Dokonalá vůně a provoněná celá skříň! Tak hodnotí testeři Laguna parfém na prádlo magnólie a fialka

image
otestováno
Počet recenzí
49
jak jste hodnotily
5
33x
4
10x
3
6x
2
1
doporučuje
88 %
Testováno v období
od 8. 3. 2022
do 31. 3. 2022

Laguna parfém na prádlo magnólie a fialka

Vaše prádlo bude vonět intenzivní dlouhotrvající vůní květů magnólie a fialek po vyprání i během nošení. Klíčové vlastnosti Laguna parfém na prádlo: Moderní způsob provonění prádla. Vhodná do sušičky a do pračky místo aviváže. Je vhodná na všechny druhy textilií včetně jemného, sportovního i funkčního prádla. Neobsahuje změkčovadla, nemění vlastnosti vláken oděvů. Díky koncentrovanému složení stačí použít malé množství.

Počet dávek: 30 (dle doporučeného dávkování pro 5-6 kg prádla). Nedoporučuje se dávkovat přímo na prádlo a kombinovat s jinými prostředky (např. aviváží). Intenzivní květinová vůně magnólie a fialka.

Použití Laguna parfém na prádlo: Aplikujte 2-3 střiky prostředku do zásobníku na aviváž nebo na hadřík do sušičky. Pro intenzivnější vůni zvyšte dávkování dle potřeby.

Výrobek se nesmí kombinovat s aviváží (použití popsáno i na etiketě). 

Varování: Může vyvolat alergickou kožní reakci. Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky.


