Získejte zdarma sirup při suchém a dráždivém kašli. Přihlaste se a testujte Aspecton Junior!

image
otestováno
Počet recenzí
62
jak jste hodnotily
5
38x
4
13x
3
9x
2
2x
1
doporučuje
82 %
Testováno v období
od 8. 9. 2016
do 30. 9. 2016

Suchý a dráždivý kašel narušuje již tak velmi citlivou sliznici dýchacích cest a může způsobit další její zánět. Znáte tu běžnou situaci – vaše dítě pokašlává a vy byste mu tak ráda pomohla. Nerada však sáhnete v každém případě hned po léku.

Otestujte spolu s Vašimi dětmi zdravotnický prostředek ASPECTON Junior

Když vaše dítko trápí suchý kašel, je možné ulevit malému krčku šetrnou formou, která by nezatěžovala jeho malý organismus?

Aspecton Junior působí fyzikální cestou:

Díky výtažku z islandského lišejníku, který obsahuje vysoký podíl slizových látek, vytvoří ochrannou vrstvu na sliznici, ta je pak zvlhčená a chráněná a může rychleji a efektivněji regenerovat. Aspecton Junior je schopný tlumit dráždění kašlem velice šetrně.

Přípravek je určený dětem od 2 let, které ho ocení pro jeho příjemnou medovou příchuť.

*enzo* Nebrání vykašlávání

*enzo* Přípravek je možné kombinovat s léky proti kašli

*enzo* Bez cukru, alkoholu, barviv

*enzo* Pohodlné dávkování praktickou dávkovací stříkačkou

*enzo* Po otevření je možno používat až 6 měsíců

 

DÁREK PRO VÁS *gift*

A navíc jako malou odměnu pro Vás obdržíte v zásilce k testování i tablety Aspecton černý rybíz, abyste mohla vyzkoušet efekt islandského lišejníku i Vy!

