Získejte zdarma sirup při suchém a dráždivém kašli. Přihlaste se a testujte Aspecton Junior!

image
otestováno
Počet recenzí
62
jak jste hodnotily
5
38x
4
13x
3
9x
2
2x
1
doporučuje
82 %
Testováno v období
od 8. 9. 2016
do 30. 9. 2016

Suchý a dráždivý kašel narušuje již tak velmi citlivou sliznici dýchacích cest a může způsobit další její zánět. Znáte tu běžnou situaci – vaše dítě pokašlává a vy byste mu tak ráda pomohla. Nerada však sáhnete v každém případě hned po léku.

Otestujte spolu s Vašimi dětmi zdravotnický prostředek ASPECTON Junior

Když vaše dítko trápí suchý kašel, je možné ulevit malému krčku šetrnou formou, která by nezatěžovala jeho malý organismus?

Aspecton Junior působí fyzikální cestou:

Díky výtažku z islandského lišejníku, který obsahuje vysoký podíl slizových látek, vytvoří ochrannou vrstvu na sliznici, ta je pak zvlhčená a chráněná a může rychleji a efektivněji regenerovat. Aspecton Junior je schopný tlumit dráždění kašlem velice šetrně.

Přípravek je určený dětem od 2 let, které ho ocení pro jeho příjemnou medovou příchuť.

*enzo* Nebrání vykašlávání

*enzo* Přípravek je možné kombinovat s léky proti kašli

*enzo* Bez cukru, alkoholu, barviv

*enzo* Pohodlné dávkování praktickou dávkovací stříkačkou

*enzo* Po otevření je možno používat až 6 měsíců

 

DÁREK PRO VÁS *gift*

A navíc jako malou odměnu pro Vás obdržíte v zásilce k testování i tablety Aspecton černý rybíz, abyste mohla vyzkoušet efekt islandského lišejníku i Vy!

