Zubní pasta s koloidním stříbrem White Pearl NanoCare

image
otestováno
Počet recenzí
74
jak jste hodnotily
5
64x
4
10x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 19. 3. 2015
do 30. 11. -0001

[*] [*] [*] TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje prvních padesát, které se přihlásí po testovací výzvě. Testování proběhne ve středu 18. března mezi 9:30 a 10 hodin. [*] [*] [*]

Když stříbro léčí – zubní pasta White Pearl NanoCare.

Zubní pasta s koloidním stříbrem je přírodním zázrakem. Užívá se od dob našich předků a jeho pozitivní vlastnosti na lidské zdraví jsou velmi dobře známé. Částice stříbra v zubní pastě eliminují škodlivé patogeny, působí proti virům, špatným bakteriím a plísním.

Pasta je vysoce efektivní v eliminaci širokého spektra patogenů v ústech. Snižuje možnost vzniku aftů, zubního kazu, zánětu dásní atd. Klinické studie dokazují vysokou účinnost proti ústním kandidózám, zánětům a zápachu z úst. Koloidní stříbro také pomáhá eliminovat nebezpečné bakterie a viry, které se následně již nemohou šířit krevním řečištěm do celého těla a způsobovat mnohem vážnější záněty a komplikace.


Zakoupíte v obchodech Globus, DM drogerie, Rossmann, Teta, lékárnách a na www.krasnyusmev.cz.