Hodnocení
62
avatar
Martina
klad Sirup zname a meli jsme cest jej uz vyzkouset, moc ocenuju davkovaci praktickou strikackou , ktera je vhodnejsi pro male deti , super je ze se jednoduse vymyva a udrzuje v cistote, jako matka ocenuju ze je bez ecek bez sukru a dalsich ,,super pridavku,,
avatar
Petra
klad Tento sirup jsem vyzkoušela na základě článku zde a jsem s ním velmi spokojená. Líbí se mi hlavně přírodní složení, dávám velký pozor na to, co svým dětem dávám. Sirup ulevil pětileté i osmileté dceři a kašel se výrazně zlepšil. Musely jsme ho tedy kombinovat a léky na předpis, protože kašel byl úmorný a nenechal nás vyspat. Ale troufnu si říct, že výrazně urychlil léčba a dětem moc chutnal.
avatar
Michal
klad Dobrý den. V pátek jsem byl odpoledne na České poště v Rýnovicích si vyzvednout výhru. Moc se nám ten sirup a tablety líbí a s chutí jsme spokojení, Malé ale víc chutnají tablety pro dospělé, které byly, abychom je neujídali dítěti, Ale jsou od 4 let, tak je malá už může :). Budeme to užívat na podzim a v zimě až nám nebude dobře. Děkujeme, Tarantovi.
avatar
Alena
klad Děkuji za možnost testování sirupu a tablet při dráždivém kašli.U sirupu se mi líbí přírodní složení bez cukru a barviv a praktická stříkačka,kterou ocení hlavně maminky s malými dětmi.Tabletky mají výbornou chuť
klad Nevím jak ostatním testerkám,ale mě přišel sirup s datem použitelnosti do 11.2016.což si myslím,že maminky,které mají nyní děti zdravé nestačí ani ochutnat.Tablety sice mají použitelnost do12.2017.,ale negativum vidím v množství užívání.denně až 10 tablet si myslím je moc.To znamená 1 krabička na 3 dny.A za tři dny se kašel rozhodně nevyléčí.
avatar
Markéta
příloha
klad U sirupu se mi líbí přírodní složení bez cukru a barviv a praktická stříkačka dobrá pro maminky s malými dětmi.Tabletky mají výbornou chuť sam jsem už vyzkoušela ...účinek srovnatelný s bylinnými bonbony proti kašli
klad jako negativní vidím nízké datum použitelnosti sirupu a to tedy jen do 11/2016 ..takže po jednom použití letí zpět do lékarny, škoda že nezjistíme, zda opravdu může zůstat 6 měsíců otevřený a zda se případně nezmění. Další negativum je tedy to že má být uchováno do 25°c a bylo doručováno v největších horkách tedy kolem 30°C (v září ) a v autě to bylo nejspíš celý den (s objednáváním léků ať speciálním rozvozem nebo poštou zkušenosti nemám, při nákupu taky nekoukám na počasí a jestli vystavuji vyšším teplotám tak ne určitě celý den)..u tablet vidím jako negativum výši dávky
avatar
Markéta
příloha
klad Děkuji za možnost testovat sirup proti kašli. Určíte jsem spokojena s přírodním složením a dávkovanim při podávání, což se nám osvědčilo u malého synka,který nechtěl vidět lžičku. Akorát se změnou počasí začal syn pokaslavat,takže jsme sirup nasadili. Zkoušíme druhý den a kašel trochu ustavá. Tablety pro dospělé jsme vyzkoušely se sestrou-určíte chválim dobrou příchuť a přírodní složení.
klad Negativum vidim v krátké době spotřeby, a u tablet Mé překvapilo davkovani-přestože se jedna o přírodní produkt,přijde mi to jako běžné bonbóny.
avatar
Jaroslava
klad Sirup jsme rovnou vyzkoušeli (máme zrovna obě kašel - zpočátku byl dráždivý, ale teď už spíše vlhký, produktivní). Oceňuji přírodní složení a především aplikátor, kterým se sirup snadno odměří a aplikuje. Chuťově sirup dceři vyhovuje. Účinek je srovnatelný s jinými sirupy proti kašli, určitě uleví tím, že obalí a zvlhčí sliznici. Tablety jsme zatím nevyzkoušela, kojím a pro těhotné a kojicí matky není přípravek testován.
klad Z příbalového letáku není jasné, jestli se sirup má a může používat i potom, co se dráždivý kašel změní ze suchého na vlhký a dítě začne odkašlávat, což je častý průběh u tohoto onemocnění. Je zde pouze uvedeno, že nebrání vykašlávání. Myslím, že by bylo vhodné toto v příbalovém letáku více upřesnit.
avatar
Jitka
klad Děkuji za možnost testování sirupu Aspecton Junior. Sirup dorazil v době kdy už syn odkašlával mokře.