Hodnocení
62
avatar
Hana
klad Sirup jsem teď vyzkoušela poprvé. Dceři budou 3 roky a když trpí čirou rýmou, tak ji to stéká do krku a kašle, hlavně v noci. Zkusila jsem ji dát sirup a spí krásně klidně. Zakašle jen občas a určitě se kvůli tomu nebudí. Oceňuji i praktický a snadný způsob dávkování pomocí přiložené odměrka. Sama jsem ho neochutnali, ale dceři moc chutná a neodmítá ho jako jiné sirupy.
avatar
Lucie
klad Sirup jsem teď vyzkoušela poprvé. Dceři budou 3 roky a když trpí čirou rýmou, tak ji to stéká do krku a kašle, hlavně v noci. Zkusila jsem ji dát sirup a spí krásně klidně. Zakašle jen občas a určitě se kvůli tomu nebudí. Oceňuji i praktický a snadný způsob dávkování pomocí přiložené odměrka. Sama jsem ho neochutnali, ale dceři moc chutná a neodmítá ho jako jiné sirupy.
avatar
Marika
klad Nejlepší na tomto sirupu proti kašli je, že působí na suchý dráždivý kašel, ale přesto nebrání vykašlávání. Dětem s tímto problémem rychle po začátku užívání uleví. Je bez cukru a dalších zbytečných přísad. Dětem dobře chutná. Dobře se užívá. Šetrná forma léčby.
avatar
Anna
klad sirup při suchém a dráždivém kašli Aspecton Junior je opravdu skvělí. pomáhá rychle vykašlávat :-) dětem moc chutná a tak není problém lék do nich dostat :-) líbí se mi že je bez cukru, alkoholu, barviv
avatar
Jaroslav
klad Sirup teto znacky jsem si zakoupil pro dei na kasel a musim rict, ze me to vcelku zabralo. Aplikace je snadna a nebyly ani moc zadne protesty. Libi se mi, ze ma sirup schopnost tlumit kasel a zaroven, ze obsahuje prirodni latky. Myslim, ze chemie je kolem dost a dost. Za nas dobra alternativa k lecbe kasle.
avatar
Daniela
klad Sirup z islandského lišejníku Aspecton Junior se používá zejména proti suchému dráždivému kašli. Má hezky příjemnou vůni a na rozdíl od jiných sirupů proti kašli má i příjemnou chuť, takže se dobře polyká. Účinkuje celkem rychle a už za dva dny člověk začne vykašlávat a ucítí úlevu. Do týdne pak většinou suchý kašel zmizí. Doporučuji zkusit.
avatar
Zuzana
klad Zkoušela jsem více sirupů a tento bych vyhodnotila zatím jako nejlepší ze všech. Pomáhá a je super. Je opravdu učinný proti suchému a draždivému kašli. Látky, které jsou obsažené v islandském lišejníku vytvářejí ochrannou vrstvu na sliznici dutiny ústní a hrdla
avatar
Petra
klad Pro sirup jsem na doporučení kamarádky která testuje - tímto ještě jednou děkuji za tip - běžela do lékárny, sirup ulevil, i jsem ochutnala a není hořký, takže děti hravě slupnou o bez protestů. Je i cenově dostupný :) já i můj synek Kuba doporučujeme :)
avatar
Jana
klad dcera dost kašlala, ale než sirup dorazil, tak byla fit. Bohužel jsme proto nestihli vyzkoušet. Mrzí mě krátká doba trvanlivosti, ale sirup stejně schovám do konce zimy a až pak vyhodím. Myslím, že pokud bude skladován v chladnu a suchu, tak se mu nic nestane a klidně ho využiji sama pro sebe, pokud budu mít kašel.
avatar
Sylva
klad Sirup má dobrou chuť, tudíž si jej dítě vezme bez problémů. Rychle ulevi a pomůže. Rybízové tablety jsem již vyzkoušela a chuť rybízu je super. Mě chutnají. :) ................... rozhodně doporučuji jak sirup tak i tablety, my bílí spokojení a v budoucnu víme, co koupit. :)
avatar
Jaroslava
klad vrozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek. gsdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobekdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek
avatar
Andrea
klad Mockrát děkuji za možnost testování. Synovi sirup na rozdíl od jiných sirupů chutnal a bez problémů ho spolkl aniž by se dávil nebo zvracel. Není tak sladký jako ostatní a účinek se u nás začal objevovat již po dvou dnech užívání. Sirup si určitě koupíme i v budoucnu a doporučím i kamarádkám a ostatním maminkám :-) Pastilky jsem zatím nevyzkoušela a doufám, že budou mít stejný účinek i u dospělého jako sirup u dětí ;)
příloha
avatar
Daniela
klad Dcera ho bez problému "vypila". Pro mě dobrý systém dávkování, stříkačka je u dcer oblíbená. Dcera "dorazila" lahvičku a kašel byl pryč. Preferuji přírodní léky, budu po něm koukat v lékárně. Začneme posilovat imunitu školkové dcery a budu doufat, že žádný ze sirupů na kašel nebude třeba.
klad Krátká expirace.
avatar
Alena
klad Moc dekuji iza syna za moznost testování.Syn značně pokašlával,škrábalo ho v krku a mel rýmu.Sirup jsme nasadili a po asi dvou dnech byl viditelný
klad účinek.Po chutové stánce synovi sirup také sednul.Já chálím pohodlné dávkováni.Za mě mohu tento vyýrobek doporučit.
avatar
Věra
klad Když probíhala testovací výzva, byla jsem já i 2,5letá dcera nemocná, klasická rýma přecházející v suchý dráždivý kašel, bohužel nám ale sirůpek a tabletky dorazily až v době, kdy se nám oběma kašel změnil na vlhký. Obě jsme už pěkně odkašlávaly, takže účinek sirupu jsem už u dcery nestihla vyzkoušet. Sama jsem si vzala jednu tabletku, ale po ní jsem se bohužel hodně zakašlávala, tento účinek ale přisuzuji špatnému načasování užití - je určena pro léčbu chrapotu a suchého kašle a já už v době užití měla vlhký kašel, tudíž mne nutila k dalšímu vykašlávání... Co oceňuji na sirupu je pěkné balení s praktickou "stříkačkou", kterou znají obě dcery z léku na snížení horečky. Vzhledem ke stejné barvě stříkačky si myslím, že by nebyl žádný problém sirup dětem podat - ochotně by otevíraly pusinky;-). Konzistence sirupu je tak akorát, barva i chuť připomíná lesní med. Troufám si tvrdit, že i při době expirace sirupu v listopadu 2016 stihneme ještě účinek sirupu vyzkoušet:-)
klad Jediné mínus je pro nás malé balení - při dávkování 2x denně 5ml by sirup vystačil na maximálně 5dní pro jednu dceru, na 2 a půl dne, když by byly nemocné obě, proto by bylo možná lepší větší (pokud ho již výrobce nenabízí) popřípadě koncentrovanější balení. Ještě bych uvítala bezpečnostní uzávěr, aby dítě nebylo schopno lahvičku samo otevřít, pokud by se k němu nedopatřením dostalo...
avatar
Lucie
klad Nám se sirup jako na potvoru hodil,dcerce začala rýma a hned potom kašel,tak jsme nasadily tento sirup,má příjemnou vůni,dle mého i dobrou chuť,dcera jen tak něco nespolkne..,velmi se mi líbí dávkování,které je i velmi jednoduché.Pastilky zatím nevyzkoušeny,ale určitě se budou hodit v sychravém počasí.
avatar
Jaroslava
klad Vnučka dost kašlala, ale než sirup dorazil, tak byla fit. Bohužel jsme proto nestihli vyzkoušet. Mrzí mě krátká doba trvanlivosti, ale sirup stejně schovám do konce zimy a až pak vyhodím. Myslím, že pokud bude skladován v chladnu a suchu, tak se mu nic nestane a klidně ho využiji sama pro sebe, pokud budu mít kašel.
avatar
Monika
klad Za nás doporučujeme, sirup stihla vyzkoušet 2letá dcerka, která je hodně mlsná, ale sirup přijala v pohodě. Chuť dobrá, sirup voňavý. Dávkování také super. Tabletky pro dospělé navíc jako dárek jsou také fajn. Suchý kašel se během pár dní změnil na vlhký a vykašlávala jen chvíli. Už jsme zdraví. Škoda minimální trvanlivosti, ale my využili, tak jsme spokojení. Moc děkuji za možnost vyzkoušení
avatar
Andrea
klad Sirup jsme jak se říká na potovoru otestovat stihli. Syn sirup, já pastilky. Musím říci, že super. Sirup není přeslazený, zabral celkem rychle a pastilky rovněž. Škoda jen trvanlivosti. Ale v případě potřeby se pro něj vrátíme. Oceňují dávkování, které je rychlé a praktické.
klad Nevidím žádné známky pro negativní hodnocení.,
avatar
Michal
klad Bohužel (nebo spíš naštěstí) jsme sirup otestovat nestihli. Malý měl kašel, jenže než sirup dorazil, už byl zdravý. A vzhledem ke krátké době trvanlivosti už ho možná ani nevyzkoušíme... Určitě je lepší, že je na přírordní bázi, akorát ta doba použitelnosti teda zamrzí..
Zobrazit více recenzí