochotný personál
klad krásné prostředí
klad sauny
klad čistota
klad nic
avatar
Sarka
V Infinit Maximus, stranou od města, nad přehradou mezi stromy, se ocitnete ve světě, kde se zastaví čas. Personál vás vybaví informacemi a prádlem a vpustí do světa saun a bazénů, kde rádi odložíte starosti i mobil. Z 12 saun si vyberete podle teploty a vlhkosti tu nebo ty (podle toho kolik jich stihnete prostřídat), které vám vyhovují. Ráda bych Tureckou lázeň, ale zatím její 100% vlhkost neudýchám, snad jednou... Projdete si Kneippův chodník, na baru dáte drink nebo malé občerstvení a můžete se přesunout do bazénů a nechat prohřáté svaly promasírovat tryskami různé intenzity. Relaxovat se dá na bezpočtu sedátek, lehátek i houpaček uvnitř, na terase, na louce nebo pod stromy za šumu stromů a zurčení vody v ochlazovacím jezírku. Nepotřebujete víc než vlastní plavky (pokud míříte i do bazénů), vše ostatní (prostěradlo, osušku jako minimum, lze i župan a přezůvky) vám zapůjčí (v šatně jsou odličovací tamponky i fén). Infinit Maximus je příjemné a klidné místo se skvělým servisem.
klad mnoho druhů saun
klad více druhů bazénů
klad bar
klad občerstvení
klad relaxační zóny
klad čisto
klad vybavené šatny
klad zapůjčené prádlo
klad saunové ceremoniály
klad jediný blázen s mobilem
avatar
Jana
Wellness Infinit Maximus je skvělým místem pro relaxaci. Ideální je návštěva ve všední dny v dopoledních hodinách, případně brzy odpoledne. Pěkné prostředí, čisto, dostatečné množství lehátek, příjemný personál. Určitě se sem moc ráda vrátím a doporučuji všem.
klad prostředí
klad příjemný personál
klad relaxace
klad nic
avatar
Peťka
Wellness má perfektní atmosféru. Spoustu saun jsem ani nestihla projít, ale kam jsem vešla, vždycky to vypadalo skvěle – čisto a lidé byli potichu a ohleduplní. Velké plus je ochlazovací jezírko a možnost se zchladit i v menším bazénku určeném jen pro stejné pohlaví. Občerstvení výborné, všude to hezky vonělo, odpočívárny s kamny v centru - balzám na duši. Trochu mě zklamaly saunové ceremoniály, které se konaly v poměrně obrovské sauně. Nebyly tak intenzivní. Preferuji komornější atmosféru a častější horké vlny :) Slečna, která ceremoniál uváděla, byla ale moc šikovná, tančila a užívala si to. Prostředí bylo ve večerním světle pořádná romantika, zvládla jsem se všude pohybovat i bez žabek, které jsem zapomněla doma, ale na frekventovaném místě před jezírkem na příkrém chodníčku byla velmi kluzká dlažba. Bylo by dobré sem umístit jinou formu cesty. Určitě přijdu znovu a rozhodně můžu doporučit. Kvůli ceně je to spíše sváteční záležitost, ale stála za to.
klad Rozmanitost saun
klad Hezké a voňavé prostředí
klad Oddělené ochlazovací bazénky pro muže a ženy
klad Saunové rituály jsou ve velké sauně
klad U ochlazovacího jezírka kluzký povrch
avatar
Jana
Návštěva wellness byl opravdu krásný zážitek. Okouzlilo mě, že je zasazeno do přírody - po sauně si lehnout na lehátka na louce a nechat své nahé tělo vystavené sluníčko a letnímu vánku bylo velmi příjemné. Ochlazovací jezírko, na které je krásný výhled z jedné ze saun, zaujme svou modří na první pohled. Ocenila jsem originální názvy saun i jejich témata (např. místnost pro alchymistu či vinný sklípek). Ve zdejším baru byl pestrý výběr nápojů. Každou hodinu se konal saunový ceremoniál. Ocenila jsem i parní kabiny. Pokud vám nevadí větší komplexy, pak si zde určitě přijdete na své, protože i přes větší množství návštěvníků se lidé uvnitř rozptýlí do saun, bazénů a odpočíváren.
klad prostředí v přírodě
klad tematické sauny
klad saunový ceremoniál
klad ochlazovací jezírko
klad osobně upřednostňuji menší wellness s menší kapacitou návštěvníků
avatar
Barbora
Jako milovník saun mohu toto místo jedině doporučit. Velký výběr saun, kde si každý přijde na své. Určitě stojí za to vyzkoušet ceremoniály. Všude je krásně čisto, milá obsluha, výborné jídlo a domácí limonády. Za mě doporučuji přijít v týdnu dopoledne, kdy je většina lidí v práci.
klad Saunové ceremoniály
klad Ochlazovací jezírko
klad Vířivka
klad Odstředivka na plavky by mohla být v šatnách
avatar
Jaroslava
Velice jsem si to užila. Krásné prostředí, milý personál. Relaxace dýchá z každého koutku, vše je přehledné a čisté. Mají vše promyšlené do posledního puntíku. Sauny jsou voňavé. Každá je jiná ale každá velice pohodlná. Spousta zákoutí ve venkovním prostoru, které vybízejí k odpočinku. Velice se mi to líbilo a rozhodně jsem tam nebyla naposledy. Určitě doporučuji vyzkoušet. A ještě jedna věc, je tam zákaz vstupu s dětmi, na jednu stranu asi to nepotěší maminky, ale na druhou stranu, nestane se, že by vám zážitek zkazil dětský pláč, nebo vztekání. což jsem opravdu ocenila.