Hodnocení
74
avatar
Adéla
klad Děkuji za možnost testovat tuto luxusně vypadající pastu. Tuba pasty mi velice vyhovuje, je perfektní. Chuť pasty je velice příjemná. Velice dobře pění a má "dobrou" chuť. Po vyčištění jsem cítila dlouho příjemnou vůni v ústech.
avatar
Dorota
klad Děkuji za možnost testování. Po této pastě jsem toužila, jelikož je vyšší cena než u běžných zubních past. Má pěkné balení, má krásnou vůni po mentolu. Po aplikaci na zuby jsem měla nádherně svěží dech a obsahuje antibakteriální složku což je fajn.
avatar
Marcela
klad Pasta má velice pěkný obal. Myslím, že v regálu s pastama bych si jí dříve nevšimla, protože obal nevypadá, jako klasický obal na pastu. Teď teda, co vím, že se o pastu jedná, tak zas bych jí mezi pastama určitě nepřehlédla. Pro někoho ale, kdo neví o co se jedná, je přehlédnutelná, člověk si pořádně nevšimne nápisu. Jinak chuť pasty je příjemná, pění dost. Jsem s pastou spokojená.
avatar
Marie
klad Musím říci, že luxusněji zabalenou a vypadající pastu jsem asi v životě neviděla. Opravdu obal je nádherný, už od papírové krabičky až po tubu. Pasta má příjemnou příchuť, krásně pění, v ústech ji cítím docela dlouho, což je plus. Zda působí proti virům a bakteriím to ještě nedokážu posoudit, potřebovala bych delší čas na testování :)
avatar
Renata
klad Pasta vypadá luxusně již na první pohled a i další dojmy jsou skvělé. Mě osobně pasta musí "chutnat" a tato mi chutná moc. Přiměřeně výrazná, neagresivní, příjemná. Možství skutečně stačí takové, jak je uvedeno v návodu, to znamená celkem malé a přesto je pasta účinná. Svěží pocit v ústecha čisté zuby jsou základ. Dlouhý pocit hygienické celé ústní dutiny je příjemný a účinné koloidní stříbro je skvělý doplněk. Jsem spokojená a pastu si schovám, jelikož mi po ní jde zbytek rodiny. Díky za možnost testovat.
avatar
Jana
klad Zubní pasta White Pearl NanoCare mě moc mile překvapila. Musím ocenit balení, které vypadá velmi luxusně a tak je na první pohled patrné, že se nejedná o obyčejnou zubní pastu. Samotná zubní pasta velmi příjemně voní a má také příjemnou chuť, která není na jazyku pálivá ani agresivní. Pasta pěkně pění, není potřeba dávat větší dávku pasty na kartáček. Co se týká samotného čištění zubů, zubní pasta splnila moje očekávání a já jsem s tímto výrobkem spokojena a mohu jej jen doporučit i ostatním.
avatar
Věra
avatar
Věra
klad Zubní pasta s koloidním stříbrem White Pearl NanoCare byla skvělá volba. tato pasta měla nádherný obal, perfektní tubu a při prvním použití skvěle pěnila a cítila jsem dlouho svěží dech v ústech. Účinky stříbra jsou také na prvním místě. Díky
avatar
Martina
avatar
Adéla
klad Dobrý den, tak musím říct, že mě zubní pasta velmi mile překvapila...Jak obalem, tak chutí a celkovým dojmem. Chutná výborně, čehož jsem se bála a svěží pocit v ústech vydrží dlouho. Takže já určitě DOPORUČUJI!!!
avatar
renata
avatar
Marika
avatar
Anna
klad Krásný luxusní obal, tuba vypadá spíš jako krém na ruce :), já si teda u tohoto druhu výrobku nepotrpím na obal, ale někdo třeba ano. Pasta je v ústech příjemná a má dobrou chuť. Avizované účinky potvrdit zatím nemohu, na to bych potřebovala více času na testování ;).
avatar
Adéla
klad S touto pastou jsem velmi spokojená, má příjemnou mátovou příchuť, dobře pění a zanechává v ústech pocit svěžesti. Oceňuji její složení, s koloidním stříbrem již mám velmi kladné zkušenosti, používala jsem jako pleťovou vodu a velmi mi vyhovovala, takže jsem jeho obsah v pastě jen uvítala. Pasta má pěkné elegantní balení, a oceňuji, že se dá zakoupit v běžné prodejní síti, takže nemusím platit poštovné v e shopu :)
avatar
Michaela
avatar
Iveta
klad S pastou jsem spokojená. Příjemně mě překvapila příchuť a dlouhotrvající svěží pocit v ústech. Po několika dnech používání, mi přijdou zuby bělejší. Vzhledem k ceně, to není pasta, kterou budu kupovat stále, ale na prostřídání ano. Tuto pastu doporučuji.
klad Překvapil mě obal, který bych v obchodě asi přehlédla. A cenově nepatří mezi pasty, které běžně kupuji.
avatar
Lucie
klad Na první pohled jsem se podivovala, co mi to přišlo za krém na ruce, za který jsem pastu mylně považovala. S tím bych možná měla problém v obchodě. Ale teď k hodnocení. Pasta má příjemnou chuť a vůni. Stejně tak dostatečně pění, což považuji já sama za sebe důležité. Po použití zůstává v ústech takové příjemný "pocit" a chuť. Je šetrná k dásní, nedráždí je, to hodnotím také velmi kladně. Pastu bych za sebe doporučila.
avatar
Marta
klad Pasta má velmi luxusně vypadající obal, což mne hodně překvapilo a jako dárek pro někoho lpícím na luxusu ideální. Jinak pasta má příjemnou chuť a i delší dobu v puse zůstala. Což se mi zamlouvá. Koukala jsem se na účinky koloidního stříbra, jsou úžasné, pro zjištění zda pasta má všechny deklarované účinky by musel test probíhat déle. Ale první dojem je za mne kladný .
avatar
Vladimíra
klad Pasta je naprosto úžasná. Balení krásné a luxusní. Chutná skvěle, nejraději bych ji celou snědla :-D. Hlavně nepálí, jako obyčejné levnější pasty, což je pro mě velké plus. Stačí na kartáček opravdu malé množství. Mám po ní velmi příjemnou chuť v puse. Cena mi vzhledem ke kvalitě nepřijde tak vysoká, takže je dost možné, že si ji v budoucnu zase koupím. Děkuji za možnost testovat.
avatar
Hana
klad Zubní pasta má velmi pěkný, kvalitní a luxusní obal. Oceňuji praktické zavírání. Chutná velmi příjemně, chutně a svěže. Určitě zklidňuje sliznici a přispívá k rychlejšímu vyléčení aftů. Mívám podrážděné dásně, ale teď, díky této pastě je to v pohodě. Mám pocit, že zuby mám bělejší, ale to ještě ukáže delší používání. Jsem s ní velmi spokojená a ta cena je přiměřená kvalitě. Po vyčištění zubů mám skvělý, luxusní pocit. Děkuji za možnost testovat.
Zobrazit více recenzí