Získejte zdarma sirup při suchém a dráždivém kašli. Přihlaste se a testujte Aspecton Junior!

image
otestováno
Počet recenzí
62
jak jste hodnotily
5
38x
4
13x
3
9x
2
2x
1
doporučuje
82 %
Testováno v období
od 8. 9. 2016
do 30. 9. 2016

Suchý a dráždivý kašel narušuje již tak velmi citlivou sliznici dýchacích cest a může způsobit další její zánět. Znáte tu běžnou situaci – vaše dítě pokašlává a vy byste mu tak ráda pomohla. Nerada však sáhnete v každém případě hned po léku.

Otestujte spolu s Vašimi dětmi zdravotnický prostředek ASPECTON Junior

Když vaše dítko trápí suchý kašel, je možné ulevit malému krčku šetrnou formou, která by nezatěžovala jeho malý organismus?

Aspecton Junior působí fyzikální cestou:

Díky výtažku z islandského lišejníku, který obsahuje vysoký podíl slizových látek, vytvoří ochrannou vrstvu na sliznici, ta je pak zvlhčená a chráněná a může rychleji a efektivněji regenerovat. Aspecton Junior je schopný tlumit dráždění kašlem velice šetrně.

Přípravek je určený dětem od 2 let, které ho ocení pro jeho příjemnou medovou příchuť.

*enzo* Nebrání vykašlávání

*enzo* Přípravek je možné kombinovat s léky proti kašli

*enzo* Bez cukru, alkoholu, barviv

*enzo* Pohodlné dávkování praktickou dávkovací stříkačkou

*enzo* Po otevření je možno používat až 6 měsíců

 

DÁREK PRO VÁS *gift*

A navíc jako malou odměnu pro Vás obdržíte v zásilce k testování i tablety Aspecton černý rybíz, abyste mohla vyzkoušet efekt islandského lišejníku i Vy!