klad krásné čisté šatny
klad čisté sprchy
klad prostředí k relaxaci
klad zákaz vstupu s malýma dětma
klad nemá zápory
příloha příloha příloha příloha příloha příloha příloha
avatar
Lenča
Wellness Infinit Maximus se mi velice líbil. Byla jsme v odpoledních hodinách, a místo bylo klidné, málo lidí. Slečny na recepci byli moc milé, vše vysvětlili. Wellness čisté, příjemné. Sauny skvělé, velký výběr a vše funguje jak má. Voda příjemně teplá. Skvěle jsem si to užila. Doporučuji
klad Velký výběr saun
klad Čistota
klad Vše bylo v pohodě
příloha
avatar
Lucka
Za mňa je tento wellness jeden z najlepších kde som bola - čisté, pekné a zaujímavé prostredie. Páčia sa mi nápadité sauny - každá je iná a niečím výnimočná. Tiež ma zaujalo vonkajšie ochladzovacie jazierko. Celý komplex pôsobí luxusne a na úrovni. Doporučujem všetkým
klad rôzne nápadité sauny
klad čistota
klad prostredie v prírode
klad veľa ľudí
avatar
Lenka
Perfektní relaxace na okraji Brna. Ideální je navštívit ve všední dny v dopoledních hodinách, případně brzy odpoledne. Pěkné prostředí, čisto, dostatečné množství lehátek, saunové ceremoniály vždy po hodině a velký výběr saun. Oceňuji i krásné ochlazovací jezírko.
klad čisté a pěkné prostředí
klad dostatečné množství saun
klad není co vytknout
avatar
Ivana Slavíková
Navštívila jsem wellness Infinit maximu v dopoledních hodinách, měla jsem na sebe více prostoru, rozhodně je tam méně lidí, než po práci. Kdo má možnost jít před obědem, určitě doporučuji. Saunový svět je úžasný, každý si přijde na své, ne jako dříve, kdy byl jeden druh a šmitec. Bazény byly téměř prázdné, takže si člověk úžasně zrelaxuje tělo a na nikoho se netlačí. Určitě mě tu neviděli naposledy.
klad Hodně druhů saun
klad Příjemná atmosféra
klad Příjemný personál
klad Nic mě nenapadá
avatar
Kristýna
Infinit Maximus se nachází v klidném prostředí, má dostatek parkovacích míst.Vybavenost wellness bych řekla, že je až nadstandartní.Na recepci mě mile překvapilo,že jsem si mohla zakoupit gumičku do vlasů, kterou jsem si doma samozřejmě zapomněla.Při vstupu zapůjčují osušku, prostěradlo a hodinky s čipem.V šatnách se mimo skříňek, nachází fény, tyčinky do uši.Prostory byly dokonale čisté.Na baru jsem ochutnala vynikající Piňa coladu a muž si pochvaloval čepované pivo z menšího pivovaru.Vše podáváno v plastu, aby bylo možné si vzít nápoje do bazénu, kde jsou všude kolem stojánky na odložení.Prostory areálu jsou velké a člověk si zde užije příjemný relax a odreagování.120min, které jsem v tomto pohádkovém prostředí strávila, vedlo k mé maximální spokojenosti a určitě se sem moc ráda vrátím a doporučuji všem, kteří si chtějí užít nevšední zážitek saunového světa, vnitřních a venkovních vyhřívaných bazénů,whirlpoolu, Kneippova chodníku a opravdu okouzlujícího ochlazovacího přírod. jezírka.
klad čistota
klad Prostředí
klad jezírko
klad sauny
klad vybavenost
klad bazény
klad whirlpool
klad X
příloha příloha
avatar
Markéta
ve wellness se nám moc líbí, nádherné prostředí a skvělá relaxace. Byli jsme zde i v době, kdy ještě nebyl venkovní bazén a nyní jsme se vrátily po několika letech a mohu říct, že nás to velice uchvátilo. Venkovní bazén je naprosto úžasný a pro mě, která moc nemůže do sauny, tak naprosto perfektní odreagování. Voda je teplá a to jsem zmrzlík. Nejvíce se nám líbili vířivky, byla jsem s manželem a toho jsem ani nemohla dostat ven. Celé prostředí je nádherné, krásná příroda a venkovní část je jako ráj. Vyzkoušeli jsme samozřejmě i jídlo a koktejly a moc nám chutnalo a personál byl moc milý. A protože mě to nedalo, tak i přes mé zdraví jsem vyzkoušela i nějaké sauny. V některých jsem pobyla jen nějakou minutku, v některých jsem ale byla déle a uchvátila mě tam hlavně vůně. Ovšem manžel, ten byl naprosto spokojený a já si šla lebedit do bazénu a on si užil další sauny sám. Nejvíce jsem ocenila že nebylo narváno lidmi a mohli si tak užít co jsme chtěli a nevěděli co první, 2 hodiny jsou málo
klad prostředí
klad příjemný personál
klad vířivky
klad venkovní bazén
klad rychle to uteklo :-)
Zobrazit více recenzí
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel