Díky našemu testování přešly vybrané testerky na Zelenou elektřinu od innogy a získaly odměnu v podobě hodnotných produktů od značky Catler

image
otestováno
Počet recenzí
8
jak jste hodnotily
5
5x
4
2x
3
1x
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 1. 2. 2021
do 25. 2. 2021

Přejděte na Zelenou elektřinu  

Nákupem zelené elektřiny zákazníci zvyšují poptávku a tím i nárůst jejího podílu na trhu.

Zelená elektřina se získává výhradně z obnovitelných zdrojů, u nichž se do budoucna předpokládá stále větší podíl v energetickém mixu. Řadí se mezi ně větrná, vodní nebo sluneční energie, biomasa či bioplyn. innogy vykupuje převážně bioplynové zdroje, které jsou považovány za velmi stabilní.

innogy vystavuje ke smlouvě certifikát s garancí výroby z obnovitelných zdrojů.

Více informací o Zelené elektřině najdete TADY.


Odměna za uzavření smlouvy pro prvních 100 testerů 

Pro prvních 100 testerů, kteří se rozhodnou přejít k innogy máme připravené dva hodnotné produkty od značky Catler. Vybrat si můžete mezi elektrickým kontaktním grilem nebo dvouplášťovou chytrou konvicí s termoregulací. 

                                         


Hodnocení
8
avatar
Miluška
Uzavřela jsem smlouvu s Innogy a jako dárek dostala super varnou konvici Catler, kde se dá nastavit, jak teplou vodu potřebuji. Je akorát velká - 1 litr, krásně úhledná a stříbrná, dvouplášťová. Taky se mi líbí, že vodu udrží teplou až 60 minut - můžu se klidně osprchovat a když přijdu je voda stále teplá akorát na zalití třeba zeleného čaje..
klad nastavení teploty vody
klad design
klad udržení dané teploty 60 min
klad odolná proti pádu - dvouplášťová
klad automatické vypnutí
klad ochrana proti zapnutí bez vody
klad kabel akorát dlouhý
klad vše ok
avatar
Zuzana
Dárek ve formě kontaktního grilu při uzavření smlouvy s Innogy zelená úsporám, mě nadchl, jelikož už jsem se k tomu déle odhodlávala a toto mě rozhoupalo. Přestup byl úžasně jadnoduchý, díky paní na telefonní lince. Určitě každému kdo uvažuje, ale trochu se obává jako já doporučuji zavolat. Gril je designově úžasný, moderní, který se hodí ko každé kuchyně, ale i na zahrádku. Už se těším až si ho budeme na jaře venku užívat, stačí mít jen zásuvku a neřešíte nic dalšího, žádné topení a vařeno je hned, super!
příloha
klad jednoduchá manipulace
klad design
klad použité materiály
klad povrch
klad trochu těžký
avatar
Marta
Je to opravdu stylový doplněk kuchyně. Moderní vzhled a velice jednoduché ovládání. Rychle se nahřeje na nastavenou teplotu. Jídlo vypadá i chutná výborně. I následné čistěni je jednoduché díky odkapávací nádržce, kterou lze jedním cvaknutím vyndat a umýt.
klad Vzhled, praktický na údržbu
klad zvuková signalizace
klad Vyšší spotřeba
avatar
Jan
Velmi příjemný nerezový design, který se hodí do každé kuchyně. Dají se vytahovat nepřilnavé desky a samostatně umýt, navíc má gril zásobník na šťávu, který se dá taky vytáhnout a umýt. Gril se snadno ovládá a může ho použít intuitivně hned po rozbalení prakticky každý.
klad Atraktivní design
klad Možnost nastavit si teplotu a čas nahřívání na LCD
klad Rychle nahřívá desky, takže je „okamžitě“ k použití
klad Možnost vytáhnout nahřívací destičky a samostatně vyčistit
klad Po vypnutí poměrně dlouho pípá, což může někomu vadit
klad Nemá žádnou paměť na poslední použitou teplotu, každý ohřev se musí nastavit
avatar
Jan
Velmi příjemný nerezový design, který se hodí do každé kuchyně. Dá se vybrat mezi 55 až 100 C, takže si každý nastaví teplotu dle svých požadavků. Velikost 1l je taky dostačující, ovládání je zcela intuitivní a jednoduché. Navíc díky Keep warm udrží teplou vodu až hodinu.
klad Atraktivní design
klad Možnost nastavit si teplotu ohřevu
klad Signalizace stavu teploty vody na LCD panelu
klad Zvukové znamení a vypnutí konvice v době nahřátí vody na požadovanou teplotu
klad Možnost nastavit si délku kabelu k zásuvce a zbytek kabelu navinout pod držák
klad Nutnost otevřít konvici pro zjištění kolik je uvnitř vody (úděl nerezového provedení)
avatar
Jana
jsem moc ráda že jsem přešla na zelenou elektřinu, mám radost že jsem alespoň trochu přispěla přírodě, zároveň jsem ušetřila - ročně 1500Kč, službu jsem měla vyřízenou okamžitě, dodavatel vyšel vstříc na jedničku vše jsem vyřídila on -line o nic jsem se nestarala vřele doporučuji dostala jsem dárek elektrický kontaktní gril, který má krásný design, naprosto jednoduché funkce na užívání, maso z grilu je šťavnaté vřele tento produkt doporučuji všem kdo má zájem, je to ideální pomocník v domácnosti a každá kuchařka uvítá tohoto jednoduchého pomocníka, vřele doporučuji, žádné zápory na výrobku nejsou
klad design
klad údržba/čištění
klad snadná obsluha
klad výborná příprava masa
klad nic nelze vytknout
klad doporučuji
klad snadný návod
klad krásný materiál
klad dobře se čistí
klad nic
klad žádné zápory
avatar
Bohumila
Dvouplášťová chytrá Konvice KE 4014 je velice kvalitní a krásný výrobek. Máme z ní velkou radost neboť umožňuje cíleně ohřívat vodu na určitou teplotu. Zvláště mé pubertální dítko má z tohoto dárku radost neboť si rádo vaří čaje a některé se nezalévají vařící vodou, ale nižší teplotou.
příloha příloha
klad Kvalitní dvouplášť
klad nic
avatar
Kristyna
Tak mužu už teda konečne ohodnotit tento gril...VAŽENI JE TO BOMBA:-) Jsem strasne rada,ze sem mela to stesti se s timto grilem seznamit.Nebyt testovani.zenysro tak by jsem si ho urcite nikdy nepořidila.A to by byla chyba.Ma perfektni a hlavne lehke nastaveni grilu.NEKTERE GRILY SOU FAKT SLOŽITE,ŽE ČLOVĚK NEVI CO A KDY MA ZMAČKNOUT A U TOHOTO GRILU JE TO FAKT JEDNODUCHE.A CO SE TYCE GRILOVANI TAK PROSTE NEMA CHYBU. MASO ZA PAR MINUT JE LUXUSNĚ ŠTAVNATE. OPRAVDU DOPORUCUJU VSEM ..
klad VzhledLEHKA MANIPULACE
klad SKVĚLY VYSLEDEK
klad PEKNY VZHLED
klad TROSIČKU TĚŽKY ALE TO JE BANALITA