klad Líbí se mi velmi složení, ale nemůžu opravdu posoudit účinek tlumení dráždivého kašle.
klad Dala jsem ho pouze 1x (na lepší noc), která byla už dobrá, ale a to asi z důvodu-postupu samotné nemoce.. Další jsem nedávala, protože se mi nezdálo, že by se měl sirup dávat po celou dobu kašle vč. odkašlávání.
klad Tak i tak synovi chutnal.. Ihned řekl, že je lepší než (****).
klad Mám 2 syny a myslím podle našich zkušeností, že další kašel není daleko a sirup opět zkusíme a tentokrát od samotného úvodu kašle.
klad Aplikátor mi nevadí. Pro menší děti je určitě velmi vhodný.
klad Rádi by jsme víc vyzkoušeli, ale nerada mám syny tak rychle zase nemocné.. Ta spotřeba sirupu je opravdu šibeniční... Na to, že se reklamuje: Po otevření je možno používat až 6 měsíců ............ Tak to si asi člověk musí koupit nový. Ale to by člověk si měl být jistý-jestli za to ten sirup opravdu stojí.
avatar
Gabriela
příloha příloha
klad Děkuji za možnost testování zdravotnického prostředku Aspecton Junior. Sirup mé dítě užívalo po dobu 3 dnů a 2 nocí v době suchého kašle. Myslím, že mu sirup ulevil, ikdyž na noc jsem musela nasadit i další lék od paní doktorky. Každopádně synovi nasládlá chuť sirupu moc chutnala. Dávkovač je opravdu super, ocenila jsem jej hlavně v noci, kdy při podávání sirupu neukápla ani kapka na peřinu jako u obyčejné lžičky. Oceňuji také přírodní složení, které je šetrné pro již takhle zatěžovaný organismus dětí, které jsou často nemocné.
avatar
Petra
klad U sirupu oceňuji skvělé přírodní složení, bez přídavků cukru a barvi, takže je vhodný i pro malinké děti. Praktický je také dávkovač, díky kterému se potřebná dávka snadno aplikuje. Takže při dalším kašli po něm opět sáhnu.
klad Jako největší negativum v tomto konkrétním testování spatřuji to, že je datum spotřeby pouze do konce listopadu letošního roku, takže mě docela mrzí, že sirup vyzkoušíme jen párkrát a pak bude zkažený. No co se dá dělat...darovanému koni.....že?
avatar
Jana
klad Sirup jsem dala k otestování sousedce, která má tři děti a každou chvíli jsou nachlazené. Já jsem bohudík :) zrovna teď neměla možnost testovat. Sousedka začala nejmenší dcerku dávat do školky a ta hned začala pokašlávat. Chválila si, že sirup dceři moc chutná a kašel jí značně polevil.
klad Datum spotřeby je sice pouze do listopadu, ale vzhledem k tomu, že má děti tři, tak to určitě vypotřebuje.
klad Tabletky nám moc chutnají :)
avatar
Jana
klad Islandský lišejník mě zaujal. Mám ráda podobné přírodní preparáty. Syn má trošku rýmu, poté se vždy přidá suchý kašel, takže jsem vyzkoušela a byla mile překvapena. Hned druhý den se kašel změnil na vlhký. Podáváme dál a věříme, že pomůže. Mrzí mě, že má krátkou dobu expirace.
avatar
Hana
klad Děkuji za možnost testování sirupu Aspecton Junior. Nespornou výhodou je, že přípravek má přírodní složení bez barviv a cukru. Aplikátor, který je součástí balení, je praktický a usnadní odměření jednotlivé dávky a její podání. Chuť přípravku je dobrá.Vyzkoušeli jsme jeho účinky a řekla bych, že dráždivý kašel opravdu pomohl utlumit. Tabletky mají příjemnou chuť, díky za ně.
klad Paradoxně díky chladnému počasí, a tím pádem i nachlazení jsme mohli vyzkoušet. Jinak díky krátké exspirační lhůtě přípravku bychom to asi nestihli.
avatar
Šárka
klad Děkuji za možnost testování sirupu. Dcera měla zrovna kašel, takže jsme využily. Oceňuji přírodní složení a praktické dávkování, kde se snadno odměří množství a může se hned dát do pusinky. Po 2 dnech užívání tohoto sirupu se dráždivý kašel změnil na vlhký. Určitě vyhledáme a zakoupíme i v budoucnu.
klad Expirace do 11/2016 a možnost užívání po otevření 6 měsíců.
avatar
Eva
příloha