Více informací o produktu najdete TADY.Hodnocení
49
avatar
Kristýna
Od tohoto parfému na prádlo jsem upřímně moc neočekávala, jelikož mě moc neuchvátil jeho design a produkt na mě působil "levným dojmem". O to větším překvapením bylo, když jsem vyprané prádlo pověsila v koupelně, a když jsem se po chvíli vrátila, byla už provoněná celá místnost. Vůně není příliš intenzivní, ale rozhodně znatelná a velmi příjemná. Tento produkt mohu s klidným srdcem doporučit svým známým.
klad dlouhotrvající vůně
klad jednoduché zacházení
klad provoněná celá místnost i skříň
klad design produktu
avatar
Dana
Parfém na prádlo jsem chtěla vyzkoušet už delší dobu. Použila jsem ji do pračky i do sušičky a jsem s výsledkem moc spokojená. Oblečení i ručníky jemně voní a jsou příjemné na dotek. Oceňuji přírodní složení i design obalu. Škoda jen, že vůně přišla s rozbitým víčkem, ale na funkci to naštěstí nemá vliv.
klad Balení
klad Příjemná vůně
klad Jednoduché použití
klad Složení
klad Rozbitézavírání
příloha
avatar
Veronika
Parfém na prádlo jsem vyzkoušela do sušičky. Nejen, že se provoněla celá místnost a chodba během sušení, ale prádlo po usušení voní stále. Oblečení i po týdnu stále voní, vůně je opravdu intenzivní a stačí jen trošku. Vyzkoušeno na klasické oblečení a na ručníky.
klad obal
klad desgin
klad praktické dávkování
klad vůně
klad bez výhrad
příloha
avatar
Laura
Líbí se mi, že parfém na prádlo jde použít jak na praní místo aviváže, tak i do sušičky a je vhodný na všechny druhy textilií. Stačí použít velmi malé množství. Vůně je příjemná, není vhodná pro ty, kteří mají rádi výrazné vůně. Oceňuji, že vůně neobsahuje změkčovadla.
klad Vůně
klad Použití
klad Design
klad Výdrž vůně
příloha
avatar
Klára
Parfém na prádlo velmi krásně voní a vůni opravdu cítíte v celé skříni, když ji otevřete. Přidala jsem tento parfém do sušičky k ručníkům a byla jsem velmi mile překvapena intenzivní vůní. Parfému jsem přidávala velmi malinko, takže si myslím, že i opravdu dlouho vydrží.
klad Vůně
klad Intenzita
klad Výdrž vůně
klad Že není přírodní
příloha příloha
avatar
Lenka
Laguna parfém na prádlo krásně jemně voní. Na běžném oblečení jsem jej cítila déle než např. na ručnících. Pokud ale někdo preferuje silnější intenzitu je možné zvýšit dávku parfému. Balení je praktické, snadné použití. 300ml balení vystačí až na 30 dávek, což v poměru cena : Výkon je naprosto skvělá. Vůně je na příjemná, ne příliš intenzivní.
klad jemná vůně
klad výdrž
klad balení
klad cena
klad nic
avatar
Tereza
Laguna parfém na prádlo jsem vyzkoušela na běžné oblečení a ručníky, celková spokojenost je taková neutrální ani nenadchne ani neurazí. Při otevření na Vás čeká opravdu nádherná vůně ale aby vydrželo i na prádle musí se toho opravdu hodně použít. Lehký, nevtíraví design je příjemný.
klad Vzhled
klad Vůně
klad Dávkování
avatar
Helena
Tento produkt co jsem dostala na testování krásně voní, stačí i dát opravdu trošku a je to znát. Nebojte se obalu není sice tak hezký, přijde mi až moc laciný ke kvalitě produktu. Kdybych ho nedostala, tak kvůli obalu bych si ho ani nekoupila a to si myslím, že je škoda.
klad vůně
klad voní i prádlo
klad Není potřeba hodně produktu
klad obal
avatar
Žaneta
Aviváž jsem zkoušela jen při aplikaci do pračky místo aviváže (sušičku nemáme). Výhodou je, že parfém ušetří vlivem své malé lahvičky místo na pračce, díky pár střikům vydrží i relativně dlouho a vůně je jemná, příjemná, květinová. Není to nic přehnaného, pokud se tam nedá 10 střiků – prádlo voní v době schnutí, tak i po týdnu, co ho vytáhnu ze skříně. U nás žádné alergické reakce nenastaly, takže za mě super alternativa místo aviváže.
klad malá lahvička na tolik praček
klad dobrá aplikace do zásobníku pračky
klad prádlo krásně voní i po týdnu
klad na sportovní i funkční prádlo
klad nezpůsobuje alergické reakce
klad hezký design výrobku
klad cena přijatelná
klad neseženu ji v super/hypermarketech, kde aviváže převážně nakupuju
příloha
avatar
Martina
Za mne super a jelikož miluju fialky, tak tato vůně magnólie a fialky mne uchvátila. Design obalu je výstižný, super do ruky , ale mohlo by být větší balení. - intenzivní dlouhotrvající vůně po vyprání - vůně i na těle při nošení - Vhodné i do sušičky a do pračky místo aviváže - lze použít na veškeré prádlo, na povlečení je úžasné si lehnout do čistých provoněných peřin a zase u více špinavého prádlo překvapí. Provoní i to. - vůně se line po celém bytě. Ja vyprala i peřiny a byl úžasný pocit si do nich lehnout. Stačí 2 střiky do dávkovače na aviváž a prádlo nádherně voní. Doporučuji vyzkoušet...
klad Vůně
klad Obal
