Testovaly jste žehlicí prkno Total Reflect Plus od Viledy

image
otestováno
Počet recenzí
8
jak jste hodnotily
5
7x
4
1x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 20. 5. 2019
do 16. 6. 2019

 

Tentokrát jsme pro vás s Viledou připravily testování žehlicího prkna Total Reflect Plus. Zapojte se do testování a vyzkoušejte tohoto pomocníka přímo u vás doma.

 

Více o produktu:

 • Extra velká žehlicí plocha 130 × 44 cm.
 • Variabilně nastavitelná výška: 74-97 cm.
 • Pohyblivý držák kabelu a elektrická zásuvka.
 • Součástí zásuvky je i přívodní kabel.
 • Dětská pojistka.
 • Maximální stabilita.

 • Multifunkční odkládací plocha i pro parní generátory.
 • 3 roky záruka.
 • Rozměry složeného prkna (š × v × h): 45,6 × 172,5 × 7,5 cm
 • Rozměr odkládací plochy: 40 × 28 cm, rozměr otvoru na žehličku: 14 cm.
 • Délka kabelu: cca 180 cm.
 • Hmotnost: 6,7 kg
 • Vyrobeno na Ukrajině.
Hodnocení
8
avatar
Lubica
Velmi děkuji za možnost testovat toto žehlící prkno. Je pevné, velmi stabilní a má opravdu extra velikou žehlící plochu, která umožňuje rychlejší žehlení zejména ložního prádla, ručníků, nemusím je po malých částech posouvat. Veliká žehlící plocha je výhodná i u žehlení košilí. Navíc oceňuji skvělý potah,který odráží teplo, díky kterému je žehlení rychlejší. Velmi oceňuji držák kabelu a vestavěnou zásuvku.
klad extra veliká žehlící plocha
klad stabilita prkna
klad unikátní potah který odráží teplo
klad vestavěná zásuvka
klad 0
avatar
Erika
Toto žehlicí prkno mne velmi překvapilo. Neobjevila jsem zatím žádné zápory. A to jsem již za dobu testování prkno vyzkoušela nejméně 10 x. Mezi jeho klady patří stabilita, velká žehlicí plocha, výšková nastavitelnost, dlouhá přívodní šňůra, odkládací plocha na žehličku a držák na šňůru od žehličky. Ještě nesmím zapomenout na potah, který pomáhá ke snadnému a rychlému žehlení. Vřele doporučuji.
klad Stabilita
klad Výškově nastavitelné
klad Žehlící plocha
klad Nic
avatar
Veronika
Musím říct, že žehlení je asi má nejméně oblíbená činnost v domácnosti a že ji ráda neustále odkladám :) V těchto vedrech rozhodně nedoporučuji žehlit, je to o život! Ale musela jsem vyzkoušet toto krásné žehlicí prkno od Viledy. Moc se mi líbí design a potisk jeho povrchu. Je skladné a nezabírá příliš místa. Držák na kabel je šikovná vychytávka. Líbí se mi, že si prkno mohu nastavit do výšky, jak je mi zrovna pohodlné. Nejspíš i materiál pomáhá k efektivnímu a rychlému žehlení. Je to skvělý pomocník!
klad Krásný design
klad Praktické a skladné
klad Šikovné vychytávky
klad Žadné
avatar
Adéla
Toto žehlící prkno je naprostý luxus! Je krásně veliké (rozměry plochy 130x44 cm, možnost výšky 74-97 cm), takže se k němu člověk nemusí nijak ohýbat a stojí krásně rovně. Má krásné, pevné a stabilní nohy. Skvělý je držák na parní stanici, který je bitelný a dobře ošetřený a vysoký držák na šňůru od žehličky. Látka natažená na ploše prkna je pevná a dobře kluzká, napnutá akorát a neměla by propouštět vodu. Ve složeném stavu má prkno rozměry 164x46 cm. Jsem ráda za možnost tohle skvělé prkno otestovat.
příloha příloha
klad velká plocha
klad stabilní
klad držák na parní stanici
klad držák na šňůru
klad pevný potah
klad neskladné (kvůli rozměrům)
klad malinko těžší
avatar
Kristýna
Žehlící prkno Total Reflect Plus mohu vřele doporučit. Žehlení je díky kvalitnímu potahu rychlejší, prádlo po něm hezky klouže. Luxusní žehlící plocha 130x44cm je dostatečná i pro žehlení ložního povlečení. Prkno je stabilní a výškově nastavitelné, velká odkládací plocha na žehličku je nadstandartní. Přívodní kabel vč. zásuvky je dostatečně dlouhý.
příloha příloha
klad Velikost žehlící plochy
klad Odkládací plocha na žehličku
klad Kvalitní potah prkna
klad Stabilita prkna
klad Musí se větší silou zapojit koncovka žehličky do zásuvky
avatar
Petra
Z testování produktu jsem naprosto nadšená! Žehlím téměř denně a vzhledem k jeho výšce a šířce mi opravdu ušetří čas i mé bolavé záda (nemusím se hrbit!) Je opravdu hodně stabilní, takže když mi kolem leze syn a staví se o nohy, prkno se ani nehne to je velké plus. U starého prkna jsem měla veliké obavy kdy na něj spadne. Když jsme u dětí je suprová i dětská pojistka na skládání prkna (musí se vytáhnout). Určitě bych všem chtěla doporučit, protože tohle žehlící prkno je opravdu nejlepší co jsem kdy měla možnost vidět a vyzkoušet. Stejného názoru je i rodina, která ho samozřejmě otestovala se mnou!:)
příloha příloha
klad Výška
klad šířka
klad desing
klad stabilita
klad měkký a pevný potah
klad nic
avatar
Věra
Děkuji za možnost testování žehlícího prkna TOTAL REFLECT PLUS od Viledy. Toto prkno má opravdu samé PLUS. Snad nejvíce oceňuji rychlost žehlení díky 3 vrstvému potahu který odráží páru a teplo a oděvy se nemusí žehlit i po druhé straně. Abych se přiznala tak jsem se zhrozila co mi to pošťák přinesl za kolos. Opravdu prkno je velké ale díky tomu se snadno a rychle žehlí. Je protiskluzové, výška se dá nastavit, má držák na kabel,dětská pojistka ...Skvělé, doporučuji.
klad +
klad +
klad +
klad +
klad +
klad V malém bytě by zabíralo dost místa
avatar
Tereza
Žehlící prkno mi přišlo během 2 dnů přes Českou poštu. Bylo skvěle zabalené, takže jsem nemusela mít strach, že by bylo poškozené. Hned jsem ho vybalila, sundala prádlo z balkonu a mohla jsem začít žehlit. Díky pevnému držáku na parní generátor je všechno mnohem jednodušší. Dřív jsem měla obyčejné žehlící prkno takže jsem musela pokládat generátor na židli. Skvěle se na něm žehlí velké kusy prádla. Měla jsem strach jestli bude stabilní, protože je velké a má dcera mi vždycky musí pomáhat. Ale musím říct, že skvěle drží. Jsem opravdu velice spokojená.
klad Pevné
klad Sabilní
klad Efektivní žehlení
klad Držák na parní generátor
klad Nic