klad Otestovali jsme sirup Aspecton Junior. Děkujeme za možnost vyzkoušení. Vůně nebyla nijak výrazná, zato chuť opravdu jemná, sladoučká , hodně výrazně do medové. Velmi se mi líbilo přírodní složení a že je vhodné už pro malé dětičky. Dávkovač v balení je velmi praktický. Krabička má výrazný obal, možná by mohl mít i nějaký dětský motiv, malovanou postavičku , či něco podobného, aby se na sirup děti těšili už díky obrázku a zpříjemnili si léčení a aby upoutal i více pozornosti při rozhodování se i v lékárně ....spolu se sirupem jsme obdrželi i krabičku s tabletkami Aspecton .
avatar
Lucie
klad Děkuji moc za testování.Líbí se mi přirodní složení sirupu.Neobsahuje cukr a barviva.Dávkování je velice praktické pomocí stříkačky.Jsem velice ráda že je vhodný i pro malé děti.Dceři sirup chutnal.Kašel se velice zlepšil.
klad Jako velké mínus u tohoto sirupu je nízké datum použitelnosti a to do listopadu 2016 a další po otevření možnost užívání jen 6 měsícu
avatar
Irena
klad Rádi jsme otestovali - přípravek nás opravdu zaujal. Sladká medová vůně - ale chuť bych brala trochu medovější. Dceři (7let) moc nechutná. V tomhle počasí se nám opravdu hodí, neboť dcera je trochu náchylnější. Dávkovač je praktický . Tabletky které jsme obdrželi k sirupu jsou také dobré a účinné. Kdo netestoval, určitě při kašli vyzkoušejte.
avatar
Hana
klad Sirup hezky voní a chutná sladce po medu, dětem je jeho chuť příjemná. Na kašel pomáhá poměrně rychle, zřejmě i díky obsahu islandského lišejníku, ten máme vyzkoušený. Tablety proti kašli s černým rybízem jsou moc dobré, určitě je v chřipkové sezóně oceníme!
klad Expirace v 11/2016 je opravdu krátká doba, doufala jsem, že nám toto balení vystačí na celou zimu.
avatar
Adéla
klad Sirup otestovala moje malá dcera, která po nástupu do školky začla pokašlávat. Sirup má příjemnou vůni i chuť, dceři chutnal a mně se líbí, že neobsahuje barviva, ani cukr. Má praktické dávkování a bude i účinný, protože se dceři kašel mnohem zlepšil. Určitě ho ještě využijeme. Tabletky otestuju já, ale zatím nebyly potřeba :).
avatar
Olga
klad Sirup byl puvodne zamyslen k testovani pto deti 2 a 4 roky. Nez nam dosel tak se obe deti zvladly nachladit a zacit kaslat. Bohuzel jsem neprisla na zpusob jak do nich sirup dostat. Mala ochutnala pul davky a uz vic pusu neotevrela. Syn sirup z pusy okamzite vyplivnul. Tak ho testuji sama. Pro dospeleho ma prijemnou chut. Po polknuti sice trosku skrabe v krku, ale od kasle ulevi. Navod a davkovani je srozumitelne a jasne.
avatar
Oldřiška
klad Ještě jednou moc děkuji za možnost testování. Jak to tak už bývá tak jsme jsi tímto testování kašel přivolali ;-) Sirup má příjemnou vůni i chuť. Dávkování je super. Myslím, že synovi určitě pomohl vypořadat se s nemocí lépe rychleji. Učinek sirupu se dostavil rychle. Tabletky jsou také prima. Espirace mohla být delší, ale my jsme stačili vypoužit celé balení. Určitě Aspecton bude součásti naší domácí lékarničky.
avatar
Bohunka
klad Sirup jsem testovala na synovi, bohužel si netroufám hodnotit účinnost, fakt je, že měl trošku jiný typ kašle než bylo uvedeno na návodu. Sirup mu hodně chutnal, tabletky též. Líbí se mi podávání přes stříkačku, je to hygienické a pohodlné.
klad Podávala jsem sirup dle návodu 10ml- 2x denně za 5 dní byl pryč. Balení je malé. Také mě zaráží expirace, která byla u výrobku do listopadu tohoto roku, kdybych výrobek kupovala, tak určitě ne takto těsně před projitím.
avatar
Irena
klad Tabletky dostala vnučka a sirup dospělá dcera. Té malé stále přišel sirup "hořký", i když je ochucený medem, tak malé děti co není sladké jak CocaCola považují za hořké, tak už to je, ale tabletky jí chutnají a jsme rády, že přišlo celé balení, čekaly jsme jen nějaký vzoreček něčeho ne moc dobrého pro dospěláky, co to vezmou z rozumu a ne na chuť, jako bylo u Colafitu 7 kostiček bez příchuti... Jinak dospělá dcera si kašel s rýmou a škrábáním v krku přivolala kvůli již chladným nocím a otevřeném oknu... Prý se má spát v chladné místnosti, ale asi to trochu přehnala, když do té místnosti vlezla po koupeli (říkáme u nás po mikvi). Tak předevčírem vylemtala přiznáme se, že více než doporučené denní množství sirupu, ten den celý prospala a od včera už je jen slabě "má rýmu" (čtěte to v uvozovkách odzadu). Ale byly jsme i na výletě v Turnově a jako zázrakem nachlazení zmizelo během jednoho dne a ne že se stoná bez léčení týden a s apatykou 7 dní. Překvapilo to.
