Testovaly jste: Nákup jedna dvě

image
otestováno
Počet recenzí
22
jak jste hodnotily
5
18x
4
2x
3
2x
2
1
doporučuje
91 %
Testováno v období
od 10. 1. 2015
do 1. 1. 1970

Jak dopadla v našem testování nová aplikace pro mobilní telefony Nákup jedna dvě? Tady jsou výsledky.

O produktu:

Nákupní seznam, který nakoupí za vás. Nová aplikace pro mobilní telefon vám umožní nadiktovat do nákupního seznamu vše, co vám doma chybí. S aplikací ušetříte čas a ten můžete věnovat sobě nebo svým nejbližším. V současné době služba funguje na území Prahy a v jejím blízkém okolí. 

Aplikace funguje podobně jako běžný papírový seznam. Položky nákupu zapisujte postupně na seznam. Ke každé položce vám aplikace vyhledá a nabídne odpovídající zboží. Z nabídky si pak jednoduše vyberete výrobek, který chcete koupit. I velký nákup pro celou rodinu tak zvládnete „jedna dvě“. 

Více o aplikaci pro Android se dozvíte ZDE a pro Apple ZDE.

Jak nakupovat?
1) Nákup začíná tím, že si vyberete obchod, kde chcete nakupovat.
2) Poté zapíšete nebo nadiktujte seznam položek, které chcete objednat.
3) Aplikace Vám vybere odpovídající položky.
A pak už jen objednáte.

A jak se vám s aplikací nakupovalo?

Hana3

Je to pro mne zajímavé, něco nového, ale zatím spíše jen hračka. Inspirovalo mne to k prozkoumání kvanta obdobných aplikací, které v mobilu mám. Nejsem v tom zběhlá, trvá mi to déle než napsat seznam na papírek a zajet do 3 km vzdáleného obchodu s dobrými cenami. Ale nevzdávám to, zkusím nabídku využít na 100%.

certicexyz

Já problémy se stažením aplikace měla, ale asi proto, že je to má první aplikace v mobilu. :-) Ale dílo se nakonec podařilo. Ocenila bych tedy větší nabídku obchodů, ale zatím se s tím nějak sžívám. Objednávání už není nic těžkého, takže to zvládne snad každý. :-)

lucinka111

DOPORUČUJI. Výborná aplikace. Tato aplikace není náročná na obsluhu, stažení proběhlo také bez problémů. Co se týká objednávání, je intuitivní a jednoduché. Aplikace funguje bez problémů. Jsem moc spokojená.

lucil

Myslím, že aplikace je opravdu dobrý nápad, i ovládání je pěkné. Ze začátku jsem s aplikací měla problémy, ale to je tak vždy s něčím novým, než se člověk naučí, jak s danou věcí pracovat. Myslím, že až se vychytají chybičky, bude to skvělá věc.

Radka7

Aplikace není náročná na stažení a na obsluhu. Nabízí seznam 7 internetových obchodů s potravinami. Některé jsou specifické (ryby, káva, čokoláda) jiné obecné (potraviny domů). Samotné objednávání není složité a oceňuji hlasové vyhledávání potravin. Fungovalo bez problémů a bylo rychlejší než manuální zadávání.

adolfek2309

Dobrý den, tak aplikace byla stažena hned a musím říct, že vše v pořádku proběhlo a jsem s touto aplikací naprosto spokojena, takže určitě zase brzo využiju. :) Takže za mne určitě DOPORUČUJI!!!

JanaV

Já využila hned druhý den neb lednička už byla opravdu prázdná. Stažení aplikace u mě bylo bez jakýchkoliv problémů, mám iPad. Sama aplikace mi přišla velice intuitivní a potěšila mě i "přítomnost" e-shopu Rehberg, ten já ráda. Objednala jsem tedy bez problémů a hned třetí den ráno v předem domluvený čas přijel velice sympatický pán s megabednou potravin (velice praktické skladování, papírovou krabici jsem dostala celou). Za mě doporučuji.

A co by mohlo být lepší?

Luse

Aplikace ze začátku není úplně jednoduchá pro ne úplně zkušeného člověka. Počáteční problémy s chodem aplikace byly rychle vyřešeny, což velmi oceňuji - rovněž přístup ze strany provozovatelů aplikace.

Radka7

I když obchod obsahoval hodně položek, nenašla jsem zde vše, co jsem zamýšlela. Nebo cena byla vyšší, než jsem chtěla. U většiny potravin byla cena přijatelná. Pokud by v nabídce aplikace bylo více obchodů, velmi ráda bych ji využívala.

Kompletní hodnocení najdete zde.

Hodnocení
22
avatar
Anna
avatar
Denisa
avatar
Ludmila
avatar
Věra
avatar
Renata
avatar
Věra
avatar
Lidka
avatar
renata
avatar
Dagmar
avatar
Jana
avatar
Ludmila
avatar
Jana
avatar
Jan
avatar
Lenka
avatar
Martina
avatar
Jaroslav
avatar
Ondrej
avatar
Irena
avatar
Lucie
avatar
Petra
Zobrazit více recenzí