klad Konzistence
klad Dávkování
klad Složení ni
klad Mohla by být větší
příloha příloha
avatar
Marcela Havlová
Tento parfém na prádlo je super, snadno se používá a prádlo po něm krásně a dlouho voní. Použití je velmi snadné stačí striknout k avivazi a je hotovo nebo striknout na hadřík a použit do susicky. Za me jediná nevýhoda je, ze balení je velmi malé. Rozhodne doporučuji všemi deseti.
klad Snadné použití
klad Krásná vůně
klad Malé balení
příloha
avatar
Soňa
Tento voňavý přípravek na prádlo mohu jedině doporučit. Vyprané prádlo úžasně a dlouze voní, ručníky ve skříni mi provoněli celou skříň. Dávkování je jednoduché a rychlé. Parfém na prádlo je pro mě obrovskou novinkou a už bez něho nechci žít :-) Líbí se mi celkový design lahve a i velikost je optimální. Zkoušela jsem i na deky, které mám na přehoz přes gauč a již týden mi voní celý byt. Vůně je svěží, květinová a velmi, velmi příjemná!!!
klad Účinek
klad Design
klad Velikost balení
avatar
Klaudie
Vůně je intenzivní a příjemná. Provoní celý byt vůni květin. Hezký design obalu láhve. Lehké použití - z láhve rovnou do zásobníku pračky. Je skvělé, že se dá použít i do sušičky na ubrousek. Výdrž vůně je průměrná - mohla by vydržet déle. Ale jsem s vůni spokojená.
klad Vůně
klad Možnost přidat do sušičky
klad Snadné použití
klad Výdrž vůně
příloha
avatar
Irena
Laguna parfém na prádlo se mi velmi líbí. Několikrát jsem ho použila při praní prádla a můžu říci, že vau. Jsem nadšená prádlo krásně voní i několik dní po vyprání. Vyprala jsem v něm i povlečení a každý večer cítím tu vůni na povlečení a je to super.
klad vůně
klad složení
klad konzistence
klad účinek
avatar
Jana
Jako každá žena a maminka chci, aby mi prádlo po vyprání vonělo. Proto jsem sháněla dlouho výrobek, který by voněl i po uložení do skříně alespoň týden. Líbí se mi, že je možné použít do pračky místo aviváže i do sušičky na prádlo. Zkoušela jsem prát ručníky a po vytažení z pračky jsem si říkala, že moc necítím vůni. Jakmile začalo prádlo schnout cítila jsem krásnou vůni přes celou místnost. Voněly a to i po 14 dnech ve skříni. Dále běžné oblečení a bylo to podobné, jen tedy to vonělo již při vyndání z pračky. Nakonec jsem zkoušela vyprat ještě ložní prádlo. Prala jsem bez aviváže jen s pracím práškem. Po vytažení z pračky prádlo moc nevonělo, nakapala jsem parfém Laguna na ubrousek a dala do sušičky. Po usušení v sušičce jsem byla opět překvapena intenzivní vůní. Výhodou je snadné použití :2-3 střiky do nádržky na aviváž a 1-2 stačí na ubrousek do sušičky. Za mě bych parfém na prádlo doporučila všem, kdo hledá jak snadně a dlouhodobě mít vůni na prádle. Co mne mrzí je složení výrobku.
klad Vůně
klad Intenzita
klad Balení
klad Jednoduchost
klad Složení vůči životnímu prostředí
příloha příloha příloha příloha příloha příloha příloha
avatar
Andrea
Opravdu paráda! Vůně opravdu krásně voní, není “chemická” a dlouho vydrží na oblečení. Nejraději používám na praní ručníků a povlečení. Stačí přidat opravdu malou dávku do praní, takže i když se může zdát lahvička “malá” např. oproti aviváži, tak vydrží dlouho. Rozhodně produkt doporučuji :)
klad Vůně
klad Doba trvání
avatar
Kateřina Svobodová
Tento parfem na pradlo mě příjemně překvapil. vyuzila jsem i na sportovní prádlo i na ložní a funguje tak, jak má. Vůně je příjemná, nevtíravá, jarní. Intenzitu vůně můžete upravit pomocí dávky parfému. S produktem jsem spokojena a mohu jen doporučit
klad vune
klad jednoduche davkovani do pracky
klad vune dlouho vydrzi
klad nic
avatar
Samanta
Dlouho trvající a intenzivní vůně. Vyzkoušela jsem již při praní ručníků, povlečení a oblečení s vše krásně voní ještě několik dní po vyprání. Design laguna je hezký a jedinečný. U tohoto produkt oceňuji především jeho snadnost použití a skladnost. Krásná dlouhotrvající přirozená vůně.
klad Vzhled
klad Vůně
klad Design
klad Jednoduchost použití
klad Nic
avatar
Markéta
Vůně vypadá velmi lákavě. Doporučené dávkování prádlo až tak neprovoní, proto jsem použila zhruba jednou tolik a byla jsem velmi spokojená. Vůně je lehká, nevtíravá. Nepřijde mi ale, že by vydržela tak dlouho jako klasická aviváž. Vůni nechávám v koupelně otevřenou a mám tím provoněnou i celou koupelnu :)
klad vůně
klad výdrž vůně
avatar
Markéta
Vyzkoušela jsem poprvé. Neznala jsem tento typ přípravku. Voňavý přípravek, který jsem použila na ručníky a povlečení. Design výrobku je pěkný, vypadá jarně. Snadné použití do místa na aviváž. Použití na několik várek na praní. Prádlo je měkčí a hezky vyprané.
klad snadné použití
klad vůně - bez silné parfemace
klad design pěkný
Zobrazit více recenzí