avatar
Anna
klad Děkuji za možnost testovat. Sirup je s velice praktickým dávkovačem, především kvůli přesností a deti jsou na takový zvykly od malička.
klad Chuť - dceři nechutnal a po vysvětlení, že musí, ho brala, ale zapijela. Velké množství na jednu davku sirupu. Bohužel mi ani nepřišlo, že by od kašle ulevit
avatar
Pavla
klad Velmi jsem uvítala možnost vyzkoušení sirupu na suchý a dráždivý kašel Aspecton Junior. Naše děti samozřejmě, stejně jako ostatní, na kašel velmi trpí. Syn ho chytil hned po nástupu do školky. Při první dávce protestoval, nechutnal mu, ale snesl ho. Kašel u něj po pěti dnech, na který lék stačil, zcela neustoupil, nicméně částečně ano. Za sebe oceňuji,že neobsahuje cukr a barviva, zároveň se mi líbí praktické dávkování pomocí stříkačky.
klad Velmi mě zarazila doba expirace, chápu, dostaly jsme lék na vyzkoušení, nicméně pokud by se o něco takového pokusila magistra v lékárně, určitě by neuspěla.
avatar
Alena
klad Děkuji za možnost otestování léku na kašel. Přišel v pravou chvíli. Dětem celkem chutnal, nijak ho neodmítali, zřejmě proto, že byl dost sladký. Více jim však chutnaly tabletky. :) Na Aspecton junior se mi moc líbí, že obsahuje přírodní látky, především pak extrakt z islandského lišejníku, který se nám osvědčil. Absence barviva a cukru je také výborná.
klad Nelíbila se mi doba použití a také to, že pokud lék otevřete, jeho použitelnost je jen půl roku.
avatar
Andrea
klad Děkuji za možnost vyzkoušení tohoto sirupu. Synovi celkem i chutnal a nebránil se dalšímu podání. a hlavně také rychle svým účinkem kašel brzy ustoupil. Také musím říct, že jsem byla spokojená s jeho složením a určitě si ho příště koupíme i sami na své náklady.
avatar
Zuzana
příloha příloha
klad V tyto dny jsem velmi uvítala možnost vyzkoušení přípravku na suchý a dráždivý kašel Aspecton Junior, jsme totiž nachrchlaní celá rodina. Dcera na suchý kašel velmi trpí, sirup jí chutnal a podávání stříkačkou s odměrkou je super pomoc při přesném odměřování a neukápnutí jinde. Kašel se po dvou dnech mírně zvlhčil, takže doporučuji. A tabletky z lišejníku nám dospělým nejen že chutnaly,ale i pomohly, takže také doporučuji.
avatar
Pavlína
klad Tak sme testovali a sirup ulevuje od bolesti v krku sice sme jiz nekaslali ale chrapot a bolest ustoupila sirup je celkem chutny a tak se pusinka na lzicku otvirala snadno. Je sice jen do 11 mesice ale i tak dekujeme za testovani. libi se mi obal i prilozena strikacka ikdyz mi leky spis ze lzicky nez strikackou. Tabletku na bolest v krku sem zatim nechutnala jeste problem nemam tak skusim pozdeji ... moc dekujem.
avatar
Alena
klad Moc děkuji za možnost vyzkoušet tyto léčivé přípravky. Jsem s nimi moc spokojena. Dcerka sirup vyzkoušela, chutnal jí, a hned zabral, máme po kašli, i když jsme sirup dávaly jen jednou. Tablety s černým rybízem jsou také moc dobré a účinné. Určitě si budeme Aspecton Junior i i tablety Aspecton kupovat a doporučujeme ho všem:-)
avatar
Olga
klad Děkuji za možnost vyzkoušet sirup. Můj malý synek si přinesl kašel ze školy a přestože nemá rád různé sladké sirupy tento mu kupodivu chutnal a i dávkování nám vyhovovalo. Celkem rychle zabral a brzy začal vykašlávat takže potom jsme již přešli na jiný sirup který se používá při vlhkém kašli.
klad Negativum bych viděla v délce spotřeby, že po otevření je možné používat jenom 6 měsíců. Vím že některé sirupy to také mají, ale je to trochu mínus. Když budu mít dva se stejným účinkem vždy si raději vyberu ten co má delší dobu použití (expirace).
avatar
Jana