Hodnocení
62
avatar
Martina
klad Sirup zname a meli jsme cest jej uz vyzkouset, moc ocenuju davkovaci praktickou strikackou , ktera je vhodnejsi pro male deti , super je ze se jednoduse vymyva a udrzuje v cistote, jako matka ocenuju ze je bez ecek bez sukru a dalsich ,,super pridavku,,
avatar
Petra
klad Tento sirup jsem vyzkoušela na základě článku zde a jsem s ním velmi spokojená. Líbí se mi hlavně přírodní složení, dávám velký pozor na to, co svým dětem dávám. Sirup ulevil pětileté i osmileté dceři a kašel se výrazně zlepšil. Musely jsme ho tedy kombinovat a léky na předpis, protože kašel byl úmorný a nenechal nás vyspat. Ale troufnu si říct, že výrazně urychlil léčba a dětem moc chutnal.
avatar
Michal
klad Dobrý den. V pátek jsem byl odpoledne na České poště v Rýnovicích si vyzvednout výhru. Moc se nám ten sirup a tablety líbí a s chutí jsme spokojení, Malé ale víc chutnají tablety pro dospělé, které byly, abychom je neujídali dítěti, Ale jsou od 4 let, tak je malá už může :). Budeme to užívat na podzim a v zimě až nám nebude dobře. Děkujeme, Tarantovi.
avatar
Alena
klad Děkuji za možnost testování sirupu a tablet při dráždivém kašli.U sirupu se mi líbí přírodní složení bez cukru a barviv a praktická stříkačka,kterou ocení hlavně maminky s malými dětmi.Tabletky mají výbornou chuť
klad Nevím jak ostatním testerkám,ale mě přišel sirup s datem použitelnosti do 11.2016.což si myslím,že maminky,které mají nyní děti zdravé nestačí ani ochutnat.Tablety sice mají použitelnost do12.2017.,ale negativum vidím v množství užívání.denně až 10 tablet si myslím je moc.To znamená 1 krabička na 3 dny.A za tři dny se kašel rozhodně nevyléčí.
avatar
Markéta
příloha
klad U sirupu se mi líbí přírodní složení bez cukru a barviv a praktická stříkačka dobrá pro maminky s malými dětmi.Tabletky mají výbornou chuť sam jsem už vyzkoušela ...účinek srovnatelný s bylinnými bonbony proti kašli
klad jako negativní vidím nízké datum použitelnosti sirupu a to tedy jen do 11/2016 ..takže po jednom použití letí zpět do lékarny, škoda že nezjistíme, zda opravdu může zůstat 6 měsíců otevřený a zda se případně nezmění. Další negativum je tedy to že má být uchováno do 25°c a bylo doručováno v největších horkách tedy kolem 30°C (v září ) a v autě to bylo nejspíš celý den (s objednáváním léků ať speciálním rozvozem nebo poštou zkušenosti nemám, při nákupu taky nekoukám na počasí a jestli vystavuji vyšším teplotám tak ne určitě celý den)..u tablet vidím jako negativum výši dávky
avatar
Markéta
příloha
klad Děkuji za možnost testovat sirup proti kašli. Určíte jsem spokojena s přírodním složením a dávkovanim při podávání, což se nám osvědčilo u malého synka,který nechtěl vidět lžičku. Akorát se změnou počasí začal syn pokaslavat,takže jsme sirup nasadili. Zkoušíme druhý den a kašel trochu ustavá. Tablety pro dospělé jsme vyzkoušely se sestrou-určíte chválim dobrou příchuť a přírodní složení.
klad Negativum vidim v krátké době spotřeby, a u tablet Mé překvapilo davkovani-přestože se jedna o přírodní produkt,přijde mi to jako běžné bonbóny.
avatar
Jaroslava
klad Sirup jsme rovnou vyzkoušeli (máme zrovna obě kašel - zpočátku byl dráždivý, ale teď už spíše vlhký, produktivní). Oceňuji přírodní složení a především aplikátor, kterým se sirup snadno odměří a aplikuje. Chuťově sirup dceři vyhovuje. Účinek je srovnatelný s jinými sirupy proti kašli, určitě uleví tím, že obalí a zvlhčí sliznici. Tablety jsme zatím nevyzkoušela, kojím a pro těhotné a kojicí matky není přípravek testován.
klad Z příbalového letáku není jasné, jestli se sirup má a může používat i potom, co se dráždivý kašel změní ze suchého na vlhký a dítě začne odkašlávat, což je častý průběh u tohoto onemocnění. Je zde pouze uvedeno, že nebrání vykašlávání. Myslím, že by bylo vhodné toto v příbalovém letáku více upřesnit.
avatar
Jitka
klad Děkuji za možnost testování sirupu Aspecton Junior. Sirup dorazil v době kdy už syn odkašlával mokře.
klad Líbí se mi velmi složení, ale nemůžu opravdu posoudit účinek tlumení dráždivého kašle.
klad Dala jsem ho pouze 1x (na lepší noc), která byla už dobrá, ale a to asi z důvodu-postupu samotné nemoce.. Další jsem nedávala, protože se mi nezdálo, že by se měl sirup dávat po celou dobu kašle vč. odkašlávání.
klad Tak i tak synovi chutnal.. Ihned řekl, že je lepší než (****).
klad Mám 2 syny a myslím podle našich zkušeností, že další kašel není daleko a sirup opět zkusíme a tentokrát od samotného úvodu kašle.
klad Aplikátor mi nevadí. Pro menší děti je určitě velmi vhodný.
klad Rádi by jsme víc vyzkoušeli, ale nerada mám syny tak rychle zase nemocné.. Ta spotřeba sirupu je opravdu šibeniční... Na to, že se reklamuje: Po otevření je možno používat až 6 měsíců ............ Tak to si asi člověk musí koupit nový. Ale to by člověk si měl být jistý-jestli za to ten sirup opravdu stojí.
avatar
Gabriela
příloha příloha
