Vybrané testerky již využívají vstup zdarma a užívají si odpoledne plné relaxace ve wellness Infinit Maximus u Brněnské přehrady

image
otestováno
Počet recenzí
4
jak jste hodnotily
5
4x
4
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 7. 9. 2020
do 30. 9. 2020

Prodloužené léto v Infinit Maximus

U Brněnské přehrady si můžete prodloužit léto a užít si venkovní bazény i za chladnějšího počasí. Využijte během dne či po práci možnost čistého koupání v termálním vodním SPA se čtyřmi vyhřívanými bazény a saunování ve venkovním saunovém světě s 11 druhy saun a přírodním jezírkem.

Vstupem do areálu se vám otevírá svět bazénů a saun, masáží a privátních koupelí. Část s termálními bazény v sobě skrývá dva venkovní a dva vnitřní bazény, přičemž ve vnitřní části se nachází whirlpool a relaxační bazén, kde se průplavem dostanete do venkovního termálního bazénu. Tímto průplavem vzniká 30 metrů dlouhý bazén. Ve venkovní části si můžete užít také slaný whirlpool (slanost 1 až 3 %). Velkou výhodou je, že venkovní bazény jsou otevřeny za každého počasí a teplota vody se přizpůsobuje aktuálnímu venkovnímu počasí, takže si plavání či relaxaci můžete užívat i v pochmurném podzimním počasí, kdy voda dosahuje 35 až 37°Celsia.

V rámci vstupu do wellness si můžete užít i rozsáhlý saunový svět s 11 druhy venkovních a vnitřních saun, které jsou postaveny v alpském duchu uprostřed přírody Podkomorských lesů.Pro vaši relaxaci a je připraveno několik slunných teras a příjemných zákoutí s lehátky i odpočinková přírodní louka, ochlazovací zóny s přírodním jezírkem, s bazénky a sprchami. K dispozici je také pět fresh barů s posezením, kde se můžete občerstvit či osvěžit nealkoholickými nápoji a drobným občerstvením

Volný vstup na 120 minut do wellness platí v čase Po – Čt 10:00 – 22:30

Volný vstup pro testování je dobré využít v dopoledních hodinách, kdy je kapacita wellness dostupnější.

Voucher je platný do 24. 9. 2020


Více informací najdete TADY.

Hodnocení
4
avatar
Myška
Ak chcete zažiť raj na zemi Infinit Maximus je to práve miesto na dokonalý relax. Vždy ochotný a usmievavý personál, veľké množstvo sáun a saunových ceremoniálov, na ktoré sa rozhodne oplatí ísť. Najúžasnejšie je ochladzovacie jazierko pod holim nebom uprostred komplexu, kde sa po horúcej saune môžete ochladiť večer pod hviezdami a užívať si neskutočnú atmosféru wellnessu na okraji Brna. Doporučujem všetkými 10timi a už teraz sa teším na ďalšiu návštevu.
příloha
klad sauny
klad ceremoniály
klad ochladzovacie jazierko
klad personál
klad lokalita
klad žiadne
avatar
Alexandra
Navštívili jsme resort dopoledne, kdy lidí bylo méně, takže nebyl problém navštívit jakoukoli saunu, jen vířivka v bazén. části byla plná ( slunečné počasí svádělo se zdržet se sklenkou déle). Ale od začátku bylo vše 1. Slečny na recepci moc milé, vše vysvětlí, prostory šaten čisťoučké, skřínky na čipy, na které jde i veškerá vaše útrata za drinky... V bazénové části velký venkovní bazén s masáž. tryskami .Všude dost lehátek na relax v župánku, cestičky hezky dlážděné, dá se chodit i bosky. Top je saunový svět. Plno rozmanitých druhů saun uvnitř i venku ( různé vůně, teploty, interiéry.. ) - od citrusové , turecké, bylinkové , solné, vulcano po jeskynní svatyni s výhledem..Všude plno zeleně, vodopád, potůček, dřevěné sauny vypadající jako hobití domečky, vše krásně sladěné. Opět dostatek lehátek, relax. místností, sprch a tomu dominuje krásné čiré ochlazující jezírko, které má 13 stupňů..Třešničkou na dortu byla výborná mangová limonáda ..mňam..Doporučuji všem navštívit..Ráj na zemi.
příloha příloha
klad prostředí
klad obsluha
klad čistota
klad interiéry i exteriéry
klad rozmanitost saun
klad design
klad 2 hodiny jsou málo :D
avatar
Gabriela
Na relaxační odpoledne jsme vyrazili s manželem a úžasně jsme si to užili :) Nádherné prostředí, milý personál, příjemná hudba. Díky koroně byla v komplexu velmi nízká obsazenost, takže jsme se nikde nemačkali a všude bylo dost prostoru. Ocenili jsme i venkovní houpačky, které podpořily relaxaci. Určitě se rádi vrátíme.
klad prostředí
klad personál
klad saunové rituály
klad velký výběr saun
klad v šatně není odstředivka na plavky
avatar
Petra
Wellness jsem navštívila v dopoledních hodinách a byl tam přiměřený počet lidí. Bylo možné mít i saunu jen pro sebe. Líbila se mi různorodost ochlazovacích sprch a saunový ceremoniál, který se koná 1x za hodinu. Lehátka byla venku i vevnitř prakticky neobsazená, takže jsem si mohla kdykoli po saunování odpočinout. Taky jsou skvělé houpačky rozprostřené po areálu. Útrata na baru se hradí čipovými hodinkami. Rozhodně doporučuji vyzkoušet!
klad Dopoledne jsem kolikrát měla saunu jen pro sebe
klad Saunové ceremoniály
klad Dá se chodit i bosky
klad Platba čipovými hodinkami
klad Velikost skříněk
klad Čas tu plyne moc rychle