klad moc děkuji za možnost testování,nejprve jsem si myslela že ho hned nepoužiji, ale dcerka mě vyvedla z omylu, začala mít šílený kašel, rýmu a teploty, takže jsem hned nasadila a řekla bych, že vypadá sirup dobře, nebo alespoň jí pomohl. Docela brzy začala odkašlávat a to měla kašel dost ošklivý, takový ten štěkavý, dusivý.
klad negativum vidím v krátké době spotřebnosti.
avatar
Lucie
klad Prostředek Aspecton Junior, je opravdu účinný, zabral poměrně rychle, syn trpící hodně na rýmu a kašel v tomhle podzimní období se mi po něm přestal dusit kašlem a mnohem lépe se mu po pár dnech užívání dýchalo. Velmi dobrý i chuťově. Rozhodně doporučuji vyzkoušet všem malým pacientům, trpícím kašlem v kterémkoliv ročním období.
klad Datum spotřeby do 11. měsíce :-( trošku podpásovka :-( už jsem myslela, že sirup ani nestihneme vyzkoušet :-( ale s prudkým ochlazením přišla i rýma a kašel.
avatar
Monika
klad Děkuji za možnost otestovat sirup Aspecton Junior i tabletky. Sirup pěkně voní a medová příchuť dětem chutnala a nebyl problém s dalším podáním. Snadné a rychlejší je i dávkování pomocí dávkovací stříkačky. Vyzkoušela jsem i tabletky s černým rybízem a islandským lišejníkem a mě i dětem moc chutnají.
avatar
Pavla
klad Pro mou 5ti letou dceru byl sirup lehce poživatelný a chutný. Spolkla ho raz dva. Oceňuji taky, že je bez cukru a tak nemám výčitky, když sirup dávám dcerce až večer před spaním. Mezi dávkami sirupu jsem jí dávala cucat i ty tablety a ty jí taky chutnaly.
klad Na žádné jsme nepřišly.
avatar
Martina
klad Děkuji za možnost otestovat tento sirup i tabletky.
klad Sirup pěkně voní.
klad Naše dítě na kašel velmi trpí, tak se nám hodil.
klad Syn si kašel a rýmu přinesl ze školy. Kašel měl celkově dva dny ,tak si troufám říct,že sirup pomohl.
klad Líbí se mi podávání stříkačkou.
klad Krátká trvanlivost. ale to bylo asi jen v tomto testování .
avatar
Miroslava
klad Aspecton Junior testovala moje čtyřletá dcera. Ze školky si přinese kašel poměrně často, sirup jí ulevil během pár dní. Praktické je dávkování přiloženou dávkovací stříkačkou. Sirup je přiměřeně sladký (přeslazené sirupy dcera nechce), má příjemnou medovou chuť.
klad Jako negativum vidím datum expirace (11/2016), lék takhle krátce před vypršením expirace bych malému dítěti nekoupila. Tablety černý rybíz jsou určeny již pro děti od 4 let, ale vzhledem k obsahu cyklamátu a sacharinu bych je malým dětem nedávala, tato kombinace sladidel není nejvhodnější ani pro dospělé.
avatar
Miroslav
klad Sirup nám krásně zabral, naše 4 letá dcerka si kašel přinesla hned v prvních dnech ze školky, takže my můžeme jen doporučit. Je fajn, že je bez cukru a i přesto chutný. Dávkování je také jednoduché,takže za mě jedině doporučuji.
klad nevýhodu jako jedinou vidím v krátké době expirace u testovaného produktu, jinak jsem byl s produktem spokojený
avatar
Věra
klad Sirup se nám hodil hned jak dorazil, protože vnučka měla zrovna kašel a rýmu. Říkala, že jí sirup chutná, hezky voní a že se jí trochu ulevilo. Určitě bych tento produkt koupila pokud by měl delší dobu trvanlivosti. Jinak jsem spokojená se sirupem i přiloženými pastilkami.
avatar
Andrea
klad Sirup Aspecton Junior vyzkoušel můj 4letý syn, který si kašel přinesl ze školky. Již po 2 dnech se začal dráždivý kašel zvlhčovat a za pár dní bylo po kašli. Dávkovací stříkačka je velice praktická a lék se díky ní snadno podává. Oceňuji složení bez cukru. Sirup krásně voní i chutná.
klad Mrzí mě krátká doba expirace. Přestože může být sirup otevřený až 6 měsíců, tak třeba nestihneme dobrat do konce listopadu :-(
avatar
Alena
klad Za nás, resp. našeho téměř 5tiletého syna, doporučujeme. Chuť dobrá, voňavá. Dávkování také super plus tabletky navíc jsou také fajn. Suchý kašel se během pár dní změnil na vlhký a vykašlával jen chvíli a už jsme zdraví (ťuk, ťuk, ťuk). Škoda minimální trvanlivosti, ale my využili, tak jsme spokojení ;-)
avatar
Zdena