klad Děkuji za možnost testování zdravotnického prostředku Aspecton Junior. Sirup mé dítě užívalo po dobu 3 dnů a 2 nocí v době suchého kašle. Myslím, že mu sirup ulevil, ikdyž na noc jsem musela nasadit i další lék od paní doktorky. Každopádně synovi nasládlá chuť sirupu moc chutnala. Dávkovač je opravdu super, ocenila jsem jej hlavně v noci, kdy při podávání sirupu neukápla ani kapka na peřinu jako u obyčejné lžičky. Oceňuji také přírodní složení, které je šetrné pro již takhle zatěžovaný organismus dětí, které jsou často nemocné.
avatar
Petra
klad U sirupu oceňuji skvělé přírodní složení, bez přídavků cukru a barvi, takže je vhodný i pro malinké děti. Praktický je také dávkovač, díky kterému se potřebná dávka snadno aplikuje. Takže při dalším kašli po něm opět sáhnu.
klad Jako největší negativum v tomto konkrétním testování spatřuji to, že je datum spotřeby pouze do konce listopadu letošního roku, takže mě docela mrzí, že sirup vyzkoušíme jen párkrát a pak bude zkažený. No co se dá dělat...darovanému koni.....že?
avatar
Jana
klad Sirup jsem dala k otestování sousedce, která má tři děti a každou chvíli jsou nachlazené. Já jsem bohudík :) zrovna teď neměla možnost testovat. Sousedka začala nejmenší dcerku dávat do školky a ta hned začala pokašlávat. Chválila si, že sirup dceři moc chutná a kašel jí značně polevil.
klad Datum spotřeby je sice pouze do listopadu, ale vzhledem k tomu, že má děti tři, tak to určitě vypotřebuje.
klad Tabletky nám moc chutnají :)
avatar
Jana
klad Islandský lišejník mě zaujal. Mám ráda podobné přírodní preparáty. Syn má trošku rýmu, poté se vždy přidá suchý kašel, takže jsem vyzkoušela a byla mile překvapena. Hned druhý den se kašel změnil na vlhký. Podáváme dál a věříme, že pomůže. Mrzí mě, že má krátkou dobu expirace.
avatar
Hana
klad Děkuji za možnost testování sirupu Aspecton Junior. Nespornou výhodou je, že přípravek má přírodní složení bez barviv a cukru. Aplikátor, který je součástí balení, je praktický a usnadní odměření jednotlivé dávky a její podání. Chuť přípravku je dobrá.Vyzkoušeli jsme jeho účinky a řekla bych, že dráždivý kašel opravdu pomohl utlumit. Tabletky mají příjemnou chuť, díky za ně.
klad Paradoxně díky chladnému počasí, a tím pádem i nachlazení jsme mohli vyzkoušet. Jinak díky krátké exspirační lhůtě přípravku bychom to asi nestihli.
avatar
Šárka
klad Děkuji za možnost testování sirupu. Dcera měla zrovna kašel, takže jsme využily. Oceňuji přírodní složení a praktické dávkování, kde se snadno odměří množství a může se hned dát do pusinky. Po 2 dnech užívání tohoto sirupu se dráždivý kašel změnil na vlhký. Určitě vyhledáme a zakoupíme i v budoucnu.
klad Expirace do 11/2016 a možnost užívání po otevření 6 měsíců.
avatar
Eva
příloha
klad Otestovali jsme sirup Aspecton Junior. Děkujeme za možnost vyzkoušení. Vůně nebyla nijak výrazná, zato chuť opravdu jemná, sladoučká , hodně výrazně do medové. Velmi se mi líbilo přírodní složení a že je vhodné už pro malé dětičky. Dávkovač v balení je velmi praktický. Krabička má výrazný obal, možná by mohl mít i nějaký dětský motiv, malovanou postavičku , či něco podobného, aby se na sirup děti těšili už díky obrázku a zpříjemnili si léčení a aby upoutal i více pozornosti při rozhodování se i v lékárně ....spolu se sirupem jsme obdrželi i krabičku s tabletkami Aspecton .
avatar
Lucie
klad Děkuji moc za testování.Líbí se mi přirodní složení sirupu.Neobsahuje cukr a barviva.Dávkování je velice praktické pomocí stříkačky.Jsem velice ráda že je vhodný i pro malé děti.Dceři sirup chutnal.Kašel se velice zlepšil.
klad Jako velké mínus u tohoto sirupu je nízké datum použitelnosti a to do listopadu 2016 a další po otevření možnost užívání jen 6 měsícu
avatar
Irena
klad Rádi jsme otestovali - přípravek nás opravdu zaujal. Sladká medová vůně - ale chuť bych brala trochu medovější. Dceři (7let) moc nechutná. V tomhle počasí se nám opravdu hodí, neboť dcera je trochu náchylnější. Dávkovač je praktický . Tabletky které jsme obdrželi k sirupu jsou také dobré a účinné. Kdo netestoval, určitě při kašli vyzkoušejte.
avatar
Hana
klad Sirup hezky voní a chutná sladce po medu, dětem je jeho chuť příjemná. Na kašel pomáhá poměrně rychle, zřejmě i díky obsahu islandského lišejníku, ten máme vyzkoušený. Tablety proti kašli s černým rybízem jsou moc dobré, určitě je v chřipkové sezóně oceníme!
klad Expirace v 11/2016 je opravdu krátká doba, doufala jsem, že nám toto balení vystačí na celou zimu.
avatar
Adéla
klad Sirup otestovala moje malá dcera, která po nástupu do školky začla pokašlávat. Sirup má příjemnou vůni i chuť, dceři chutnal a mně se líbí, že neobsahuje barviva, ani cukr. Má praktické dávkování a bude i účinný, protože se dceři kašel mnohem zlepšil. Určitě ho ještě využijeme. Tabletky otestuju já, ale zatím nebyly potřeba :).
avatar
Olga
klad Sirup byl puvodne zamyslen k testovani pto deti 2 a 4 roky. Nez nam dosel tak se obe deti zvladly nachladit a zacit kaslat. Bohuzel jsem neprisla na zpusob jak do nich sirup dostat. Mala ochutnala pul davky a uz vic pusu neotevrela. Syn sirup z pusy okamzite vyplivnul. Tak ho testuji sama. Pro dospeleho ma prijemnou chut. Po polknuti sice trosku skrabe v krku, ale od kasle ulevi. Navod a davkovani je srozumitelne a jasne.
Zobrazit více recenzí