klad Ráda bych napsala hodnocení, ale bohužel mi byl poslán výrobek s krátkou dobou použitelnosti. Má vnučka byla nachlazená. Ale než produkt přišel, byla fit. Jsem ráda, že je zdravá. Takže nevyužijeme a vrátíme to po listopadu do lékárny. jinak výrobek vypadá dobře. Aspoň ty tabletky mají normální záruku, takže ty vyzkouším ráda, děkuji.
avatar
Michal
klad Bohužel (nebo spíš naštěstí) jsme sirup otestovat nestihli. Malý měl kašel, jenže než sirup dorazil, už byl zdravý. A vzhledem ke krátké době trvanlivosti už ho možná ani nevyzkoušíme... Určitě je lepší, že je na přírordní bázi, akorát ta doba použitelnosti teda zamrzí..
avatar
Andrea
klad Sirup jsme jak se říká na potovoru otestovat stihli. Syn sirup, já pastilky. Musím říci, že super. Sirup není přeslazený, zabral celkem rychle a pastilky rovněž. Škoda jen trvanlivosti. Ale v případě potřeby se pro něj vrátíme. Oceňují dávkování, které je rychlé a praktické.
klad Nevidím žádné známky pro negativní hodnocení.,
avatar
Monika
klad Za nás doporučujeme, sirup stihla vyzkoušet 2letá dcerka, která je hodně mlsná, ale sirup přijala v pohodě. Chuť dobrá, sirup voňavý. Dávkování také super. Tabletky pro dospělé navíc jako dárek jsou také fajn. Suchý kašel se během pár dní změnil na vlhký a vykašlávala jen chvíli. Už jsme zdraví. Škoda minimální trvanlivosti, ale my využili, tak jsme spokojení. Moc děkuji za možnost vyzkoušení
avatar
Jaroslava
klad Vnučka dost kašlala, ale než sirup dorazil, tak byla fit. Bohužel jsme proto nestihli vyzkoušet. Mrzí mě krátká doba trvanlivosti, ale sirup stejně schovám do konce zimy a až pak vyhodím. Myslím, že pokud bude skladován v chladnu a suchu, tak se mu nic nestane a klidně ho využiji sama pro sebe, pokud budu mít kašel.
avatar
Lucie
klad Nám se sirup jako na potvoru hodil,dcerce začala rýma a hned potom kašel,tak jsme nasadily tento sirup,má příjemnou vůni,dle mého i dobrou chuť,dcera jen tak něco nespolkne..,velmi se mi líbí dávkování,které je i velmi jednoduché.Pastilky zatím nevyzkoušeny,ale určitě se budou hodit v sychravém počasí.
avatar
Věra
klad Když probíhala testovací výzva, byla jsem já i 2,5letá dcera nemocná, klasická rýma přecházející v suchý dráždivý kašel, bohužel nám ale sirůpek a tabletky dorazily až v době, kdy se nám oběma kašel změnil na vlhký. Obě jsme už pěkně odkašlávaly, takže účinek sirupu jsem už u dcery nestihla vyzkoušet. Sama jsem si vzala jednu tabletku, ale po ní jsem se bohužel hodně zakašlávala, tento účinek ale přisuzuji špatnému načasování užití - je určena pro léčbu chrapotu a suchého kašle a já už v době užití měla vlhký kašel, tudíž mne nutila k dalšímu vykašlávání... Co oceňuji na sirupu je pěkné balení s praktickou "stříkačkou", kterou znají obě dcery z léku na snížení horečky. Vzhledem ke stejné barvě stříkačky si myslím, že by nebyl žádný problém sirup dětem podat - ochotně by otevíraly pusinky;-). Konzistence sirupu je tak akorát, barva i chuť připomíná lesní med. Troufám si tvrdit, že i při době expirace sirupu v listopadu 2016 stihneme ještě účinek sirupu vyzkoušet:-)
klad Jediné mínus je pro nás malé balení - při dávkování 2x denně 5ml by sirup vystačil na maximálně 5dní pro jednu dceru, na 2 a půl dne, když by byly nemocné obě, proto by bylo možná lepší větší (pokud ho již výrobce nenabízí) popřípadě koncentrovanější balení. Ještě bych uvítala bezpečnostní uzávěr, aby dítě nebylo schopno lahvičku samo otevřít, pokud by se k němu nedopatřením dostalo...
avatar
Alena
klad Moc dekuji iza syna za moznost testování.Syn značně pokašlával,škrábalo ho v krku a mel rýmu.Sirup jsme nasadili a po asi dvou dnech byl viditelný
klad účinek.Po chutové stánce synovi sirup také sednul.Já chálím pohodlné dávkováni.Za mě mohu tento vyýrobek doporučit.
avatar
Daniela
klad Dcera ho bez problému "vypila". Pro mě dobrý systém dávkování, stříkačka je u dcer oblíbená. Dcera "dorazila" lahvičku a kašel byl pryč. Preferuji přírodní léky, budu po něm koukat v lékárně. Začneme posilovat imunitu školkové dcery a budu doufat, že žádný ze sirupů na kašel nebude třeba.
klad Krátká expirace.
avatar
Andrea
příloha
klad Mockrát děkuji za možnost testování. Synovi sirup na rozdíl od jiných sirupů chutnal a bez problémů ho spolkl aniž by se dávil nebo zvracel. Není tak sladký jako ostatní a účinek se u nás začal objevovat již po dvou dnech užívání. Sirup si určitě koupíme i v budoucnu a doporučím i kamarádkám a ostatním maminkám :-) Pastilky jsem zatím nevyzkoušela a doufám, že budou mít stejný účinek i u dospělého jako sirup u dětí ;)
avatar
Jaroslava
klad vrozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek. gsdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobekdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek
avatar
Sylva
klad Sirup má dobrou chuť, tudíž si jej dítě vezme bez problémů. Rychle ulevi a pomůže. Rybízové tablety jsem již vyzkoušela a chuť rybízu je super. Mě chutnají. :) ................... rozhodně doporučuji jak sirup tak i tablety, my bílí spokojení a v budoucnu víme, co koupit. :)
avatar
Jana
klad dcera dost kašlala, ale než sirup dorazil, tak byla fit. Bohužel jsme proto nestihli vyzkoušet. Mrzí mě krátká doba trvanlivosti, ale sirup stejně schovám do konce zimy a až pak vyhodím. Myslím, že pokud bude skladován v chladnu a suchu, tak se mu nic nestane a klidně ho využiji sama pro sebe, pokud budu mít kašel.
avatar
Petra
klad Pro sirup jsem na doporučení kamarádky která testuje - tímto ještě jednou děkuji za tip - běžela do lékárny, sirup ulevil, i jsem ochutnala a není hořký, takže děti hravě slupnou o bez protestů. Je i cenově dostupný :) já i můj synek Kuba doporučujeme :)
avatar
Zuzana
klad Zkoušela jsem více sirupů a tento bych vyhodnotila zatím jako nejlepší ze všech. Pomáhá a je super. Je opravdu učinný proti suchému a draždivému kašli. Látky, které jsou obsažené v islandském lišejníku vytvářejí ochrannou vrstvu na sliznici dutiny ústní a hrdla
avatar
Daniela
klad Sirup z islandského lišejníku Aspecton Junior se používá zejména proti suchému dráždivému kašli. Má hezky příjemnou vůni a na rozdíl od jiných sirupů proti kašli má i příjemnou chuť, takže se dobře polyká. Účinkuje celkem rychle a už za dva dny člověk začne vykašlávat a ucítí úlevu. Do týdne pak většinou suchý kašel zmizí. Doporučuji zkusit.
avatar
Jaroslav
klad Sirup teto znacky jsem si zakoupil pro dei na kasel a musim rict, ze me to vcelku zabralo. Aplikace je snadna a nebyly ani moc zadne protesty. Libi se mi, ze ma sirup schopnost tlumit kasel a zaroven, ze obsahuje prirodni latky. Myslim, ze chemie je kolem dost a dost. Za nas dobra alternativa k lecbe kasle.
avatar
Anna
klad sirup při suchém a dráždivém kašli Aspecton Junior je opravdu skvělí. pomáhá rychle vykašlávat :-) dětem moc chutná a tak není problém lék do nich dostat :-) líbí se mi že je bez cukru, alkoholu, barviv
avatar
Marika
klad Nejlepší na tomto sirupu proti kašli je, že působí na suchý dráždivý kašel, ale přesto nebrání vykašlávání. Dětem s tímto problémem rychle po začátku užívání uleví. Je bez cukru a dalších zbytečných přísad. Dětem dobře chutná. Dobře se užívá. Šetrná forma léčby.
avatar
Lucie
klad Sirup jsem teď vyzkoušela poprvé. Dceři budou 3 roky a když trpí čirou rýmou, tak ji to stéká do krku a kašle, hlavně v noci. Zkusila jsem ji dát sirup a spí krásně klidně. Zakašle jen občas a určitě se kvůli tomu nebudí. Oceňuji i praktický a snadný způsob dávkování pomocí přiložené odměrka. Sama jsem ho neochutnali, ale dceři moc chutná a neodmítá ho jako jiné sirupy.
avatar
Hana
klad Sirup jsem teď vyzkoušela poprvé. Dceři budou 3 roky a když trpí čirou rýmou, tak ji to stéká do krku a kašle, hlavně v noci. Zkusila jsem ji dát sirup a spí krásně klidně. Zakašle jen občas a určitě se kvůli tomu nebudí. Oceňuji i praktický a snadný způsob dávkování pomocí přiložené odměrka. Sama jsem ho neochutnali, ale dceři moc chutná a neodmítá ho jako jiné sirupy.